Pažintinė kelionė į Pietų Afrikos Respubliką: Dvigubas safaris (RPD)

238
RNBW 2392 0
RNBW 2392 1
RNBW 2392 2
RNBW 2392 3
RNBW 2392 4
RNBW 2392 5
RNBW 2392 6
238
RNBW 2392 0
RNBW 2392 1
RNBW 2392 2
RNBW 2392 3
RNBW 2392 4
RNBW 2392 5
RNBW 2392 6
  • Kelionė

    lektuvu

  • Šalis

    Pietų Afrikos Respublika

  • Trukmė

    8 dienos

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Šalis: Pietų Afrikos Respublika.
Kelionės tipas: Apžvalginė 
Programos kodas: RPD


Svarbu!
Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje +370(641)11160, vilnius@rainbowtours.lt. Ekskurijos vedamos lenkų kalba.

Programa
Didysis Afrikos penketukas - liūtai, buivolai, leopardai, drambliai, raganosiai  •  Kriugerio nacionalinis parkas - safari didžiausiame Afrikos parke • Panorama Route - Džiaugsmo Upės Kanjonas, Dievo langas • Johanesburgas • Liūtų parkas ir žirafų maitinimas • Džeinės Gudal šimpanzių institutas

kelionės planas

1 diena
Susitinkame Varšuvos Šopeno oro uoste, prie Rainbow stovo, 3 valandas prieš skrydį. Skrydis į Johanesburgą reguliariaisiais reisais su persėdimų. Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady.  

