Šarm el Šeichas, Egiptas - ką aplankyti nuvykus?

sharm el sheikh 2475584b
 • Kelionė

  lektuvu

 • Šalis

  Egiptas

 • Trukmė

  8 dienos

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

 

Šarm el Šeichas - vienas moderniausių ir dinamiškiausių kurortų Sinajaus pusiasalyje. Paviršinio nardymo mėgėjams šis kurortas tiesiog idealus, nes įspūdingi koralai driekiasi palei visą kurorto pakrantę.

 

 

MIESTO PRAMOGOS

NAAMA BAY

SOHO

Naama Bay

soho

Jūsų laukia gausybė parduotuvių, kavinių ir diskotekų (siūlome būtinai užsukti į Hard Rock Cafe)

Europietiškas lopinėlis Sinajaus pusiasalyje.
Jūsų laukia klubai, boulingas, Kulturama (kinoteatras su išgaubtu ekranu), restoranai ir net uždara čiuožykla.

RYTŲ PASAKA

OLD MARKET 

RŪMAI „1001 NAKTIS“
OLD MARKET 1001
Apsilankykite tikrame rytietiškame turguje, kuris veikia nuo 12:00-00:00. Nepamirškite dėrėtis!

Ekskursija į tematinį parką, kuriame galėsite pažinti rytietišką kultūrą, architektūrą, pasimėgauti kvapnia kava ir gardžiais patiekalais. Pirmadieniais, trečiadienis ir penktadieniais - tradiciniai šokių pasirodymai.

PRAMOGOS VAIKAMS

„CLEO PARK“ VANDENS PARKAS

DELFINARIUMAS
CLEOPARK 1 9854

Vandens pramogų parkas „CLEO PARK“ veikia kasdien nuo 09.00-18.00 (bilietai apie 25 USD/ suaugusiems; 10 USD/ vaikui);  „ALBATROS JUNGLE“, veikia kasdien nuo 10.00-18.00 (bilietas 30 USD/ suaugusiems; 20 USD/ vaikui)

Delfinariumas - pozityvumo užtaisas žiūrint delfinų pasirodymus! Darbo laikas kasdien 10:30-18:00 (15 USD/ suaugusiam asmeniui, 8 USD/ vaikui). Bus galimybė paplaukioti su delfinais!

NUOTYKIŲ IEŠKOTOJAMS
LAIVAS SU STIKLINIU DUGNU  SAFARIS
DUGNAS 55 s 5113

Plaukdami laivu su stikliniu dugnu galėsite susipažinti su Raudonosios jūros augmenijos ir gyvūnijos turtais bei paslaptimis! Galėsite stebėti būrius plaukiojančių spalvingų žuvyčių, pamatysite įstabaus grožio ir įvairiausių spalvų bei formų koralus.

Ekskursijos metu ketrurračiais motociklais vyksite į svečius pas vietinius gyventojus – beduinus. Keturračiais motociklais keliausite po dykumą. Smagiausia tai, kad keturratį vairuosite Jūs pats! 

GAMTOS MYLĖTOJAMS
APLEISTA ŽEMĖ - SPALVOTASIS KANJONAS RAS MAHOMET - KORALŲ DRAUSTINIS
ZEME KORALAI

Spalvotasis kanjonas – tai tarpeklis, esantis Sinajaus kalnuose, nutolęs 150 km nuo Šarm El Šeicho. Kanjonas susiformavo prieš keletą milijonų metų, po žemės drebėjimo. Pasigrožėsite įvairiaspalvėmis kanjono uolomis ir smiltainių spalvų įvairove (nuo baltos iki skaisčiai raudonos). 

Ras Mohamad garsėja įspūdingo grožio koraliniais rifais, povandeninio pasaulio floros ir faunos įvairove. Šiame natūraliame ir unikaliame jūros parke galima pamatyti skirtingų rūšių žuvų, jūros arkliukų ir netgi ryklių. Turėsite galimybę išsinuomoti plaukmenis bei kaukes.

