Naujieji metai Sankt Peterburge

10257
10389
10258
10073 larger
10096 large
10100
10257
10389
10258
10073 larger
10096 large
10100
 • Kelionė

  autobusu

 • Šalis

  Rusija

 • Trukmė

  5 dienos

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

 • Rūmų aikštėje puikuojasi papuošta pagrindinė miesto kalėdinė eglutė, per naktį vyksta šventinė programa
 • Nevos prospektas – pagrindinė miesto puošmena, kurianti džiugią šventės nuotaiką. Gatvė spindi tūkstančiais žaižaruojančių girliandų, akį traukia įspūdingai apšviesti pagrindiniai miesto objektai, pastatai ir skulptūros
 • Miesto aikštėse galima pasilinksminti ir pačiaužyti pačiūžomis ant  ledo, išlieto po atviru dangumi. Šalia čiuožyklos koncertuoja kviestinės „žvaigždės“, įvairūs meno kolektyvai, nuolat skamba muzika bei Naujametis sveikinimas
 • Petropvlovsko tvirtovė Naujųjų metų proga pasipuošia ledo skulptūromis, kurios sutemus išradingai apšviečiamos. Čia pat galima nusileisti nuo specialiai šventėms paruoštų sniego kalnelių. Jie mėgiami tiek mažųjų, tiek vyresniųjų...
 • Visame mieste veikia naujametinės mugės, kuriose galima įsigyti saldumynų, suvenyrų, žaislų ir kt. Didžiausia iš jų miestiečius ir svečius džiugina Pionierijos aikštėje. Ši mugė išsiskiria tuo, kad čia meno dirbiniais, nuostabiai kvepiančiais gardumynais, karštais gėrimais ir kitais įvairiaspalviais šventiniais atributais prekiauja iš visos Rusijos suvažiavę kūrėjai, amatininkai. Mugės lankytojų ūpą kelia nuotaikingi muzikantų, šokėjų pasirodymai
   

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją, Rusiją. Atvykstame į šventiškai pasipuošusį Sankt Peterburgą. Miesto gatvės išdabintos švytinčiomis girliandomis, Nevos pakrantės ir gatvės puikuojasi gausybe išpuoštų eglučių ir džiugina šurmuliuojančiomis Kalėdinėmis mugėmis, kuriose galėsite įsigyti suvenyrų ir kalėdinių puošmenų ar paskanauti gardžių skanėstų. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

2 diena. Pusryčiai. Apsilankysime unikaliame Faberže muziejuje**, įsikūrusiame Šuvalovo rūmuose. Muziejuje eksponuojama daugiau kaip per 4000 dailės kūrinių, įskaitant aukso ir sidabro dirbinius, paveikslus, porceliano ir bronzos kolekcijas.  Išvysime garsiųjų devynių imperatoriškųjų Velykų kiaušinių kolekciją, kurią Faberžė sukūrė paskutiniams dviem Rusijos carams - imperatoriui Aleksandrui III ir Mikalojui II. Vėliau aplankysime Isakijaus soborą*, kerintį savo didybe ir prabanga. Tai viena iš didžiausių katedrų pasaulyje. Jos pastatymui panaudota daugiau nei 400 kg aukso ir 16 tonų malachito. Nuo Soboro kolonados** atsiveria nuostabi Peterburgo panorama. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti šventiškai nusiteikusio miesto gatvėmis. Grįžtame į viešbutį.  Vakare, miesto transportu* vykstame į Rūmų aikštę, kur sutiksime Naujuosius metus. Aikštėje grožėsimės besipuikuojančia pagrindine gražuole egle. 22 val. prasideda teatralizuotas šou – atvyksta Senis Šaltis ir Snieguolė, vyksta koncertai, groja muzika, vidurnaktį dangų nutvieskia spalvingi fejerverkai. Nevos prospektas virsta pėsčiųjų gatve, kurioje tūkstančiai Šiaurės sostinės gyventojų ir svečių susirenka pasveikinti vieni kitus su švente ir pamatyti nepamirštamą reginį. Naktį grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