2 diena
Atvykimas į Johanesburgą (Johannesburg).  Pagal lokacija, Pietu Afrikos Respublika yra piečiausia Afrikos šalis. Čia gyvena 52mln. gyventojų, pripažinta 11  oficialių kalbų (tai antra pasaulyje pagal kalbų įvairovę šalis po Indijos). Daugelis čia aptinkamu augalų - endeminiai, tai augalai budingi tik šiam regionui. Apžvalginė ekskursija po miestą, kurios metu pamatysime istorinį centrą su seniausiais miesto pastatais, prisimenančiais prieš 129 metus prasidejusią aukso karštinę : Miesto tarybą, biržos pastatą, "Witwatersrand" universitetą, kuriame studijavo pirmas PAR juodaodis prezidentas Nelsonas Mandela. Iš miesto centro tęsiame maršrutą į pietus iki  Soveto (Soweto). Tai kaimyninis Johanesburho miestas, kur 1955m. buvo pasirašyta Laisvės chartija, dabartinės Pietų Afrikos Respublikos konstitucijos pagrindas.  Aplankysime Vilakazi - unikalią gatvę Orlando rajone, kur greta vienas kito stovi dviejų Nobelio premijos laureatų - Nelsono Mandelos (Nelson Mandela) ir vyskupo Desmondo Tutu (Desmond Mpilo Tutu) - namai. Pervežimas į viešbuti, vakarienė ir nakvynė Johanesburgo apylinkėje. (Trasa apie 100 km).
3 diena
Po ankstyvų pusryčių pervęžimas į Čvanę (Pretoria), vieną iš trijų Pietų Afrikos sostinių - administracinę sostinę. Pravažiuosime istoriniu miesto centru, pamatysime: operos ir teatro pastatus, Bažnyčios aikštę (Church Square), Teisingumo rūmus, miesto rotušę esančią ant kalvos, gražaus sodo apsuptį Sąjungos pastatus. Alankysime Krugerio Transvalio (Transvaal) prezidento (iki 1902m.) namą ir "Voortrekkerio" monumentą - duoklė tūkstančiams baltųjų naujakurių.  Vėliau pasieksime Liūtų parką (Lion Park) - nedidelį privatų liūtų rezervatą. Pro visureigio (4x4) langus iš ne didelio atstumo pamatysime Kalahario (Kalahari) liūtus, baltuosius liūtus iš Timbavačio (Timbavati), hieninis šunis (lycaon) - labiausiai nykstančius Afrikos plėšrūnus ir leopardus. Papildoma pramoga, žirafų maitinimas (maisto galima įsigyti vietoje). Po pietų pakilsime 1973m. pastatytu funikuleriumi į Magaliso kalną (Magaliesberg), iš kur pasigrožesimė vaizdais į  Hartbesporto (Hartbeespoort) užtvanką ir Magaliso apylinkes, garsėjančias įvairia augalija ir fauna bei gražiais slėniais. Funikulerius įsikure tik 1km. į rytus nuo Hartbesporto miesto ir yra ilgiausias mono traukinys Afrikoje. Gryžimas į viešbuti, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 200 km)
4 diena
Po pusryčių, Drakono kalnuose, pravažiuosime, vieną iš gražiausių kraštovaizdžių, Pietų Afrikojos maršrutu - „Panorama Route“. Susipažinsime su gamtos stebuklais, kurie išgarsino šį regioną visame pasaulyje: Džiaugsmo Upės Kanjoną (Blyde River Canyon) - vienas didžiausių žaliųjų kanjonų pasaulyje, garsiosios Trijų Rondavelių (Three Rondavels) viršūnės, suformuotos apvalių vietinių namelių pavidalu, (Bourke's Luck Potholes) - įspūdingi, įšraižyti vandens cilindriniai Džiaugsmo upės kanalo dariniai, bei Dievo langą (God's Window) - garsėjantį savo kvapą gniaužiančiais vaizdais į žemiau esančią Veldo (Lowveld) plynaukštę (apie 900m), besidriekenčią per Krugerio nacionalinį parką (Kruger N.P.) iki Mozambiko. Po pasivaikščiojimo atogrąžų mišku trumpam sustosime fotosesijai prie Lisbono krioklio (Lisbon Falls). Vakarienė ir nakvynė Krugerio parko apylinkėse. (Trasa apie 450 km). 
5 diena
Ankstyvą rytą visos dienos visureigiu safaris Krugerio nacionalineme parke (Kruger N.P.), kurio metu turėsite galimybę stebėti laukinius gyvūnus natūralioje aplinkoje. Apie 09:00 val. sustosime vienoje iš stoviklaviečių pusryčiams (sausas davinys). Krugerio parkas yra vienas seniausių ir didžiausių Afrikos nacionalinių parkų, o netrukus panaikinęs sienas su Mozambikų ir Zimbabvė, taps vienu didžiausių rezervatų pasaulyje. Jo lgis apie 352 km nuo Limpopo upės šiaurėje iki Krokodilo upės pietuose, o plotas viršija 2 milijonus ha, čia gyvena apie 150 rūšių žinduolių ir 500 rūšių paukščių. Krugerio parke galime sutikti Afrikos „Dydijį penketuką“, tai penki pavojingiausi Afrikos gyvūnai: dramblys, liūtas, baltasis raganosis, leopardas ir buivolas. Safario dieną siūlome pasiimti šiltų drabužių, galvos apdangalą kepurę/skarą. Važiuojant atvirais automobiliais gali būti vėsu, rekomenduojame nenaudoti kvepalų, nedevėti mėlynų rūbų ir pasiimti vaistų nuo uodų ir ju įkandimų. Prieš kelione pasirūpinkite apyrankėmis bei repelentais nuo uodų. Po pietų grįžimas į viešbuti/lodgy. Vakarienė ir nakvynė. (Trasa apie 100 km)
6 diena
Laisva diena poilsiui, jūsų paslaugom baseinas ir baras. Pageidaujantiems pasiūlysime keletą pasirenkamų ekskursijų: bendravimas su drambliais (apie 85 USD / asm.); vakarinis safaris Krugerio nacionaliniame parke (priklausomai nuo dalyvių skaičiaus, kaina apie 100–120 USD / asm.); kelionė pas Tsongus (Shangaan) (tik anglų kalba, kaina apie 40 USD / asm.). Išsamią informaciją apie ekskursijas pateiks kelionių vadovas. Vakarienė ir nakvynė.
7 diena
Po ankstyvų pusryčių vykstame į Nelspruitą (Nelspruit). Apsilankysime Džeinės Gudal (Jane Goodall) šimpanzių institute, kur stebimi šie žavūs gyvūnai, su kuriais dalijamės net 98% DNR! Ilgametis stebėjimas, didžiulė meilė šiems gyvūnams ir atsidavimas lėmė įdomių atradimų ir išvadų. Vienas iš jų yra tas, kad šimpanzės yra vienas iš nedaugelio gyvūnų, galinčių naudoti įrankius (akmenis, pagalius ir kt.). Institute gyvenančios bezdžionės, paimtos iš ankstesnių savininkų, kurie laikė jas netinkamomis sąlygomis, liko našlaičiais ar buvo sužeisti. Šioje pusiau natūralioje aplinkoje, instituto darbuotojai, stengiasi sudaryti geriausias sąlygas savo augintiniams. Vaikščiojant su gidu, išgirsime dažnai liūdnas istorijas apie čia gyvenančias šimpanzes ir susipažinsime su jų elgesiu. Tapsim liūdytojais bandos šėrimo. Apsilankymas institute tikrai ilgam išliks mūsų mintyse. Sekantis musu kelionės punktas, esantis atogražų miške Loveldo botanikos sodas (Lowveld Garden). Pasivaikščiojimo metu sužinosime apie budingą šiam regionui augaliją. Pervežimas į Johanesburgo oro uostą, vakarinis skrydis į Lenkija. (Trasa apie 450 km).
8 diena
Atvykimas į Varšuvą.

