Egipto simboliai - Nilas ir piramidės (EGK)

symbole egiptu nil i piramidy 1416 56277 39393 1920x730
symbole egiptu nil i piramidy 1416 56276 39391 1920x730
symbole egiptu nil i piramidy 1416 56278 39395 1920x730
symbole egiptu nil i piramidy 1416 56279 39397 1920x730
symbole egiptu nil i piramidy 1416 56275 39389 1920x730
symbole egiptu nil i piramidy 1416 78311 96842 542x452
symbole egiptu nil i piramidy 1416 56277 39393 1920x730
symbole egiptu nil i piramidy 1416 56276 39391 1920x730
symbole egiptu nil i piramidy 1416 56278 39395 1920x730
symbole egiptu nil i piramidy 1416 56279 39397 1920x730
symbole egiptu nil i piramidy 1416 56275 39389 1920x730
symbole egiptu nil i piramidy 1416 78311 96842 542x452
 • Kelionė

  laivu

 • Šalis

  Egiptas

 • Trukmė

  8 dienos

Šalis: Egiptas
Kelionės tipas: Apžvalginė/poilsinė  // apžvalginė/poilsinė  + poilsinė kelionė (galimybe pratęsti (3n. arba 7n.) poilsį Hurgadoje)
Programos kodas: EGK.

Svarbu!
Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje +370(641)11160, vilnius@rainbowtours.lt. Ekskurijos vedamos lenkų kalba.

Programa
Kruizas Nilo upe • Luksoras • Senovės Tėbai • Įspūdingasis Karnakas • Deivės Izidės šventykla Filės saloje • Horo Šventykla Edfu mieste ir  Kom Ombo šventikla • Egipto muziejus Kaire • Giza - Didžiosios piramidės ir Sfinksas • pageidaujantiems - poilsis Hurgadoje

Trasa

1 diena
Renkamės  Šopeno oro uoste prie „Rainbow“ stovo 2 valandas iki skrydžio. Skrydis į Hurgadą. Atvykus pervežimas į 4* viešbuti ("Royal Star ar panašu), nakvynė Skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady.  
2 diena
Po pusryčių, organizacinis susitikimas, laikas aklimatizacijai ir poilsiui prie jūros. Vakarienė, nakvynė.
3 diena 
Ankstyvą rytą (pusryčiai sausas davynis) išvykstame iš viešbučio į Luksorą (Luxor) - didžiausią pasaulyje muziejų po atviru dangumi. Susipažinsime su Luksoro miestu,  dar vadinamu "šimtu vartu miestu" ir žinomu, kaip senoviniai Tėbai. Šį miestą Nilo upė dalina į „gyvųjų miestą“ ir „mirusiųjų miestą“. Tai buvęs trijų dievų sanktuariumas:  Amono, Mutos ir Chonso (Karnako šventykla). Sekantis mūsų programos punktas Karalių slėnis - tai pasleptos uolose kapavetės, kur buvo laiduojami faraonai su visais savo lobiais (už papildomą mokestį yra galimybė patekti prie Tutanchamono kapavietes apie 250 EGP / asm.). Apankysime Hačepsutos šventyklą - vieną gražiausių šventyklų pasaulyje ir pasigrožėsime Memnono Kolosais. Vakare, apgyvendinimas 4* laive, vakarienė. Vakare, pageidaujantiems (už papildoma mokesti apie 40 USD/asm.) pasiulysime ekskursija į Luksoro šventyklą, pasivažinėsime miesto gatvelėmis, užsuksime į vietines kavinukes, pasimėgauti kaljanu ir karkade dar vadinama faraonų arbata. (Maršrutas apie 280 km.)
4 diena
Ankstyvą rytą pageidaujantiems (už papildomą mokestį - apie 120 USD/asm.) skrydis (apie 40 min.) oro balionu virš Luksoro. Po pusryčių pageidaujantiems (už papildomą mokestį apie 50 USD / asm) išvyka į: Medinet Habu (Madinet Habu) - geriausiai išsaugota laidojomo šventykla vakariniame Luksoro krante, pastatyta Ramzio III, darbininku kaimą su miesto pastatų liekanomis ir statybų prižiūrėtojų kapais, stebinančiais nuostabiomis spalvotomis freskomis. Grįžimas į laivą, naktinis plaukimas link Edfu. Naktį perplaukiami Nilo šliuzai.  Vakarienė ir nakvynė laive. (Maršrutas apie 120 km laivu.) 
5 diena 
Po pusryčių paliekame laivą ir keliaujame link Edfu (Edfu) (apie 2 h). Šis vienas geriausiai išsilaikiusių ir gražiausių Egipto šventyklų kompleksas, pastatytas III amžiuje prieš Kristų skirtas dangaus dievui sakalo galva - Horui. Ankstyva popietė grįžtame į laivą pietums. Tęsiame, plauksime laivu į Kom Ombą (Kom Ombo), kur musu laukia ekskursija. Alankysime šventyklų kompleksą, skirtą dviems dievams Sebekui ir Horui, kylantį tiesiai prie Nilo krantų. Vakarienė ir nakvynė laive. (Maršrutas apie 120 km laivu.) 
6 diena
Po pusryčių išsiregistravimas (2-3 kajutės paliekamos grupei daiktams sudėti), laisvas laikas laive, pageidaujantiems (už papildoma mokesti apie 95 USD/asm; išvykimas apie 4h ryto) pirmas variantas: autobusinė kelionė į Abu Simbelį (Abu Simbel), kur pamatysime šventyklą, skirtą Ra-Haračiui ir Hator dievybėms. Pastatyta Ramzio II šventykla, skirta Sau (Pamziui II) ir Nefertarei iki šių dienų palieka nepakartojimą įspūdį savo didžiuliškumu ir architektūriniu turtingumu. Antras variantas: išvyka į nubų tautos kaimą, kur pamatysite nedidelius krokodilus, nubų mokyklą ir atsigersite arbatos nubų namuose (apie 30 USD / asm.). Pietūs laive. Po pietų, eksursija autobusu po Asuaną (Aswan): Asuano užtvanką, Filės salą (Philae) , aplankant perkelta iš užtvindytų vietų į salą šventyklų kompleksą skirta deivei Izidei. Pervežimas į Asuano traukinių stotį. Naktinis traukinys su miegamom vietom iš Asuano į Kairą (vakarienė ir pusryčiai traukinyje; tik dvivečiai kupė).

