Pasaulio pakraštys - visko pradžia (ARC)

423
RNBW 49 0
RNBW 49 1
RNBW 49 2
RNBW 49 3
RNBW 49 4
RNBW 49 5
RNBW 49 6
RNBW 49 7
RNBW 49 8
RNBW 49 9
RNBW 49 11
RNBW 49 10
RNBW 49 12
RNBW 49 13
RNBW 49 14
RNBW 49 15
RNBW 49 16
423
RNBW 49 0
RNBW 49 1
RNBW 49 2
RNBW 49 3
RNBW 49 4
RNBW 49 5
RNBW 49 6
RNBW 49 7
RNBW 49 8
RNBW 49 9
RNBW 49 11
RNBW 49 10
RNBW 49 12
RNBW 49 13
RNBW 49 14
RNBW 49 15
RNBW 49 16
  • Kelionė

    lektuvu

  • Šalis

    Argentina, Čilė

  • Trukmė

    16 dienų

Šalis:  Argentina; Čilė
Kelionės tipas: 
Apžvalginė kelionė (14n) 
Programos kodas: ARC

Svarbu!

Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje. +370(641)11160, vilnius@rainbowtours.lt 
Ekskursijos vedamos lenkų kalba. 

Programa
Čaltenas - "rūkantis kalnas"  Ficrojus • Buenos Airės - pasaulio tango sostinė • Manoso " rankų" urvas • Antigvosas • Tores del Painė • Marmuriniai urvai • Patagonija • Ledynų nacionalinis parkas • Ugnies Žemė - laukinė sala, pasaulio pakraštys • Ušuaja - piečiausias miestas pasaulyje

