Pažintinis turas - Arabų Emyratai (ZEP)

zep
zep
 • Kelionė

  lėktuvu

 • Šalis

  Jungtinių Arabų Emyratai

 • Trukmė

  9 dienos

1 diena 
Grupė susirenka oro uoste iki skrydžio likus 3h. Daugiau informacijos: R.pl/rozklady.Atvykstame į oro uostą Dubai World Central. Pervežimas į viešbutį ir apgyvendinimas. Šį vakarą vakarienės nebus.

2 diena 
Po pusryčių skirsime pusiaudienį senosios Dubajaus dalies lankymui. Vyksime į saugomą Bastakiya, kurios architektūra nyksta dėl karšto dykumos klimato. Aplankysime visas įdomiausias vietas, įžymųjį Dubajaus muziejų, kur pamatysime kokiu tempu vystėsi miestas, kai jame buvo atrasti naftos klodai. Keliausime į Sindagha kyšulį, kur buvo įsikūrusi Maktum šeima, dar prieš Dubajui tapus metropoliu. Po turo, įsėsime į tradicinę vandens taksi, kuria plauksime pro Dubajaus užutėkį į Spice Souk, garsiausią šalies prieskonių turgų ir tuomet aplankysime Gold Souk (auksinių dirbinių turgų). Vakare laisvas laikas. Norintiems galime pasiūlyti pusiaudienio dykumos safari keturračiais, kurio metu aplankysime kupranugarių turgų ir palydėsime saulę ragaudami ant laužo keptą vakarienę. Galėsite joti kupranugariu ar pasidaryti arabišką henna tatuiruotę (už papildomą kainą), o taip pat stebėti pilvo šokių pasirodymą. Kaina apie 70 USD. Grįšime į viešbutį. Vakarienė (pasirinktinai). (Maršrutas apie 40 km). 
 
3 diena 
Po pusryčių aplankysime naująjį Dubajų – visam pasauliui žinomą dėl savo kvapą gniaužiančios modernios architektūros ir kosmopolitinės atmosferos. Aplankysime Jumeirah, kur praleisime laiką paplūdimyje. Netik patikrinsime įlankos vandens temperatūrą, bet išvysime ir miesto ikoną – Burj Al-Arab Hotel – burės formos pirmąjį pasaulyje 7* viešbutį. (Viešbučio interjero turas ir pasirinktų gėrimų degustacija už papildomus 140 USD. - galimas kitos dienos vakarą). Kitas kelionės punktas – pasivaikščiojimas po Dubajaus Veneciją - Medinat Jumerirah kompleksą, sukurta pagal Italijos lagūnų klimatą. Tuomet pamatysime pirmosios dirbtinės palmės formos salos - The Palm Jumeirah - panoramą. Eisime į penkių žvaigždučių viešbutį Atlantis, pačiame salos gale. Čia pamatysime gigantiško dydžio akvariumą. Tada keliausime į prieplauką - didžiausią apartamentų rajoną ir didžiausią pasaulyje jachtų uostą. Trumpas kruizas, kurio metu pamatysime futuristinius Dubajaus dangoraižius, iškilusius virš vandens (kainuos papildomai 25 USD). Žinoma, iš čia matysis ir aukščiausias pasaulyje pastatas, siekiantis net 400 metrų. Pamatysime didžiausią pasaulyje prekybos centrą, Dubai Mall, pakilsime ant jo stogo, kur visus metus yra dirbtinio sniego ir pingvinų. Prieš lankydamiesi čia, dar spėsime pamatyti, kaip atrodo dabartinio Dubajaus šeicho rūmai. Apeisime nuostabiuosius Dubajaus sodus, kuriuose žydi per 45 mln. gėlių ir apie 45 skirtingų jų rūšių, sukuriančių įspūdingas kompozicijas, vaizduojančias žymius pastatus, gyvūnus ir augalus. Šis sodas pateko į Guiness‘o rekordų knygą, kuomet suformavo ilgiausią pasaulyje gėlių sieną. Tuomet vyksime į Ras Al Khor rezervatą, per kurio neaprėpiamus plotus vaikštinėja flamingai ir su jais nusifotografuosime. Eisime ir pačia gražiausia Šeicho Zayed‘o gatve, kur ir stovi aukščiausias kada nors žmonių pastatytas pastatas - Burj Khalifa. Pakilsime į 124-ąjį jo aukštą, iš kurio atsivers viso Dubajaus panorama. Dubaj Mall prekybos centre mes taip pat galėsime pačiuožinėti, pamatyti įspūdingus dinozauro griaučius ir šokančius fontanus. Poilsis viešbutyje. Atvykstame į Fudžeirą. Vakarienė. 

4 diena 
Po pusryčių viešbutyje, laisvas laikas Fudžeiroje. Galite vykti į dienos trukmės turą – kruizas po Masandamo pusiasalį. Apie 100 USD. Nakvynė viešbutyje Fudžeiroje.

