Pažintinė kelionė į Maroką: Cezarių miestai (MRT)

cesarskie miasta 91 55815 38637 1920x730
cesarskie miasta 91 55818 38643 1920x730
cesarskie miasta 91 55812 38631 1920x730
cesarskie miasta 91 55813 38633 1920x730
cesarskie miasta 91 55817 38641 1920x730
cesarskie miasta 91 55819 38645 1920x730
cesarskie miasta 91 55814 38635 1920x730
cesarskie miasta 91 55816 38639 1920x730
cesarskie miasta 91 55815 38637 1920x730
cesarskie miasta 91 55818 38643 1920x730
cesarskie miasta 91 55812 38631 1920x730
cesarskie miasta 91 55813 38633 1920x730
cesarskie miasta 91 55817 38641 1920x730
cesarskie miasta 91 55819 38645 1920x730
cesarskie miasta 91 55814 38635 1920x730
cesarskie miasta 91 55816 38639 1920x730
 • Kelionė

  lektuvu

 • Šalis

  Marokas

 • Trukmė

  8 dienos

Pažintinis turas iš Lenkijos su galimybe savaitei prasitęsti poilsį Agadyre.
Tiesioginis skrydis iš Varšuvos Šopeno oro uosto į Agadyrą.
Programos kodas: MRT.
Šalis - Marokas.
Organizatorius - Rainbow.
Savaitė ekskursijų (žr. programą žemiau), pageidaujantiems - papildoma savaitė poilsio pasirinktame viešbutyje Agadyre.
Skrydžiai vykdomi penktadieniais.

 


1 diena
Susirinkimas prie Rainbow stendo 2 valandas iki išvykimo Varšuvos Šopeno oro uoste. Aktualius skrydžio laikus prašome patikrinti: r.pl/rozklady. Po atvykimo pasų kontrolė ir pervežimas iki viešbučio. Vakarienė. Nakvynė Agadyre arba Marakeše. Laikas poilsiui po kelionės.

 


2 diena
Po pusryčių aplankysime Marakešą, vadinamu raudonuoju miestu, kuris yra laikomas patraukliausiu Maroko miestu. Programoje: turgus, žinomas dėl vietinių amatininkų dirbinių, Koutoubijos mečetė (XII a.), Marakešo muziejus, Bahijos aikštė ir Saaditų kapai. Miesto aplankymo metu trumpas apsilankymas berberio kavinukėje. Vakare aplankysime Džamaa el Fana aikštę, kuri yra įrašyta į UNESCO paveldo sąrašą, gyvenimas čia verda visą naktį. Laisvas laikas, o vėliau pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 270 km).

 


3 diena
Po ankstyvų pusryčių važiuojame link Feso. Važiuosime per spalvingus Vidurinio Atlaso kalnus. Visas maršrutas yra neįprastai vaizdingas. Turėsime trumpą sustojimą Ifranos kurorte, kurį supa kedrų miškai. Vėliau po pietų pervežimas į Fesą, apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 500 km).

 


4 diena
Po pusryčių aplankysime Fesą, dvasinę ir religinę Maroko sostinę. Aplankysime Fes el-Bali mediną (UNESCO paveldas), tai tikras labirintas, virš 9000 gatvelių, kur vaikščiojimas be vietinio gido yra neįmanomas, taip pat išvysime ir  Bou Inanijos medresę, mečetę ir El Karavijinų muziejų, miesto įkūrėjo Mulaj Idriso II mouzoliejų (mečetė kaip ir mauzoliejus ne musulmonams prieinamas tik iš išorės). Išskirtinė Feso medina leidžia porai valandų pasijusti it viduramžių laikais. Vėliau Naujojo Feso lankymas: karaliaus Dar El - Makhzen rūmai (išorė) ir milžiniški Bab al Jeloud vartai, pasivaikščiojimas per žydų kiemą Mellah. Po pietų laisvas laikas. Pageidaujantiems vakare fesiška vakarienė (mokestis apie 31 EUR / asmeniui). Grįžtame į viešbutį vakarienei ir nakvynei.

