Naujieji metai Sankt Peterburge

10073 larger
10096 large
10100
10073 larger
10096 large
10100
 • Kelionė

  autobusu

 • Šalis

  Rusija

 • Trukmė

  5 dienos

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

 • Rūmų aikštėje puikuojasi papuošta pagrindinė miesto kalėdinė eglutė, per naktį vyksta šventinė programa
 • Nevos prospektas – pagrindinė miesto puošmena, kurianti džiugią šventės nuotaiką. Gatvė spindi tūkstančiais žaižaruojančių girliandų, akį traukia įspūdingai apšviesti pagrindiniai miesto objektai, pastatai ir skulptūros
 • Senojoje aikštėje galima pasilinksminti ir pačiaužyti pačiūžomis ant  ledo, išlieto po atviru dangumi. Šalia čiuožyklos koncertuoja kviestinės „žvaigždės“, įvairūs meno kolektyvai, nuolat skamba muzika bei Naujametis sveikinimas
 • Petropavlovsko tvirtovė Naujųjų metų proga pasipuošia ledo skulptūromis, kurios sutemus išradingai apšviečiamos. Čia pat galima nusileisti nuo specialiai šventėms paruoštų sniego kalnelių. Jie mėgiami tiek mažųjų, tiek vyresniųjų...
 • Visame mieste veikia naujametinės mugės, kuriose galima įsigyti saldumynų, suvenyrų, žaislų ir kt. Didžiausia iš jų miestiečius ir svečius džiugina Pionierijos aikštėje. Ši mugė išsiskiria tuo, kad čia meno dirbiniais, nuostabiai kvepiančiais gardumynais, karštais gėrimais ir kitais įvairiaspalviais šventiniais atributais prekiauja iš visos Rusijos suvažiavę kūrėjai, amatininkai. Mugės lankytojų ūpą kelia nuotaikingi muzikantų, šokėjų pasirodymai


1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją, Rusiją. Atvykstame į šventiškai pasipuošusį Sankt Peterburgą. Miesto gatvės išdabintos švytinčiomis girliandomis, Nevos pakrantė puikuojasi gausybe išpuoštų eglučių ir džiugina šurmuliuojančiomis Kalėdinėmis mugėmis, kuriose galėsite įsigyti suvenyrų ir kalėdinių puošmenų ar paskanauti gardžių skanėstų. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Sankt Peterburgo priemiestį - Pavlovską. Apsilankysime įspūdinguose Pavlovsko rūmuose*. Tai buvusi Rusijos caro Pavlo I vasaros rezidencija. XVIII a. parko ir rūmų ansamblis užima 600 ha. plotą. Skirtingos rūmų salės papuoštos autentiška meno kolekcija, o miškingas parkas suprojektuotas pagal tuomet labai populiarų angliškųjų sodų stilių. Po pietų vykstame į Puškino miestą, kur aplankysime imperatoriška prabanga švytinčius Jekaterinos rūmus*** su garsiuoju Gintaro kambariu. Tai įspūdingi XVIII a. baroko stiliaus rūmai ir parkas su daugybe skulptūrų ir paviljonų. Grįžtame į Sankt Peterburgą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Jusupovo rūmus*** -  vieną iš kunigaikščių Jusupovų šeimos rezidencijų, kuri stebina savo puošnumu ir prabanga net daug mačiusius keliautojus. Įspūdingos salės, svetainės ir namų teatras traukia ir turistus, ir garbius svečius - čia lankėsi Anglijos karalienė, amerikiečių aktorė Liza Minnelli, supermodelis Naomi Kampbell. Jei dar prisiminti mistiškus Rusijos istorijos puslapius, tai būtent šiuose rūmuose buvo nužudytas aiškiaregys G.Rasputinas, išpranašavęs kruvinają erą. Aplankysime Isakijaus soborą*, kerintį savo didybe ir prabanga. Tai viena iš didžiausių katedrų pasaulyje. Jos pastatymui panaudota daugiau nei 400 kg aukso ir 16 tonų malachito. Nuo Soboro kolonados** atsiveria nuostabi Peterburgo panorama. Vakarinė ekskursija* nuostabiai apšviestame mieste  „Peterburgas nuo Petro iki mūsų dienų - nuo Naujųjų metų tradicijų Petrovsky Rusijoje iki XXI amžiaus Sankt Peterburgo hi-tech stiliaus“. Apžiūrėsime naująjį Betancourt tiltą, Gazprom arenos stadioną, aukščiausią dangoraižį Europoje, Lakhta centrą. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Teatralizuota ekskursija*** į Gatčiną. Vaikščiodami senosios Gatčinos gatvėmis, susipažinsime su jos istorija ir gyventojais: imperatoriais ir jų šeimomis, menininkais ir architektais, muzikantais ir rašytojais. Sužinosime, kaip gyvena šiuolaikinis miestas. Neoficialią senamiesčio istoriją papasakos vienas iš Gatčinos gyventojų. Tas, kuris žino visas paslaptis ir pažįsta kiekvieną pilietį asmeniškai: pradedant imperatoriumi ir baigiant batsiuviu, tas - kuris mato ir girdi viską ... Miesto mįslės ir paslaptys, gandai ir paskalos, kurias kostiumuotas gidas atskleis tik Jums, šios ekskursijos metu. Apsilankysime imperatoriškuosiuose Gatčinos rūmuose*. Grįžtame į Sankt Peterburgą. Naujųjų metų sutikimas Rūmų aikštėje, besipuikuojančia pagrindine gražuole egle. 22 val. prasideda teatralizuotas šou – atvyksta Senis Šaltis ir Snieguolė, vyksta koncertai, groja muzika, vidurnaktį dangų nutvieskia spalvingi fejerverkai. Nevos prospektas virsta pėsčiųjų gatve, kurioje tūkstančiai Šiaurės sostinės gyventojų ir svečių susirenka pasveikinti vieni kitus su švente ir pamatyti nepamirštamą reginį. Naktį grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Išvykstame namų link. Kelionė per Rusiją, Estiją, Latviją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

