Pilys smėlyje iš Akabos (JOT)

JOT
RNBW 4671 0
RNBW 4671 1
RNBW 4671 2
RNBW 4671 3
RNBW 4671 4
RNBW 4671 5
RNBW 4671 6
RNBW 4671 7
JOT
RNBW 4671 0
RNBW 4671 1
RNBW 4671 2
RNBW 4671 3
RNBW 4671 4
RNBW 4671 5
RNBW 4671 6
RNBW 4671 7
  • Kelionė

    lektuvu

  • Šalis

    Jordanija

  • Trukmė

    8 dienos

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Šalis: Jordanija
Kelionės tipas: Apžvalginė/poilsinė // apžvalginė/poilsinė + poilsinė kelionė (galimybe pratęsti (7n.) poilsį Jordanijoje) 
Programos kodas: JOT

Svarbu!
Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje +370(641)11160, vilnius@rainbowtours.lt. Ekskurijos vedamos lenkų kalba.

Programa
Petra - UNESCO lobis • Amanas - miesto panorama ir archeologijos muziejaus • kryžininkų pylis al Karake • atpalaiduojantis plaukiojimas Negyvojoje jūroje • Nebo kalnas • ​Betanija ir Jordano upė • Džarašas - 600 kolonų gatvė • Ramo Vadės nacionalinis parkas - dykumų karalius (pageidaujantiems) •  Akaba - poilsis prie Raudonosios jūros • Pageidaujantiems, savaitė poilsio Jordanijoje1 diena
Renkamės  Šopeno oro uoste prie „Rainbow“ stovo 2 valandas iki skrydžio. Skrydis į Jordaniją (galimas tarpinis nusileidimas). Atvykus, pervežimas į esantį Akabos apylinkeje viešbutį, vakarienė, nakvynė. Skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady.  
2 diena
Laisva diena, laikas poilsiui prie jūros ir savarankiškam Akabos (al 'Aqabah) - Jordanijos karalystės kurorto, esančio priešais Izraelio Eilatą, pažinimui. Bus galimybė pasinaudoti siūlomomis ekskursijomis į Ramo Vadės nacionalini parką (Wadi Ramm N.P.) (už papildomą mokestį apie 60USD/asm.). Ramo Vadės dykumą įtrauktą į UNESCO sąrašą 2011 metais. Tai viena gražiausių Vidurinių Rytų vietų, neįprastas slėnis tarp uolų, apgyvendintas mįslingųjų, tačiau visada svetingų beduinų.Visą ekskursijų pasiūlą pateiks "Rainbow" atstovas vietoje. Pervežimas į viešbuti Vadi Musoje, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 150km) . 
3 diena
Po pusryčių, vykstame aplankyti  Petros (Petra), įtrauktos į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Išvysime Faraono lobyno fasadą, Nabatėjų teatrą, karališkąsias kapavietes bei šventyklas. Visas miestas įsikūręs uoloje ir sunkiai pasiekiamame kalnų slėnyje. Greičiausiai buvo apleistas VI a. po Kr.  Dėl pasikartojančių, stiprių žemės drebėjimų, ši vieta buvo vėl atrasta šveicaro, J.L. Burkhardto, tik 1812m. Nuo 1929m. pradėti archeologiniai kasinėjimai ir tik 1958m. Petra tapo atvira turistams. Kai kurie pastatai, įsikūrę šalia esančiose viršukalnėse - rekomenduojame sudalyvauti išvykoje prie vaizdingo vienuolyno. Grižimas į viešbutį Vadi Musoje, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 10km) .  
4 diena
Po pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio ir mūsų laukia al Karakas (al Karak)- garsiosios kryžininkų pilies griuvėsia. Ši tvirtovė po ilgos apgulos užėmė pats, Egipto sultonas Saladinas. Tęsdami kelionę pakilsime į Nebo kalną (Har Nevo), iš kurio esant geram orui pasigrožėsime Jeruzalės sienomis. Pasak istorijos, Nebo kalnas - tai vieta, nuo kurios Mozė išvydo Pažadėtąją Žemę, pirmą ir paskutinį kartą. Aplankysime Šv. Jurgio bažnyčią su išlikusia Šventosios žemės mozaika - žemėlapiu VI a. (Madaba Map). Užsuksime į dirbtuves, kur išmoksime mozaikų gamybos techniką, atnešusią šlovę Madabos (Madaba) regionui. Pervežimas į viešbuti Amane, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 250 km)
5 diena
Po pusryčių, mūsų laukia ekskursiją, po Jordanijos sostinę - Amaną (Amman). Nuo kalvos grožėdamiesi miesto panorama, pamatysime romėnų teatrą ir odeoną - senovės filharmoniją, aplankysime ant kalvos išlikusius, kadaise galingos citadelės, griūvėsius bei archeologijos muziejų. Tęsdami kelionę aplankysime senovinį miestą Džarašą (Jarash). Ekskursijos metu pasigrožėsime Hadriano triumfo arka, puikiai išsilaikiusių ovalines formos, forumu. Taip pat išvysime Artemidės ir Dzeuso šventyklos, ankstyvosios krikščionybės bažnyčias su grindimis išpuoštomis mozaikomis, hipodromą ir svarbiausia, 600 kolonų gatvė. Grįžimas į viešbutį Amane, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 150 km)
6 diena
Po pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio ir skubame mauditys Negyvojoje jūroje (Dead Sea). Tai žemiausias pasaulio sausumos taškas, net 424m. žemiau vandenyno lygio. Sekantis mūsų maršruto punktas - Betanija (Bethany), vieta, kur Jonas Krikštytojas pakrikštijo Jėzų Jordano upėje. Tęsdami kelionę vykstame gilyn į dykumą, link sienos su Saudo Arabija. Susipažinsime su mažiau žinomais Jordanijos architektūros perliukais. Dykumų pilis - šimtmečius tarnavusi kaip saugus prieglobstis karavanams, kertantiems Arabijos pusiasalį. Aplankysime Kasr al Charaną (Qasr al-Karanah), Kasr Amrą (Qasr 'Amrah) ir Kasr al Azraklą (Qasr al Azraq). Kasr al Azraklas keliems mėnesiams tapo prieglobsčių T.E.Lorensui (T.E. Lawrence), kuris faktiškai vadovavo arabų sukilimui prieš Turkiją ir įtakojo nepriklausomų Vidurio Rytų šalių kūrimui. Pervežimas į viešbutį Akaboje, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 340 km) 
7 diena 
Laisva diena, laikas poilsiui prie jūros ir savarankiškam Akabos (al 'Aqabah) - Jordanijos karalystės kurorto, esančio priešais Izraelio Eilatą, pažinimui. Bus galimybė pasinaudoti siūlomomis ekskursijomis į Eilata (Eilat). Visą ekskursijų pasiūlą pateiks "Rainbow" atstovas vietoje. Vakarienė ir nakvynė Akaboje. 
8 diena
Po pusryčių, išsiregistravimas iš viešbučio (vėliausiai iki 12.00val)
Turistai, pasirinkę savaitę poilsio, vežami į pasirinktą viešbutį Akaboje arba prie Negyvosios jūros.
Turistai, grįžtantys į Lenkiją, vežami į oro uostą. Skrydis į Lenkiją. 