ISTORINĖS VIETOS
ŠV. KATERINOS VIENUOLYNAS MOZĖS KALNAS
KOTRYNOS MOZE

Šv. Kotrynos vienuolynas yra pačiame Sinajaus dykumos centre, 1570 m aukštyje, įkurtas VI a. Tai seniausias pasaulyje veikiantis pravoslavų vienuolynas. Ši vienuolyną globojo pranašas Mohamedas, arabų kalifai, turkų sultonai ir Prancūzijos imperatorius Napoleonas Bonapartas, todėl šis vienuolynas nė karto nebuvo sugriautas ar užgrobtas.

Mozės kalnas Biblijoje dar vadinamas  „Dievo kalnu“. Jo aukštis siekia 2285 metrų virš jūros lygio. Pasak Senojo Testamento, Mozė ant šio kalno iš Dievo gavo 10 įsakymų, kurie buvo skirti jo tautai. Nuo kalno viršūnės atsiveria pasakiški vaizdai. Ši ekskursija neįprasta tuo, kad kopimas į kalną parsideda apie trečią valandą nakties. Tad prieš kelionę gerai išsimiegokite.

SVEČIUOSE PAS ARTIMIAUSIUS KAIMYNUS
IZRAELIS  JORDANIJA - PETRA
IZRAELIS PETRA

Siūlome apsilankyti Amžinajame mieste. Jis paliks Jums neišdildomus įspūdžius. Kiekviena istorinė vieta, kurią aplankysite šios ekskursijos metu, yra susijusi su tūkstančio senumo istoriniais įvykiais.

Rožinės ir raudonos spalvos miestas, įsikūręs slėnyje, esančiame tarp Akabo įlankos ir Negyvosios jūros, vienas iš pasaulio stebuklų, įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Čia buvo filmuojamas filmas „Indianos Džounso nuotykiai".

Užsisakyk poilsinę kelionę į Šarm el Šeichą  2018/2019 ŽIEMOS sezono metu Užsisakyk poilsinę kelionę į Šarm el Šeichą 2019 VASAROS metu
   
ŠARM EL ŠEICHO TOP 10 VIEŠBUČIAI  

Į kainą neįskaičiuota

Vietinės ekskursijos neįskaičiuotos į poilsinės kelionės kainą. Jas galėsite įsigyti vietoje, iš organizatoriaus atstovų.

Pastabos

Pateiktos ekskursijų kainos yra orientacinės. Tikslias kainas Jums pateiks Šarm el Šeiche dirbantis atstovas.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Panašios kelionės

sultan gardens egipt sharm el sheikh 148 31807 30192 1920x730
 • nuo 712 €
 • 8 dienos

Poilsis Egipte, Šarm el Šeiche, 5* Sultan Gardens viešbutyje

5* viešbutis su didele pasiūla užsiėmimų ir plačiu sporto renginių pasirinkimu. Puikus pasirinkimas šeimoms su vaikais. Ideali vieta ieškantiems aktyvių atostogų. 

140455844
 • 807 €
 • 8 dienos

Poilsis Šarm el Šeiche, 5* viešbutyje JAZ MIRABEL BEACH su viskas įskaičiuota!

Viešbutis turintis išvystytą infrastruktūrą bei rekomenduojamas šeimos poilsiui.

maritim jolie ville golfandresort egipt sharm el sheikh 3760 85672 111985 1920x730
 • nuo 527 €
 • 8 dienos

Poilsis Egipte, Šarm el Šeiche, gerame 5* Maritim Jolie Ville Golf & Resort viešbutyje

Šeimoms. Prabangus 5* Maritim Jolie Ville Golf & Resort viešbutis žinomas dėl aukšto aptarnavimo lygio. Dideliame sode šalia jūos - ideali vieta ieškantiems ramaus ir kokybiško poilsio.

61374946
 • 754 €
 • 8 dienos

Poilsis Hurgadoje, 4* viešbutyje Albatros Alf Leila Wa Leila 4* su viskas įskaičiuota!

Viešbutis įrengtas rytietiškų rūmų stiliumi ir esantis dideliame pramogų komplekse „1001 naktis“. Kelis kartus per savaitę vyksta šou „Tūkstantis ir viena naktis“. Viešbutyje yra Senovės Egipto muziejus. Jaukūs numeriai ir puikus maistas.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.