kelionės planas

1 diena
2 valandas prieš skrydį susitinkame Varšuvos Šopeno oro uoste, prie Rainbow stovo. Skrydis į Argentiną (su persėdimu). Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady
2 diena
Atvykus į Buenos Airės, po pasų patikros ir muitinės formalumų sutvarkymo, Jūsų laukia rytinę ekskursiją po Argentinos sostinė - dar vadinama Pietų Amerikos Paryžiumi. Tai gyvas, triukšmingas miestas, tango jausmingumas kurio nepalieka nieko abejingu. Pamatysime, be kita ko: istorinę miesto aikštę - Gegužės aikštė su garsiąja Kasa Rosada - prezidento būstine, Kabildo - miesto rotušės kolonijini pastatą ir katedrą, kurioje kardinolu dirbo popiežius Pranciškus. Miesto charakterį pajusime Gegužės gatvėje, kurioje gausu architektūriškai įdomių pastatų. Pravažiuosime plačiausią gatvę pasaulyje - Liepos 9-osios alėja, bei aplankysime menininkų La Boka rajoną su spalvingais skardiniais nameliais. Toliau pagal programa, šiuolaikinės Buenos dalies - Puerto Maderos rajono ir Rekoletos, kapinių , kuriose ilsisi Marija Eva de Peron (Evita), lankymas. Ekskursiją baigsime pietumis. Nakvynė viešbutyje. (Maršrutas apie 50 km).
3 diena
Pusryčiai (galima sausas davinys), pervežimas į oro uostą ir skrydis į Komodoro Rivadaviją. Komodoro Rivadavijos regionas, yra vienas turtingiausių Argentinos regionų, garsėjantis naftos gavyba. Tą dieną įveiktas maršrutas leis suvokti laukinių Patagonijos stepių platybes. Pervežimas į Perito Moreną. Apgyvendinimas, nakvynė. (400 km)
4 diena
Pusryčiai. Sienos kirtimas Čilė (tik su rankiniu bagažu). Šią dieną turėsime galimybę pravažiuoti garsiųjų Pietų greitkelių, pastatytą Pinočėto laikais. Pakeliui galėsime pamatyti Laguna Verdęžalią Laguna ir nesibaigiantį krantą Generolo Kareros / Buenos Airių ežero, trečio pagal dydį Pietų Amerikoje. Pervežimas į Puerto Trankilją. Apgyvendinimas, nakvynė Generolo Kareros ežero apylinkėse.
5 diena
Po pusryčių plaukiant ežerų, pasieksime ryškiai mėlynas uolas, iškilusias virš turkio ir akvamarinines spalvos vandenų. Šiai unikaliai vietai dažnai suteikia - "gražiausiu uolų pasaulyje" titulą, gaila, bet netrukus jos gali išnykti po vandeniu dėl čia planuojamų hidroelektrinės statybų. Pakeliui pasisekus pamatysime aukščiausią Patagonijos - Šventojo Valentino kalną (4058 m virš jūros lygio). Pasigrožėsime Nef upę, garsėjančia dėka ištirpusio ledyno vandens, išskirtinai mėlyną spalvą. Grįžtame į Argentiną ir nakvynė Perito Moreno mieste.
6 diena
Pusryčiai. Pervežimas prie įsikūrusio vaizdingame kanjone, Manoso urvo (UNESCO pasaulio paveldo sąrašas) - dar vadinamo "Rankų urvu". Pagrindinis traukos objektas - neįtikėtini, dengiantis gruoblėtos sienos įdubas indėnų delnų atspaudai, guanako (kupranugario šeimos žinduolis), nandu stručių bei medžioklės scenų piešiniai. Mokslininku manymu sukurti jie buvo prieš 1000-9000 metų. Po pietų pervežimas į Gobernador Gregoreso miestą, apgyvendinimas ir nakvynė. (Maršrutas apie 600 km).
7 diena 
Rytinis pervežimas į Čalteną, iš kurio atsiveria nepakartojimas vaizdas į garsiausią Patagonijos kalną - Sero Ficrojus, pavadintą „Beagle“ laivo kapitono vardu, kuriuo Čarlzas Darvinas leidosi į savo ekspedicija aplink pasaulį 1832 m. Žygis iki apžvalgos punkto. Nakvynė Čaltene.
8 diena
Po pusryčių vykstame į Kalafatę. Pakeliui užsuksime į garsiųjų nusikaltėlių Bučo Kesidžio ir Sandenso Kido planuota apsistojimo vietą. Laikas atsipalaiduoti. Pageidaujantiems po pietų, siūlomas, pasivažinėjimas žirgais Patagonijos stepėse kartu su vietiniais piemenimis - gaučais (apie 100 USD/asm). Pervežimas į viešbutį ir nakvynė nakvynė Kalafatėje. (Maršrutas apie 150 km).
9 diena
Pusryčiai viešbutyje. Pageidaujantiems siūlome sudalyvauti kruize Archentino ežerų iki pat Upsalos ledyno (už papildomą mokestį apie 180 USD, įskaitant įėjimą į parką). Išvyke iš Punta Banderos uosto, lenkiant mažesnius ledynus, pasieksime Spegacinio ledyną, bei pamatysime Upsalos ledyną - padengusi teritorija daugiau nei du kart didesnę už Buenos Airės miestą. Pagrindinis mūsų kelionės tikslas, tai parko "gražuolis" - Perito Morenas. Šio ledyno ilgis sudaro 30 km, o kaktos plotis - 5 km. Ledo sienos, atsižvelgiant į vietą ir sezoną, siekia 30–60 m aukštį. Juda jis su apie 2m/para greičiu, kas sukuria nepamirštamą gamtos reginį: milžiniški ledo gabalai atitrūksta nuo likusio ledyno ir su didžiuliu trenksmu krenta į vandenį. Po kruizo užsuksime į apžvalgos aikšteles, iš kurių galėsime pasigrožėti ledo sienų skilimų. Aplankę Ledynų nacionalinį parką (UNESCO pasaulio paveldo sąrašas), pervežimas į viešbutį, nakvynė. (Maršrutas apie 150 km).