 


5 diena
Po pusryčių vykstame į Volubilį (UNESCO paveldas), kur aplankysime itališko miesto, griuvėsius, išlikusius iš I a., triumfo arką Karakali, Orfeo namą, baziliką, forumą ir patriarchalinius namus su puikiai išsaugotomis mozaikomis. Vėliau vykstame į Meknes, dar vadinamą gražių arkų miestu. Aplankysime sultano Mulaj Ismailo mauzoliejų, miesto įkūrėjo ir kruviniausio Maroko valdovo, vėliau pamatysime legendinę arklidę, kurioje gyvena apie 12 000 arklių, Bab el-Khemis ir Bab el-Mansour arkas (turėsite laiko nuotraukoms), kurios yra  laikomas didžiausiomis visame Maroke. Po arkų lankymo, turėsime pervežimą į Rabatą, Maroko sostinę. Aplankysime miestą: mečetė ir Hasano bokštą (XII a.), Mohamedo V mauzoliejų (tai dabar valdančio Mahomedo VI senelis), Meridų dinastijos nekropolį - Šelą, karališkuosius rūmus (iš išorės) su gražia Bab ar-Rouah arka ir spalvotą Kasba Oudaja vietovę. Vakare turėsime pervežimą į Kasablanką vakarienei ir nakvynei. (Maršrutas apie 300 km).

 


6 diena
Po pusryčių aplankysime Kasablankos centrą: Hasano II mečetę (iš išorės) su aukščiausiu pasaulyje 200 m minaretų ir Mahomedo V aikštę, kurios architektūra yra kolonijinės architektūros pavyzdys. Vėliau pervežimas į Al Džadidą - buvusį Portugalijos anklavą. Aplankysime istorinį miesto centrą: Mazagano tvirtovę su Portugalijos cisterna, kaimyninę bažnyčią ir didelę mečetę, žydų ir portugalų prekybininkų namus ir arabų mediną. Vakare pasieksime uostamiestį - Safį, kuris garsėja keramika ir keramikos dirbtuvėmis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. (Maršrutas apie 240 km).7 diena
Po pusryčių keliaujame į Savirą, pajūrio miestą, kuris garsėja savo mediniais tui gaminiais, originalia architektūra ir menine atmosfera. Didžiuliai senamiesčio įtvirtinimai, siauros ir vingiuotos gatvės, baltos spalvos pastatai su baltomis durimis, gražios kavinės, žavūs uostai, kuriuos galima palyginti su pasakiškais paveikslais. Nakvynė ir vakarienė Agadyre arba Savyroje. (Trasa apie 300 km jeigu nakvynė bus Agadyre).

 


8 diena
Po pusryčių laisvas laikas.
Pervežimas:
- Klientai renkasi papildomą savaitę poilsio Agadyre arba kitą pažintinę kelionę "Marokas - Magiškieji pietūs" - pervežimas į pasirinktą viešbutį,
- Klientai grįžta į Lenkiją - pervežimas į oro uostą Agadyre ir skrydis į Lenkiją.

 


Pastabos

 • Lankytinų objektų eiliškumas gali keistis.
 • Daugumą musulmoniškų objektų žiūrima iš išorės - labiausiai mečetės. Reikia žinoti apie aprangą - moterys turi apsirengti ilgas kelnes ir uždengti pečius. Tai negalioja paplūdimyje ir prie viešbučių baseinų.
 • Būkite budrūs ir stebėkite bei saugokite fotografinę įrangą ir pinigines - gali būti vagysčių.

 


Apgyvendinimas pažintinės kelionės metu
Viešbučiai *** / **** - (7 viešbučio paros).
Kambariai: 2-, 3 - viečiai su vonios kambariais ir tualetais.
Viešbučiuose: restoranas, baras, valiutos keitykla.
Maitinimas: pagal programą.
Vietinė kategorija: *** / ****

 


Klientų nuomonė
Klientai vertina kelionę 5.3/6. Tikrinkite atsiliepimus: https://r.pl/cesarskie-miasta/zakwaterowanie-mrt

 

Kita
TOUR GUIDE sistema - belaidė sistema grupėms, kuri padeda patogiai lankyti vietas.