5 diena 
Po pusryčių, trumpas pasivaikščiojimas Hajar kalnuose. Pakeliui sustosime pasigrožėti Badiyah mečete ir aplankysiem Fudžeirą, kur pamatysite kalnuotą Fudžeiros fortą ir Fudžeiros Jungtinių Emyratų muziejų. Tęsime keliaudami vienu gražiausiu slėniu Binah ir pamatysime nuostabų Masafio miestą. Laisvas laikas „Penktadienio“ turguje. Apsistosime netoli Fudžeiros, po pietų laisvas laikas. (Maršrutas apie 150 km) 

6 diena 
Pusryčiai, po kurių paliekame savo viešbutį ir vykstame į Ras Al Khaimah Emyratus, kur apžiūrėsime kurortą ir pasigrožėsime jo žavia panorama nuo aukštų ir stačių Dhaya tvirtovės uolų. Aplankysime Al-Hamara – miestą vaiduoklį, kažkada klestėjęs miestas, o dabar išliko tik žvejų kaimelio architektūra su unikalia architektūra. Tęsime Umm Al-Quwain, miesto, tapusio kitų Emyratų sostine ant siauro pusiasalio. Pabūsime mažiausiuose Emyratuose. Adjaman, kuriuose pamatysime, kaip atrodė gyvenimas Arabų Emyratuose dar prieš atrandant naftos resursus. Aplankysime ir Sharjah, trečią pagal dydį Arabų Emyratą, dar vadinama „Įlankos perlu“. Tai konservatyviausia šalies vieta, kurioje susidursite su ryškiausiomis islamo tradicijomis. Nusifotografuosime su didžiausia Fayall mečete, tuomet aplankysim Al-Hisn fortą, pastatytą dar XIX amžiuje ir jaukų Al-Arsa turgelį, įsikūrusį pačioje Sharjah širdyje. Aplankysime didingą Islamo Civilizacijos muziejų, saugantį gražiausias Arabijos mokslo ir amatų tradicijas. Važiuosime į Dubajų ir apsistosime jo apylinkėse. Vakarienė pasirinktinai. Po jos ne tik patikrinsime įlankos vandens temperatūrą, bet išvysime ir miesto ikoną - Burj Al-Arab Hotel - burės formos pirmąjį pasaulyje 7* viešbutį. (Viešbučio interjero turas ir pasirinktų gėrimų degustacija už papildomus 140 USD. (Maršrutas apie 300 km) 

7 diena 
Po pusryčių išvykstame į Abu Dabį, JAE sostinę. Pamatysime šeiko Zayed mečetę, stebinančią savo dydžiu ir grožiu. Šią mečetę pastatė pirmasis šalies prezidentas. Važiuosime į miesto centrą, kur įsikūręs muziejus po atviru dangumi - autentišką kaimą, kuriame galima daug sužinoti apie senovės Abu Dabio gyventojus. Pamatysime, kaip iš skurdaus žvejų kaimelio išaugo vienas gražiausių pasaulyje miestų. Tęsime pasivaikščiojimą Corniche promenadoje ties prieplauka, kurioje įsikūręs datulių turgelis. Tuomet pamatysime laimės salą - Sadiyat Island - kur iki 2030-ųjų išdygs Louvre ir Gugenheimo muziejų kopijos, koncertų salė, jachtų prieplauka ir išskirtiniai viešbučiai, vilos, sukurti golfo laukai. Tuomet, už papildomus 90 USD, galėsite pamatyti Ferrari World, vieną didžiausių teminių parkų, apsuptą Formulės 1 trasa. Svarbu: poilsiautojai nepasirinkę šios išvykos turės laisvo laiko apsipirkti ,,Yas Mall" prekybos centre. Nakvosime viešbutyje. Vakarienė (pasirinktinai). (Maršrutas apie 300 km) 
 
8 diena 
Dienos eiga priklauso nuo skrydžio. Vyksime į Dubai World Central oro uostą. Skrydžiu pasiekiame Lenkiją.  
Yra galimybė savaitę prasitęsti apgyvendinimą viešbutyje. Visą siūlomą sąrašą rasite viešbutyje. 

Įspėjimai! 
•  Skrydžių laikai gali skirtis. Tikrinkite: R.pl/rozklady
•  Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis. 
•  Geriausia valiuta Omane — doleriai. 
•  Su savimi turėkite pritaikytus kištukus elektros lizdams - „adapterius“.
•  Nepamirškite ir uždaresnių rūbų: ilgų kelnių ir suknelių dengiančių kulkšnis; polo marškinėliai taip pat turėtų dengti dalį kaklo, būti su apykaklę; batai – uždari; rankovės dengiančios ir riešus. Moterys turi dengti plaukus.  
•  Jei kelionės metu vyks religinės šventės, tai tikrai padarys įtaką kelionės programai.  
•  Programa ar jos dalys gali būti sukeičiamos vietomis ar pakeičiamos kitomis pramogomis. Nurodytos kainos už papildomas pramogas gali keistis.  
•  Gido muziejuose nebus.  