10 diena 
Po ankstyvų pusryčių (galimai sausas davinys) išsiregistruojame iš viešbučio ir vykstame į Tores del Painė nacionalinį parką (Čilė). Šis parkas, įtrauktas į UNESCO biosferos rezervatų sąrašą, neabejotinai yra viena populiariausių Čilės lankytinų vietų ir vienas gražiausių parkų pasaulyje. ​Painės Kordiljera iškilo nepriklausomai nuo Andų ir yra žinoma dėl dviejų spalvų, nuosėdinių ir vulkaninių uolienų derinio. Aptiksime čia įvairių mėlynų ir turkio atspalvių tviskančius ežerus, didžiulius miškus, bei nepakartojamus kraštovaizdžius. Pasisekus pajusime, kas yra tikrasis Patagonijos vėjas, pučiantis net 120 km / h greičiu. Parke taip pat gausu skirtingų gyvūnų rūšių, tarp jų - laukinės antys, guanakos, nandai, kondorai. Išvykos metu pakilsime į apžvalgos terasą, iš kur pasigrožėsime Tores del Painės ir Kuernoso kalnų masyvais. Pasieksime mėlyną Pehou ežerą, prie kurio dažnai galima sutikti gyvenančius čia laukinius guanakus. Aplankysime Milodono urvą esantį už parko ribų. Šis nuostabus uolienų darinys atsirado prieš kelis tūkstančius metų, dėl ežero vandens sukeltos erozijos. Įdomiausia, kad tai ne tipiškas urvas požeme, o didžiulis urvas, vandens išplautas uoloje, iškilęs virš žemės lygio (kelių šimtų metrų gylio). Milodono urvo pavadinimas kilo iš Mylodon -išnykusio žinduolio pavadinimo, gyvenančio iki pleistoceno epochos pabaigos, atradus čia jo palaikus. Atvykimas į Puerto Natalesą, apgyvendinimas ir nakvynė. (Maršrutas apie 400 km).  
11 diena
Pusryčiai. Trumpa ekskursija po miestą, o veliau pervežimas į Punta Arenas, esanti prie Magelano sąsiaurio. Dėl didelio imigrantų antplūdžio, įskaitant tokias šalys kaip: Kroatiją, Ispaniją, Italiją ir Angliją, Punta Arenasas pasižymi daugiakultūre atmosferą.​ Aplankysime pagrindinę aikštę, su išdidžiai stovinčių Magelano paminklų, pakeliui pamatysime rekonstrukcijas Magelano laivo „Victoria“  1: 1 masteliu ir laivo „Beagle“, o baigsime ekskursija  apsilankymu apžvalgos aikštelėje, iš kurios atsiveria graži miesto ir Magelano sąsiaurio panorama. Apgyvendinimas ir nakvynė. (Maršrutas apie 250 km). 
12 diena
Po pusryčių (galima sausas davinys) vykstame į Ušuają (Argentina), labiausiai į pietus nutolusį pasaulio miestą, nuo kurio iki Antarktidos lieka tik 1000 km. Kelimosi keltu per Magelano sąsiaurį metu, šiek tiek pasisekus pamatysime juodagalvius delfinus. Pervežimas į viešbutį Ušuajos mieste, apgyvendinimas. Ušuaja - tai puikus atspirties taškas Ugnies Žemės nacionalinio parko lankymui. Ugnies Žemė pavadinimą suteikė Fernandas Magelanas, atradęs 1520 m. salą pastebėjo joje gaisrą, kurį uždegė čiabuviai. Šis regionas garsėja ir Magelano pingvinais. Nakvynė. (Maršrutas apie 580 km).​
13 diena
Po pusryčių vyksime į kelionę į Ugnies Žemės nacionalinį parką, užimanti apie 63 000 hektarų plotą. Geležinkelio stotyje įlipsime į garsuji Tren del Fin del Mundo - Pasaulio Pakraščio traukinį, anksčiau naudojamas kalinių pervežimui. Iki 1947 m. nusikaltėliai, žudikai ir teroristai buvo tremiami į šia nesvetingą salą. Leidžiant orui, pasivaikščiojimas po vaizdingiausius „pasaulio pakraščio parko“ kampelius. Grįžtame į Ušuają, iš uosto kurio katamaranais leisimės į kruizą Biglio sąsiaurių. Visos keliones metų Jus lydės nepakartojami kraštovaizdžiai, o pagrindinis šios išvykos tikslas - pasiekti Paukščių salą, kurioje gyvena: kormoranai, albatrosai, laukinės antys ir kt., bei didžiuliai jūrų liūtai. Ekskursija baigsime prie „Les Eclaireurs“ švyturio. Pasisekus, pamatysime ir pingvinus. Grįžimas į viešbutį, nakvynė. (Maršrutas apie 50 km).
14 diena
Po pusryčių pervežimas į Ušuajos oro uostą, skrydis į Buenos Airės. Nakvynė viešbutyje. Laisvas laikas poilsiui ir paskutinėms apsipirkimams. Vakare pageidaujantiems, vakarienė su "tango šou" pasirodimų (papildomai mokama apie 100 USD/asm). Svarbu: vyrai privalo dėvėti ilgas kelnes.
15 diena
​Po pusryčių pervežimas į oro uostą ir išvykimas į Lenkiją.
16 diena
Atvykimas į Lenkiją.

