Metas į Kaukazą (GKZ) iš Kutaisio

GKZ
RNBW 4925 0
RNBW 4925 1
RNBW 4925 2
RNBW 4925 3
RNBW 4925 4
RNBW 4925 5
RNBW 4925 6
RNBW 4925 7
RNBW 4925 8
RNBW 4925 9
RNBW 4925 10
RNBW 4925 11
RNBW 4925 12
RNBW 4925 13
RNBW 4925 14
RNBW 4925 15
GKZ
RNBW 4925 0
RNBW 4925 1
RNBW 4925 2
RNBW 4925 3
RNBW 4925 4
RNBW 4925 5
RNBW 4925 6
RNBW 4925 7
RNBW 4925 8
RNBW 4925 9
RNBW 4925 10
RNBW 4925 11
RNBW 4925 12
RNBW 4925 13
RNBW 4925 14
RNBW 4925 15
  • Kelionė

    lektuvu

  • Šalis

    Gruzija, Armėnija, Azerbaidžanas

  • Trukmė

    15 dienų

Šalis:  Azerbaidžanas, Gruzija, Armėnija
Kelionės tipas: 
Apžvalginė 
Programos kodas: GKZ

Svarbu!
Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje. +370(641)11160, vilnius@rainbowtours.lt. Ekskurijos vedamos lenkų kalba.

Programa
Goris - Stalino namai • Upliscichė - uolų miestas • Tbilisis - prabangiausias Gruzijos karūnos papuošalas • Mccheta - religinė Gruzijos sostinė • Šeki - Šilko kelyje • Lahidžo rankdarbiai • Baku -  naftos miestas • Kobustanas ir purvo ugnikalniai • Juodasis vienuolynas  • Gošavank vienuolynas  • Sevano ežero - Armėnijos smaragdas • brendžio gamykla Jerevane • Gehardo vienuolynas • Ečmiadzinas - armėniškasis „Vatikanas“ •  Vardzia - uolose iškaltas vienuolynas • Boržomis - kalnų kurortas • Batumis - Juodosios jūros perlas1 diena
2 valandas prieš skrydį susitinkame Varšuvos Šopeno oro uoste, prie Rainbow stovo. Skrydis į Gruziją. Atvykus, pervežimas į viešbutį, Kutaisio (K'ut'aisi) apylinkėse, laisvas laikas, nakvynė. (Šią dieną nevakarieniaujame). Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady.  ​​
2 diena

Po pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio, susitinkame su atstovu ir vykstame į Gori (Gori). Šis miestas pastatytas, vieno garsiausių Gruzijos karaliaus - Dovydu IV Statytoju (1089-1125). Apsilankysime Stalino muziejuje. Taip pat, pamatysime vagoną, kurio diktatorius vyko į konferenciją Potsdame. Tęsiant kelionę, užsuksime į  Upliscichė (Uplistsikhe) - vieną seniausių gyvenviečių Kaukaze ir kadaise, svarbų Šilko kelio prekybos tašką. Pervežimas į viešbutį Tbilisio apylinkėje, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas: apie 400 km).
3 diena
Po pusryčių, visos dienos ekskursija po Tbilisį (Tbilisi) ir jo apylinkes. Pradėsime nuo vizito į netoliese esantį Mcchetą (Mtskheta), (UNESCO sąrašas), pirmąją sostinę ir religinį Gruzijos centrą. Įsikūręs svarbiame, prekybos kelyje, jungiančiame Juodosios jūros krantą su Kaspijos pakrantės miestais. Jis egzistavo jau gilioje senovėje. Keletą amžių, Mccheta buvo Rytų Gruzijos karalystės - Iberijos sostinė. Aplankysime Sveti - Cchoveli katedrą, kuri ilgus šimtmečius buvo Gruzijos valdovų karūnavimo ir laidojimo vieta, bei dar visai neseniai, Gruzijos patriarchų buveinė. Pakeliui, sustosime prie Jvari - Švento kryžiaus vienuolyno. Nuo šalia esančios panoramines aikštelės, atsiveria nepakartojimai nuostabus vaizdas i Mcchetą. Po pietų, grįžtame į Tbilisį. Pamatysime, aukštai, virš Kuros (Kura) upės esantį, didžiausią Uzkaukazėje religinį pastatą - Švenčiausios Trejybės katedrą, Metechi šventyklą (XIII a.). Funikulieriumi pakilsime prie Narikalos citadelės, iš kurios atsiveria viena gražiausių miesto panoramų. Pravažiuosime reprezentaciniu Šota Rustavelio prospektu - ilgiausia Tbilisio gatve, besidriekiančią nuo Laisvės aikštės iki Rožių revoliucijos aikštės. Pamatysime čia senojo parlamento pastatą, Nacionalinį muziejų, taip pat, daugybę parduotuvių, teatrų ir kavinių. Grįžimas į viešbutį Tbilisio apylinkėje, vakarienė ir nakvynė.