Į kainą įskaičiuota

Į kainą įskaičiuota:lėktuvo bilietai ir oro uostų mokesčiai. Pervežimai gerai kondicionuojamu autobusu. Apgyvendinimas viešbučiuose. Maitinimas: pusryčiai; Lenkų atstovo pagalba; Pateikiama programa; TU Europa kelionių draudimas (Standartas: NNW, KL ir bagažas).  

Į kainą neįskaičiuota

Į kainą neįskaičiuota: vietinio gido mokesčiai, bilietai į lankomas vietas, rezervavimo mokesčiai, arbatpinigiai aptarnaujančiam personalui ir Tour Guide System (viso apie 195 USD žmogui mokestis mokamas vietoje). Dubajaus mokesčiai turistams (apie 14 USD dviems žmonėms dienai), viešbučio mokestis, kuris priklauso nuo jo paslaugų. Papildomi gėrimai. 

Į kainą įskaičiuota

Į kainą įskaičiuota:lėktuvo bilietai ir oro uostų mokesčiai. Pervežimai gerai kondicionuojamu autobusu. Apgyvendinimas viešbučiuose. Maitinimas: pusryčiai; Lenkų atstovo pagalba; Pateikiama programa; TU Europa kelionių draudimas (Standartas: NNW, KL ir bagažas).  

Į kainą neįskaičiuota

Į kainą neįskaičiuota: vietinio gido mokesčiai, bilietai į lankomas vietas, rezervavimo mokesčiai, arbatpinigiai aptarnaujančiam personalui ir Tour Guide System (viso apie 195 USD žmogui mokestis mokamas vietoje). Dubajaus mokesčiai turistams (apie 14 USD dviems žmonėms dienai), viešbučio mokestis, kuris priklauso nuo jo paslaugų. Papildomi gėrimai. 

Panašios kelionės

cesarskie miasta 91 78431 96986 542x452
 • nuo 453 €
 • 8 dienos

Marokas Cezarių miestai (MRT)

Itališkas miestas Volubilis • Rabatas - šiuolaikiškumas ir viduramžiai • Meknes - marokiškasis Versalis • Kasablanka • paslaptinga medina Fese • Marakešas - raudonasis miestas •  pageidaujantiems, savaitė poilsio Agadyre!

HHI MR View 9535
 • nuo 509 €
 • 8 dienos

Poilsis JAE su pusryčiais 4* viešbutyje HOLIDAY INTERNATIONAL SHARJAH nuo 509 €!

Viešbutis įsikūręs patogioje vietoje, Šardžos centre, netoli prekybis centrų, pasivaikščiojimų pakrantės bei lankytinų objektų. Miesto tipo viešbutis be teritorijos. Numeriai tvarkingi. Viešbutis tiks tiek šeimyniniam, tiek dalykiškam poilsiui bei kelionėms.

Red Castle 1443
 • nuo 419 €
 • 8 dienos

Poilsis JAE, 4* viešbutyje RED CASTLE HOTEL su pusryčiais TIK nuo 419 €!

Ekonominės klasės viešbutis įsikūręs netoli nuo paplūdimio ir istorinio Šardžos centro. Tinka tiems kas planuoja keliauti, ilsėtis paplūdimyje ir mažai laiko leisti viešbutyje.

Ibis Al Rigga photos Exterior (9)
 • nuo 439 €
 • 8 dienos

Poilsis Dubajuje, 3* viešbutyje IBIS AL RIGGA su pusryčiais TIK nuo 439 €!

Ekonominės klasės viešbutis, priklausantis IBIS viešbučių grupei. Rekomenduojamas dalykinėms kelionėms ir jaunimui.

m5
 • nuo 460 €
 • 8 dienos

Pažintinė kelionė į Maroką - Magiškieji pietūs!

Saulėtekis Sacharos dykumoje • Kelionė kupranugariu • naujiena - filmų industrija Maroke - Atlas Studios • Tarudantas ir Uarzazatas • Ait Benhadu • Todghos tarpeklis ir Dra upės slėnis • Marakešas - Raudonasis miestas • savaitės trukmės poilsis Agadyre ​
 

756
 • nuo 302 €
 • 9 dienos

Pietų Kroatija 9 d.

 • 5 nakvynės Makarskos kurorte!
 • Apsilankysite Plitvicos ežerų nacionaliniame parke
 • Susipažinsite su Bosnijos ir Hercegovinos sostine Sarajevu ir vienu gražiausių šios šalies miestų - Mostaru
 • Išvykos į garsiausius Kroatijos miestus: Splitą, Trogirą ir Dubrovniką
 • Plaukimas laivu į Hvaro ir Bračo salas
 • Išvyka į Biokovo gamtos parką, kur grožėdamiesi įspūdinga panorama palydėsite saulę

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.