Dėmesio! Tam tikromis datomis, kelionė traukiniu iš Asuano į Kairą, gali buti pakeista skrydžiu. 
7 diena 
Anksti ryte, apie 09:00 atvykimas į Kairą (Cairo) (apgyvendinimas, pasibaigus ekskursijai po Kairą 4* viešbutyje Grand Pyramids ar panašaus lygio). Kairo lankymas: Egipto muziejus - kolekcija, kurioje yra daugiau nei 120 tūkst eksponatų, atskleidžiantys nuostabią senovės Egipto civilizaciją, Tutanchamono lobiai (auksinė kaukė, papuošalai ir buitės preitaisai). Lankydamiesi muziejuje naudosime ausines (muziejaus vadovybės nurodymas), papildomai mokama - 2 USD / asm. Tęsdami eksursiją vykstame į Gizą (Giza), kur pamatysime Cheopso, Chefreno, Mikerino piramides. (už papildomą mokestį apie 400 EGP / asmeniui, galima įeti į Cheopso piramides vidų, būtinas išankstinis atstovo informavimas, iki eksursijos pradžios) ir įspūdingą Sfinksą. Po eksursijos pietūs prie piramidžių ( už papildomą mokestį) ir pervežimas į Hurgadą (Hurghada), atvykimas vėlai vakare, apgyvendinimas 4* viešbutyje ("Royal Star" ar panašiame). Vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 480km.) 
8 diena 
Ankstyvas išsiregistravimas iš viešbučio (vėliausiai iki 12 val) ir pervežimas į oro uostą Hurgadoje. Tikslius pervežimo laikus pateiks Rainbow atstovas vietoje prieš skrydį.

Įspėjimai!
Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis. 
Atstovas neveda muziejuose ekskursijų .
Vasaros ir Žemos sezonu programos gali skirtis, prašome tiklsinti agentūroje prieš įsigijant kelionę.


