Seišeliai - Iš salos į salą - Nuotykis Rojuje (SEP)

244
RNBW 4634 0
RNBW 4634 1
RNBW 4634 2
RNBW 4634 3
RNBW 4634 4
RNBW 4634 5
RNBW 4634 6
RNBW 4634 7
RNBW 4634 8
RNBW 4634 9
244
RNBW 4634 0
RNBW 4634 1
RNBW 4634 2
RNBW 4634 3
RNBW 4634 4
RNBW 4634 5
RNBW 4634 6
RNBW 4634 7
RNBW 4634 8
RNBW 4634 9
 • Kelionė

  lektuvu

 • Šalis

  Seišeliai

 • Trukmė

  10 dienų

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Šalis: Seišeliai.
Kelionės tipas: Apžvalginė kelionė
Programos kodas: SEP


Svarbu!
Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje +370(641)11160, vilnius@rainbowtours.lt. Ekskurijos vedamos lenkų kalba.

Programa

Viena šalis - trys salos • išvyka dviračiais po La Digaso salą, gražiausių paplūdimių beieškant  • nuostabi Prasleno salos gamta  • Mahės sala - didžiausia Seišelių sala • poilsis dieviškuose paplūdimiuose 

kelionės planas

1 diena
Susitinkame Varšuvos Šopeno oro uoste, prie Rainbow stovo, skrydis į Dubaju (15:00-22:45). Skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady.  

2 diena
Skrydis iš Dubajaus į Seišelius (02:10-06:45). Po pasų patikrinimo, susitikimas su Rainbow atstovu. Pervežimas į Mahės salos (Mahe) sostinės uostą, iš kurio keltu pasieksime Prasleno salą (Praslin) (kelionės trukmė apie 1 valandą). Pervežimas į viešbutį „Berjaya Praslin Resort“ ir apgyvendinimas. Laikas poilsiui. Nakvynė.
3 diena
Po pusryčių vyksime į prieplauką, iš kurios kelsimės į La Digaso salą (La Digue) (kelionės trukmė 15/20 minučių). Atvykus, kviečiame pasinaudoti galimybe ir pažinti šią salą visos dienos išvykos dviračiais metu. La Digas sala, įkūnija visas Seišelių esybes - gražius smėlio paplūdimius, mažos įlankėlės, neįprastos įvairių formų granito uolienas. Visa sala paskendusi žalumoje, o dėl eismo apribojimų, dviračiai yra pagrindinė salos transporto priemonė, kas lemia ypač malonų pasivažinėjimą. Dienos metu aplankysime gražiausius paplūdimius - Anse Source d'Argent, Pointe Grand Anse ar Petite Anse, taip pat aplankysime ir anksčiau buvusių kokoso palmių ir vanilės plantaciją - „Park Union Estate“. Šiandien tai kolonijinės salos istorijos palikimas bei prieglobstis Seišelių vėžliams. Laisvas laikas pietums. Vėlyvą popietę grįžimas į Prasleno salą. Laikas poilsiui. Nakvynė.
4 diena
Po pusryčių, laisva diena poilsiui prie jūros. Pageidaujančius kviečiame pasirinkti vieną iš siūlomų ekskursijų: visos dienos kruizas į Pusbrolio (Cousin), Kurjezo (Curiese) ir Šventojo Petro (Saint Pierre) salas. Jusu laukia kelionė laivu, gyvūnų stebėjimas bei paviršutinis nardymas. Pietūs įskaičiuoti; (kaina apie 150 EUR / asm.), Visos dienos išvyka į Gegužės Slėnio gamtos rezervatą (Vallee de Mai Nature Reserve), įtrauktą į UNESCO sąrašą, ir į Anse Laciaus (Anse Lazio) paplūdimį, kuriame gyvena endeminės juodosios papūgos rūšys.  (Pietūs neįskaičiuoti; kaina apie 85 EUR / asm.). Grįžimas į viešbutį, laikas poilsiui. Nakvynė.