 

Kita
Bendra informacija
Valiuta
MAD - Maroko dirhamas, kuris nėra konvertuojamas už Maroko ribų. Valiutos kursas nustatomas šalies viduje, tad nėra svarbu, kur keisitės pinigus. Naudinga pasiimti eurus arba dolerius su savimi. Kreditines korteles priima restoranuose, didesnėse parduotuvėse, galite juose naudotis ATMs.

Arbatpinigiai
Yra priimta palikti nedideles sumas arbatpinigių. Uždarbis Maroke nėra didelis, todėl arbatpinigiai dažnai tampa finansine pagalba. Tai galioja ypatingai vietinių ekskursijų  vairuotojams ir padavėjams restoranuose. Norint fotografuoti vietinius, reikia palikti nedideles sumas pinigų, kitaip galite būti neapsaugoti nuo nemalonių situacijų.

Viza
Kiekvieno keleivio pasas turi galioti dar 3 mėn. po grįžimo iš kelionės datos. Iki 90 dienų buvimo šalyje viza nėra reikalaujama.

Laikas
-2 h lyginant su Lietuvos laiku.

Apytikslės kainos
Pietūs apie 40 MAD; vanduo 1.5 L apie 5 MAD; parduotuvės alus kainuoja apie 10 MAD.

Elektra
220 V, 50 HZ. Įrenginiai su lenkiškais jungtukais veikia be problemų.

Telefonas
Telefono korteles galite įsigyti parduotuvėse ar kioskuose šalia viešųjų telefono budelių. Kortelė kainuoja apie 50 MAD, jos pakanka trumpam tarptautiniam pokalbiui. Vietiniai skambučiai yra pigūs, o skambučiai į užsienį - brangūs. Prieš išvykstant pasitikrinkite pas savo telefono operatorių, kokie įkainiai skambučių ir roamingo (interneto).

Agadyras
Šalia Atlanto vandenyno, laikomas didžiausiu kurortiniu miestu Maroke. Nuostabūs paplūdimiai su plačiais 300 m pločio ir 8 km ilgio pakrante, o šiltas Atlanto vandenynas drąsina lepintis saulės voniomis. Didelis skaičius kavinių ir parduotuvių šalia pajūrio promenados, sukuria tikrą atostogų atmosferą. Maroke surasite daug prancūziškos kultūros, kuri paverčia šalį nuostabiu kultūrų mišiniu. Prancūzijos įtaka atsispindi ir vietinėje virtuvėje.

 


Vietinės ekskursijos
Karališkasis Marakešas - 1 diena (kaina apie 74 EUR)
Nepaprasta išvyka į buvusią Sultonų sostinę, patraukliausią šių dienų Maroko miestą. Vienos dienos išvyka į šį magišką miestą leis pajusti egzotišką Afrikos charakterį ir pažinti įdomiausius kampelius: Mažorelio sodus, Kutubijos mečetę (iš išorės), Bahia rūmus ir vienintelį Džema el Fna skverą pasaulyje, kur sutiksite gyvačių kerėjimus, akrobatus, likimo pasakotojus. Marakeše  kviečiame į vakarienę marokiškame restorane ir pasivaikščiojimui medinoje (senamiestis). Grįšime į Agadyrą vėlai vakare.

Pietų išmintis - Masa ir Tiznito miesto parkas (kaina apie 55 EUR)
Patraukli kelionė bekelėmis pietinėje Agadyro dalyje, Suso-Masos regione. Programa: Jusufo ibn Tašmino vandens užtvanka Antiatlasas kalnuose, Suso-Masos nacionalinis parkas, žaliųjų bananų plantacijos, laukiniai paplūdimiai su žvejų urvais, ,,mažoji sachara”, išvyka į dirbtuves Tiznito gynybiniame mieste, dar vadinamame sidabro sostine. Vakarienė ,,Berber” bare.

