Miškų jūra, malonumų lava (PKN)

403
RNBW 1366 0
RNBW 1366 1
RNBW 1366 2
RNBW 1366 3
RNBW 1366 4
RNBW 1366 5
RNBW 1366 6
RNBW 1366 7
RNBW 1366 8
RNBW 1366 9
RNBW 1366 10
RNBW 1366 11
RNBW 1366 12
RNBW 1366 13
RNBW 1366 14
403
RNBW 1366 0
RNBW 1366 1
RNBW 1366 2
RNBW 1366 3
RNBW 1366 4
RNBW 1366 5
RNBW 1366 6
RNBW 1366 7
RNBW 1366 8
RNBW 1366 9
RNBW 1366 10
RNBW 1366 11
RNBW 1366 12
RNBW 1366 13
RNBW 1366 14
  • Kelionė

    lektuvu

  • Šalis

    Kosta Rika, Panama, Nikaragva

  • Trukmė

    12 dienų

Šalis: Kosta Rika, Panama, Nikaragva
Kelionės tipas: A
pžvalginė kelionė (8+2)
Programos kodas: PKN

Svarbu!

Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje. +370(641)11160, vilnius@rainbowtours.lt 
Ekskursijos vedamos lenkų kalba. 

Programa
Panamos kanalas - nuo Atlanto iki Ramiojo vandenyno • San Chosė ir Kosta Rikos ugnikalniai • atogrąžų miškai ir kavos plantacijos • Panamerikos greitkelis • Nikaragva - nuostabi ir autentiška • nusileidimas nuo ugnikalnio snieglentė arba rogėmis • kolonijiniai perlai - Granada ir Leonas • Nikaragvos ežeras ir jo salos •  poilsis prie Ramiojo vandenyno (su viskas įskaičiuota)

