Per Dakaro kopas-De Luxe (SGX)

przez wydmy dakaru de luxe 4557 106980 160685 542x452
przez wydmy dakaru de luxe 4557 106980 160685 542x452
  • Kelionė

    lėktuvu

  • Šalis

    Gambija, Senegalas

  • Trukmė

    9 dienos

Šalis:Gambija, Senegalas.
Apžvalginis/ apžvalginis - poilsinis turas iš Lenkijos.
Organizatorius - Rainbow.
Ekskurijos vedamos lenkų kalba.
Programos kodas - SGX.
Pageidaujantiems yra galimybė prasitesti poilsį Gambijoje (7nakv.). Viešbučiai poilsio pratesimui, plačiau spausti čia:

Svarbu!
Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje +370(699)01131

Programa
Pažintinis turas su galimybe pratęsti poilsį Gambijoje! Dakaras. Baobabai. Gorė sala - praėjusios epochos istorijos. Rožinis ežerasir kitos gamtos išdaigos. Arikos džiazo sostinė. Sen Luji. Safaris su liūtais. Pelikanai, flamingai ir bezdžionės.

1 diena
Susitinkame Varšuvos Šopeno oro uoste, prie Rainbow stendo, skrendame į Bandžulį. Atvyksime į Bandžulį, pervežimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė Bandžulyje. Skrydžio laikus prašome tikrinti: R.pl/rozklady.  

2 diena
Po pusryčių vyksime į uostą iš kurio pasieksime Barą. Kol lauksime kelto turėsime puikią galimybę apsidairyti ir pamatyti tikrą Afrikos folklorą. Kelionė vandeniu tai šiaurės ir pietų mainų kelias. Šitaip keliauja ir ožkos ir kupranugariai, taip pat visi paukščiai.  Keltuose stūkso vaisių kalnai ir daugybė kitų produktų. Pamatysite ir moteris ant savo galvų nešančius didžiulius krepšius pilnus gėrybių ir jų nuostabias spalvotas tradicines sukneles – bubu. Judėsime link Senegalo ir jo sostinės. Keliausime per savanos teritorijas, kuriose gyvena įvairios tautos - Serer, Wolof, Fula. Kelionės metu pravažiuosime vieną iš svarbiausių šios Afrikos dalies prekybinių miestų - Kaolack. Po pietų pasieksime Dakarą.  Trumpas sustojimas prie neįprasto paminklo skirto Afrikos Atgimimui, bei labiausiai išsikišusios vakarinės Afrikos žemyno dalies - Point des Almadies. Atvykimas į viešbutį miesto centre ir vakarienė vietiniame restorane. 

3diena
Po pusryčių aplankysime Senegalo sostinę - Dakarą. Apžvalginis turas po Plateau apylinkes, matysime: prezidento rūmus, parlamentą, Place d'Independace bei Dakaro rotušės aikštę. Trumpas sustojimas sename Dakaro turguje - Marche Kremel. Aplankysime neseniai duris atvėrusi Vakarų Afrikos muziejų - Afrikos Civilizacijos Muziejus - atidarytas 2018m. (Jei dėl tam tikrų aplinkybių muziejus bus uždarytas pasiūlysime aplankyti Dakaro Universiteto IFAN Afrikos Meno Muziejų.) Po pietų išvyka laivu  į Gorė salą.Ši sala patenka į UNESCO sąrašus ir yra vienas svarbiausių pasaulio istorijos paminklų. XVI a. iki XIX a. tai buvo pagrindinė vergų pervežimo bazių, iš kurios jie pasiekdavo kitą Atlanto vandenyno pusę. Turėsime laisvo laiko pasivaičiojimui po šia daugybė tragedijų mačiusią salą, užsuksime į išlikusį Vergų Namą, kur galėsime pamatyti įžymiasias "Duris Be Sugrįžimo"(duris į vieną pusę). Sugrįžimas į Dakarą, vakarienė ir nakvynė.

4diena
Po pusryčių išvykstame į Bandia rezervatą. Tai nuostabus safaris specialiai pritaikyta mašina. Išvykos metu iš arti pamatysite žirafas, raganosius, zebrus, buivolus, net kelias antilopių rūšis, hienas, lemūrus ir Afrikos fauną. Vėliau keliausime į Šiaurės Senegalą, Sen Luji miestą. Kažkada Sen Luji buvo svarbiausia Prancūzijos kolonija ir iki šiol yra itin svarbus. Tai afrikietiško džiazo sostinė, kuriame vyksta svarbiausios šio žanro šventės. Daugelis miesto pastatų įtraukiami į UNESCO sąrašus.  Apie Sen Luji tiltą sklando legendos. Sakoma, kad jis taip pat buvo sukonstruotas Gustavo Eifelio, žymiosios Paryžiaus ikonos statytojo. Apgyvendinimas miesto centre ir vakarienė. Vėlai vakare yra galimybė apsilankyti vietiniame muzikiniame klube.(Pradžia tik nuo 23.00 val.)

