4 d. kelionė - Viena ir Bratislava autobusu

9508
14190 large
14192 large
9508
14190 large
14192 large
 • Kelionė

  autobusu

 • Šalis

  Slovakija, Austrija

 • Trukmė

  4 dienos

 • Apžvalginė ekskursija Austrijos sostinėje Vienoje
 • Apsilankymas baroko stiliaus Šionbruno rūmuose Vienoje
 • Apsilankymas vienoje didžiausių pilių Slovakijoje - Trenčino pilyje
 • Pažintis su Slovakijos sostine Bratislava

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Atvykstame į Olomoucą, istorinę Moravijos regiono sostinę. Apžvalginės ekskursijos metu apsilankysime Aukštutinėje aikštėje, kurioje pamatysime į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą Švč. Trejybės koloną, miesto rotušę su astronominiu laikrodžiu, barokinius fontanus. Apsilankysime ir buvusios Olomouco pilies teritorijoje, kur stovi neogotikinė Šv. Vaclovo katedra. Kelionė per Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykstame į Vieną. Čia Jūsų lauks pažintis su imperatoriška prabanga ir elegancija garsėjančia Austrijos sostine Viena. Pažintinės ekskursijos metu apsilankysime miesto simboliu vadinamoje Šv. Stepono katedroje – didžiausioje ir įspūdingiausioje Austrijos bažnyčioje, apžiūrėsime visą galybę paslaptingų simbolių, puošiančių jos vidų ir išorę bei sužinosime istorines sąsajas su Lietuva. Pasivaikščiosime Hofburge – Austriją šimtmečius valdžiusių imperatorių Habsburgų rūmų teritorijoje, pamatysime Didvyrių aikštę, Nacionalinę biblioteką ir Vienos ispaniškąją jojimo mokyklą. Taip pat apžiūrėsime Šv. Augustino bažnyčią, kurioje išvysime ir Lietuvos valstybės herbą – Vytį. Pamatysime ir Vienos rotušę, garsiąją Vienos operą, Nacionalinį teatrą bei paminklą žymiausiai imperatorei Marijai Terezei, pastatytą aikštėje tarp identiškų Gamtos istorijos ir Meno istorijos muziejų. Laisvas laikas, kurio metu galėsite savarankiškai pasivaikščioti Vienos senamiesčio gatvelėmis ar paskanauti austriško štrudelio su kava vienoje iš vietinių kavinių. Vykstame į įspūdingus baroko stiliaus Šionbruno rūmus*, kuriuose daugybę metų karaliavo Habsburgų dinastija. Rūmai įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ir yra vienas iš dažniausiai lankomų ir svarbiausių Austrijos sostinės kultūros objektų. Vėliau apžiūrėsime išskirtinės architektūros Hundertwasserio namą, kuris atrodo lyg būtų suklijuotas iš kelių skirtingų namų. Jo fasadai pasižymi spalvų ir tekstūrų gausa, o didelių plokščių paviršių bei tiesių linijų čia neišvysite. Išvykstame Slovakijos link. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Bratislavą. Ekskursija prie Dunojaus upės įsikūrusioje Slovakijos sostinėje, kur ant kalvos stovi pilis, o papėdėje – istorinis miesto centras. Apsilankysime centrinėje miesto aikštėje ir šalia esančioje Pranciškonų aikštėje, pamatysime senąją Bratislavos rotušę ir Mykolo vartus – vienintelius mieste išlikusius gynybinės sienos vartus. Pasivaikščiosime tarp daugybės senamiestyje XVIII a. pastatytų rūmų ir apsilankysime gotikinėje Šv. Martyno katedroje, statytoje XIII-XVI a., kurioje buvo karūnuojami Vengrijos karaliai. Laisvas laikas. Vykstame į nepakartojamą Trenčino pilį*. Tai viena iš didžiausių Slovakijos pilių, ant aukštos kalvos pradėta statyti XI amžiuje. Istorijos bėgyje pilis buvo daug kartų restauruota, perstatyta, atlaikė čekų, lenkų, totorių, turkų armijų puolimus. Ekskursijos metu apsilankysime vidiniame pilies kieme, apžiūrėsime kareivines, pilies bokštus, lankysimės koplyčioje bei požeminiame kalėjime. Taip pat apsilankysime pilyje veikiančiame muziejuje, kuriame galima išvysti senovinių ginklų kolekciją ir kitus su pilies istorija supažindinančius eksponatus. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

4 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 50 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Į kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 50 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.