Įspėjimai!
Dieną prieš išvykimą „Rainbow“ atstovas, pateiks tikslius išskridimo laikus .
Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis. 
Vasaros ir Žemos sezonu programos gali skirtis, prašome tikslinti agentūroje, prieš įsigyjant kelionę.
Atstovas muziejuose ekskursijų neveda. 
Elektriniams prietaisams su „storais kaiščiais“ reikalingi adapteriai.
Jordanijos vizai reikalingi paso duomenys: paso numeris, išdavimo data, pilietybė ir galiojimo laikas.
Dėl daugiareliginės valstybės, ypač atostogų metu (vietinės ir religinės šventės), pažintiniu turu tvarka gali keistis (pvz. lankytinų objektų tvarka, muziejaus, šventyklų darbo laikas).
Vykstan prie Negyvosios jūros, siūlome išanksto pasirūpinti spec. avalynę. 

Į kainą įskaičiuota
Skrydis į Akabą ir atgal, oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (7 paros), maitinimas pusryčiai ir vakarienė, pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 250USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, sistema TGS). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, viza, nuvykimas į/iš Varšuvos. 


Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Ekskursijos metu:
Viešbučiai: *** 7 naktys, pagal programa. (vidutinio lygio).
viešbutyje: restoranas, baras.
Kambariai: su patogumais, dviviečiai, (yra galimybė pastatyti papildomą lovą). Visi kambariai su oro kondicionieriais, vonios kambariu, dažnai su televizoriumi.
Maitinimas: pusryčiai ir vakarienes (arba pietus), gėrimai už papildomą mokestį. 

Viza
Norėdami efektyviai sutvarkyti formalumus, susijusius su Izraelio ir Jordanijos sienos kirtimu, likus ne mažiau kaip 5 dienoms iki išvykimo, pateikite šiuos paso duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, pilietybė, paso numeris, paso išdavimo data ir galiojimas. 
 
Minėtų duomenų trūkumas arba neišsamių duomenų pateikimas gali sukelti sunkumų sieną kertantiems klientams.

- Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš kelionės datos. 
- Jordanijos viza (antspaudas) dedamas atvykus oro uoste.
Galioja Lietuvos piliečiams, visiems kitiems- informaciją tikrinti agentūroje.


Atsiliepimai
Turistų įvertinimas 5.3//6 . Plačiau: : https://r.pl/zamki-w-piasku/zakwaterownie-amz

 

Į kainą įskaičiuota

Skrydis į Akabą ir atgal, oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (7 paros), maitinimas pusryčiai ir vakarienė, pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 250USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, sistema TGS). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, viza, nuvykimas į/iš Varšuvos.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas. 

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.