 5 diena
Po pusryčių vykstame į Djoudi nacionalinį parką. Tai trečias pagal dydį ornitologijos rezervatas planetoje, įsikūręs vos 60 km nuo Sen Lujo. Tai pelikanų, kormoranų, ibių ir kitų paukščių karalija. Čia gyvena daugiau kaip 400 paukščių rūšių. Plauksime valtimi, ir taip iš arčiau pamatysime vandens paukščius. Po pietų vėl sugrįžimas į Sen Luji ir galėsime papietauti viename iš vietos restoranų. Po skanių pietų,  arklių traukiamais vežimais apvažiuosime po miesto apylinkes, bus galimybė pasigrožėti Lebou tautos žvejų uostu. Sugrįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

6 diena
Po pusryčių išvažiuojame iš Sen Lujo miesto. Kelionė į šiaurę, pakeliui pamatysime nuostabius baobabus. Vyksime link ypatingo ežero, nusidažiusio purpuro spalva. Šis ežeras taip pat Madagaskariečių maisto šaltinis.   Jo litre randama 380 gr druskos, kuri neleidžia įprastai plaukioti. Ežeras rožinis dėl jame gyvenančių mikro organizmų, o atspalvis priklauso nuo apšvietimo. Iš šio ežero yra išgaunama druska, tiesa jos išgavimo būdas gali pasirodyti keistas.  Žmonės, suglaudę valtelę prie valtelės semia ežero vandenį. Krante susirinkę žmonės rūpinasi jame esančios druskos išdžiovinimu, supakavimu ir pristatymų. Šios druskos užtenka visam Afrikos žemynui. Ežeras apsuptas fantastiškomis smėlio kopomis, kurios driekiasi iki pat jūros paplūdimio. Neseniai čia pat vyko visus pasaulio žiūrovus sutraukiantis DAKARO ralis.  Tai kelionė dykuma, be jokio kelio. Trasa veda per šio purpurinio ežero krantus ir per kopas pasiekia Atlantą. Gerokai po pietu pasuksime pietų link į Fathalo's centrą. Ši naktis bus ypatinga, nes nakvynę turėsime afrikietiškose palapinėse su visais patogumais. Vakarienė ir nakvynė.

7 diena
Po pusryčių visiems norintiems yra išskirtinė galimybė nuvykt į Fathala Parką ir pasivaikščioti su liūtais (kaina apie 40 eur/asm). Vėliau išvykimas link Senegalo ir Gambijos sienos. Po pasų patikrinimo pasienyje, vykstame į Barra miestelį, iš ten perkela persikelsime į kitą Gambijos upės pusę. Laikas savarankiškam poilsiui. Vakarienė ir nakvynė.

ti išskirtine švykstame į Bandia rezervatą. Tai nuostabus safaris mašina. Išvykos metu iš arti pamatysite žirafas, raganosius, zebrus, buivolus, net kelias antilopių rūšis, hienas, lemūrus ir Afrikos fauną.  Vakarienė ir nakvynė netoli Bandžulio. (Maršrutas apie 230 km)

8 diena
Aplankysime Bandžulį, pačią mažiausią sostinę Afrikoje. Aplankysime Etnografijos muziejų ir Katchikally, kuriame įsikūręs krokodilų rezervatas. Taip pat ir afrikietiškąją Triumfo arką, kur matosi nuostabi miesto panorama. Pamatysime vietos amatininkų darbus, kuriuos galėsime ir įsigyti. Laisvas laikas vakare. Vyksime į oro uostą, iš kurio skrisime į Lenkiją. Pasirinkę prasitęsti kelionę bus pervežti į savo viešbučius.

9 diena
Atvykimas į Lenkiją.

Įspėjimai!
Programos punktai gali būti pakeisti, ar sukeičiami vietomis.

Skiepai
Skiepai nėra privalomi. Vietos, kuriose lankysimės nėra užkrėstos geltonojo karštinės (drugio) viruso. Tačiau WHO rekomenduoja pasidaryti profilaktinį skiepą nuo geltonojo drugio (viena injekcija - 10-iai metų). Išimtis klientams, atvykusiems iš užkrėstų šalių, tada skiepai yra privalomi. Senegambijos, Gambijos ir Bisau Gvinėjos regionuose rekomenduojama antimaliarinė profilaktika (vaistai, rekomenduojame pasiimti repelentus su DEET, drabužius, dengiančius visą kūną, jie ypač pravers vakarais).
Valiuta
1 dalasi GMD (1 EUR =  apie 50 GMD). Rekomenduojame pasiimti grynųjų pinigų, nes atsiskaityti kreditine kortele galima itin retai. Eurai (EUR), doleriai (USD), FCA frankai (XAF) - priimamami, pavyzdžiui parduotuvėse, perkant suvenyrus.
Laikas
-3 h Lietuvos laiku.
Viza
Trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Pasas turi galioti dar 6 mėn. po grįžimo iš kelionės datos ir turėti vieną laisvą puslapį.
Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Viešbučiai ***
Kambariai: su patogumais, dviviečiai, turi vonios kambarius (dušas arba vonia, WC, rankšluosčiai, pagrindinis higienos rinkinys).
Maitinimas: restoranuose teikiami pusryčiai ir vakarienės panašaus tipo į mums artimus europietiškus patiekalus, tačiau galėsite išmėginti ir vietinės virtuvės patiekalus.