4 diena 
Po pusryčių - laisva diena savarankiškam, Gruzijos sostinės pažinimui arba pasirenkama ekskursija Gruzinų karo keliu (už papildomą mokestį apie 50 EUR / asm., min. 10 žmonių). Pasirinkę ekskursiją, po pusryčių vykstame link Didžiojo Kaukazo. Pirmas šios dienos sustojimo punktas - apžvalgos aikštelė prie vaizdingos Ananuri tvirtovės, įsikūrusios Žinvalio (Zhinvali) ežero pakrantėje. Pravažiavus Kryžiaus perėją (Jvris ugheltekhili), pasieksime Stepancmindą (Stepantsminda), buvusi Kazbegį (Qazbegi) - miestelį, esantį pasienyje su Rusija. Esant puikiam orui, iš čia atsiveria nuostabūs vaizdai į Kaukazo viršūnes: tarp kurių bus galimybė pamatyti ir Kazbeko (Kazbek) kalną, esantį 5033 metrus virš jūros lygio. Pakeitus transportą į visureigius, vykstame prie Šv. Trejybės soboro (Cminda Sameba). Šios XIV amžiaus šventyklos nuotraukos puošia visus  albumus ir knygas - kelionių vadovus po Gruziją. Ekskursijos metu- pietūs. Grįžimas į viešbutį Tbilisio apylinkėje. (Maršrutas apie 320 km). Vakare, pageidaujantiems pasiūlysime vakarienę, tradiciniame gruzinų restorane, su šou pasirodymu. (apie 30 EUR / asm.). 
5 diena 
Po pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio ir vykstame link pasienio su Azerbaidžanu. Po pasų patikros ir muitinės formalumų, mūsų laukia Šeki (Shaki). Tai vienas žaviausių Azerbaidžano miestų, pastatytų 700m pr Kr. Apsuptas kalnų ir ąžuolų miško, primenantis tikrą senovinį amfiteatrą, buvo žinomas kaip svarbus šilko kelio maršruto punktas. Buvę valdovai - Širvan-šachai XVIIIa. pasistatė čia rytietiško stiliaus, vienus vertingiausius ir didingiausius šioje pasaulio dalyje su unikaliomis freskomis ir vitražais, vasaros rūmus. Aplankysime karavansarajų - vieta karavanams apsistoti, taip vadinami  - užvažiuojamieji namai. Pervežimas į viešbutį Šekio apylinkėje, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas: apie 290 km). 
6 diena 
Po pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio ir vykstame į gražų Kišo (Kis) kaimą, senovės vietinio khanato sostinę, su akmeniniais namais ir akmeninėmis gatvėmis. Pamatysime gerai išsilaikiusią XII amžiaus albanų bažnyčią. Tęsdami kelionę, atrasime toliau nuo pagrindiniu kelių pasislėpusį, senovinį Lahidžo (Lahic) kaimą. Miestas yra žinomas dėl autentiškos, gerai išsilaikiusios pastatų architektūros ir rankdarbių - vario dirbinių ir kilimų audimo. Turėsime galimybę savo akimis pamatyti, tradicinį vario apdirbimo būdą, bei padėklų, lėkščių ir kitų indų gamybą. Pervežimas į viešbutį Bakų apylinkėje, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas: apie 330 km). 
7 diena 
Po pusryčių, vykstame aplankyti dabartinę šalies sostinę - Bakų (Baku). Tai didžiausias miestas prie Kaspijos jūros, kuriame gyvena ketvirtadalis visų Azerbaidžano gyventojų. Kartais juokaujama kad Baku tai - "Kaspijos jūros Dubajus". Miestas itin prabangus,dėl naftos telkinių. Tą galima pastebėti iš šiuolaikiškų pastatų, supančių istorinį centrą. Nuo ant kalno esančios apžvalgos aikštelės, pasigrožėsime miesto-amfiteatro, esančio įlankoje panorama, su pagrindiniu Naftininku prospektu - t.y promenada, besidriekiančia palei pakrantę. Baku padalintas į 2 dalis: modernus su promenadomis ir fontanais, bei istorinis su minaretais, siauromis gatvelėmis ir kilimų pardavėjais. Pažvelkime