Senegambija - pasivaikščiojimas su liūtais (GAL)

senegambia spacer z lwami 1819 58561 43631 1920x730
senegambia spacer z lwami 1819 58562 43633 1920x730
senegambia spacer z lwami 1819 58560 43629 1920x730
senegambia spacer z lwami 1819 82777 106180 1920x730
senegambia spacer z lwami 1819 82776 106178 1920x730
senegambia spacer z lwami 1819 82774 106174 1920x730
senegambia spacer z lwami 1819 82775 106176 1920x730
senegambia spacer z lwami 1819 58561 43631 1920x730
senegambia spacer z lwami 1819 58562 43633 1920x730
senegambia spacer z lwami 1819 58560 43629 1920x730
senegambia spacer z lwami 1819 82777 106180 1920x730
senegambia spacer z lwami 1819 82776 106178 1920x730
senegambia spacer z lwami 1819 82774 106174 1920x730
senegambia spacer z lwami 1819 82775 106176 1920x730
 • Kelionė

  lektuvu

 • Šalis

  Gambija, Senegalas

 • Trukmė

  9 dienos

Šalis:Gambija, Senegalas.
Kelionės tipas: Apžvalginė // apžvalginė + poilsinė kelionė (galimybe pratęsti (7n.) poilsį Gambijoje)
Programos kodas: GAL

Svarbu!
Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje +370(641)11160, vilnius@rainbowtours.lt. Ekskurijos vedamos lenkų kalba.

Programa
Safaris žeme ir vandeniu Gambijos ir Salumo upėmis - mangrovė, galeriniai miškai, liūtai, žirafos, zebrai, beždžionės, paukščių rojus • Kolonijinės epochos pėdsakai ir vergijos istorija - Kunta Kinteh - Jufureh (Juffureh) kaimas • mistiškasis afrikietiškas animizmas ir fetišizmas • Nuostabūs Atlanto paplūdimiai Kap Skiringe

kelionės planas

1 diena
Susitinkame Varšuvos Šopeno oro uoste, prie Rainbow stovo, skrydis į Bandžulį. Atvykus, pervežimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė Bandžulyje. Skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady.  

2 diena
Pusryčiai ir laisvas laikas. Laikas poilsiui prie vandenyno, arba apylinkių pažinimui. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje viename iš kurortų.

3 diena
Po pusryčių, laukia pasivaikščiojimas Makasutu (Makasutu) nacionaliniame rezervate. Kelionė valtimi atskleis, visą eko-sistemos grožį ir spalvas. Aplankysime žvejų kaimelį, kuriame renkamos austrės.  Pasivaikščiosime nuostabiu mišku ir sužinosime kaip pritakomi augalai medicinoje. Išmoksime išgauti palmės sultis, iš kurio gaminamas vietinis vynas. Be abejo, visi paragausime jo, o drąsiausi galės pabandyti užlipti į palmės viršūnę. Aplankysime vietinį šamaną Marabouta, kuris už nedidelį mokestį išburs jūsų likimą arba padės rasti esamos problemos sprendimą. Pietų metu, ragausime tradicinius patiekalus ir stebėsime afrikečių šokių pasirodymą. Vakare, eksursija po Gambijos sostinę Bandžulį (Banjul). Pamatysime Triumfo arką, iš kurios atsiveria nuostabi miesto panorama. Užsuksime į spalvingą Albert turgų. Mainai ir prekyba šiame turguje vyksta visą parą, prekės nuolat pildomos, o rasti čia galima : šviežiausią žuvį, įvairius vaisius, odą ir baldus. Vakarienė, nakvynė. (Maršrutas apie 130 km)

