Dominikos Respublika - pažink ir pailsėk! (DAB)

poilsis Dominikos Respublikoje
Dominikos Respublika poilsis
Dominikos respublika Pazintinis
Skrydis Dominikos Respublikoje
Dominikos Respublika pazintinis turas
Dominikos respublika papludimiai
Dominikos Respubika1
Dominiko Respublika
poilsis Dominikos Respublikoje
Dominikos Respublika poilsis
Dominikos respublika Pazintinis
Skrydis Dominikos Respublikoje
Dominikos Respublika pazintinis turas
Dominikos respublika papludimiai
Dominikos Respubika1
Dominiko Respublika
 • Kelionė

  lektuvu

 • Šalis

  Dominikos Respublika

 • Trukmė

  12 dienų

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Poilsinis ir pažintinis turas iš Lenkijos.
Tiesioginis skrydis iš Varšuvos Šopeno oro uosto.
Ekskursijos vedamos lenkų kalba.
Programos kodas DAB.
Šalis - Dominikos Respublika. Kurortas - Puerto Plata.
Organizatorius - Rainbow
3 dienos pažintinio turo ir poilsis pasirinktame viešbutyje! 

 

Dominikos respublika - rojus žemėje ● Puerto Plata - gintarinė sostinė ● Salto Jimenoa Uno krioklys - susitikimas su dinozauru ● Santo Domingo tropinis klimatas ● Los Tres Ojos - magiškasis urvų pasaulis ir Samanta El Limon krioklys ● Atogrąžų Edenas ● Poilsis prie jūros

 

Programa

1 diena
Grupė susirenka oro uoste iki skrydžio likus 3h prie Rainbow stendo. Išvykstama tiesioginiu skrydžiu iš Lenkijos oro uosto į Dominikos respubliką. Skrydžio laikus prašome tikrinti: R.pl/rozklady. Įsikūrimas Puerto Platoje. Šią naktį nebus vakarienės.2 diena
Po pusryčių vykstame į Puerto Platos miestą. Aplankysime gintaro muziejų, ten išvysime didžiausius driežų ir vabzdžių inkliuzus gintare. Pakilsime į Isabel de Torres viršūne. Laisvas laikas. Kelionė į Salto de Jimenoa krioklį. Trumpa kelionė po kriokliu kabančiais tiltais ir uolos reljefais. Grįšime į Santo Domingo. Nakvynė Santo Domingo apylinkėse. Pasirinkusiems - vakarienė. (Maršrutas apie 360 km).

 


3 diena
Po pusryčių aplankysime sostinę - Santo Domingą ir jo įžymybes, tarp jų - pirmąją pasaulio žemyno katedrą Casa de Tostada, Plaza Espana, Alcazar de Colon ir kt. (didelė dalis objektų bus apžiūrimi tik iš išorės). Kelionė į Los Tres Ojos olas. Grįžtame į viešbutį. Pasirinkusiems - vakarienė. ( (Maršrutas apie 100 km).4 diena 
Po pusryčių anksti išvykstame į Samana iškyšulį. Jodinėsime žirgais prie El Limon krioklio. Laisvas laikas skirtas plaukiojimui. Pietų pertrauka (papildomas mokestis). Po pietų Santa Barbara uostą, kur mūsų laukia kruizas į Los Haitises nacionalinį parką - Taino genties indėnų olos, tuzinas nematytų paukščių. Važiuojame į Puerto Plata ir persikeliame į jūsų pasirinkta viešbutį.  (Maršrutas apie 430 km).5- 10 diena 
Poilsis, laisvas laikas prie vandens. Už papildomą kainą galite įsigyti ekskursijų.11(12) diena
Po pusryčių išsiregistravimas (iki 10 h ryto turėsite atlaisvinti kambarį), laisvas laikas (priklausomai nuo išvykimo į Varšuvą laikų). Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Varšuvą Dreamliner lėktuvu.
Dėmesio: asmenys, užsisakę 13 dienų kelionių paketą, šią dieną toliau ilsėsis viešbutyje.

 


12(13) diena
Atvykimas į Lenkiją, Varšuvos Šopeno oro uostą.
Dėmesio: asmenys, užsisakę 13 dienų kelionių paketą, šią dieną turės pervežimą į oro uostą ir skrydį į Lenkiją.

 

zemelapis

 

 

Vizos

Vizų nereikia, tačiau reikia įsigyti turisto kortelę parduodama oro uoste. Kaina apie 10 USD.Dominikos Respublika. Skrydis iš Lenkijos.
Kelionės datos:
lapkričio mėn. 8, 19, 29 dienomis,
gruodžio mėn. 10, 20, 30 dienomis,
sausio mėn. 10, 21, 31 dienomis,
vasario mėn. 11, 21 dienomis,
kovo mėn. 14, 25 dienomis,
balandžio mėn. 4, 15, 25 dienomis.


