Naujųjų metų sutikimas Armėnijoje, Jerevane!

sparkler 477598 960 720

Naujųjų metų sutikimas Armėnijoje, Jerevane!
Kelionės data: 2022.12.30 - 2023.01.02 (3 naktys)

Viešbučiai pasirinkimui:

AVIANTRANS 3* su pusryčiais
Kaina - 289 Eur / asm - keliaujant ir gyvenant dviese.

Viešbutis „Aviatrans“ įsikūręs pačiame Jerevano centre, skirtas tiek verslo klientams, tiek turistams. Iš dviejų pastatų sudarytas viešbutis siūlo aukšto lygio paslaugas ir komfortą bei garsų armėnų svetingumą.
Profesionalaus aptarnavimo, jaukios, dalykiškos atmosferos ir patogios infrastruktūros dėka viešbutis per trumpą laiką sulaukė nuolatinių svečių, o tai yra geriausias įvertinimas.

  

IBIS YEREVAN CENTER 3* su pusryčiais
Kaina - 309 Eur / asm - keliaujant ir gyvenant dviese.

„Ibis Yerevan Centre“ yra draugiškas 3 žvaigždučių viešbutis su bagažo saugykla, liftu ir spaudos kiosku. Jame yra 255 modernūs kambariai.
Gera vieta leidžia lengvai nueiti iki Matenadarano. Respublikos aikštės metro stotis yra už 350 metrų, o barai ir restoranai yra visai šalia viešbučio. Netoliese yra Surb Zoravor Astvatsatsin bažnyčia.
Visuose kambariuose yra individualus kondicionierius, elektrinis virdulys ir centrinis šildymas patogiai viešnagei. Kambariai dekoruoti šiuolaikišku stiliumi.
Restorane patiekiami lengvieji pusryčiai. Poilsio restorane patiekiami Armėnijos virtuvės patiekalai. Užkandžių bare kiekvienas svečias gali paragauti gaivių gėrimų. Už 30 metrų esančiame restorane „Dolmama“ patiekiami įvairūs patiekalai ir gėrimai. Artimiausia autobusų stotelė Yeritasardakan yra už 900 metrų. Svečiai taip pat gali atsipalaiduoti saunoje.

Галерея фотографий этого варианта размещения Галерея фотографий этого варианта размещения Галерея фотографий этого варианта размещения

GRAND HOTEL YEREVAN 5* su pusryčiais
Kaina - 369 Eur / asm - keliaujant ir gyvenant dviese.

„Grand Hotel Yerevan“ yra elegantiškas ir rafinuotas viešbutis, persmelktas istorija. Puiki vieta, vos kelios minutės pėsčiomis nuo Respublikos aikštės, leidžia visiškai mėgautis miestu ir pamatyti visas pagrindines sostinės įžymybes. Erdvūs ir patogūs kambariai, terasos baras, baseinas ant stogo, iš kurio atsiveria puikūs vaizdai, ir SPA centras leidžia atsipalaiduoti ir stilingai praleisti laiką.

  

GOLDEN PALACE HOTEL YEREVAN 5* su pusryčiais
Kaina - 439 Eur / asm - keliaujant ir gyvenant dviese.

Golden Palace Hotel Yerevan yra pačiame centre, legendinių Jerevano gatvių sankryžoje, vietoje, kur susitinka prabanga, unikalumas ir komfortas. Viešbutis yra netoli nuo kultūrinių objektų, vaizdingų tradicinių restoranų, paminklų, muziejų ir dovanų parduotuvių. Per 3 minutes nueisite iki Respublikos aikštės ir Operos ir baleto teatro.

  

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.