Kelionė po Italiją bei Prancūziją.

trvl rt bus spb01 PB 01 6d 4
trvl rt bus spb01 PB 01 7d 1
trvl rt bus spb01 PB 01 4d 4
trvl rt bus spb01 PB 01 6d 1
trvl rt bus spb01 PB 01 6d 2
trvl rt bus spb01 PB 01 6d 3
trvl rt bus spb01 PB 01 2d 3
trvl rt bus spb01 PB 01 2d 4
trvl rt bus spb01 PB 01 3d 1
trvl rt bus spb01 PB 01 4d 3 (1)
trvl rt bus spb01 PB 01 5d 1
trvl rt bus spb01 PB 01 5d 3
trvl rt bus spb01 PB 01 5d 4
trvl rt bus spb01 PB 01 4d 1
trvl rt bus spb01 PB 01 3d 2
trvl rt bus spb01 PB 01 3d 4
trvl rt bus spb01 PB 01 3d 3
trvl rt bus spb01 PB 01 4d 2
trvl rt bus spb01 PB 01 2d 1
trvl rt bus spb01 TOP PB 01 5d 2
trvl rt bus spb01 PB 01 7d 4
trvl rt bus spb01 PB 01 7d 3
trvl rt bus spb01 PB 01 2d 2
trvl rt bus spb01 PB 01 7d 2
trvl rt bus spb01 PB 01 6d 4
trvl rt bus spb01 PB 01 7d 1
trvl rt bus spb01 PB 01 4d 4
trvl rt bus spb01 PB 01 6d 1
trvl rt bus spb01 PB 01 6d 2
trvl rt bus spb01 PB 01 6d 3
trvl rt bus spb01 PB 01 2d 3
trvl rt bus spb01 PB 01 2d 4
trvl rt bus spb01 PB 01 3d 1
trvl rt bus spb01 PB 01 4d 3 (1)
trvl rt bus spb01 PB 01 5d 1
trvl rt bus spb01 PB 01 5d 3
trvl rt bus spb01 PB 01 5d 4
trvl rt bus spb01 PB 01 4d 1
trvl rt bus spb01 PB 01 3d 2
trvl rt bus spb01 PB 01 3d 4
trvl rt bus spb01 PB 01 3d 3
trvl rt bus spb01 PB 01 4d 2
trvl rt bus spb01 PB 01 2d 1
trvl rt bus spb01 TOP PB 01 5d 2
trvl rt bus spb01 PB 01 7d 4
trvl rt bus spb01 PB 01 7d 3
trvl rt bus spb01 PB 01 2d 2
trvl rt bus spb01 PB 01 7d 2
 • Kelionė

  autobusu

 • Šalis

  Italija, Prancūzija

 • Trukmė

  8 dienos

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Yra galimybė keliauti į Italiją, su programą : Klasikinė Italijakaina nuo 382,32 už 7 dienas, bei Šiaurės Italija nuo 239,41 eu už 6 dienas!

1 diena: Skrydis: Vilnius – Bergamas. Nakvynė viešbutyje pakeliui į Turiną.
 
2 diena: Pusryčiai. Vykstate į Pjemonto sostinę Turiną, barokinį Italijos perlą. Čia gimė pirmasis Italijos karalius Emanuelis II ir įkūrė šalies sostinę. Ekskursija po miestą: karališkieji Armeria Reale rūmai, kurių karališkoje koplyčioje kruopščiai saugoma žymioji Turino drobulė, Katedra, Palazzo Madama rūmai, Karinjano rūmai, mokslų akademija. Vykstate į netoliese esančią karališkąją *Venaria Reale rezidenciją. Pirmoji pilis stovėjusi čia buvo naudojama karaliaus Viktoro Emanuelio II medžioklių metu, vėliau rūmai plėtėsi ir tapo užmiesčio rezidencija. Rūmai su juos supančiais sodais, savo didybe mažai nusileidžia prancūziškajam Versaliui. Apžiūrite pilies interjerą ir sodus. Kadangi Pjemonto regionas garsėja šokolado gamyba rūmuose įrengtoje kavinėje siūlome paskanauti tradicinio karšto kavos ir šokolado gėrimo (už papildomą mokestį ~3-5 EUR), kuriuo mėgavosi ir rūmuose gyvenusi aristokratija. Nakvynė viešbutyje prie Turino.
 
