Mėlynieji ledkalniai - Patagonija (BDX)

420
RNBW 3473 0
RNBW 3473 1
RNBW 3473 2
RNBW 3473 3
RNBW 3473 4
RNBW 3473 5
RNBW 3473 6
RNBW 3473 7
RNBW 3473 8
RNBW 3473 9
RNBW 3473 11
RNBW 3473 12
RNBW 3473 13
RNBW 3473 14
420
RNBW 3473 0
RNBW 3473 1
RNBW 3473 2
RNBW 3473 3
RNBW 3473 4
RNBW 3473 5
RNBW 3473 6
RNBW 3473 7
RNBW 3473 8
RNBW 3473 9
RNBW 3473 11
RNBW 3473 12
RNBW 3473 13
RNBW 3473 14
  • Kelionė

    lektuvu

  • Šalis

    Brazilija, Argentina, Čilė

  • Trukmė

    13 dienų

Šalis: Čilė; Argentina; Brazilija;
Kelionės tipas: 
Apžvalginė kelionė (11n)
Programos kodas: BDX 

Svarbu!

Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje. +370(641)11160, vilnius@rainbowtours.lt 
Ekskursijos vedamos lenkų kalba. 

Programa
Įspūdinga kelionė per žemyną: Buenos Airės • Igvasu kriokliai - didžiausi kriokliai pasaulyje • Rio de Žaneiras • Patagonija - pasaulio pakraštys • Ledynų nacionalinis parkas (UNESCO) • Mėlyni ledynai - Perito Morenas • Garsiausias Čilės parkas - Tores del Painė (UNESCO) • į svečius pas gaučius - kaubojai ir tikra argentinietiška jautiena

