Pažintinė kelionė į Omaną: Aplink Arabija per septynias dienas (OMM)

OMM
w 7 dni dookola arabii 3497 126918 278291 1920x730
w 7 dni dookola arabii 3497 126919 278294 1920x730
w 7 dni dookola arabii 3497 126920 278297 1920x730
w 7 dni dookola arabii 3497 126921 278300 1920x730
w 7 dni dookola arabii 3497 126922 278303 1920x730
w 7 dni dookola arabii 3497 126923 278306 1920x730
w 7 dni dookola arabii 3497 126924 278309 1920x730
OMM
w 7 dni dookola arabii 3497 126918 278291 1920x730
w 7 dni dookola arabii 3497 126919 278294 1920x730
w 7 dni dookola arabii 3497 126920 278297 1920x730
w 7 dni dookola arabii 3497 126921 278300 1920x730
w 7 dni dookola arabii 3497 126922 278303 1920x730
w 7 dni dookola arabii 3497 126923 278306 1920x730
w 7 dni dookola arabii 3497 126924 278309 1920x730
  • Kelionė

    lektuvu

  • Šalis

    Omanas

  • Trukmė

    8 dienos

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Šalis: Omanas
Kelionės tipas: A
pžvalginė // Apžvalginė + poilsinė kelionė (galimybe pratęsti (7n.) poilsį Omane)
Programos kodas: OMM

Svarbu!
Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje. +370 (641)11160, vilnius@rainbowtours.lt. Ekskursijos vedamos lenkų kalba.

Programa
Maskatas - Omano sostinės paminklai • Suras - vieta, kur teka saulė • Nizva - galingas fortas oazėje • Salala - Arabijos pusiasalio sodai • Mugseilio paplūdimys - jūros vandens geizeriai • Misfatas - pasakiškas kaimas Chadžaro kalnuose • Smilkalų kelias • pageidaujant savaitė poilsio Omane