3 diena. Vėlyvi pusryčiai. Vykstame į miesto centrą. Aplankome unikalų muziejų-maketą „Petro Akvatorija“**. Čia išvysite Sankt Peterburgo miestą ir jo apylinkes miniatiūroje. Ekspozicija sudomins įdomiu apšvietimu, garso ir vaizdo efektais bei judančiais objektais - žmonių figūromis, laivais, vežimais. Pamatysime, kaip pasikeitė miestas per visą egzistavimą, palyginsime dabartinius pastatus su atkurtaisiais makete. Po pietų vykstame į Kronštato uostą-tvirtovę, įsikūrusį  Kotlino saloje XVIII amžiaus pradžiojesiekiant patikimai apsaugoti Sankt Peterburgo jūros sienas. Aplankysime istorinę Kronštato dalį su didinga Jūrų Katedra, kuri įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo objektų sąrašą. Grįžtame į Sankt Peterburgą. Vakare Jūsų lauks ekskursija nuostabiai apšviestame mieste  „Peterburgas nuo Petro iki mūsų dienų - nuo Naujųjų metų tradicijų Petrovsky Rusijoje iki XXI amžiaus Sankt Peterburgo hi-tech stiliaus“. Apžiūrėsime naująjį Betankuro  tiltą, Gazprom arenos stadioną, aukščiausią dangoraižį Europoje -  Lachta centrą. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Sankt Peterburgo priemiestį - Pavlovską. Apsilankysime įspūdinguose Pavlovsko rūmuose*. Tai buvusi Rusijos caro Pavlo I vasaros rezidencija. XVIII a. parko ir rūmų ansamblis užima 600 ha. plotą. Skirtingos rūmų salės papuoštos autentiška meno kolekcija, o miškingas parkas suprojektuotas pagal tuomet labai populiarų angliškųjų sodų stilių. Po pietų vykstame į carų užmiesčio vasaros rezidenciją - Puškino miestą, kur aplankysime imperatoriška prabanga švytinčius, XVIII a. baroko stiliaus Jekaterinos rūmus***. Šiandien tai puošnus muziejus, kuriame akį traukia auksu dekoruoti medžio raižiniai, daugybė meno kūrinių, autentiškų baldų ir aksesuarų. Apžiūrėsime pagal nuotraukas atkurtą garsųjį Gintaro kambarį, apipintą legendomis ir mitais. Dingęs iš rūmų per Antrąjį pasaulinį karą kambarys, buvo atkurtas 2003 metais. Grįžtame į Sankt Peterburgą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Išvykstame namų link. Kelionė per Rusiją, Estiją, Latviją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Vykstant į šią kelionę reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

Į kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 40 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); (***) – Jekaterinos rūmai. Užsakoma iš anksto perkant kelionę: suaugusiems - 25 EUR, vaikams iki 16 m. - 15 EUR; miesto mokestis; elektroninės vizos forminimo mokestis – 10 EUR (jei darotės per agentūrą); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto; vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas; Rusijos sienos kirtimas gali užtrukti kelias valandas. „Guliverio kelionės“ neatsako už pasienio tarnybų darbą; vykstant su el.viza, muitinės ir pasienio tarnybos procedūros vyksta standartiškai kaip ir su įprastine viza. Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Panašios kelionės

8549 large
 • 279 €
 • 5 dienos

Sankt Peterburgas

 • Baltosios naktys - nuo gegužės pabaigos iki liepos vidurio
 • Susipažįstate su pačiu gražiausiu Rusijos miestu, kurį ant Nevos krantų įkūrė Petras Pirmasis
 • Apsilankote Jekaterinos rūmuose su garsiuoju atkurtu Gintaro kambariu
 • Grožitės įspūdingais Peterhofo rūmais su puošniomis auksinėmis skulptūromis, fontanais ir parku
 • Pasivaikštote po Ermitažą, kur galite pasigėrėti nuostabiomis meno kūrinių kolekcijomis
1317390585043
 • 439 €
 • 15 dienų

Poilsis Hurgadoje, 5* viešbutyje TITANIC PALACE su ultra viskas įskaičiuota!

Vienas iš naujesnių viešbučių, turintis didelį paplūdimį bei daugybę baseinų. Visi vasarnamiai turi po savo mažą baseiną. Numeriai erdvūs bei gražūs. Yra vandens parkas. Didelė vaikų žaidimų aikštelė įrengta laivo stiliumi. Didelis žaidimų kambarys. Rekomenduojama šeimoms su vaikais.

Regency Plaza 4 6841
 • nuo 751 €
 • 8 dienos

Naujieji metai Egipte! 7 naktys poilsio 5* viešbutyje REGENCY PLAZA su Al TIK 751 €!

Viešbutis su išvystyta infrastruktūra, prižiūrėta teritorija ir erdviais numeriais. 2011 metais buvo įrengti vandens kalneliai suaugusiems ir vaikams. Viešbutis siūlo didelį a la carte restoranų ir barų pasirinkimą. Nuosavas smėlio paplūdimys, šalia yra gražus koralinis rifas. 

89695769
 • 678 €
 • 8 dienos

Poilsis Šarm aš Šeiche, Royal Albatros Moderna 5* su viskas įskaičiuota!

Ramus viešbutis turintis didelę ir tvarkingą teritoriją, erdvius numerius bei gerą maitinimą. Rekomenduojamas ramaus poilsio mėgėjams, poroms, šeimoms.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.