„Viskas įskaičiuota“ atostogos be paslapčių!

inne 10321 213915 590291 1000x1000

Kas yra "viskas įskaičiuota"?
Viskas įskaičiuota, tai reiškia, kad viskas įskaičiuota į kainą. Tai populiarus atostogų modelis, kuriame už vieną fiksuotą kainą gausite daugybę patogumų ir paslaugų viešbutyje ar kurorte. Paslaugų apimtis gali skirtis priklausomai nuo viešbučio, bet dažniausiai apima apgyvendinimą, maitinimą, gėrimus ir įvairius užsiėmimus bei pramogas. Tai yra oficialus apibrėžimas, bet kaip jis atrodo praktiškai? Jūs tiesiog perkate atostogas ir dėl nieko nesirūpinate!
kobieta siedząca nad basenem z książką i drinkiem w ręce

Kokios paslaugos teikiamos pagal „viskas įskaičiuota“?
Visų pirma, perkant atostogas kelionių agentūroje, nereikia „užsisakyti“ atskirų paslaugų. Biuras suteikia jums skrydžius, pervežimą į viešbutį ir iš jo, bei apgyvendinimą. Viskas įskaičiuota į kainą! Tačiau priklausomai nuo pasiūlymo, galite pasirinkti tinkamą paketą. Čia turime omenyje maitinimo paketą. Jei planuojate tingias atostogas ar keliaujate su vaikais, visada raginame rinktis pasiūlymą „Viskas įskaičiuota“. Kodėl?
kobieta stojąca na lotnisku patrząca na tablicę odlotów

Maitinimas įskaičiuotas į kainą
Pagrindinė „Viskas įskaičiuota“ paketo dalis yra trys pagrindiniai valgymai – pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Jie gali būti patiekiami švediško stalo forma arba patiekiami personalo. Kai kuriuose viešbučiuose taip pat siūlomi užkandžiai ir vėlyvos vakarienės.
bufet w hotelu all inclusive

Gėrimai „viskas įskaičiuota“.
„Viskas įskaičiuota“ bare siūlomas platus nealkoholinių ir alkoholinių gėrimų pasirinkimas – vanduo, sultys, kava, arbata, alus, vynas ir įvairių rūšių gėrimai. Gėrimų pasirinkimas, žinoma, priklauso nuo viešbučio. Paprastai tai nurodoma kiekviename pasiūlyme. Viena aišku: ši formulė patenkins daugumą skonių.
bar w hotelu all inclusive

Veikla ir pramogos
„Viskas įskaičiuota“ atostogos taip pat suteikia galimybę mėgautis įvairia veikla ir pramoginiais renginiai. „Viskas įskaičiuota“ viešbučiai dažniausiai yra dideli su gerai išvystyta infrastruktūra, paruošta tenkinti turistų poreikius. Visų pirma, viešbučiai siūlo animaciją vaikams ir suaugusiems dienos metu ir vakarais. Daugelyje viešbučių taip pat yra vaikų klubai arba kai kuriuose „Rainbow“ viešbučiuose yra „Figloklubs“, t. y. animacija lenkų kalba. Be to, žinoma, yra baseinai, sporto salės, sporto žaidimai, sporto aikštelės ir netgi nemokamos nardymo ar banglenčių pamokos. Papildomai galima išsinuomoti paplūdimio ar sporto inventorių.
animacje na plaży

SPA ir sveikatingumas
Kai kurie viešbučiai siūlo SPA ir sveikatingumo paslaugas, tokias kaip masažai, saunos, sūkurinės vonios ir garinės pirtys. Tai dažnai yra papildoma mokama galimybė, tačiau verta pasinaudoti atpalaiduojančiomis procedūromis. Ypač rekomenduojame tokio tipo paslaugas Turkijos viešbučiams, kuriuose veikia vadinamasis hamamas, t.y. tradicinė turkiška pirtis. Tai kartą gyvenime pasitaikanti patirtis, todėl verta!
salon SPA w hotelu all inclusive

Kaip veikia „viskas įskaičiuota“ viešbutis?
Atvykus į viešbutį „Viskas įskaičiuota“, jus pasitiks darbuotojai, kurie paaiškins, kaip veikia sistema. Gausite specialų ID, kuris dažniausiai būna apyrankės pavidalu. Jos dėka patvirtinsite savo teisę naudotis viešbučio paslaugomis. Įsiregistravus, gavus apyrankę ir raktus, tereikia pradėti naudotis viešbučio teikiamomis paslaugomis!

Ar „viskas įskaičiuota“ baras tikrai neribotas?
Nors „neribota juosta“ skamba viliojančiai, praktiškai „Viskas įskaičiuota“ gali turėti tam tikrų apribojimų. Nors daugelyje viešbučių barai ir gėrimai yra nemokami, yra tam tikrų taisyklių. Pavyzdžiui, kai kuriems išskirtiniams alkoholiniams gėrimams gali būti taikomas papildomas mokestis arba būtina iš anksto užsisakyti staliuką restorane. Jei jūsų pasirinktame viešbutyje yra tokios taisyklės, informacija apie tai visada pasirodo pasiūlymo aprašyme ir apie viską būsite pilnai informuoti atvykę į viešbutį. Kai kurie didesnių tinklų viešbučiai turi aplikacijas jūsų telefonui, kurių dėka galite pasitikrinti tokią informaciją ir, jei reikia rezervacijų, jas atlikti internetu.
egzotyczne owoce serwowane na plaży

Apibendrinant galima pasakyti, kad atostogos „Viskas įskaičiuota“ yra puikus būdas atsipalaiduoti, neplanuojant maitinimo ir veiklos. Dėl plataus paslaugų asortimento už bendrą kainą, viskas įskaičiuota leidžia mėgautis nerūpestingomis atostogomis. Tačiau atminkite, kad prieš rezervuojant verta susipažinti su viešbučio pasiūlymu, kad tiksliai sužinotumėte, kokios paslaugos įskaičiuotos į kainą ir ar jos atitinka jūsų lūkesčius. Dabar, kai žinote, kaip veikia „Viskas įskaičiuota“, galite lengvai pasirinkti savo svajonių atostogų vietą ir pradėti nuotykius be paslapčių!

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.