Pažintinė kelionė į Libaną: Viduriniuose Rytuose (LEK)

lek
RNBW 4249 0
RNBW 4249 1
RNBW 4249 2
RNBW 4249 3
RNBW 4249 4
RNBW 4249 5
RNBW 4249 6
RNBW 4249 7
lek
RNBW 4249 0
RNBW 4249 1
RNBW 4249 2
RNBW 4249 3
RNBW 4249 4
RNBW 4249 5
RNBW 4249 6
RNBW 4249 7
  • Kelionė

    lektuvu

  • Šalis

    Libanas

  • Trukmė

    5 dienos

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Šalis: Libanas
Kelionės tipas: Apžvalginė kelionė
Programos kodas: LEK

Svarbu!
Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje +370(641)11160, vilnius@rainbowtours.lt. Ekskurijos vedamos lenkų kalba.

Programa
Beirutas - Vidurinių Rytų Paryžius ● Džeitos Grotos - pasakiški urvai ● funikuleriumi į Charisą ● Libano Dievo Motinos katedra ● Biblas - seniausias apgyvendintas miestas pasaulyje (UNESCO) ● Libano kalnai ● Beitedino rūmai - Libano prezidento rezidencija ● Sidonas miestas su 6000m. istorija ● Tyras (UNESCO) ● Kana -  - vandens pavertimo vynu stebuklas 


 

1 diena 
Renkamės  Šopeno oro uoste prie „Rainbow“ stovo 2 valandas iki skrydžio. Skrydis į Libaną (galimai su persedimu). Atvykus, pervežimas į viešbutį Beiruto apylinkėse, šią dieną nevakarieniausime (informacija liečia turistus, papildomai įsigijusius vakarienes), nakvynė viešbutyje. Skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady.  
2 diena
Po vėlyvų pusryčių vykstame į Libano kalnus. Pirmas, vaizdingo maršruto punktas - Mėnulio vienuolynas (Deir Ek -Qamar). Tai tikras architektūros šedevras su siauromis gatvelėmis ir tradiciniais pastatais. Aplankysime pasakiškus Beitedino (Bajteddin) rūmus - iš dalies, atliekančius, Libano prezidento rezidencijos funkcijas. Rūmai žavi savo sodais, iškilmingais laiptais bei arkadomis. Po pietų grįžtame į Libano sostinę - Beirutą (Beirut). Miestas dažnai vadinamas Viduriniųjų Rytų Paryžiumi. Šiuo metu šurmuliuojantis didmiestis, savo istorija skaičiuoja nuo 2000 m. Pr. Kr. Kadaise, tai buvo vartai į Vidurinius Rytus ir svarbiausias uostas rytinėje, Viduržemio jūros pakrantėje. Beirute kertasi pagrindiniai Libano keliai ir tai yra patogiausias atskaitos taškas šalies pažinimui. Susipažinimą su miestu pradesime nuo puikiai restauroto centro, kuriame pamatysime: Palce de I'Etoile aikštę su parlamentu (iš išorės), al Omaro mečetę, Šv. Jurgio katedrą, kankinių aikštę ir viena pagrindinių miesto gatvių - al Chamra (Al-Hamra). Pereisime garsioju Korniche (Corniche) bulvaru iki balandžių uolų, kur vaizdingoje apylankoje padarysime trumpą pertrauką poilsiui ir nuotraukoms. Grįžimas į viešbutį, laisvas laikas, nakvynė. (Vakarienę pagal pageidavimą). (Maršrutas apie 100 km) 
3 diena
Po pusryčių vykstame į Sidoną (Sidon) - nedidelį uostamiestį, apsuptą citrusinių giraičių ir bananų plantacijų. Šiai gyvenvetei daugiau nei 6000 metų, savo šlovės laikais ji atliko svarbią strateginę ir gynybinę funkciją. Čia išsaugoti kryžininkų jūrų pilies griuvėsiai ir senamestis su islamo architektūrai būdingais pastatais. Pasivaikščiojimo metu, išvysime mečetes, amatininkų dirbtuves ir judrų vietinį turgų su arkinėmis skliautomis. Pamatysime ir įspūdingą Khan al-Franj karavanasaraju - prekybininkų užeigą, kurioje kadais vyko įvairias derybas vedė pirkliai, atkeliavę iš Europos. Pasivaikščiosime gatvių labirintais, pajusime rytietiško turgaus dvasią. Tęsdami kelionę, aplankysime Tyrą (Tyre) (įrašytą į UNESCO sąrašą) - senovės finikiečių miestą, garsėjantį savo išradimais: purpuriniais dažais audiniams ir stiklu. Apžiūrėsime kasinėjimus: romėnų laikų nekropolį, hipodromą ir akveduką. Paskutinis šios dienos maršruto taškas (leidžiant politiniai padėčiai) - Kana (Qana), esanti vos 20 km nuo sienos su Izraeliu. Kai kurie tyrinėtojai teigia, kad būtent čia, o ne Kafr Kanoje (Kafr Kanna), įvyko stebuklas, paverčiantis vandenį vynu. Pamatysime urvą, kuriame pasak Biblijos, Kristus sutiko savo mokinius. Vakare, pageidaujantiems siūlome ekskursiją "Libanietiškas vakaras" (už papildomą mokestį 50USD/asm.). Šventė kūnui ir sielai. Šokiai, dainos, tradiciniai kostiumai ir skani Libano virtuvė! Šią dieną nevakarieniausime (informacija liečia turistus, papildomai įsigijusius vakarienes). Grįžimas į viešbutį, nakvynė. (Maršrutas apie 200 km)
4 diena
Po vėlyvų pusryčių mūsų laukia eksursija po Beiruto apylinkes: Džeitos Grotos (Jeitta Groto) - vienas iš lankomiausių Libano turistinių objektų, urvų kompleksas, pasipuošes pasakiškų formų stalaktitais ir stalagmitais. Aplankysime vaizdingą al Kalbo - Šunų (Nahr al-Kalb) upės slėnį ir pamatysime ant uolų išlikusius užrašus (maždaug čia buvo Jonas), pradedant nuo Egipto faraonų, asirių ir Babilonijos karalystės Nabuchodonosaro II laikų, baigiant moderniomis, akmens plokštelėmis, mininčiomis Prancūzijos mandato pabaigą arba šalies pietų išvadavimą 2000 m. Pasiekę Džuniję (Jounie) funikuleriumi (1.5km ilgio, pastatyto 1964m.), pakilsime į Charisą (Harissa). Čia, 620m. virš jūros lygio aukštyje, puikuojasi Libano Dievo Motinos sanktuariumas. Išvysime 1908m. pastatytą Libano Dievo Motinos (Notre Dame du Libanas) katedrą ir 8.5 m aukščio Mergelės Marijos statulą. Iš aikštės, esančios prie katedros, atsiveria kvapą gniaužianti pakrantės panorama. Tęsdami kelionę, vykstame į  Biblo (Byblos) miestą. Teigiama, kad tai seniausias, vis dar apgyvendintas miestas pasaulyje (įrašytas į UNESCO sąrašą). Užeisime į nuo kryžininkų laikų išlikusią tvirtovę, iš kurios atsiveria nepakartojamas vaizdas į kasinėjimus. Aplankysime daugiau nei 7000 metų senumo griūvėsius. Laisvo laiko metu, pasivaikščiosime mažu, Osmanų imperijos laikais pastatytu, vaizdingu senamiesčiu, su daugybe parduotuvėlių ir kavinukių. Pageidaujantiems, siūlome išvyką į Anają (Annaya) vienuolyną, kuriame palaidotas Šv. Šarbelis (20USD/asm). Grįžimas į viešbutį, laisvas laikas, naktinis pervežimas į oro uostą. (Vakarienę pagal pageidavimą). (Maršrutas apie 100 km) 
5 diena 
Atvykimas į Varšuvą (galimai su persėdimu)