Įspėjimai!
Programos punktai gali būti pakeisti, ar keičiami vietomis. 

Pietų Afrikos Respublikoje priimami Amerikos doleriai išduoti tik po 2006 m.


Į kainą įskaičiuota
Skrydis reguliariaisiais reisais su persėdimu: Varšuva -  Johanesburgas - Varšuva, oro uosto mokesčiai, pervežimai šalyje, pervežimai autobusais arba mikroautobusais (priklausomai nuo grupes dydžio) su oro kondicionieriais, apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose viešbučiose arba nameliuose (lodge) gali buti palapiniu tipo, 5 viešbučio parų su pusryčiais ir vakarienėmis, turistinė programa ir lenkiškai kalbančio atstovo priežiūra. Draudimas TU Europa (NNW, KL, ir bagažas)

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 295USD/ asmeniui (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, būtini arbatpinigiai). Nuvykimas į/iš Varšuvos. Papildomas maitinimas ir gėrimai, asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Viza i PAR.
Dėmesio! Aukščiau paminėtos vizų  ir turistinio paketo kainos gali keistis.

Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Viešbučiai ir logde *** (5 paros, šalia Krugerio nacionalinio parko (galimas apgyvendinimas palapinese))
Kambariai:
Viešbučiuose/ nameliuose (lodge): su patogumais, dviviečiai, su oro kondecioneriu ( ne visur) dažnai mini baras ( už papildoma mokesti) ir TV.

nameliouse (lodge): su patogumais, kuklus (be oro kondicioneriaus TV ir telefono).
Viešbučiuose ir nameliuose (lodge): Restoranas, baras kai kur baseinai.
Maitinimas: pagal programos aprašymą, pusryčiai ir vakarienės. Gėrimai vakarienės metu už papildomą mokestį.


Vietinė kategorija
***
Skiepai
Pietų Afrikos Respublikoje. 
Nėra privalomų skiepų, tačiau WHO rekomenduoja pasiskiepyti nuo hepatito A ir B, vidurių šiltinės, difterijos ir stabligės.  
Ypač svarbu laikytis pagrindinių higienos taisyklių: dažnai plauti rankas, vaisius, gerti vandenį tik iš butelių, dantis valyti tik vandeniu iš butelių (pirkti iš prekybos centro, sandariai uždarytų). Pasirupinkite repelentais.

Pasas
Pasas privalo galioti mažiausiai 6 mėnesius nuo grižimo namo dienos. 
Paso duomenys (paso numeris, išdavimo data ir galiojimo laikas) turi būti užpildyti rezervuojant kelione.
Vizos
Lietuvos Piliečiams galioja vizoms kitos taisikles nei Lenkijos piliečiams. Prašome informacijos teirautis agentūroje !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Atsiliepimai
Turistų įvertinimas 5.5//6 Plačiau:
https://r.pl/podwojne-safari-z-wypoczynkiem-w-mozambiku/zakwaterowanie-rpd

Į kainą įskaičiuota

Skrydis reguliariaisiais reisais su persėdimu: Varšuva -  Johanesburgas - Varšuva, oro uosto mokesčiai, pervežimai šalyje, pervežimai autobusais arba mikroautobusais (priklausomai nuo grupes dydžio) su oro kondicionieriais, apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose viešbučiose arba nameliuose (lodge) gali buti palapiniu tipo, 5 viešbučio parų su pusryčiais ir vakarienėmis, turistinė programa ir lenkiškai kalbančio atstovo priežiūra. Draudimas TU Europa (NNW, KL, ir bagažas

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 295USD/ asmeniui (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, būtini arbatpinigiai). Nuvykimas į/iš Varšuvos. Papildomas maitinimas ir gėrimai, asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Viza i PAR.
Dėmesio! Aukščiau paminėtos vizų  ir turistinio paketo kainos gali keistis.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.