4 diena
Po pusryčių, išvykstame iš viešbučio į uostą, iš kurio pasieksime Albredą (Albreda) – anksčiau atlikusi Prancūzijos prekybcentrio vaidmenį, Gambijos upės krantuose. Pamatysime vergų muziejų, vieną pirmųjų bažnyčių Gambijoje, laisvės vėliavą. Kitas mūsų sustojimas- Jufureh (Juffureh) kaimas, kur aplankisime žymiojo vergo Kunta Kinte (Kunta Kinteh) namus. Laivu pasieksime Džeimso salą (James Island), šiandien dar vadinama Kunta Kinteh vardu, XVII amžiuje priklausančią Kuršo kunigaikštystei (Kurlandijai). Pamatysime ir Džeimso (James) fortą, kuris  kartu su visa sala įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašus. Gambijos upės vandenys- svarbus prekių transportavimo kelias, čia plukdinami dideli kiekiai žemės riešutų, taipogi, tai-  daugelio gyvūnų ir paukščių namai. Čia gyvena krokodilai, hipopotamai, delfinai. Eksursijos metu, valgysime pietus laive. Pasibaigus išvykai, vyksime Senegalo link. Apgyvendinimas Salumo upės apylinkėse, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 100 km).

5 diena
Po pusryčių išplauksime į išvyką Salumo (Saloum) upe. Pamatysime, kaip krūmuose ir medžių šaknynuose, gana sūriame vandenyje, auga austrių kolonijos. Praplauksime vienu iš Salumo upės intakų, iš arčiau stebėsime mangrovių ekosistemą. Aplankysime Baobabų salą, kurioje auga neįtikėtinai seni medžiai. Taip pat, pasigrožėsime nuostabia upės panorama. Eksursijos pabaigoje, užsuksime į paukščių salą, izoliuota nuo likusio miško. Nakčiai, čia atskrenda baltieji garniai, rifų garniai, kormoranai, tulžiai. Vakare, siūlome safari (priklauso nuo sezono) Fathal parke, kurio metu pamatysite gyvūnus, naturalioje aplinkoje: zebrai, žirafos, karpočiai, antilopės, raganosiai, rudieji kolobai, grivetus ir daugybę paukščių, sukančiu lizdus, Svietenijos medžiuose. Populiariausia parko atrakcija – pasivaikščiojimas su liūtais. Senegalas, yra viena iš penketo šalių, kuriose ši paslauga suteikiama. Vakarieniaujame viešbutyje. (Maršrutas apie 90 km)

6 diena
Po pusryčių, išvykstame iš viešbučio. Vyksime link miestelio- Baros (Barra), esančio Gambijoje, kelsimės keltu į Bandžulį. Keltai, tai pagrindinė susisiekimo priemonė Gambijoje. Kelionę tęsime link Giboro (Giborroh), pasienio perėjos su Senegalu. Kazamanso (Casamance) provincija, dar vadinama Senegalo aruodu, garsėja savo nesuskaičiuojamais ryžių laukais, milžiniškais baobabais, palmių miškais, kapokmedžiais, mangų ir anakardžių giraitėmis. Pakeliui sustosime Ziginšoro (Ziguinchor) mieste, Kazamanso provincijos sostinėje.  Didžiąją miesto gyventojų  dalį sudaro Diola genties atstovai. Seniau tai buvo vienas pagrindinių vergų gabenimo uostų, o šiandien tai svarbi vieta iš kurios kasdien eksportuojami žemės riešutai. Senegalas priskiriamas prie didžiausių pasaulio gamintojų. Sustosime poilsiui viename iš restoranų prie upės. Netoliese esančios kapokmedžių giraitės yra veisiami daugybė afrikinių gandrų . Po trumpo poilsio, mūsų laukia pervežimas į Kap Skiringą ( Cap Skiring), apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Atlanto vandenyno (Maršrutas apie 280 km)

7 diena
Po pusryčių įšvyka į Ehidje salą,kurioje iki šiol gyvena paskutiniai grynakraujai Diolo genties atstovai. Praplauksime laivu, laukinės Kazamanso upės intaku (Bolongu). Pamatysime Kapokmedžio medį, kuris yra šventas salos gyventojams. Čia paliekamos dovanos dvasios sergėtojems. Sužinosime kokį vaidmenį atlieka dvasios Afrikos gyventojams ir kas yra fetišizmas ir animizmas. Paragausime keptų austrių, pagautų vietinių Diola genties gyventojų. Laikas poilsiui, vakarienė ir nakvynė (Maršrutas apie 80 km).