iš arčiau į jo simbolius: Mergelės bokštas (XII a.) - garsėjantis legendomis, neįprastos konstrukcijos ir neaiškios istorijos pastatas, Širvan-šachų rūmų ansamblis - kadaise buvęs, vietinių valdovų rezidencija, karavansarajus. Pereisime labai įdomiu maršrutu, vedančiu per naftos telkinius į Apšerono (Abseron) pusiasalį, kuriame aplankysime Atešgah (Ateshgah) ugnies šventyklą - šventąją zoroastrizmo vietą. Vakare, pageidaujantiems pasiūlysime vakarienę, tradiciniame restorane, su šou pasirodymu. (apie 30 EUR / asm.). Grįžimas į viešbutį Bakų apylinkėje, nakvynė. (Šią dieną nevakarieniaujame) (Maršrutas: apie 80 km). 
8 diena
Po pusryčių, pamatysime populiariausias, Azerbaidžano sostinę supančias lankytinas vietas. Sustosime Kobustano valstybiniame gamtos rezervate (Qobustan dovlet tebiet qorugu) prie priešistorinių petroglifų - senovinių piešinių ant akmenų ir uolų, vaizduojančių buvusių šio regiono gyventojų buitį. Turėsime galimybę priartėti prie unikalių purvo ugnikalnių. Grįžimas į Bakų, vakarienė restorane ir pervežimas į traukinių stotį. Naktinė kelionė traukiniu į Gruziją (4 vietis kupė) (maršrutas: apie 180 km automobilius / autobusas + apie 500 km, traukinys). 
9 diena 
Atvykimas į pasienį su Gruzija. Po pasų patikros ir muitinės formalumų, keičiame transportą į autobusą ir vykstame į pasienį su Armėnija ( šią dieną pusryčiai, sausas davinys). Po pasų patikros ir muitinės formalumų, tęsiame kelionę vaizdingų kalnų keliu į Gošavank (Goshavank) vienuolyną. Puikiai išsilaikęs kompleksas, pastatytas XIV – XIV amžiuose, atliko mokslo centro funkcijas, čia buvo dėstomi humanitariniai mokslai ir rašomi moksliniai darbai. Pakilsime prie aukštai kalnuose esančio Sevano ežero (Sevan), dar vadinamo Armėnijos smaragdu. Tai antras pagal dydį, gėlavandenis kalnų ežeras pasaulyje, įsikūręs maždaug 1900 m aukštyje. Aplankysime Sevanavank vienuolyną (VIII-IXa.), taip vadinamą "Juodąji vienuolyną". Anot pasakojimų, tai buvo kalėjimo vieta tiek aukštuomenės atstovams, tiek nuodėmingiems dvasininkams. Moterims įėjimas čia buvo draudžiamas. Leidžiant orui, trumpas pasiplaukiojimas laivu, Sevano ežeru (apie 8 EUR / asm.). Pervežimas į viešbutį Cahkadzoro (Tsaghkadzor) apylinkėse. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 350 km) 
10 diena 
Po ankstyvų pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio ir vykstame į kapines, kuriose pamatysime Chačkarus - armėnų sakralinius, memorialinius paminklus - akmens stela su iškaltu reljefiniu kryžiumi. Aplankysime pasislėpusį dalinai uoloje iškirstą Gehardo vienuolyną (UNESCO) (VIIIa.), dar vadinamą "Strėlės vienuolynu", dėl čia ilgus šimtmečius saugotos legendinės, Liongino ieties, kuria nukryžiuotam Jėzui Kristui buvo perdurtas šonas. Šiandien - vienas iš dažniausiai Armėnijoje lankomų sakralinių pastatų, iš pradžių tarnavo kaip pagonių šventykla, susijusi su vandens šaltiniu, kylančiu iš urvo. Tęsiant kelionę, vykstame į Garni (Garni) miestą, kuriame aplankysime Tiridato I - Armėnijos karaliaus vasaros rūmų griuvėsius su atstatyta šventykla skirta dievui Mitai ir pasigrožėsime nuostabia panorama į Azato (Azat) upės slėni. Po pietų, pasieksime Armėnijos sostinę Jerevaną (Yerevan), kur mūsų laukia ekskursija po miestą. Privažiuosime prie Armėnų genocido aukoms paminklo (1915 m.). Pažinti su miestu pradėsime nuo Kaskadų - įdomaus kultūrinio-architektūrinio komplekso. Jos statybos prasidėjo 50-ais metais TSRS laikais, o pasibaigė tik XXIa. pradžioje, suformavus skulptūrų parką po atviru dangumi. Pervežimas į viešbutį, Jerevano apylinkėse. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 160 km) 
