7 dienos Tenerifėje: žingnis po žingsnio

134638579 5394030573970320 3972096647108152938 n

1 diena 
Vakarinė salos dalis
Kandelarija (Candelaria) - jaukus miestelis - skani kava; salos sostinė Tenerifės  Santa Krusas (Santa Cruz de Tenerife); auksinis paplūdymis "Las Terasitas".

viber image 2021 01 18 11 48 47

2 diena 
Šiaurinė salos dalis
Maska (Masca) - kalnu peizažai; Garačiko (Garachico) - senovinis miestelis; Meson el Monasterio vienuolynas - restoranas: skanus maistas su gražia panorama.

2

3 diena 
Kalnų serpantinų diena
Taidės kalnas (Pico del Teide) - aukštai virš debesų... (nepamirškite šiltų rūbų ir patikrinkite kad nebūtų vėjuota (gali neveikti lininis keltuvas)); Teidės nacionalinis parkas (Parque Nacional del Teide) - mėnulio peizažai, akmeniniai "pirštai" ir daug visko įdomaus. Vėliau salos centrine dalimi, serpantinais leidžiamės į šiurės-vakarus - Taganana kalnų regioną; Bachamar (Bajamar) miestelyje - gražus vaizdai ir skani žuvis bei jūros gėrybės, paragaukite būtinai. 

3

4 diena 
Išvyka jachta 
Delfinų stebėjimas (nepamirškite maudimukų, bus galimybė pasimaudyti ir neperpučiamų striukių). Pietaujant palikite truputį bandeles, galėsite išbandyti savo drąsą ir tesiog iš rankų pamaitinti nendres (pirmą kartą buvo labai baisu :) )

4

5 diena
Loro parkas
Patiks ir vaikams ir suaugusiems, daug įdomių paukščių su didžiuliais narvais į kuriuos galėsite įeiti į vidų, gražus akvariumai, tame tarpe ir akvariumas tunelis; gorilos, krokodilai, mini arktika su gyvais pingvinais, bei net 4 pasirodymai (delfinų; paukščių; jūros ruonių ir orkų).

5

6 diena
Poilsis prie vandenyno
Nepraleiskite galimybės per vieną dieną pasideginti Juodo ir Geltono smėlio paplūdimyje.
6

7 diena
Poilsis prie vandenyno, skanaus maisto bei vyno degustacijos.
Atsisveikinimas su Tenerife.
7

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.