8 diena
Pusryčiai, pervežimas į Gambiją. Atvykus bus galimybė išsinuomoti viešbučio kambarį su dušu (už papildomą mokestį apie 20 EUR / porai) viename iš Bandžulio viešbučių, jei pasirinktuose viešbučiuose bus laisvų vietų. (Maršrutas apie 210 km).
Vakare pervežimas: 
Įšvykstančius namo - į oro uostą, iš kurio skrisime į Lenkiją.
Pasirinkę prasitęsti kelionę, bus pervežti į savo poilsio viešbučius.

9 diena
Grįžimas į Lenkiją.

Įspėjimai!
Programos punktai gali būti pakeisti, ar keičiami vietomis.

Į kainą įskaičiuota
Užsakomasis skrydis su techniniu sustojimu/tiesioginis ; oro uosto mokesčiai; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas, bei kiti pervežimai 18-20 asmenų autobusu su oro kondicionieriumi ir bagažine ant stogo, apgyvendinimas viešbutyje dviviečiuose kambariuose (su galimybe pastatyti dar vieną išlankstomą lovą) 7n. arba 14n.; maitinimas pusryčiai ir vakariene, 3,4d.- pietūs, lenkų atstovo pagalba Varšuvos oro uoste; lenkų atstovo bei vietinio atstovo pagalba Gambijoje ir Senegale kelionės metu; vietinis gidas, draudimas TU Europa (NNW, KL, ir bagažas)

Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 175EUR/ asmeniui (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai) ( priklausomai nuo sezoniskumo Fathala parko atzvelgiu). Arbatpinigiai apie 45 EUR/asm. 
Oro uosto apsaugos mokestis 40 EUR/asm. Nuvykimas į/iš Varšuvos..

Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Viešbučiai **/***
Kambariai: su patogumais, dviviečiai, turintys vonios kambarius (dušas arba vonia, WC, rankšluosčiai).
Maitinimas: restoranuose teikiami pusryčiai ir vakarienės panašaus tipo į mums artimus europietiškus patiekalus. Gėrimai vakarienės metu už papildomą mokestį.

Viza
Trumpalaikiam vizitui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Pasas turi galioti ne trumpiau nei 6 mėn. nuo grįžimo iš kelionės datos ir turėti vieną laisvą puslapį.
Pildant rezervaciją yra  privaloma nurodyti paso numerį ir galiojimo laiką.

Skiepai
Skiepai nėra privalomi. Vietos, kuriose lankysimės nėra užkrėstos geltonosios karštinės (drugio) viruso. Tačiau WHO rekomenduoja pasidaryti profilaktinį skiepą nuo geltonojo drugio (viena injekcija - 10-iai metų). Išimtis klientams, atvykusiems iš užkrėstų šalių, tada skiepai yra privalomi. Senegalo, Gambijos ir Bisau Gvinėjos regionuose rekomenduojama antimaliarinė profilaktika (vaistai, rekomenduojame pasiimti repelentus su DEET, drabužius, dengiančius visą kūną, jie ypač pravers vakarais ir naktimis).

Valiuta
1 dalasi GMD (1 EUR =  apie 50 GMD). Rekomenduojame pasiimti grynųjų pinigų, nes atsiskaityti kreditine kortele galima itin retai. Eurai (EUR), doleriai (USD), FCA frankai (XAF) - priimamami, parduotuvėse, pavyzdžiui perkant suvenyrus.

Laikas
-3 h Lietuvos laiku.

Atsiliepimai
Turistų įvertinimas 5.3//6 . Plačiau:https://r.pl/senegambia-spacer-z-lwami/zakwaterowanie-gal

Į kainą įskaičiuota

Užsakomasis skrydis su techniniu sustojimu/tiesioginis ; oro uosto mokesčiai; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas, bei kiti pervežimai 18-20 asmenų autobusu su oro kondicionieriumi ir bagažine ant stogo, apgyvendinimas viešbutyje dviviečiuose kambariuose (su galimybe pastatyti dar vieną išlankstomą lovą) 7n. arba 14n.; maitinimas pusryčiai ir vakariene, 3,4d.- pietūs, lenkų atstovo pagalba Varšuvos oro uoste; lenkų atstovo bei vietinio atstovo pagalba Gambijoje ir Senegale kelionės metu; vietinis gidas, draudimas TU Europa (NNW, KL, ir bagažas)