Trasa

1 diena
2 valandas prieš skrydį susitinkame Varšuvos Šopeno oro uoste, prie Rainbow stovo. Skrydis į Omaną (galimas tarpinis nusileidimas). Atvykus 
pervežimas į viešbuti Salalos mieste arba apylinkėse, apgyvendinimas ir nakvyneŠią dieną nevakarieniausime (informacija liečia turistus, papildomai įsigijusius vakarienes). Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady.  ​​
2 diena
Po pusryčių mūsų laukia ekskursija po Salalą (Salalah), Omano Dofaro (Dhofar) muchafazos centrą, garsėjančia savo gausia, egzotiška žaluma. Susipažinimą pradėsime nuo architektūrinės miesto vizitines korteles - Sultono Kabuso ibn Saido mečetės, kuria pasieksime pasivaikščiodami vešliu miesto sodų. Pasigrožėsime al Husno (Al Husn) rūmais, bei užsuksime į rytietišką, pasakiškai spalvingą -  al Hafah turgų (Al Haffah souk) (laisvas laikas pirkiniams). Tęsiant kelione vykstame į rytus aplankyti svarbiausias lankytinas vietas, esančias senajame Smilkalų kelyje. Pradėsime nuo Takos (Taqah) kaimo, kuris anksčiau buvo žinomas dėl prekybos džiovintomis sardinėmis - šiandien tai miestas, vaizdingai įsikūręs prie Indijos vandenyno, su gražia, gerai išsilaikiusia tvirtove. Užsuksime į Chor Rori (Khor Rori), kur aplankysime Sumhuramo (Sumhuram) - senosios sostines griuvėsius, žinomos visose Artimuose Rytuose, dėka savo prekybos smilkalais. Patogiai pastatytas miestas prekybos kelyje, jungiančiame Levantą ir Persiją su Indija, buvo pasakiškai turtingas, kai kurie šaltiniai teigia, kad čia gyveno pati karalienė Saba. Apžiūrėję griuvėsius, keliausime į Mirbato (Mirbat) miestą, kadaise buvusio pagrindiniu Dofaro regiono centru, nuo kurios prasideda garsusis Smilkalų kelias. Iki šiol čia išliko gatvių labirintas ir nuostabūs senų pastatų pavyzdžiai. Aplankysime smilkalinių medžiu plantacija, iš kurių anksčiau buvo gaunama derva, viršijančia anais laikais aukso kainą. Grįžimas į viešbutį, nakvynė. (Vakarienė pagal pageidavimą). (Maršrutas apie 180 km). 
3 diena
Po ankstyvo išsiregistravimo, pervežimas į Salalos oro uostą. Skrydis į sostinę Maskatą (Muscat). Pravažiuosime gražiausiais miesto rajonais iki sultono Kabuso ibn Saido (Qabuso) didžiosios mečetės - miesto religinio centro ir vieno gražiausių islamo architektūros pastatų Arabijos pusiasalyje (lankant privalomi kuklus rūbai dengiantis kojas ir rankas bei galvos apdangalas). Aplankysime Maskato Karališkąją operą, pastatytą pagal sultono Kabuso užsakymą - pastatas, išlaikytas arabiškos architektūros ir aukso-raudonos spalvos stiliumi, yra vienas moderniausių teatrų pasaulyje. Persikelsime į vieną gražiausių Maskato rajonų - Matrachą (Muttrah), praeisime pagrindine promenadą, kur įsikūrę prabangiausiu brendu parduotuves, aplankysime vietini turgų (souk) prekiaujančiu ne tik vaisiais ir daržovėmis bet ir oda, papuošalais, smikalais, prieskoniais ir kilimais. Ekskursiją baigsime pasivaikščiojimu po senamiestį - pakeliui pamatysime Portugalijos fortus Džalali (Jalali) ir Mirani (Mirani), pasieksime al Alamo (Qasr Al-Alam) karališkuosius rūmus. Užsuksime į garsųjį Bait al Zubair (Bait Al-Zubair) muziejų ekspozicija kurio pasakoja apie Omano kultūrą ir paveldą. Laisvas laikas. Apgyvendinimas ir nakvynė viešbutyje Maskate ar jo apylinkėse. (Maršrutas yra apie 100 km.) Pageidaujantiems siūloma ekskursija (už papildoma mokesti apie 45USD/asm.) "Naktinis Maskatas" su paplūdimyje patiekiamais ant grotelių keptais patiekalais ir muzika. Šią dieną nevakarieniausime (informacija liečia turistus, papildomai įsigijusius vakarienes).
4 diena 
Papusryčiavę ir išsiregistravę išsiruošiame link Suro (Sūr). Pakeliui sustosime Indijos vandenyno pakrantės vietoje, vadinamoje Bimaho smegduobė (Bimmah Sinkhole). Tai gili karstine apskrita piltuvo formos dauba, atspindinti vandens žaisma, sukuria vizualiai neatkartojimai gražų efektą. Pramint kojas sustosime prie Vadi aš Šabo (Wadi ash Shab) tarpeklio, apsupto skardžių. Po trumpo pasivaikščiojimo tęsime kelionę į Surą - vietą, kur saulė teka anksčiausiai visame arabų pasaulyje. Kurdamas prekybos ryšius su Indija, Azija ir Afrika, Suras buvo šių kultūrų susitikimo taškas ir Arabijos pusiasalio langas į pasaulį. Iki šių dienų tvirtos jūrinės tradicijos išlaiko Surą svarbiu „dhow“ laivų gamybos centru. Pasivaikščiosime jaukiomis gatvelėmis, aptikdami laikas nuo laiko iškilusius virš ju gynybinius bokštus ir minaretus. Paliekam miestą ir traukiame gilyn į pusiasali, link al Vahibos dykumos, besigrožėdami už lango esančiomis raudonai rudos spalvos stačiomis smėlio kopomis. Apgyvendinimas ir nakvynė viešbutyje Sure ar jo apylinkėse. (Vakarienė pagal pageidavimą). (Maršrutas apie 250 km).  
5 diena 
Po pusryčių išvykstame į vakarus link al Chadžaro (ash Sham) kalnų. Pravažiavę nuostabius tvirtų uolų ir rudų dykumų peizažus, pasieksime Birkat al Mavzo (Birkat al-Mawz), tipišką Omano kaimą, kurio senoji dalis užstatyta namais pagamintais iš molio ir palmių lapų. Po trumpo pasivaikščiojimo tęsime kelionę į Nizvą (Nizwa). Anksčiau šis miestas atliko šalies sostines vaidmenį ir vis dar puikuojasi gražiais paminklais. Pamatysime nuostabų miesto turgų, kuriame galėsite įsigyti vietinių produktų nuo daržovių ir šviežios žuvies iki rankdarbių, tekstilės ir aukso dirbinių. Laisvas laikas turguje. Taip pat aplankysime vieną didžiausių Omano fortų, iš jo bokšto aiškiai matosi, kad miestas įsikūręs didžiulėje datulių palmių oazėje. Apgyvendinimas ir nakvynė viešbutyje Nizvoje ar jos apylinkėse. (Vakarienė pagal pageidavimą). (Maršrutas apie 210 km). Po pietų pageidaujantiems siūloma ekskursija (už papildoma mokesti apie 124USD/asm; rekomenduojame įsigyti draudime sporto paketą, nes važinėjimas visureigių priskiriamas prie aukštos rizikos sporto) kalnų safaris į Omano didįjį kanjoną. Visureigiais vyksime į al Chadžaro (al-Hajar) kalnus link aš Šamo (ash Sham), aukščiausios Omano viršūnės. Pakeliui pamatysime 400 metų senumo al Chamra (Al Hamra) miestą, o veliau, lėkdami keturiais ratais varomais automobiliais, pamatysime kvapą gniaužiančius vaizdus į gilų bedugnėje suformuotą Omano didįjį kanjoną. Kaina priklauso nuo pageidaujančių žmonių skaičiaus.
6 diena 
Po pusryčių išsiregistruokite iš viešbučio. Vyksime aplankyti kalnuotų Nizvos vietovių, žinomų dėl daugybės paminklų. Pirmas sustojimas -  al Hutos (Al-Huta) ola (atvira ekskursijoms esant normaliam vidiniu vandenų stoviui) ir Misfato (Misfat al-Abrieen) kalnų kaimas, įsikūręs ant stačios kalvos šlaito su tradiciniais namais tarp fantastiškų al Chadžaro kalnų peizažų. Sustosime nusifotografuoti prie į UNESCO sąrašą įtraukto Bahlos forto. Galiausiai pasieksime Džabrino (Jabrin) pilį, nuostabių dekoracijų ir novatoriškų XVII amžiaus technologijų pavyzdį. Išvysime daug įdomių salių ir kambarių, stebinančiu savo puošyba. Pervežimas į Maskato oro uostą ir skrydis į Salala. Pervežimas į viešbuti Salalos mieste arba apylinkėse, apgyvendinimas ir nakvyne(Vakarienė pagal pageidavimą). (maršrutas apie 220 km)
7 diena 
Po pusryčių aplankysime Mugseilio (Mughsail) paplūdimį, kur galėsime ne tik grožėtis stačiai iš Indijos vandenyno kylančiomis uolomis, bet ir pamatyti geizerius, aukštai į dangų išmetančius fontanų jūros vandeni. Pasivaikščiojus po apylinkes ir padarius pasakiškas nuotraukas, grįžimas į viešbutį, laisvas laikas, nakvynė. (Vakarienė pagal pageidavimą). (Maršrutas apie 120 km).
8 diena 
Po pusryčių, išsiregistravimas iš viešbučio (vėliausiai iki 10.00val) 
Turistai, pasirinkę savaitę poilsio, vežami į pasirinktą viešbutį.
Turistai, grįžtantys į Lenkiją, vežami į oro uostą. Skrydis į Lenkiją.  