Žvejyba (apie 39 EUR)
Visos dienos išvyka jachta vandenyne. Galėsite žvejoti (vasaros metu gal ir pagauti ryklį) arba mėgautis saulės spinduliais paplūdimyje. Kruizo metu ragausime žuvies patiekalų ir jūros gėrybių.

Safaris Bou Jerife - dienos (kaina apie 150 EUR)
Dviejų dienų džipų ekspedicija po pietų Maroką. Pervežimas laukiniais paplūdimiais, apsistojimas ir vakarienė Legzirze - paplūdimyje garsėjančiame didele raudonųjų akmenų arka, kuri dalina paplūdimį į kelias dalis. Aplankysime Sidi Ifnio miestą (buvusi Ispanų anklava), gynybinė sieną Svetimšalių Legione, skorpionų medžioklę. Nakvynė Bou Jerif Fort dykumoje. Kitą dieną, aplankysime kupranugarių turgų Guelmi mieste, vyksime į Antinatas, apsistosime Tiznite, pamatysime Youssef  krioklį Ben Tachfine. Į kainą įskaičiuota: apgyvendinimas, 2 vakarienės, 1 pietūs ir 1 pusryčiai.

Savira - dailininkų miestas (Kaina apie 45 EUR)
Vienos dienos išvyką į žavingą miestą, įsikūrusi Atlanto vandenyno pakrantėje. Aplankysime žvejų uostą, Scala de Ville bastioną, pasivaikščiosime Mellah  žydų rajonu ir vingiuotomis medinos gatvelėmis. Savira garsi tunu ir sidabro bei medienos produkcija.

Atlaso kalnai (kaina apie 60 EUR)
Kelionė džipais į Aukštuosius Atlaso kalnus. Kelias veda per rojaus slėnį, berberių kaimus iki Immouzer, garsėjančiame savo kaskadomis. Neįprasta, spalvinga alpių panorama, kanjonai ir smulkūs kosmetiniai gydymai. Pabaigoje laukia vakarienė restorane su vaizdu į nuostabią kalnų panoramą.

Jodinėjimas kupranugariais ar žirgais (Kaina apie 25 EUR)
Išbandykite jodinėjimą kupranugariais ar žirgais. Privalumas - įdomus maršrutas per Berberiu gyvenvietę, eukaliptų krūmai, Suso upės slėnis, kur jei pasiseks išvysime rausvuosius flamingus!

Atplaiduojantis Hamamas (Kaina apie 39 EUR) 
Atpalaiduojančios ir gydomosios procedūros odai suderinant sauną, apiplovimą vonioje, prausimą juodų alyvuogių muilu, gommage (epidermio lupimasis sluoksniais) ir valandos trukmės masažas su aliejais.

Svarbu! 
Vietinės ekskursijos vedamos lenkų kalba. Organizatoriai nėra Rainbow, o vietiniai organizatoriai, kurie ir yra atsakingi už vedamų vietinių ekskursijų kokybę. Jie nustato programų turinį, eigą, kainas, išvykų datas, tad visos pretenzijos turi būti reiškiamos tiesiogiai organizatoriams, bet ne Rainbow. Aprašymai yra pateikiami informaciniais tikslais, tikslią informaciją Jums pateiks vietinis atstovas Agadyre. Atstovas yra tik tarpininkas, kuris užregistruos Jus į pasirinktas vietines ekskursijas. Minimalus dalyvavimo ekskursijose skaičius yra  asmenų. Prieš iš po sezono kai kurios ekskursijos nėra organizuojamos.

 

 

Į kainą įskaičiuota

tiesioginis skrydis, pervežimai autobusu su kondicioneriumi Maroke, 7 naktys viešbučiuose *** / ****, 7 pusryčiai ir 7 vakarienės, lenkiško atstovo paslaugos ir globa, medicininis draudimas TU Europa.