Viešbučiai poilsio pratęsimui:
3* Mansea  (Kololi miestas, paplūdimys už 400 m, maitinimas pusryčiai ir vakarienės)
3* Bamboo Garden  (Kololi miestas, paplūdimys už 200 m, maitinimas - viskas įskaičiuota)
3* Cape Point   (Bakau miestelis, šalia viešojo, plataus smėlio paplūdimio, maitinimas pusryčiai arba pusryčiai ir vakarienės)
3* Holiday Beach Club  (Kololi miestas, ant jūros kranto, maitinimas pusryčiai arba pusryčiai ir vakarienės) 
3.5* Palma Rima Hotel (Tarp Kotu ir Kololi kurortų, paplūdimys už 400 m, maitinimas pusryčiai arba pusryčiai ir vakarienės)
3.5* Seaview Garden  (Kololi miestas, paplūdimys už 700 m,  maitinimas pusryčiai arba viskas įskaičiuota)
3.5* Senegambia   (Kololi miestas, ant jūros kranto, maitinimas pusryčiai arba pusryčiai ir vakarienės) Populiaru!
4* Kombo Beach Hotel (Kotu miestelis, ant jūros krantas,  maitinimas pusryčiai arba pusryčiai ir vakarienės)
4* Djembe Beach Resort   (Kololi mieste, šalia smėlio paplūdimio, maitinimas pusryčiai arba pusryčiai ir vakarienės)
4* Laico Atlantic  (Bandžulis, ant jūros kranto, maitinimas pusryčiai ir vakarienės)
5* Ocean Bay (Kotu miestelis, šalia paplūdimio, maitinimas pusryčiai ir vakarienės)
5* LABRANDA Kairaba Beach Hotel (Kololi mieste, šalia smėlio paplūdimio, maitinimas pusryčiai arba pusryčiai ir vakarienės)

Dėl garantuotų išvykimų datų ir kainų teirautis turizmo agentūroje.

Į kainą įskaičiuota

užsakomasis skrydis su techniniu sustojimu/tiesioginis ; oro uosto mokesčiai; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas, 7 arba 14 viešbučio parų; maitinimas pagal pasirinkto viešbučio aprašymą; lenkų atstovo pagalba; 18-20 asmenų autobusu su oro kondicionieriumi, draudimas TU Europa (NNW, KL, CP, pagalba ir bagažas)

Į kainą neįskaičiuota

įėjimo į lankytinus objektus bilietai ir arbatpinigiai. Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 130 EUR/ asmeniui.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

2020-11-06 – 11-21
vietų yra
1 € Užsakyti
2020-11-13 – 11-28
vietų yra
1 € Užsakyti
2020-11-20 – 12-05
vietų yra
1 € Užsakyti
2020-11-27 – 12-12
vietų yra
1 € Užsakyti
2020-12-04 – 12-19
vietų yra
1 € Užsakyti
2020-12-11 – 12-26
vietų yra
1 € Užsakyti
2020-12-18 – 01-02
vietų yra
1 € Užsakyti
2020-12-25 – 01-09
vietų yra
1 € Užsakyti
2021-01-01 – 01-16
vietų yra
1 € Užsakyti
2021-01-08 – 01-23
vietų yra
1 € Užsakyti
2021-01-15 – 01-30
vietų yra
1 € Užsakyti
2021-01-22 – 02-06
vietų yra
1 € Užsakyti
2021-01-29 – 02-13
vietų yra
1 € Užsakyti
2021-02-05 – 02-27
vietų yra
1 € Užsakyti
2021-02-12 – 02-20
vietų yra
1 € Užsakyti
2021-02-19 – 03-06
vietų yra
1 € Užsakyti
2021-02-26 – 03-13
vietų yra
1 € Užsakyti
2021-03-05 – 03-20
vietų yra
1 € Užsakyti
2021-03-12 – 03-27
vietų yra
1 € Užsakyti

Į kainą įskaičiuota

užsakomasis skrydis su techniniu sustojimu/tiesioginis ; oro uosto mokesčiai; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas, 7 arba 14 viešbučio parų; maitinimas pagal pasirinkto viešbučio aprašymą; lenkų atstovo pagalba; 18-20 asmenų autobusu su oro kondicionieriumi, draudimas TU Europa (NNW, KL, CP, pagalba ir bagažas)

Į kainą neįskaičiuota

įėjimo į lankytinus objektus bilietai ir arbatpinigiai. Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 130 EUR/ asmeniui.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.