 

Vykstant į šią kelionę reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

Į kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 30 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); (***) – iš anksto užsakomas trijų ekskursijų paketas (Jekaterinos rūmai, Jusupovo rūmai, Gatčina): suaugusiems - 45 EUR, vaikams iki 16 m. -30 EUR; miesto mokestis; elektroninės Rusijos vizos įforminimas – 10 EUR; (rekomenduojame el. vizą pasidaryti patiems nemokamai http://electronic-visa.kdmid.ru/klgd_home.html ) El.vizų įforminimui ne vėliau kaip 1 savaitė iki išvykimo reikia pateikti paso kopiją, skaitmeninę dokumentinę nuotrauką (3,5 × 4,5 cm, 70 proc. veido, spalvota, baltame fone) bei kitus duomenis. medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto; vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas; Rusijos sienos kirtimas gali užtrukti kelias valandas. Vykstant beviziu rėžimu, muitinės ir pasienio tarnybos procedūros vyksta standartiškai kaip ir su viza. Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Panašios kelionės

8549 large
 • nuo 279 €
 • 5 dienos

Sankt Peterburgas

 • Baltosios naktys - nuo gegužės pabaigos iki liepos vidurio
 • Susipažįstate su pačiu gražiausiu Rusijos miestu, kurį ant Nevos krantų įkūrė Petras Pirmasis
 • Apsilankote Jekaterinos rūmuose su garsiuoju atkurtu Gintaro kambariu
 • Grožitės įspūdingais Peterhofo rūmais su puošniomis auksinėmis skulptūromis, fontanais ir parku
 • Pasivaikštote po Ermitažą, kur galite pasigėrėti nuostabiomis meno kūrinių kolekcijomis
1317390585043
 • nuo 652 €
 • 8 dienos

Naujieji metai Egipte, Hurgadoje TITANIC PALACE 5* su Al TIK 652 €!

Vienas iš naujesnių viešbučių, turintis didelį paplūdimį bei daugybę baseinų. Visi vasarnamiai turi po savo mažą baseiną. Numeriai erdvūs bei gražūs. Yra vandens parkas. Didelė vaikų žaidimų aikštelė įrengta laivo stiliumi. Didelis žaidimų kambarys. Rekomenduojama šeimoms su vaikais.

Regency Plaza 4 6841
 • nuo 751 €
 • 8 dienos

Naujieji metai Egipte! 7 naktys poilsio 5* viešbutyje REGENCY PLAZA su Al TIK 751 €!

Viešbutis su išvystyta infrastruktūra, prižiūrėta teritorija ir erdviais numeriais. 2011 metais buvo įrengti vandens kalneliai suaugusiems ir vaikams. Viešbutis siūlo didelį a la carte restoranų ir barų pasirinkimą. Nuosavas smėlio paplūdimys, šalia yra gražus koralinis rifas. 

89695769
 • nuo 509 €
 • 8 dienos

Poilsis Egipte, Šarm el Šeiche! Geras 5* ROYAL ALBATROS MODERNA viešbutis su Al TIK nuo 509 €!

Ramus viešbutis turintis didelę ir tvarkingą teritoriją, erdvius numerius bei gerą maitinimą. Rekomenduojamas ramaus poilsio mėgėjams, poroms, šeimoms.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.