Naujieji metai Šveicarijoje

3605 large
8224 large
8223 large
8215 large
8217 large
8225 large
8216 large
8218 large
8222 large
3605 large
8224 large
8223 large
8215 large
8217 large
8225 large
8216 large
8218 large
8222 large
 • Kelionė

  autobusu

 • Šalis

  Šveicarija

 • Trukmė

  6 dienos

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Bambergą. Miestas, kaip ir senovės Roma, yra įsikūręs ant septynių kalvų ir didžiuojasi puikiai išlikusiu senamiesčiu, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Ekskursiją pradėsime vienoje gražiausių Vokietijoje Katedros aikštėje, kurioje yra didinga katedra ir senieji vyskupų rūmai. Pasivaikščiosime „Mažojoje Venecijoje“ – žvejų namelių kvartale, apžiūrėsime senąją ir naująją rotušes, Šv. Mykolo ir Šv. Jokūbo bažnyčias bei barokinę Šv. Martyno bažnyčią. Laisvas laikas. Kelionė per Vokietiją,. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame prie garsiųjų *Reino krioklių – vandeningiausių krioklių Europoje. Iš 23 metrų aukščio krentanti galinga vandens stichija palieka neužmirštamą įspūdį.  Vykstame į Ciurichą. Atvykus ekskursija po viduramžius menantį senamiestį: prabangi Banhof gatvė, seniausioji senamiesčio dalis - Linderhof kalva, Šagalo vitražais garsėjanti Fraumunster bažnyčia, Grossmunster katedra menanti Reformacijos pradžią. Vykstame į Šveicarijos perlu vadinamą Liucerną. Miestas įsikūręs ant Keturių Kantonų ežero, apie kurį sklinda legendos ir kuriamos eilės. Ekskursija po miestą: Kapel tiltas - seniausias dengtas medinis tiltas Europoje, miesto simbolis – liūto monumentas, Šv. Petro koplyčia, Jėzuitų bažnyčia, vandens bokštas. Nakvynė viešbutyje prie Interlakeno.

4 diena. Pusryčiai. Dieną praleisime vaizdingose Šveicarijos Alpėse. Traukinuku* pasikelsime į Jungfraujoch* (4158 m) viršūnę, kur 3500 m aukštyje įrengta geležinkelio stotis. Įspūdingame aukštyje turistų laukia ne tik kvapą gniaužianti kalnų panorama, bet ir daug pramogų: restoranas, kavinė, ledo skulptūrų galerija ir kt. Pasikėlimas greituoju liftu* į Sfinkso terasą, kur žvilgsnį traukia didingame kalnų masyve ryškiausios trys viršukalnės: Jungfrau (4158 m), Mionch (4099 m), Eiger (3970 m). Pakeliui į Berną trumpai stabtelsime į vaizdingų  Alpių panoramų apsuptą, kalnų kurortą Interlakeną, įsikūrusį prie Thun ir Brienco ežerų. Vykstame į Šveicarijos sostinę Berną, kurio senamiestis saugomas UNESCO: Parlamento rūmai, Teatro aikštė, Bokšto laikrodis, Šv. Vincento katedra, viduramžių fontanai. Grįžtame į viešbutį prie Interlakeno. Šventinė vakarienė viešbučio restorane. Naujųjų metų sutikimas.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Šveicariją. Vykstame į nykštukinę valstybę - Lichtenšteiną. Lankome šios šalies sostinę – Vaducą. Apžiūrime ankstyvųjų viduramžių Vaduco pilį, kuri nuo 1938 m. yra oficiali šalies kunigaikščio rezidencija.  Ekskursiją tęsime apžiūrėdami miesto rotušę, neogotikinę Vaduco katedrą, parlamentą, lankysimės Stadtle gatvėje, kurią puošia originalios skulptūros, čia veikia daugybę restoranų, barų ir parduotuvių. Laisvas laikas. Kelionė per Vokietiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą. 

Į kainą įskaičiuota

kelionė patogiu autobusu; 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 220 CHF; Naujųjų metų vakarienė ~ 50 EUR(5 patiekalų); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Panašios kelionės

8695 large
 • nuo 378 €
 • 6 dienos
8364 large
 • nuo 315 €
 • 5 dienos

Naujųjų metų sutikimas Amsterdame

Naujųjų metų sutikimas Amsterdamo senamiestyje

6499
 • nuo 44 €
 • 1 diena

Senelis Šaltis Belovežo girioje

Susitikimas su Seneliu Šalčiu, Snieguole ir pasakų veikėjais

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.