Į kainą įskaičiuota
Užsakomasis skrydis, oro uosto mokesčiai, pervežimai autobusu su oro kondicioneriumi, apgyvendinimas: 3 naktys Hurgadoje 4* viešbutyje (2n. keliones pradžioje ir 1n. keliones pabaigoje), 3 naktys 4* laive, 1 naktys traukinije Asuanas - Kairas, pervežimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas (pervežimas gali būti vykdomas be lenkiškai kalbančio atstovo), maitinimas pažintinio turo metu: Hurgadoje - viskas įskaičiuota (all inclusive), laive: pusryčiai, pietus, vakarienė gėrimai už papildomą mokestį (FB), lenkiškai kalbančio atstovo pagalba Hurgadoje ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).​


Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 288USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, viza (25 USD). 


Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Eksursijos metu:
Viešbučiai: **** 3 naktys: Hurgadoje 4 * viešbutyje („Royal Star 4 *“ ar panašiame) (2n. keliones pradžioje ir 1n. keliones pabaigoje); 1n. traukinije.
viešbutyje: vestibiulis, restoranas, baras.
Kambariai: su patogumais, dviviečiai, ( yra galimybė pastatyti papildomą lovą). Visi kambariai su oro kondicioneriais, vonios kambariu, dažnai su televizoriumi.
Maitinimas: Hurgdoje - viskas įskaičiuota (all inclusive); Kaire - pusryčiai ir vakarienė ( gerimai už papildoma mokesti) 

Dėmesio! Traukiniai Egipte labai skiriasi nuo europietiškų, todėl būkite pasirengę patirti tam tikrą diskomfortą ir ne visada pačias švariausias kelionių sąlygas.

Kruizas: **** 3 naktys 4 * laive
Laive: restoranas, baras, mažas basienas ir gultai
Kajutes: su patogumais, dviviečiai, ( yra galimybė pastatyti papildomą lovą). Visos kajutes su oro kondicioneriais, vonios kambariu.
Maitinimas: 
pusryčiai, pietūs ir vakarienė (gėrimai pietu ir vakarienes metu už papildoma mokesti). Už papildomą mokestį galimas „Viskas įskaičiuota“ maitinimo tipas: įskaitant vietinius alkoholinius gėrimus (pvz., Viskį, išskyrus vyną - pietums ir vakarienei patiekiama tik 2 bokalai) ir nealkoholinius gerimus (vanduo, arbata ir gazuoti gėrimai; kava - kai kurios rūšys už papildoma mokesti), patiekiamus pagrindinėme bare (dažniausiai10:00–22:00).
Pastaba !!! Gėrimai patiekiami plastikiniuose puodeliuose.

Poilsio metu:
Viešbučiai: 4n. pasirinkatme Hurgados viešbutije.
viešbutyje: pagal viešbučio aprasyma.
maitinimas: pagal viešbučio aprasyma.

Viza
- Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš Egipto datos. 
- Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Egipta reikalinga viza.
- Viza klijuojama Hurgados oro uoste. 
Galioja Lietuvos piliečiams, visems kitems infrmacija tikrinti agenturoje.

Atsiliepimai
Turistų įvertinimas 5.3//6 . Plačiau: https://r.pl/symbole-egiptu-nil-i-piramidy/zakwaterowanie-egk

 

Į kainą įskaičiuota

Užsakomasis skrydis, oro uosto mokesčiai, pervežimai autobusu su oro kondicioneriumi, apgyvendinimas: 3 naktys Hurgadoje 4* viešbutyje (2n. keliones pradžioje ir 1n. keliones pabaigoje), 3 naktys 4* laive, 1 naktys traukinije Asuanas - Kairas, pervežimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas (pervežimas gali būti vykdomas be lenkiškai kalbančio atstovo), maitinimas pažintinio turo metu: Hurgadoje - viskas įskaičiuota (all inclusive), laive: pusryčiai, pietus, vakarienė gėrimai už papildomą mokestį (FB), lenkiškai kalbančio atstovo pagalba Hurgadoje ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).​

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 288USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, viza (25 USD).