5 diena
Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio ir vykstame į uosta iš kur keliames į Mahės salą (Mahe). Pervežimas į viešbutį „Berjaya Beau Vallon Bay“, apgyvendinimas. Laisvas laikas poilsiui. Nakvynė.
6 diena
Po pusryčių - visos dienos išvyką po salą. Mahės sala, tai ne tik didžiausia Seišelių sala, bet ir verslo bei ekonominis šalies centras. Kelionę pradedame nuo  ekskursijos į sostinę - Viktoriją (Victoria), ankščiau tai buvo Didžiosios Britanijos kolonijinės vyriausybės buveinė palikusi aiškiai matoma kolonijinę įtaką architektūrai. Sustosime nusifotografuoti prie miniatiūrinio Londono, Didžiojo Beno (Big Ben), aplankysime „Codevar“ amatų centrą ir užsuksime į vietinį turgelį šalia "Albert Street", kur pilna spalvingų prekistalių užkrautų šviežiomis jūros gėrybėmis, vaisiais, prieskoniais ir vietiniais rankdarbiais. Sekantis mūsų programos punktas tai „Mission Lodge“ apžvalgos aikštelė, iš kurios grožėsimės nuostabia, kalnuotos salos panorama. Po pietų aplankysime "Jardin du Roi" prieskonių sodą,  skaičiuojanti savo įstorija net nuo XVIII a. Sužinosime prieskonių auginimo paslaptis ir jų pritaikymu įpatumus. Vėlyvą popietę grįžimas į viešbutį. Nakvynė.
7-8 diena
Po pusryčių, laisva diena, prie juros. Pageidaujančius kviečiame prisijungti prie visos dienos nardymo išvyka (kelionė katamaranu, kurios metu sustosime keliose įspūdingose vietose giliniam ar paviršutinam nardymui, taip pat aplankysime Mojeno salą - mažiausia pasaulyje nacionalinį parką (pietūs įskaičiuoti; kaina apie 110 EUR/asm.). grįžimas į viešbutį. Nakvynė. Raginame jus savarankiškam salos pažinimui bei  pasimėgauti nuostabiausiais Mahės paplūdimiais.

9 diena
Po pusryčių išsiregistravimas iš viešbučio (iki 11:00). Laisva popietė, vėliau pervežimas į Mahės oro uostą.
23:50 Išskrydimas iš Mahės
10 diena
04:20 Atvykimas į Dubajų
08:10 Išvykimas iš Dubajaus
12:15 Atvykimas į Varšuvą

​Įspėjimai!
Programos punktai gali būti keičiami, ar sukeičiami vietomis. 


Į kainą įskaičiuota
Skrydis į Varšuva - Mahė - Varšuva (su persedimu), oro uosto mokesčiai, 7 nakvynes viešbutyje (3n. - Prasleno sala; 4n.- Mahės sala), pervežimai autobusu su kondicioneriumi programos metu, 7 pusryčiai, (7 vakarienės už paplidomą mokestį), lenkiškai kalbančio atstovo priežiūra. draudimas TU Europa (NNW, KL, ir bagažas)

Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 65EUR/ asmeniui (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, būtini arbatpinigiai). Į jį neįeina turistų mokesčiai, papildomas maistas ir gėrimai, kitos asmeninės išlaidos ir vietinės ekskursijos, nuvykimas į/iš Varšuvos. 

Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Viešbučiai *** / ****  (7 paros)
Paplūdymis  apie -500m nuo viešbučiuo

Viešbutyje: restoranas, baras, lauko baseinas, automobilių nuoma.

 •  3n. - Prasleno sala -- viešbutis „Berjaya Praslin Resort“ ar panašus.

Prabangūs kambariai (Deluxe), plotas apie 35m2, (su galimybe pristatomos lovos (sofos pavidalu)). Vonios kambarys (dušas, plaukų džiovintuvas), individualiai valdomas oro kondicionierius, palydovinė televizija, telefonas, seifas, arbatos ir kavos ruošimo priemonės, mini baras (už papildoma mokesti) ir terasa.

 • 4n.- Mahės sala -- viešbutis „Berjaya Beau Vallon Bay“ ar panašus.

  Mahės sala: aukštesnės klasės kambariai ( Superior) 36m2, (su galimybe pristatomos lovos (sofos pavidalu)). Vonios kambarys (dušas, plaukų džiovintuvas), individualiai valdomas oro kondicionierius, palydovinė televizija, telefonas, seifas, arbatos ir kavos ruošimo priemonės, mini baras (už papildomą mokestį) ir terasa. Belaidžio interneto (WI-FI) prieiga kambaryje (už papildoma mokesti).
   