11 diena 
Po pusryčių, vykstame į Ečmiadziną (Echmiadzin) - dvasinę Armėnijos sostinę ir patriarchų buveinę. Apsilankysime katedroje, skaičiuojančią savo istoriją nuo IV amžiaus, kai Armėnija buvo pirmoji šalis pasaulyje, oficialiai priėmusi krikščionybę. Pamatysime Zvartnoco katedros (VIIa.) liekanas. Abu kompleksai yra įtraukti į UNESCO sąrašą. Užsuksime į vieną iš Armėnijos brendžio gamyklų. Grįžimas į viešbutį Jerevano apylinkėse, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 100 km) 
12 diena 
Po pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio ir vykstame į prie Kasaho (Kasagh) upės kanjono krašto stovinčią,  Saghmosavank - viduramžių "psalmių vienuolyną". Pervežimas į pasienį su Gruzija, pasų kontrolė. Tęsiame kelionę vaizdingu keliu, kol pasiekiame Vardziją (Vardziya) - uolų miestą - vienuolyną, esantį Erušečio kalno (Erushet'is mt'ianet'i) šlaite. Viduramžiais, Vardzija tarnavo kaip prieglauda per mongolų invazijas ir buvo didžiausias Gruzijos miestas, galintis sutalpinti iki 60 000 žmonių. Kompleksas yra iškirstas per kelis aukštus kalnų šlaite, viduryje - halinė šventykla (XIIa.), papuošta freskomis. Vakarienė ir nakvynė Achalcichės (Akhalts'ikhe) / Bakurianio (Bakuriani) apylinkėse. (Maršrutas apie 380 km). Įspėjimas! Atvykimas į viešbutį vėlai vakare. 
13 diena 
Po ankstyvų pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio ir vykstame į garsųjį Gruzijos kurortą Boržomį (Borjomi), kuriame paragausime mineralinio vandens, tesiai iš Mineralinių vandenų parke, esančio šaltinio. Laisvas laikas ir poilsis, kalnų kraštovaizdžio apsuptame parke. Kitas mūsų maršruto taškas - Kautaisis (K'ut'aisi), kur grožėsimės Gelati vienuolynu (UNESCO sąrašas) ir naujuoju parlamento pastatu. Šio mesto istorija tęsiasi jau 4000 metų, tai senovės Kolchidės karalystės sostinė. Pasak legendos, čia buvo saugotos aukso vilnos - argonautų kelionės tikslas. Pervežimas į viešbutį Batumyje vakarienei ir nakvynei. (Maršrutas: apie 350 km).
14 diena 
Po pusryčių - trumpa ekskursija po Batumį (Bat'umi). Adžarijos (Achara) sostinę - šiandien garsiausias Gruzijos pajūrio kurortas. Vietiniai paplūdimiai ir viena ilgiausių promenadų pasaulyje, pritraukianti minias turistų. Pasigrožėsime žaviomis gatvėmis, elegantiška architektūra, įvairių konfesijų šventyklomis ir subtropine augmenija. Grojantys fontanai, naktiniai klubai, delfinariumas, įvairios pramogos - visą tai, suteikia miestui gyvybės ir nepakartojamos atmosferos. Pamatysime senąją ir naująją miesto dalis, promenadą su Abėcėlės bokštu ir „Ali ir Nino“ skulptūrą, Medėjos statulą, primenančią aukso vilnos mitą. Po pietų, laisvas laikas miesto pažinimui, ar poilsiui paplūdimyje. Grįžimas į viešbutį - savarankiškai. (Pietūs arba vakarienė) 
15 diena 
Po pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio (iki 10.00 val.). Pervežimas į Kutaisio oro uostą ir skrydis į Lenkiją (ankstyvo išvykimo atveju, pusryčiai sausas davinys)


