Kodėl verta atostogauti Kalabrijoje?

kalabria 172 90523 122909 1000x1000

Dėl gražių paplūdimių ir šilto klimato Kalabrija dažnai vadinama Europos Karibų jūra, o vaizdai čia gniaužia kvapą, nemaža dalis rytinės pakrantės - aukštos uolos, nuo kurių atsiveria fantastiški vaizdai. Regionas taip pat gali pasigirti turtinga istorija, siekiančia senovės Graikijos laikus, skaniu maistu, daugiausia pagamintu iš vietinių žemės ūkio p r o d u k t ų , s k a n i a i s v y n a i s i r nepaprastais desertais. Ko daugiau reikia sėkmingoms atostogoms Italijoje?

Tropėja (Tropea) - nuostabaus grožio miestelis, įsikūręs ant aukštos uolos virš jūros. Išskirtinis Tropėjos bruožas yra Santa Maria Dell’sola šventykla, šalia vietinio paplūdimio.  

państwo kraj

Vatikano Kyšulys (Capo Vaticano) - kyšulys su vaizdu į Tirėnų jūrą, kuriame, yra įdomus švyturys ir Belvedario apžvalgos aikštelė, šalia kurios - paplūdimys. Kuris laikomas žaviausiu visoje Kalabrijoje.

Capo Vaticano Hotels: 138 Cheap Capo Vaticano Hotel Deals, Italy

Kalabrijos Redžas (Reggio di Calabria) - miestas su V a. pr. Kr. graikų įtvirtinimų liekanomis, romėnų terminėmis pirtimis, įspūdinga Aragono pilimi, amfiteatru, senovinių pastatų griuvėsiais (įskaitant Demetros ir Persefonės šventyklas).

Tours to Italy in Reggio di Calabria: what is worth seeing and visiting for  tourists?

Mesina (Messina) - miestas, iš kurio išplaukia keltai į Siciliją, su garsiuoju XVI a. fontanu Di Orione ir įdomia katedros romantika, kurios bokšte yra didžiausias pasaulyje laikrodžio mechanizmas.

Strait Of Messina - WorldAtlas

Šila (Scilla) - žavingas pajūrio miestelis su Castello Ruffo – didžiule tvirtove, esančia uolėtos kyšulio viršūnėje.

Scilla, Calabria - Wikiwand

Grecana (Grezzana) - vaizdingas miestelis, garsėjantis siauromis, vingiuotomis ir grįstomis gatvelėmis su būdingais akmeniniais namais. Vietinė Normanų katedra nuo XI amžiaus nusipelnė daug dėmesio.

Lipario salos (Isole Lipari) - apsilankant Kalabrijoje verta pagalvoti apie mini Kruizinę kelionę, kurios metu galima pamatyti salų grožį. Lipari, garsėjanti siauromis gatvelėmis, ir virtuve. Vulkanas, kuriame galima pasimėgauti gydančia sieros vonia ir Strombolis, garsėjantis aktyviu ugnikalniu.

Lipari – BluSalina

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.