Atsiliepimai
Turistų įvertinimas  Plačiau: 

Vizos
Lietuvos pyliečiams  įvažiavimo vizos nereikia, paso galiojimas mažiausiai 6 mėnesiai nuo grižimo į Lenkija dienos. Oro uoste tikrindami pasus gausite nemokamą imigracijos tarnybos antspaudą, leidžiantį atvykti ir būti ne ilgiau kaip 90 dienų. Kiekvienas atvykstantis turistas privalo turėti iš anksto įsigytą viešbuti ir atbulini bilietą. Aukščiau išvardytos vizų sąlygos galioja Lietuvos piliečiams. Asmenims, turintiems kita pilietybę, gali būti taikomos skirtingos vizos sąlygos,  prašome teirautis agenturoje.

Valiuta
Seišelių rupija (SCR) 1 rupija - 100 centų. Įvežti ir įšvežti vietinę valiutą draudžiama. 1 USD = apytiksliai 14 SCR.

Elektros įtampa
​220 - 240 V. Reikia angliško tipo lizdų konvektorių kištukų, kuriuos galima išsinuomoti ar nusipirkti beveik visuose viešbučiuose.

Telefonai
Mobilieji telefonai veikia beveik visose salyno salose. 

Skiepai
Nėra privalomų skiepų, tačiau WHO rekomenduoja pasiskiepyti nuo geltonosios karštinės, infekcinio hepatito A ir B, difterijos, stabligės ir poliomielito.  
Kenijos pakrantėje, netoli Mombasos, yra mažas pavojus užsikrėsti maliarija, tačiau galite pasiimti priemonių nuo maliarijos (prašome pasikonsultuoti su medicinos specialistas, kuris gali skirti tokias priemones). Ypač svarbu laikytis pagrindinių higienos taisyklių: dažnai plauti rankas, vaisius, gerti vandenį tik iš butelių, dantis valyti tik vandeniu iš butelių (nupirktų iš prekybos centro, sandariai uždarytų).

Apytikslės kainos
Mineralinis vanduo 1,5 l - apie 20 SCR, Alus bare - apie 70–90 SCR

Verta žinoti:
- Baudos už narkotikų laikymą, vartojimą ir prekybą Seišeliuose yra labai griežtos. Seišelių muitinė periodiškai griežtina ginklų, medžioklės reikmenų ir, svarbiausia, vaisių ir daržovių importą ar eksportą.
- Didesniuose restoranuose ir viešbučiuose turistai už automobilio nuomą ar kelionę laivu mokės tik eurais. Rupijas galima išleisti parduotuvėse, kavinėse, pigesniuose viešbučiuose ir vietiniuose turguose. Svarbu žinoti, kad Seišelių rupijos nekeičiamos į eurus! Bankomatai išduoda tik rupijas, todėl geriausia į kelionę pasiimti grynųjų pinigu eurais ir keistis į rupijas nedidelėmis sumomis.
- Norėdami keistis pinigais keitykloje, turite su savimi turėti asmens dokumentą!
- Seišelių gyventojai ypatingą dėmesį skiria aplinkos apsaugai salose ir aplink jas. Nepamirškite laikytis draudimų, pavyzdžiui, lesti koralus.
- 115 archipelago salų fauna ir flora yra nepaprastai įdomi ir spalvinga. 60% Seišelių teritorijos sudaro gamtos draustiniai. Be nuostabaus povandeninio pasaulio, pamatysime didžiulius vėžlius, juodąsias papūgas ir rifo ryklį - visa tai jų natūralioje aplinkoje!

Į kainą įskaičiuota

Skrydis į Varšuva - Mahė - Varšuva (su persedimu), oro uosto mokesčiai, 7 nakvynes viešbutyje (3n. - Prasleno sala; 4n.- Mahės sala), pervežimai autobusu su kondicioneriumi programos metu, 7 pusryčiai, (7 vakarienės už paplidomą mokestį), lenkiškai kalbančio atstovo priežiūra. draudimas TU Europa (NNW, KL, ir bagažas)

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 65EUR/ asmeniui (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, būtini arbatpinigiai). Į jį neįeina turistų mokesčiai, papildomas maistas ir gėrimai, kitos asmeninės išlaidos ir vietinės ekskursijos, nuvykimas į/iš Varšuvos. 

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.