Įspėjimai!
- Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis. 
- Atstovas muziejuose ekskursijų neveda.
- Visą papildomų ekskursijų pasiūlą bei galiojančias kainas pateiks Rainbow atstovas vietoje. Mes negarantuojame visu papildomu ekskursijų įvykdymo.
- Azerbaidžanas yra brangiausia šalis regione, kur kainos yra didesnės nei Lietuvoje. Visose aplankytose šalyse reikės keistis pinigus į vietinė valiutą:  Gruzija -laris (GEL), Azerbaidžanas - manatas (AZM) ir Armėnija - dramas (AMD). Dabartinius valiutų kursus galima patikrinti / palyginti svetainėje www.xe.com.
- Irane neįmanoma atsiskaityti EUR monetomis - priimami tik banknotai; Panašiai nepriimami senojo dizaino USD banknotas, t. y. su mažais prezidentų atvaizdais.
- Lankant kai kuriuos, programoje išvardintus objektus, privaloma tinkama apranga. Vyrams: ilgos kelnės, "polo" marškinėliai (su apykaklė) ir uždara avalynė.   Moterims: ilgi sijonai (iki kulkšnių), palaidinės su ilgom rankovėm (iki riešų) ir šalikas (skara) kaip galvos apdangalas, arba kelnės su ilgais marškiniais/marškinėliais. Aukščiau nurodytos taisyklės galioja ir turistams.
- Dėl religinės šalies specifikos, ypač atostogų laikotarpiais (vietinės nacionalinės ir religinės šventės,), gali keistis pažintinių ir poilsinių kelionių organizavimas (pvz: apsilankymų tvarka, muziejaus objektų ir šventyklų darbo valandos, aptarnaujamos valandos, patiekalai ir jų sudėtys).
- Iranas yra visiškai saugi šalis turistų požiūriu. Plačiai paplitę stereotipai kyla vien dėl politinių Irano ir kitų šalių santykių. Iš tikrųjų, iraniečiai garsėja svetingumu ir draugišku požiūriu į turistus.
- Rusų kalba, vis dar populiariausia užsienio kalba Gruzijoje, Azerbaidžane ir Armėnijoje. Priešingai nei paplitusi nuomonė, Kaukazo gyventojai neturi nieko prieš šios kalbos vartojimą.
- Azerbaidžane, Gruzijoje ir Armėnijoje vietiniai bankomatai ir mokėjimo terminalai priima užsienio bankų korteles. Tačiau mažiau išsivysčiusiuose regionuose turėtų būti naudojami grynieji pinigai.
- Dėl sudėtingos politinės padėties regione reikėtų pasirengti detalesnei sienų kontrolės patikrai. Šalia sienų, dažnai keisime autobusus (kartais reiks panešti lagaminus tam tikra atstumą).
- Įvežant į Gruziją vaistus yra privaloma, rankiniame bagaže turėti receptus / pažymas. Priešingu atveju, pagrindinis bagažas gali būti išpakuotas, o vaistai gali būti konfiskuoti. Griežtai draudžiama į Gruziją įvežti vaistų, kurių sudėtyje yra kodeino arba pseudoefedrino (pvz., Ibupromo). Išsamią informaciją galima rasti Gruzijos ambasadoje. Visas bagažas yra peršviečiamas. Išvykstant iš šalies, pasirūpinkite dėl įsigytų daiktų (Ikonų, peilių ir suvenyrų, senovinių daiktų) sertifikatu leidžiančiu juos eksportuoti iš šalies. Kai kurios parduotuvės išduoda jį iškarto, bet ne visada ir ne visur. 
- Dėl skirtingos bakterinės floros, rekomenduojame įsigyti vaistų nuo skrandžio, tokių kaip „Stoperan“ (šie vaistai leidžiami Gruzijoje ir jums nereikia turėti medicininės pažymos). 
- Patogūs batai. Daug kur teks lipti uolingais keliais į kalną. Atminkite, kad kylant į kalnus oras gali žymiai skirtis nuo karštų slėnių. Naudingi bus šiltesni rūbai, kurie taip pat apsaugo nuo lietaus ir  saulės. Pastaba: ne žieminės striukės.
- Dieną prieš išvykimą Rainbow atstovas, pateiks tikslius išskrydimo laikus. Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady. 