Dėl garantuotų išvykimų datų ir kainų teirautis turizmo agentūroje.

 

Į kainą įskaičiuota

Tiesioginis skrydis Dreamliner lėktuvu, oro uosto mokesčiai, pervežimai autobusu, pateikta programa, apgyvendinimas viešbutyje, pusryčiai, vadovas Dominikos respublikoje, TU Europos draudimas (NNW, KL, CP, pagalba ir bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Turisto kortelė Dominikos respublikoje (apie $ 10). Papildomos išvykos norintiems, papildomi užkandžiai ir gėrimai, ir asmeninės išlaidos. Dalyvavimas ekskursinėje programoje (mokestis privalomas, mokamas vietoje, maždaug $ 150), taip pat vietiniai gidai ir arbatpinigiai aptarnaujančiam personalui.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Panašios kelionės

dar programa zemelapis
 • 0 €
 • 12 dienų

Karibų žavesys - Dominikos Respublika (DAR)

5 dienos pažintinio turo ir poilsis Dominikos Respublikoje! Puerto plata - gintarinė salos sostinė ● Salto de Jimenoa krioklys ● Santo Domingas ● Los Tres Ojos - magiškas olų pasaulis ● Altos de Chavon - miestas ant koralų rifų ● Saonos sala - gražiausi Karibų jūros paplūdimiai ● Dominikos vienuolynas - Higvėjus ● Punta Kana - prabanga pasiekiama ranka ● Samana ir El Limon krioklys - rojus žemėje ● Poilsis prie jūros

232547985
 • 1239 €
 • 9 dienos

Poilsis Dominikos Respublikoje puikiame Iberostar tinklo viešbutyje!

Viešbutis siūlo aukšto lygio poilsį. Gausi pramoginių renginių programa, sporto užsiėmimų įvairovė užtikrins malonias atostogas tiek vaikams, tiek suaugusiems! Restoranų ir barų asortimentas – džiugins kiekvieną. Tinkamas pasirinkimas šeimų atostogoms!

1200px Americas in the world (red) (W3).svg
 • nuo 0 €
 • 12 dienų
viva wyndham v samana dominikana santo domingo 3444 79714 99294 1920x730
 • 0 €
 • 12 dienų

Poilsis Dominikos Respublikoje 4*+ viešbutyje Viva Wyndham V Samana

Puikus viešbutis priklauso „Wyndham” tarptautiniam tinklui, kuriame dera modernumas su tradiciniu stiliumi, skirtas tik suaugusiems virš 18 metų. Įsikūręs salos šiaurės rytuose, Samanos pusiasalyje. Tiesiai and dieviško smėlio paplūdimio. Artimiausias miestas, kuriame yra keletas parduotuvių ir restoranų yra už 5 km nuo viešbučio. Iki Samanos centro apie 45 km, iki oro uosto – Puerto Plata – 170 km.

playa bachata resort dominikana puerto plata 4112 92624 127529 1920x730
 • 1095 €
 • 9 dienos

Poilsis Dominikos Respublikoje, 4* Playa Bachata viešbutyje

Prižiūrėtas, ant jūros kranto, iki 2017 m. priklausė gerai žinomam Riu tinklui, o dabar valdomas ispaniškojo Senator Hotels & Resorts. Apsuptas 45 tūkst. m2 tropinio sodo yra ideali poilsio vieta porų atostogos bei šeimoms su vaikais - didelis pramoginių renginių pasirinkimas suaugusiems ir vaikams užtikrins nepamirštamas šeimų atostogas. Įvairus maisto pasirinkimas restoranuose ir baruose leis mėgautis geriausiais skoniais. Rekomenduojame!

senator puerto plata spa resort dominikana puerto plata 4145 92657 127595 1920x730
 • 1221 €
 • 9 dienos

Prabangus poilsis Dominikos Respublikoje 5* Senator Puerto Plata Spa Resort

Ekskliuzyvinis, erdvus, kairibiško stiliaus viešbučio kompleksas, įsikūręs nuostabioje ir nuošalioje įlankoje su didžiuliu, tropiniu sodu, kviečia dieviškam poilsiui. Kambariai kuklūs, tačiau neribotas (kiekis 24 h) įvairaus „Premium AII Inclusive” paslaugų paketo pavers svajones realybe. Viešbutis iki 2017 m. priklausė žinomam RIU rinklui, o dabar yra valdomas ispaniško tinklo – Senator Hotels & Resorts.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.