Į kainą neįskaičiuota

įėjimo į lankytinus objektus bilietai, vietiniai gidai, arbatpinigiai bagažo nešiotojams, TOUR GUIDE sistema, gėrimai vakarienių metu ir asmeninės išlaidos. Privalomai mokamas dalyvavimo programoje mokestis apie 110 EUR / asmeniui, mokamas vietoje lenkų gidui.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Į kainą įskaičiuota

tiesioginis skrydis, pervežimai autobusu su kondicioneriumi Maroke, 7 naktys viešbučiuose *** / ****, 7 pusryčiai ir 7 vakarienės, lenkiško atstovo paslaugos ir globa, medicininis draudimas TU Europa.

Į kainą neįskaičiuota

įėjimo į lankytinus objektus bilietai, vietiniai gidai, arbatpinigiai bagažo nešiotojams, TOUR GUIDE sistema, gėrimai vakarienių metu ir asmeninės išlaidos. Privalomai mokamas dalyvavimo programoje mokestis apie 110 EUR / asmeniui, mokamas vietoje lenkų gidui.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

m5
 • nuo 617 €
 • 8 dienos

Pažintinė kelionė į Maroką - Magiškieji pietūs!

Saulėtekis Sacharos dykumoje • Kelionė kupranugariu • naujiena - filmų industrija Maroke - Atlas Studios • Tarudantas ir Uarzazatas • Ait Benhadu • Todghos tarpeklis ir Dra upės slėnis • Marakešas - Raudonasis miestas • savaitės trukmės poilsis Agadyre ​
 

oasis maroko agadir 644 103229 152242 1920x730
 • nuo 464 €
 • 8 dienos

Poilsis Maroke, 4* viešbutyje Oasis

Kuklus, ramioje vietoje esantis 4* viešbutis, kurio pagrindinis privalumas - įsikūrimo vieta - arti turistinio centro. Idealus pasirinkimas nenorintiems išlaidauti.

zep
 • nuo 665 €
 • 8 dienos

Pažintinė kelionė į JAE: Šeicho verti nuotykiai (ZEP)

Dubajus - prabangiausi pasaulio pastatai • Abu Dabis - Emyratų sostinė ir didžiausia mečetė • Šardžos emyratas - įlankos perlas • rytietiški turgus pilni aukso • "Ferrari World" (pageidaujant) • poilsis prie Indijos vandenyno al Fudžeiroje • pageidaujant savaitė poilsio JAE

x4
 • nuo 260 €
 • 6 dienos

Šiaurės Italija 6 d.

Poilsis prie žydrųjų Adrijos jūros krantų,  nuostabioji Venecija, didžiausias Italijoje Gardos ežeras bei pažintis su Verona ir Sirmione.

756
 • nuo 339 €
 • 9 dienos

Pietų Kroatija 9 d.

 • 5 nakvynės Makarskos kurorte!
 • Apsilankysite Plitvicos ežerų nacionaliniame parke
 • Susipažinsite su Bosnijos ir Hercegovinos sostine Sarajevu ir vienu gražiausių šios šalies miestų - Mostaru
 • Išvykos į garsiausius Kroatijos miestus: Splitą, Trogirą ir Dubrovniką
 • Plaukimas laivu į Hvaro ir Bračo salas
 • Išvyka į Biokovo gamtos parką, kur grožėdamiesi įspūdinga panorama palydėsite saulę
8711 large
 • nuo 365 €
 • 10 dienų

Pietų Kroatija 10 d.

 • 7 nakvynės Makarskos kurorte!
 • Poilsis ir pramogos prie Adrijos jūros
 • Apsilankymas nuostabiame Plitvicos ežerų nacionaliniame parke
 • Išvykos į garsiausius Kroatijos miestus: Splitą, Trogirą ir Dubrovniką
 • Plaukimas laivu į Hvaro ir Bračo salas
 • Išvyka į Biokovo gamtos parką, kur grožėdamiesi įspūdinga panorama palydėsite saulę

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.