Įspėjimai!
- Dėl COVID-19 pandemijos ir remiantis atskirais valstybes sprendimais, gali būti draudžiama lankyti tam tikrus turistinius objektus. Esant tokiai situacijai būs siūlomi kiti lankytini objektai. Sprendimą dėl programos keitimo priims keliones vadovas, remdamasis esama informacija / situacija, bei sanitarinėmis rekomendacijomis.
- Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis. Gali prasidėti nuo Ušuajos.
- Atstovas muziejuose ekskursijų neveda.
- Grupės iki 18 žmonių
- Visą papildomų ekskursijų pasiūlą bei galiojančias kainas pateiks Rainbow atstovas vietoje. Mes negarantuojame visu papildomu ekskursijų įvykdymo.
- Kai kuriuose vidaus skrydžiuose Argentinoje registruoto bagažo norma - 15 kg. (galimas papildomas mokestis už viršytą bagažo svorį 40 USD - 8 kg)
- Dieną prieš išvykimą Rainbow atstovas, pateiks tikslius išskridimo laikus. Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady. 
- SVARBU: nusileidę Buenos Airėse pareigūnai pasų kontrolėje paprašys nurodyti viešbuti kuriame apsistosite Buenos Airėse. Įveskite bet kokį viešbučio pavadinimą: pvz., „Meriti“, arba „Castelar“.
- Vidaus skrydžiuose ir viso maršruto metų griežtai draudžiamas pervežimas ekologiškų produktų (maistas) registruotame ir rankiniame bagaže.
- Apytikslė vakarienės kaina apie 20 USD asmeniui.
- Atsižvelgiant į didelius oro sąlygų svyravimus lankomose regionuose, pasirūpinkite tinkamą aprangą: neperpučiama striuke, žieminę striukę, patogus žygio batai, akinius nuo saulės, šiltį „žiemos“ drabužiai, pirštines, kepurę, šalikas - temperatūra svyruoja nuo +20 iki -2 laipsnių