kelionės planas

1 diena
2 valandas prieš skrydį susitinkame Varšuvos Šopeno oro uoste, prie Rainbow stovo. Skrydis į Argentiną (su persėdimu). Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady
2 diena
Atvykus į Buenos Airės, po pasų patikros ir muitinės formalumų sutvarkymo, Jūsų laukia rytinę ekskursiją po Argentinos sostinė - dar vadinama Pietų Amerikos Paryžiumi. Tai gyvas, triukšmingas miestas, tango jausmingumas kurio nepalieka nieko abejingu. Pamatysime, be kita ko: istorinę miesto aikštę - Gegužės aikštė su garsiąja Kasa Rosada - prezidento būstine, Kabildo - miesto rotušės kolonijini pastatą ir katedrą, kurioje kardinolu dirbo popiežius Pranciškus. Miesto charakterį pajusime Gegužės gatvėje, kurioje gausu architektūriškai įdomių pastatų. Pravažiuosime plačiausią gatvę pasaulyje - Liepos 9-osios alėja, bei aplankysime menininkų La Boka rajoną su spalvingais skardiniais nameliais. Toliau pagal programa, šiuolaikinės Buenos dalies - Puerto Maderos rajono ir Rekoletos, kapinių , kuriose ilsisi Marija Eva de Peron (Evita), lankymas. Vakarienė viešbutyje ar netoliese esančiame restorane, nakvynė. (Maršrutas apie 100 km)
3 diena
Po ankstyvų pusryčių (galimai sausas davinys), pervežimas į oro uostą ir skrydis į Kalafatę bei pervežimas į Ledynų nacionalinį parką, (UNESCO pasaulio paveldo sąrašas). Šis nuostabi gamtos vieta, laikom antrą, mūsų pasaulyje, pagal plotį ledo dengta žemes teritorija. Pagrindinis mūsų kelionės tikslas, tai parko "gražuolis" - Perito Morenas. Šio ledyno ilgis sudaro 30 km, o kaktos plotis - 5 km. Ledo sienos, atsižvelgiant į vietą ir sezoną, siekia 30–60 m aukštį. Juda jis su apie 2m/para greičiu, kas sukuria nepamirštamą gamtos reginį: milžiniški ledo gabalai atitrūksta nuo likusio ledyno ir su didžiuliu trenksmu krenta į vandenį. Užsuksime į apžvalgos aikšteles, iš kurių galėsime pasigrožėti ledo sienų skilimų. Pageidaujantiems trumpas kruizas laivu, kurio metu grožėsimės didingomis ledo sienomis atspindinčiomis mėlyną dangų (apie 55 USD / asm.). Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 150 km) ​
4 diena
Po ankstyvų pusryčių (galimai sausas davinys) išsiregistruojame iš viešbučio ir vykstame į Tores del Painė nacionalinį parką (Čilė). Šis parkas, įtrauktas į UNESCO biosferos rezervatų sąrašą, neabejotinai yra viena populiariausių Čilės lankytinų vietų ir vienas gražiausių parkų pasaulyje. ​Painės Kordiljera iškilo nepriklausomai nuo Andų ir yra žinoma dėl dviejų spalvų, nuosėdinių ir vulkaninių uolienų derinio. Aptiksime čia įvairių mėlynų ir turkio atspalvių tviskančius ežerus, didžiulius miškus, bei nepakartojamus kraštovaizdžius. Pasisekus pajusime, kas yra tikrasis Patagonijos vėjas, pučiantis net 120 km / h greičiu. Parke taip pat gausu skirtingų gyvūnų rūšių, tarp jų - laukinės antys, guanakos, nandai, kondorai. Išvykos metu pakilsime į apžvalgos terasą, iš kur pasigrožėsime Tores del Painės ir Kuernoso kalnų masyvais. Pasieksime mėlyną Pehou ežerą, prie kurio dažnai galima sutikti gyvenančius čia laukinius guanakus. Grįžimas į viešbutį Kalafatėje, vėlyva vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 500 km) 
5 diena
Pusryčiai viešbutyje (Argentina). Pageidaujantiems siūlome sudalyvauti kruize Archentino ežerų iki pat Upsalos ledyno (už papildomą mokestį apie 180 USD, įskaitant įėjimą į parką). Išvyke iš Punta Banderos uosto, lenkiant mažesnius ledynus, pasieksime Spegacinio ledyną kurio ledo sienos aukščiausioje vietoje siekia iki 130 metrų. Pageidaujantiems po pietų, siūlomas, pasivažinėjimas žirgais Patagonijos stepėse kartu su vietiniais piemenimis - gaučais (apie 90 USD/asm). Vakare apsilankymas ledo bare - persirengę į specialius kostiumus, esant kelių laipsnių šalčiui, galėsime paragauti vietinius gėrimus iš lede išraižytų taurių. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.
6 diena
Po pusryčių pervežimas į oro uostą skrydžiui į Buenos Airės. Apgyvendinimas viešbutyje. Tolimesnis Buenos Airės pažinimas. Plačiausia pasaulio gatve pasieksime Kolon teatrą. Laisvas laikas apsipirkti vienoje pagrindinių parduotuvių gatvių - Florida. Vakare pageidaujantiems, vakarienė su "tango šou" pasirodimų (papildomai mokama apie 100 USD/asm). Svarbu: vyrai privalo dėvėti ilgas kelnes.
7 diena
Po pusryčių pervežimas į oro uostą skrydžiui į Puerto Igvasu. Aplankysime esanti Argentinos pusėje Igvasu krioklio nacionalinį parką. Pasivaikščiojimo takais metu atskleisime tropinių atogrąžų miškų paslaptis, o mūsų akys džiugins gražius krioklių vaizdai; praeisime apie 2 km. ilgio maršrutu iki apžvalgos aikštelės, nuo kurios pasigrožėsime didžiausių Igvasu krioklių - Garganta del Diablo - "Velnio gerklė". Perėjus tiltu atsidursime Brazilijoje. Pageidaujantiems "Latino šou" pasirodimas (apie 75 USD / asm.). Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 50 km).
8 diena
Po pusryčių aplankysime esanti Brazilijos pusėje visame pasaulyje garsaus Igvasu krioklio verčiant iš indėnų kalbos "Didysis vanduo", nacionalinį parką. Pasivaikščiojimo takais metu grožėsimės nuostabiomis vandens kaskadomis, krentančiomis iš skirtingų aukščių, tačiau pagrindinis mūsų kelionės tikslas - didžiausias Igvasu krioklys - Garganta del Diablo - "Velnio gerklė", virš 70 m aukščio. Nuo bazalto skardžiaus krentantis vandens mases ošimas ir visur esanti migla paliks nepamirštamus įspūdžius. Galiausiai liftas nukels mus į viršutinį vandens kritimo lygį, iš kur bus galimybė padaryti dar daugiau unikalių nuotraukų. Pageidaujantiems siūlome: vandens safarį - pasivažinėjimas visureigiais atogrąžų miškų, grožėjantis laukinės gamtos pasauliu, o vėliau valtimis panašiomis į pontonus kelionė prie krioklių (papildomai mokama apie 100 USD / asm.), arba paukščių parkas (papildomai mokama apie 35 USD / asm.) Skrydis į Rio de Žaneirą. Vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 50 km).
9 diena
Po pusryčių ekskursija po vieną gražiausių pasaulio miestų - Rio de Žaneirą. Neįtikėtini vaizdai, tarp kalvų besimaišančios favelos, daugybė kilometrų paplūdimių, gražios įlankos - verčia Rio vadinti nuostabiausiu miestu. Keltuvu pakilsime į Korkovado kalvos viršūnę, kur rasite garsiąją 38m. aukščio Kristaus Atpirkėjo statulą. Iš čia atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į Rio de Žaneirą. Toliau pagal programa raudonasis paplūdimys - Praja Vermelja, iš kurio lyninis keltuvas nukels mus į patį Cukraus Galvos - kalvos viršų (396 m virš jūros lygio). Be grįžtant į viešbuti pakeliui pravažiuosime garsiąją futbolo „šventyklą“ - Marakano stadioną. Kitas sustojimas - „Sambodromas“ - čia kasmet garsiausio karnavalo metų, spalvingų sambos šokėjų procesijos pristato savo įgūdžius.  (atvejais kai „Sambodromas“ nedirba, susipažinsime su jo tik pro autobuso langus). Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 50 km).
10 diena
Laikas atsipalaiduoti ir pasidegini viename nuostabių Rio de Žaneiro paplūdimių - ypač rekomenduojame 4,5 km Kopakabaną arba elegantišką Ipanemą. Pageidaujantiems vakare siūlome - "Brazil šou" pasirodymą (apie 100 USD / asm.). Vakarienė ir nakvynė. Vakarienės metu turėsime galimybę paragauti garsiosios Brazilijos jautienos ir sužinoti apie jos patiekimo būdą, vadinamąjį "Churrascaria de Rodízio"
11 diena
Laikas atsipalaiduoti ir pasidegini viename nuostabių Rio de Žaneiro paplūdimių. Pageidaujantiems siūlome ekskursijas: "Sambos" miestas (apie 60 USD / asm.), skrydis sraigtasparniu (apie 200 USD / asm. 30 min.). 
12 diena
​Po pusryčių pervežimas į oro uostą ir išvykimas į Lenkiją.
13 diena
Atvykimas į Lenkiją.