kelionės planas

1 diena
2 valandas prieš skrydį susitinkame Varšuvos Šopeno oro uoste, prie Rainbow stovo. Skrydis į Panamą (su persėdimu). Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozkladyAtvykus į Panamą, po pasų patikros ir muitinės formalumų sutvarkymo, pervežimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė. 
2 diena
Po pusryčių turėsime galimybę pamatyti pripažintą vienų iš septynių technikos pasaulio stebuklų, labai svarbų jūrų maršrutą, jungiantį Atlanto vandenyną su Ramiuoju vandenynu, 80 km ilgio kanalą - Panamos kanalą. Interaktyviame muziejuje prie Mirafloreso tvenkinio sužinosime apie jo istoriją, bei pamatysime, kaip per jo šliuzų kameras perplaukia didžiuliai laivai. Toliau pagal programa vykstame į Čagreso nacionalinį parką, Emberų - indėnų tautos gimtine. Plaukiant kanojomis upė, besidriekiančia per džiunglės, pasieksime parke paslėptą kaimą, kus susitikę su indėnais pažinsime ju kasdieninį gyvenimą bei buitį. Vakare pervežimas į oro uosta ir skrydis į San Chosę. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 120 km)   
3 diena
Po pusryčių trumpas pasivaikščiojimas po Kosta Rikos sostinę, po kurio vykstame į Doka Estate Coffee and Mill“ - kavos plantaciją, įsikūrusia ugnikalnio šlaituose. Turėsite galimybę pamatyti kavos pupelių auginimo, gabenimo, džiovinimo ir skrudinimo procesus. Apsilankysime Paso krioklių parke - pasivaikščiosime tarp penkių krioklių, bei užsuksime į drugelių fermą ir kolibrių zoologijos sodą. Ankščiau vienintelis būdas pamatyti krioklius buvo nusileisti virvėmis nuo supančiu kalnu, beieškant vandens per medžių šakas ir paparčio lapus. Šiandien lankytojai gali mėgautis šiais įspūdingais vaizdais nuo specialiai pastatytų platformų, esančių virš, po ir priešais krioklius. Pervežimas į viešbutį Fortūnoje, vakarienė ir nakvynė. Pageidaujantiems (už papildomą mokestį apie 45USD/asm.) geoterminių baseinų lankymas. (Maršrutas apie 150 km)
4 diena 
Po pusryčių pasivaikščiosime „debesų miške“ - skirtingame aukštyje kabantis tiltai suteiks galimybę susipažinti su šio atogrąžų miško florą ir fauną. Džiunglėse gyvena apie 400 paukščių rūšių (įskaitant kecalius, kolibrius ir žaliąją arą), per 480 drugelių rūšių, maždaug 100 žinduolių rūšių (įskaitant jaguarus, beždžiones, agučius) ir daugiau kaip 2500 augalų rūšių (pvz. orchidėjos, paparčiai ir kiti). Pageidaujantiems siūlome išbandyti "canopy tour" - skrydį per džinglės (linų pagalba). Emocijos garantuotos! (kaina apie 85 USD / asm.). Kosta Rikečiai yra šios pramogos pradininkai ir ekspertai. Būtent Monteverdėje yra ilgiausią Lotynų Amerikoje lynų trasą. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 50 km)  
5 diena
Po pusryčių (galimai sausas davinys) vykstame į Rinkon de la Vjechos nacionalinį parką. Jūsų laukia žygis. Išvertus iš ispanų kalbos parko pavadinamas reiškę „senutės kampelis“. Vardą jam suteikė indėnai, tikintis, kad vietinio ugnikalnio šlaituose gyvena ragana, iš pykčio besispjaudanti ugnimi. Išsiveržiant ugnikalnio lava pakyla į 1916 m. aukštį, o jo krateris susidaro iš keliolikos išsiveržusiu kūgių. Pasivaikščiosime jo papėdėje, tarp purvo geizerių ir karštųjų versmių, turtingos floros ir faunos apsuptyje. Garsiuoju Panamerikos greitkelių pasieksime Granadą (Nikaragva). Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje Granadoje. Pageidaujantiems vakarinis pasivažinėjimas karieta, kinkyta žirgų po šį gražų kolonijinį miestą (apie 15 USD/ asm.) (Maršrutas apie 360 ​​km) 
6 diena
Pusryčiai ir ekskursija po Granadą - gražiausią Nikaragvos miestą, esanti Mombačo ugnikalnio papėdėje. Programa apima: pasivaikščiojimą jaukiomis senamiesčio gatvėmis, Ispanijos tvirtovė - Fortaleza La Polvora, gražiausia bažnyčia Granadoje - Iglesia de la Merced. Toliau kruizas po Nikaragvos ežerą. Nikaragvos ežeras yra didžiausias ežeras Centrinėje Amerikoje, jo plotas siekia beveik 8 250 km2. Kruizo metu grožėsimės salomis. Viso ežere yra virš 365 mažų vulkaninės kilmės salelių, kuriose gyvena apie 1200 žmonių bendruomenė; dauguma gyventojų žvejai. Salose taip pat yra viešbučių ir prabangių rezidencijų. Kai kurios salelės negyvenamos, galintis pasigirti savo nepaliestą gamtą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Granadoje. Pageidaujantiems vakaryne išvyką prie ugnikalnio (už papildomą mokestį apie 50 USD / asm.). (Maršrutas apie 25 km)
7 diena
Po pusryčių vykstame į pirmąją Nikaragvos sostinę - Leoną. Pakeliui sustosime apžvalgos aikštelėja, iš kurio atsiveria vaizdas į Apojo ežerą su krištolo skaidrumo vandeniu, esantį miegančio ugnikalnio krateryje. Leono miesto istorija siekia 1524m. Iš pradžių miestas buvo įsikūręs Momotombo ugnikalnio šlaituose (apie 30 km nuo dabartinės vietos), tačiau po daugybės žemės drebėjimų ir ugnikalnių išsiveržimų 1610 m. buvo priimtas sprendimas perkelti sostinę į šiek tiek saugesnę vietą. Leonas - tai universitetų miestas, pilnas įkvepiančios architektūros pastatų, žavių gatvių ir prospektų, fantastiškų restoranų ir turtingo naktinio gyvenimo. Pasivaikščiojimo po miestą metu, pamatysime:  didžiausia Centrinės Amerikos katedra - Basilica de la Asuncion, meksikietiško baroko pavyzdžio, bažnyčia laikoma gražiausia Leone - Rekolekcijų bažnyčia. Po pietų apsilankymas garsiausio Nikaragvos romo fabrike - "Flor de Caña", kur sužinosime daugiau apie distiliavimo procesą, bei paragausime šį skanų gėrimą. Flor de Caña romas yra žinomas kaip vienas geriausių Lotynų Amerikos romų. Pradedant nuo 2000 metų jis pelnė daugiau nei 150 tarptautinių apdovanojimų ir yra labiausiai per šį laikotarpį apdovanotas romo prekės ženklas. Pasinaudokite galimybe įsigyti prekių tiesiai iš gamintojo. Pervežimas į viešbutį Leone, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas  apie 200 km)
8 diena
Po pusryčių siūlome vieną įdomiausių ir unikaliausių pramogų - vulkaninis slalomas - nusileidimas nuo ugnikalnio specialiai tam pritaikytą snieglente arba rogėmis (pageidaujantiems, už papildomą mokesti apie 60 USD / asm.). Kelionė prasidės pervežimu (nedideli autobusai - nebūtinai su oro kondicionieriumi) iš Leono į veikiančio Juodasis kalnas ugnikalnio papėdę, iš kur kopsime akmeniniu taku į 726 m. aukštį ir galiausiai paaiškinus instruktoriui taisykles, bei užsimovus apsauginius drabužius ir akinius, nusileisime vulkano šlaitu. SVARBU: prašome dėvėti tvirtus, dengtus batus, nes jūsų kojos atliks stabdžių vaidmenį. Turistai nepageidaujantis dalyvauti šioje pramogoje, lieka Leone. Laisvas laikas, savarankiškam miesto pažinimui. Susirinkus visai grupei, vykstame į Chuan Venado salos rezervatą. Tai natūralus mangrovių labirintas, suteikęs prieglobsti tūkstančiai vandens paukščių. Nesibaigiantys draustinio paplūdimiai yra tobula jūros vėžlių veisimosi vieta. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 60 km)
9 diena
Po pusryčių pervežimas į oro uostą, skrydis į Panamą. Ekskursija po Panamos senamiestį ir vėliau pervežimas į Panamos Ramiojo vandenyno pakrantę. Nakvynė viešbutyje prie vandenyno (pvz., „Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas 4 *" (su viskas įskaičiuota maitinimo tipu)). Laikas pailsėti. (Maršrutas apie 240 km)
10 diena
Laisvas laikas poilsiui prie vandenyno.
11 diena
Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio. Pervežimas į Panamos oro uostą, skrydis į Lenkiją (su persėdimu). (Maršrutas apie 80 km).
12 diena
Nusileidimas Varšuvoje.