Į kainą įskaičiuota
Skrydis Varšuva - Buenos Airės -Varšuva (su persėdimu); (su persėdimu); vidaus skrydžiai (pagal programa)(galimai su persėdimu); oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (13 parų); maitinimas pagal programa (pusryčiai / pusryčiai sausas davinys), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).


Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 290+60 USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Nuvykimas į/iš Varšuvos. Į kainą neįskaičiuotas turistinis mokestis Argentinoje, apie 1 USD už naktį / asmeniui. Mokestį reikės sumokėti atstovui arba registratūroje prieš įsiregistruojant.


Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Ekskursijos metu:
Viešbučiai:  ***  kuklus, bet patogus. (13 parų)
Kambariai: Visi kambariai su patogumais, su galybe pristatyti 1 papildomą lovą.
Maitinimas: pagal programos aprašymą;


Viza
Norėdami efektyviai sutvarkyti formalumus, susijusius su sienos kirtimu, pildant rezervacija, pateikite šiuos paso duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, pilietybė, paso numeris, paso išdavimo data ir galiojimas. (min 14 par. iki išvykimo)
Minėtų duomenų trūkumas arba neišsamių duomenų pateikimas gali sukelti sunkumų sieną kertantiems klientams.

- Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš kelionė datos. 
- Vizos nereikia
Galioja Lietuvos piliečiams, visiems kitiems - informaciją tikrinti agentūroje.

Skiepai:

Atsiliepimai
Turistų įvertinimas: 5.3//6  Plačiau: https://r.pl/koniec-swiata-poczatek-wszystkiego/zakwaterowanie-arc

Argentina
Buenos Airės (Buenos Aires)
Gegužės aikštė (Plaza de Mayo)
Kasa Rosada (Casa Rosada)
Kabildo (El Cabildo)
Gegužės gatvė (Avenida de Mayo)
Liepos 9-osios alėja (Avenida 9 de Julio)
La Boka (La Boca)
Puerto Maderas (Puerto Madero)
Rekoleta (Recoleta)
Komodoro Rivadavija (Comodoro Rivadavia)
Patagonija (Patagonia)
Manoso urvas (Cueva de Las Manos)
Gobernador Gregoresas (Gobernador Gregores)
Čaltenas (El Chalten)
Sero Ficrojus (Cerro Fitz Roy)
Kalafatė (El Calafate)
Archentinas // Archentino ežeras (Lago Argentino)
Upsalos ledynas (Glaciar Upsala)
Punta Bandera (Punta Bandera)
Spegacinio ledynas (Glaciar Spegazzini)
Perito Morenas (Perito Moreno)
Ledynų nacionalinis parkas (Parque Nacional Los Glaciares)
Ušuaja (Ushuaia)
Ugnies Žemės nacionalionis parkas (Parque Nacional Tierra del Fuego)
Biglio sąsiauris (Canal Beagle)
Antigvosas (Los Antiguos)

Čilė
Pietų greitkelis (Carretera Austral) (Southern Higway)
Laguna Verdė (Laguna Verde)
Generolo Kareros ežeras (Lago General Carrera)
Puerto Trankilja (Puerto Tranquilla)
Šventojo Valentino kalnas (Cerro San Valentin)
Nef upė (Rio Nef)
Tores del Painė (Torres del Paine)
Painės Kordiljera (Cordillera de Paine)
Kuernosas (Los Cuernos)
Pehou ežeras (Pehoe)
Milodono urvas (Cueva del Milodon)
Puerto Natalesas (Puerto Natales)
Punta Arenasas (Punta Arenas)
Magelano sąsiauris (Estrecho de Magallanes)

Veikėjai
Marija Eva de Peron (de Peron Maria Eva)
Augustas Pinočėtas Ugartė (Pinochet Ugarte Augusto)
Čarlzas Rpbertas Darvinas (Darwin Charles Robert)
Bučas Kesidis (Robert Le Roy Parker (Butch Cassidy))
Sandensas Kidas (Sundance Kid)
Magelanas Fernandas (Fernando Magallanes)

Į kainą įskaičiuota

Skrydis Varšuva - Buenos Airės -Varšuva (su persėdimu); (su persėdimu); vidaus skrydžiai (pagal programa)(galimai su persėdimu); oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (13 parų); maitinimas pagal programa (pusryčiai / pusryčiai sausas davinys), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 290+60 USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Nuvykimas į/iš Varšuvos. Į kainą neįskaičiuotas turistinis mokestis Argentinoje, apie 1 USD už naktį / asmeniui. Mokestį reikės sumokėti atstovui arba registratūroje prieš įsiregistruojant.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Pasirinkti kelionės datą

Į kainą įskaičiuota

Skrydis Varšuva - Buenos Airės -Varšuva (su persėdimu); (su persėdimu); vidaus skrydžiai (pagal programa)(galimai su persėdimu); oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (13 parų); maitinimas pagal programa (pusryčiai / pusryčiai sausas davinys), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 290+60 USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Nuvykimas į/iš Varšuvos. Į kainą neįskaičiuotas turistinis mokestis Argentinoje, apie 1 USD už naktį / asmeniui. Mokestį reikės sumokėti atstovui arba registratūroje prieš įsiregistruojant.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.