Įspėjimai!
- Dieną prieš išvykimą „Rainbow“ atstovas, pateiks tikslius išskrydimo laikus .
- Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis. 
- Patariame su savimi turėti USD valiutą.
- Elektriniams prietaisams reikalingi adapteriai (galima įsigyti registratūroje arba nusipirkti vietinėse parduotuvėse, apytiksliai 5 USD).
- Dėl daugiareliginės valstybės (Libano), ypač atostogų metu (vietinės ir religinės šventės), pažintiniu turu tvarka gali keistis (pvz. lankytinų objektų tvarka, muziejaus, šventyklų darbo laikas).
- Atstovas muziejuose ekskursijų neveda. 
- Visą, papildomų ekskursijų pasiūlą pateiks "Rainbow" atstovas vietoje


Į kainą įskaičiuota
Skrydis (galimai su persėdimu), oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (3 paros), maitinimas (pusryčiai), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 130USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS sistema). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, viza - 20USD oro uoste. Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Yra galimybė įsigyti (2) vakarienes.


Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Ekskursijos metu:
Viešbučiai: *** 3 naktys, Beiruto apylinkese.
viešbutyje: restoranas, baras.
Kambariai: su patogumais, dviviečiai, (yra galimybė pastatyti papildomą lovą). Visi kambariai su vonios kambariu, dažnai su televizoriumi.
Maitinimas: pusryčiai. Yra galimybe įsigyti (2) vakarienes. Gėrimai už papildomą mokestį. 

Viza
Norėdami efektyviai sutvarkyti formalumus, susijusius su sienos kirtimu, likus ne mažiau kaip 5 dienoms iki išvykimo, pateikite šiuos paso duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, pilietybė, paso numeris, paso išdavimo data ir galiojimas. 
 
Minėtų duomenų trūkumas arba neišsamių duomenų pateikimas gali sukelti sunkumų sieną kertantiems klientams.

- Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš kelionė datos. 
- viza 20USD/asm. klijojama Beiruto oro uoste
Galioja Lietuvos piliečiams, visiems kitiems- informaciją tikrinti agentūroje.


Atsiliepimai
Turistų įvertinimas 4.9//6 Plačiau: https://r.pl/na-bliskim-dalekim-wschodzie/zakwaterownie-lek

 

Į kainą įskaičiuota

Skrydis (galimai su persėdimu), oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (3 paros), maitinimas (pusryčiai), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 130USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS sistema). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, viza - 20USD oro uoste. Nuvykimas į/iš Varšuvos. Yra galimybė įsigyti (2) vakarienes.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.