Įspėjimai!
- Dėl COVID-19 pandemijos ir remiantis atskirais valstybes sprendimais, gali būti draudžiama lankyti tam tikrus turistinius objektus. Esant tokiai situacijai būs siūlomi kiti lankytini objektai. Sprendimą dėl programos keitimo priims keliones vadovas, remdamasis esama informacija / situacija, bei sanitarinėmis rekomendacijomis.
- Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis. 
- Atstovas muziejuose ekskursijų neveda.
- Visą papildomų ekskursijų pasiūlą bei galiojančias kainas pateiks Rainbow atstovas vietoje. Mes negarantuojame visu papildomu ekskursijų įvykdymo.
- Prašome pasirūpinti, patogia-sportine avalyne, pasiimti repelentus ir lengvą lietpaltį (pasivaikščioti Igvasu parke).
- Kai kuriuose vidaus skrydžiuose Argentinoje registruoto bagažo norma - 15 kg. (galimas papildomas mokestis už viršytą bagažo svorį 40 USD - 8 kg)
- SVARBU: nusileidę Buenos Airėse pareigūnai pasų kontrolėje paprašys nurodyti viešbuti kuriame apsistosite Buenos Airėse. Įveskite bet kokį viešbučio pavadinimą: pvz., „Meriti“, arba „Castelar“.
- Dieną prieš išvykimą Rainbow atstovas, pateiks tikslius išskridimo laikus. Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady. 

Į kainą įskaičiuota
Skrydis Varšuva - Buenos Airės (su persėdimu); Rio de Žaneiras-Varšuva (su persėdimu); vidaus skrydžiai (pagal programa)(galimai su persėdimu); oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (11 parų); maitinimas pagal programa(pusryčiai / pusryčiai sausas davinys; vakarienė arba pietus / pietus sausas davinys) (vakarė su "Tango šou" programa Buenos Airės mieste - vakarienės nebus) , pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).


Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 400 USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Nuvykimas į/iš Varšuvos. Į kainą neįskaičiuotas turistinis mokestis Argentinoje, apie 1 USD už naktį / asmeniui. Mokestį reikės sumokėti atstovui arba registratūroje prieš įsiregistruojant.


Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Ekskursijos metu:
Viešbučiai:  **/***  kuklus, bet patogus. (11 parų)
Kambariai: Visi kambariai su patogumais, dauguma su oro kondicionieriais.
Maitinimas: pagal programos aprašymą;


Viza
Norėdami efektyviai sutvarkyti formalumus, susijusius su sienos kirtimu, pildant rezervacija, pateikite šiuos paso duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, pilietybė, paso numeris, paso išdavimo data ir galiojimas. (min 14 par. iki išvykimo)
Minėtų duomenų trūkumas arba neišsamių duomenų pateikimas gali sukelti sunkumų sieną kertantiems klientams.

- Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš kelionė datos. 
- Vizos nereikia
Galioja Lietuvos piliečiams, visiems kitiems - informaciją tikrinti agentūroje.

Skiepai:
Geltonosios karštinės skiepas yra privaloma JAV, Azijos šalių, Kanados ir Indijos piliečiams

Atsiliepimai
Turistų įvertinimas: 5.1//6  Plačiau:  https://r.pl/lody-w-kolorze-blekitu-patagonia/zakwaterowanie-bdx

Argentina
Buenos Airės (Buenos Aires)
Gegužės aikštė (Plaza de Mayo)
Kasa Rosada (Casa Rosada)
Kabildo (El Cabildo)
Gegužės gatvė (Avenida de Mayo)
Liepos 9-osios alėja (Avenida 9 de Julio)
La Boka (La Boca)
Puerto Maderas (Puerto Madero)
Rekoleta (Recoleta)
Kalafatė (El Calafate)
Ledynų nacionalinis parkas (Parque Nacional Los Glaciares)
Perito Morenas (Perito Moreno)
Archentinas // Archentino ežeras (Lago Argentino)
Upsalos ledynas (Glaciar Upsala)
Punta Bandera (Punta Bandera)
Spegacinio ledynas (Glaciar Spegazzini)
Puerto Igvasu (Puerto Iguazu)

Brazilija
Igvasu nacionalinis parkas (Parque Nacional del Iguazu)
Rio de Žaneiras (Rio de Janeiro)
Korkovadas (Corcovado)
Praja Vermelja (Praia Vermelha)
Cukraus Galva (Pão de Açúcar)
Marakanas (Maracana)
Kopakabana (Copacabana)
Ipanema (Ipanema)

Čilė
Tores del Painė (Torres del Paine)
Painės Kordiljera (Cordillera de Paine)
Kuernosas (Los Cuernos)
Pehou ežeras (Pehoe)

Veikėjai
Marija Eva de Peron (de Peron Maria Eva)

Į kainą įskaičiuota

Skrydis Varšuva - Buenos Airės (su persėdimu); Rio de Žaneiras-Varšuva (su persėdimu); vidaus skrydžiai (pagal programa)(galimai su persėdimu); oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (11 parų); maitinimas pagal programa(pusryčiai / pusryčiai sausas davinys; vakarienė arba pietus / pietus sausas davinys) (vakarė su "Tango šou" programa Buenos Airės mieste - vakarienės nebus) , pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 400 USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Nuvykimas į/iš Varšuvos. Į kainą neįskaičiuotas turistinis mokestis Argentinoje, apie 1 USD už naktį / asmeniui. Mokestį reikės sumokėti atstovui arba registratūroje prieš įsiregistruojant.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Pasirinkti kelionės datą

Į kainą įskaičiuota

Skrydis Varšuva - Buenos Airės (su persėdimu); Rio de Žaneiras-Varšuva (su persėdimu); vidaus skrydžiai (pagal programa)(galimai su persėdimu); oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (11 parų); maitinimas pagal programa(pusryčiai / pusryčiai sausas davinys; vakarienė arba pietus / pietus sausas davinys) (vakarė su "Tango šou" programa Buenos Airės mieste - vakarienės nebus) , pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 400 USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Nuvykimas į/iš Varšuvos. Į kainą neįskaičiuotas turistinis mokestis Argentinoje, apie 1 USD už naktį / asmeniui. Mokestį reikės sumokėti atstovui arba registratūroje prieš įsiregistruojant.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.