Įspėjimai!
- Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis. 
- Atstovas muziejuose ekskursijų neveda.
- Visą papildomų ekskursijų pasiūlą bei galiojančias kainas pateiks Rainbow atstovas vietoje. Mes negarantuojame visu papildomu ekskursijų įvykdymo.
- Dieną prieš išvykimą Rainbow atstovas, pateiks tikslius išskridimo laikus. Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady. 
- Lankydamiesi nacionaliniuose parkuose ir atogrąžų miškuose, dėvėkite dengtus batus, marškinius ilgomis rankovėmis, naudokite repelentus. Gali praversti lengva lietaus striukė. Dėl didelės drėgmės prašome apsaugoti savo kelionės dokumentus, taip pat fotoaparatus ir vaizdo kameras. Rekomenduojame pasiimti žiūronus.
- Pirmadieniais kai kurie nacionaliniai parkai gali būti uždaryti. Esant tokiai situacijai, vietoje esantis vadovas jums pasiūlys aplankyti kitą lankytiną objektą arba, esant galimybei, modifikuoti programą taip, kad apsilankymą tam tikrame parke būtų perkeltas į kitą dieną.

Į kainą įskaičiuota
Skrydis Varšuva - Panama -Varšuva; (su persėdimu); oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (10 paros); maitinimas pagal programa (pusryčiai ir vakarienės ar pietus (galimai sausas davinys)), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).


Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 550 USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Nuvykimas į/iš Varšuvos.


Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Ekskursijos metu:
Viešbučiai: **/***  (10 parų)
viešbutyje: restoranas, registratūra, baras, dažnai baseinas ir parkas.
Kambariai: dviviečiai (su galimybe pristatomos lovos). Visi kambariai su patogumais, dažnai su TV, mini šaldytuvu (už papildoma mok.) ir oro kondicionieriais.
Maitinimas: pusryčiai + vakarienė (8 paros); viskas įskaičiuota (2 paros); 
Triviečiuose kambariuose yra dvigulė ir viengulė lovos

Viza
Norėdami efektyviai sutvarkyti formalumus, susijusius su sienos kirtimu, pildant rezervacija, pateikite šiuos paso duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, pilietybė, paso numeris, paso išdavimo data ir galiojimas. 
Minėtų duomenų trūkumas arba neišsamių duomenų pateikimas gali sukelti sunkumų sieną kertantiems klientams.

- Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš kelionė datos. 
- Vizos nereikia
Galioja Lietuvos piliečiams, visiems kitiems- informaciją tikrinti agentūroje.

Skiepai:
Būtinas skiepas nuo geltonosios karštinės.


Atsiliepimai
Turistų įvertinimas: 5.0//6  Plačiau:  https://r.pl/morze-lasow-lawa-przyjemnosci/zakwaterowanie-pkn


Panama (Panama)
Panamos kanalas (Canal de Panama)
Mirafloresas (Miraflores)
Čagreso nacionalinis parkas (Parque Nacional Chagres)
San Chosė (San Jose)
Pasas krioklių parkas ( La Paz Waterfall Gardens)
Fortūna (La Fortuna)
Rinkon  de la Vjecha (Rincon de la Vieja)
Panamerikos greitkelis (Carretera Panamericana // Pan -American Hugway)
Granada (Granada)
Mombačas (Mombacho)
Nikaragvos ežeras (Lago de Nicaragua)
Leonas (Leon)
Apojo ežeras (Laguna de Apoyo)
Momotombas (Momotombo)
Rekolekcijų bažnyčia (Iglesia de La Recoleccion)
Juodasis kalnas (Cerro Negro)
Chuan Venados sala (Isla Juan Venado)

Į kainą įskaičiuota

Skrydis Varšuva - Panama -Varšuva; (su persėdimu); oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (10 paros); maitinimas pagal programa (pusryčiai ir vakarienės ar pietus (galimai sausas davinys)), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 550 USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Pasirinkti kelionės datą

Į kainą įskaičiuota

Skrydis Varšuva - Panama -Varšuva; (su persėdimu); oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (10 paros); maitinimas pagal programa (pusryčiai ir vakarienės ar pietus (galimai sausas davinys)), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 550 USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.