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Pasirinkti kelionės datą

Į kainą įskaičiuota

Užsakomasis skrydis, oro uosto mokesčiai, pervežimai autobusu su oro kondicioneriumi, apgyvendinimas: 3 naktys Hurgadoje 4* viešbutyje (2n. keliones pradžioje ir 1n. keliones pabaigoje), 3 naktys 4* laive, 1 naktys traukinije Asuanas - Kairas, pervežimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas (pervežimas gali būti vykdomas be lenkiškai kalbančio atstovo), maitinimas pažintinio turo metu: Hurgadoje - viskas įskaičiuota (all inclusive), laive: pusryčiai, pietus, vakarienė gėrimai už papildomą mokestį (FB), lenkiškai kalbančio atstovo pagalba Hurgadoje ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).​

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 288USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, viza (25 USD).

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

egipt potega poludnia 118 78310 96841 542x452
 • 452 €
 • 8 dienos

Pažintinė kelionė į Egiptą: Pietų Egipto galia (EGI)

Kruizas komfortabilu laivu Nilo upe • Luksoras – senieji Tėbai su įspūdingąja Karnako šventykla • Horo šventykla Edfu mieste ir Kom Ombo miestas • Asuano užtvanka • Deivės Izidės šventykla Filės saloje • viskas įskaičiuota Hurgados viešbučiuose  • Pageidaujantiems, poilsis saulėtoje Hurgadoje

sharm el sheikh 2475584b
 • 0 €
 • 8 dienos

Šarm el Šeichas, Egiptas - ką aplankyti nuvykus?

Sakoma, kad čia – ne visai Egiptas, o tiesiog Šarm El Šeichas – vienas iš moderniausių ir dinamiškiausių, sparčiai besivystančių kurortų Sinajaus pusiasalyje, įsiterpusiame tarp Afrikos ir Azijos žemynų. Itin gausus viešbučių pasirinkimas, daugybė restoranų, tviskantys prekybos centrai – viskas tam, kad nieko netrūktų net patiems reikliausiems turistams. Paviršinio nardymo mėgėjams šis kurortas tiesiog idealus, nes įspūdingi koraliniai rifai driekiasi beveik palei visą kurorto pakrantę, tad pasimėgauti povandeniniais vaizdais galima net neišvykus iš viešbučio teritorijos. Norintiems daugiau įspūdžių verta nuvykti į šalia plytintį nacionalinį povandeninį „Ras Mohamed“ parką.

sultan gardens egipt sharm el sheikh 148 31807 30192 1920x730
 • nuo 712 €
 • 8 dienos

Poilsis Egipte, Šarm el Šeiche, 5* Sultan Gardens viešbutyje

5* viešbutis su didele pasiūla užsiėmimų ir plačiu sporto renginių pasirinkimu. Puikus pasirinkimas šeimoms su vaikais. Ideali vieta ieškantiems aktyvių atostogų. 

maritim jolie ville golfandresort egipt sharm el sheikh 3760 85672 111985 1920x730
 • nuo 527 €
 • 8 dienos

Poilsis Egipte, Šarm el Šeiche, gerame 5* Maritim Jolie Ville Golf & Resort viešbutyje

Šeimoms. Prabangus 5* Maritim Jolie Ville Golf & Resort viešbutis žinomas dėl aukšto aptarnavimo lygio. Dideliame sode šalia jūos - ideali vieta ieškantiems ramaus ir kokybiško poilsio.

61374946
 • 503 €
 • 8 dienos

Poilsis Hurgadoje, 4* viešbutyje Albatros Alf Leila Wa Leila 4* su viskas įskaičiuota!

Viešbutis įrengtas rytietiškų rūmų stiliumi ir esantis dideliame pramogų komplekse „1001 naktis“. Kelis kartus per savaitę vyksta šou „Tūkstantis ir viena naktis“. Viešbutyje yra Senovės Egipto muziejus. Jaukūs numeriai ir puikus maistas.

Regency Plaza 4 6841
 • nuo 751 €
 • 8 dienos

Naujieji metai Egipte! 7 naktys poilsio 5* viešbutyje REGENCY PLAZA su Al TIK 751 €!

Viešbutis su išvystyta infrastruktūra, prižiūrėta teritorija ir erdviais numeriais. 2011 metais buvo įrengti vandens kalneliai suaugusiems ir vaikams. Viešbutis siūlo didelį a la carte restoranų ir barų pasirinkimą. Nuosavas smėlio paplūdimys, šalia yra gražus koralinis rifas. 

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.