Įspėjimai!
- Dieną prieš išvykimą Rainbow atstovas, pateiks tikslius išskridimo laikus. Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady. 
- Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis. 
- Atstovas muziejuose ekskursijų neveda.
- Geriausiai pasiimti USD valiuta. Priimami banknotai naujesnio pavyzdžio nuo 2006m
- Elektriniams prietaisams reikalingi adapteriai (galima įsigyti registratūroje arba nusipirkti vietinėse parduotuvėse, apytiksliai 3-5 USD).
- Lankant kai kurios programoje išvardintus objektus privaloma tinkama apranga. Vyrams: ilgos kelnes, "polo" marškinėliai (su apykaklė) ir uždara avalynė.   Moterims: ilgi sijonai (iki kulkšnių), palaidinės su ilgom rankovėm (iki riešų) ir šalikas (skara) kaip galvos apdangalas, arba kelnes su ilga tunika. Aukščiau nurodytos taisyklės galioja ir turistams. 
- Dėl religines šalies specifikos, ypač atostogų laikotarpiais (vietinės nacionalinės ir religinės šventės, pvz., Ramadanas, 2021.04.12–2021.05.11 d.), Gali keistis pažintinių ir poilsinių kelionių organizavimas (pvz., Apsilankymų tvarka, muziejaus objektų ir šventyklų darbo valandos, aptarnaujamos valandos) masto patiekalai ir jų sudėtys).
- Visą papildomų ekskursijų pasiūlą bei galiojančias kainas pateiks Rainbow atstovas vietoje. Mes negarantuojame visu papildomu ekskursijų įvykdymo.

Į kainą įskaičiuota
Skrydis Varšuva - Salala - Varšuva, Salala - Maskatas - Salala, oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (7 arba 14 parų), maitinimas (pusryčiai), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 215USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS sistema). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, turistinis mokestis, viza. Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Yra galimybe įsigyti (5) vakarienės.


Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Ekskursijos metu:
Viešbučiai: *** 7 paros.
viešbutyje: restoranas, baras, registratūra.
Kambariai: su patogumais, dviviečiai. Visi kambariai su vonios kambariu ir oro kondicionieriumi, dažnai su televizoriumi. 

Maitinimas: pusryčiai. Yra galimybe įsigyti vakarienės (nurodytomis dienomis, paprastai viešbučių restoranuose), gėrimai už papildomą mokestį. Poilsio metu maitinimas pagal pasirinkto viešbučio aprašymą.

Viza
Norėdami efektyviai sutvarkyti formalumus, susijusius su sienos kirtimu, pildant rezervacija, pateikite šiuos paso duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, pilietybė, paso numeris, paso išdavimo data ir galiojimas. 
 
Minėtų duomenų trūkumas arba neišsamių duomenų pateikimas gali sukelti sunkumų sieną kertantiems klientams.

- Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš kelionė datos. 
- Omanas - e-viza 
- Teirautis agentūroje.
Galioja Lietuvos piliečiams, visiems kitiems- informaciją tikrinti agentūroje.


Atsiliepimai
Turistų įvertinimas  Plačiau:

 

Į kainą įskaičiuota

Skrydis Varšuva - Salala - Varšuva, Salala - Maskatas - Salala, oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (7 arba 14 parų), maitinimas (pusryčiai), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 215USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS sistema). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, turistinis mokestis, viza. Nuvykimas į/iš Varšuvos. Yra galimybe įsigyti (5) vakarienės.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas. 

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.