Į kainą įskaičiuota
Skrydis (galimai su persėdimu), oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (13 parų + viena naktys traukini), maitinimas (14 pusryčiai ir 11 pietų arba vakarienių), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 190EUR/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS sistema). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams (10-15 EUR - vienam maitinimui), visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, vizos. Nuvykimas į/iš Varšuvos.


Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Ekskursijos metu:
Viešbučiai: *** (13n.) , pagal programą, visi už miesto centro ribų.
Viešbutyje: restoranas, baras, registratūra.
Kambariai: su patogumais, dviviečiai, (yra galimybė pastatyti papildomą lovą). Visi kambariai su patogumais.
Maitinimas: pusryčiai. Pietus arba vakarienės pagal programa, (gėrimai už papildomą mokestį). 

Naktinis miegamasis traukinys iš Baku iki pasienio su Gruzija (tik 4-viečiai kupė). Įspėjimas! Traukiniai Azerbaidžane / Gruzijoje gali skirtis nuo traukinių Europoje, todėl būkite pasirengę patirti tam tikrą diskomfortą ir ne visada pačias švariausias kelionių sąlygas.

Viza
Norėdami efektyviai sutvarkyti formalumus, susijusius su sienos kirtimu, pildant rezervaciją, pateikite šiuos paso duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, pilietybė, paso numeris, paso išdavimo data ir galiojimas. 
 
Minėtų duomenų trūkumas arba neišsamių duomenų pateikimas gali sukelti sunkumų, sieną kertantiems klientams.

- Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš kelionė datos. 
- Teirautis agentūroje.
PASTABA - žmonėms, turintiems Armėnijos antspaudus pase, gali būti neleidžiama įvažiuoti į Azerbaidžaną, net turint galiojančią vizą. Programos dalyviams, anksčiau viešėjusiems Armėnijoje, patariama pasikeisti pasą prieš pateikiant prašymą vizai į Azerbaidžaną. Šis sunkumas galioja tik Azerbaidžanui; Armėnijos pasieniečiams nėra svarbu, ar turistai anksčiau buvo apsistoję Azerbaidžane
Galioja Lietuvos piliečiams, visiems kitiems- informaciją tikrinti agentūroje.

Atsiliepimai
Turistų įvertinimas  Plačiau: 

Į kainą įskaičiuota

Skrydis (galimai su persėdimu), oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (13 parų + viena naktys traukini), maitinimas (14 pusryčiai ir 11 pietų arba vakarienių), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 190EUR/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS sistema). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams (10-15 EUR - vienam maitinimui), visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, vizos. Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Pasirinkti kelionės datą

Į kainą įskaičiuota

Skrydis (galimai su persėdimu), oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (13 parų + viena naktys traukini), maitinimas (14 pusryčiai ir 11 pietų arba vakarienių), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 190EUR/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS sistema). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams (10-15 EUR - vienam maitinimui), visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, vizos. Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.