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 175EUR/ asmeniui (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai) ( priklausomai nuo sezoniskumo Fathala parko atzvelgiu). Arbatpinigiai apie 45 EUR/asm. Oro uosto apsaugos mokestis 40 EUR/asm. Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

2023-12-08 – 12-16
vietų yra
1273 € Užsakyti
Pasirinkti kelionės datą

Į kainą įskaičiuota

Užsakomasis skrydis su techniniu sustojimu/tiesioginis ; oro uosto mokesčiai; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas, bei kiti pervežimai 18-20 asmenų autobusu su oro kondicionieriumi ir bagažine ant stogo, apgyvendinimas viešbutyje dviviečiuose kambariuose (su galimybe pastatyti dar vieną išlankstomą lovą) 7n. arba 14n.; maitinimas pusryčiai ir vakariene, 3,4d.- pietūs, lenkų atstovo pagalba Varšuvos oro uoste; lenkų atstovo bei vietinio atstovo pagalba Gambijoje ir Senegale kelionės metu; vietinis gidas, draudimas TU Europa (NNW, KL, ir bagažas)

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 175EUR/ asmeniui (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai) ( priklausomai nuo sezoniskumo Fathala parko atzvelgiu). Arbatpinigiai apie 45 EUR/asm. Oro uosto apsaugos mokestis 40 EUR/asm. Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

blizej ludzi w zgodzie z natura 3501 80541 100925 542x452
 • 1419 €
 • 9 dienos

Arčiau žmonių, išvien su gamta (SEZ)

Senegalo rytai - toliau nuo masinio turizmo •  Mlompo architektūra • Niokolo Koba nacionalis parkas - karpočiai, hipopotamai, antilopės • Bedik ir Bassari laukinės gentys •  paslėptas Dindefelo krioklys •  Futa Džalonas - vartai į Gvinėja •  Salumo delta •  Fathalo parko liūtai •  Afrikos bekelė ir turgus • šokiai afriketiškais ritmais

polinezja atlantyku 1826 78678 97314 542x452
 • 1258 €
 • 9 dienos

Per Dakaro kopas! (SEN)

Dakaras * Baobabai, dykumos ir krūmokšniai * Gorė sala - praėjusios epochos istorija * Rožinis ežeras - antra Negyvoji jūra * Afrikos džiazo sostinė - Sen Lui * Pasivaikščiojimas su liūtais * Pelikanai, flamingai ir retos bezdžionių rūšys

polinezja atlantyku 1826 78678 97314 542x452
 • 1382 €
 • 9 dienos

Atlanto Polinezija (GSB)

Bisau Gvinėja – nepaprasta gamta, kolonijinė architektūra •  Bižagošo salos, per aštuoniasdešimt skirtingų salų išsibarsčiusių Atlante, dieviški peizažai, nepaprasta kultūra, kvapą gniaužiantys ritualai ir kaukės – vietinių animatorių vizitas •  Atostogos Kap Skiringe, viename gražiausių Afrikos paplūdimių •  skrydis virš Bižagošo

wedkowanie w kuear saloum 4099 93172 128810 542x452
 • nuo 0 €
 • 9 dienos

Žvejyba Senegale Keur Salume (SEK)

Nepakartojama žvejyba su atstovu • grumtynės Salumo deltoje su didžiąja žuvimi • barakudos, otolitai, šamai, balti ir raudoni karpiai, ešeriai, rajos, geltonpelekės karangės •  žvejyba nuo kranto, trolingas, verpimas • poilsis gražioje poilsiavietėje su baseinu

map africa
 • 0 €
 • 9 dienos
56798254
 • 886 €
 • 9 dienos

Poilsis Gambijoje, 3* viešbutyje Bamboo Garden su pusryčiais!

Architektūra bei kambarių išdėstymas patenkins eko stiliaus mylėtojus. 3 papildomi šio viešbučio pliusai yra: gera vieta ramiam poilsiui, šalia gražus paplūdimis, arti Kololi miesto centro.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.