3 diena: Pusryčiai. Važiuojate Ligūrijos jūros pakrante Nicos link. Jūra, palmės, didingos vilos, virtinė mažų miestelių ir kurortų jus lydės visą kelią. Trumpam sustojate Italijos kurorte San Reme, kuris vadinamas „gėlių miestu“. Po pietų atvykstate į Monako kunigaikštystę. Nykštukinė valstybė Monakas – anklavas Prancūzijos teritorijoje, tankiausiai apgyvendinta Europos valstybė. Viena iš saugiausių pasaulio vietų su palankiomis finansinėmis sąlygomis. Grožis, saugumas, prestižas ir mokesčių nebuvimas – štai dėl ko dauguma turtingų žmonių pasirenka kunigaikštystę gyvenamąja vieta. Čia švartuojasi gražiausios, prabangiausios pasaulyje jachtos. Atvykus ekskursija: *egzotinis sukulentų sodas, *Monako princo rūmai, Nekalto Prasidėjimo Dievo Motinos katedra, „aukso mylia“ vadinamas Monte Karlo rajonas su legendiniu kazino. Vykstate Nicos link. Nakvynė viešbutyje Nicos apylinkėse.
 
4 diena: Pusryčiai. Pažintis su senąja Nica, kuri iki šiol išsaugojo kultūrinius ryšius su kaimynine Italija. Pasivaikštote po žemutinį miestą, apraizgytą siaurų gatvių, pasažų; aplankote Šv. Reparatės katedrą, pakylate į Pilies kalvą su dirbtinėmis kaskadomis, parku, Belandos bokštu, Nyčės terasa, kur akys gėrisi nuostabia panorama į Angelų užutėkį, miestą ir Anglų bulvarą. Išvykstate Marselio link. Sustojate parfumerijos sostinėje Grase, kur aplankote parfumerijos gamyklą ir parduotuvę „Fragonard“. Pravažiuodami trumpai stabtelite Kanuose, garsėjančiuose Festivalių rūmais, senuoju uostu, palmėmis apsodintu Croisette bulvaru. Vakare atvykstate į viešbutį prie Marselio. Nakvynė viešbutyje.
 
5 diena: Pusryčiai. Pažintis su senąja Nica, kuri iki šiol išsaugojo kultūrinius ryšius su kaimynine Italija. Pasivaikštote po žemutinį miestą, apraizgytą siaurų gatvių, pasažų; aplankote Šv. Reparatės katedrą, pakylate į Pilies kalvą su dirbtinėmis kaskadomis, parku, Belandos bokštu, Nyčės terasa, kur akys gėrisi nuostabia panorama į Angelų užutėkį, miestą ir Anglų bulvarą. Išvykstate Marselio link. Sustojate parfumerijos sostinėje Grase, kur aplankote parfumerijos gamyklą ir parduotuvę „Fragonard“. Pravažiuodami trumpai stabtelite Kanuose, garsėjančiuose Festivalių rūmais, senuoju uostu, palmėmis apsodintu Croisette bulvaru. Vakare atvykstate į viešbutį prie Marselio. Nakvynė viešbutyje.
 
6 diena: Pusryčiai. Išvykstate į „antrąja Roma“ vadinamą Avinjoną. Pakeliui, esant galimybei, aplankote visame pasaulyje garsios kosmetikos L' OCCITANE fabriką. Atvykus į Avinjoną ekskursija po senąjį miestą, išsidėsčiusį gynybinių sienų viduje. Apžiūrite didingus *Popiežių rūmus, vienus didžiausių feodalinių rūmų Europoje; šalia esančią bažnyčią, kurioje palaidoti popiežiai Benediktas XII ir Jonas XXII; *St. Benezet XII a. tiltą per Ronos upę ir žavingą XIX a. atnaujintą senamiestį. Vykstate Strasbūro link. Nakvynė viešbutyje prie Miulūzo.
 
7 diena: Pusryčiai. Ekskursija po Elzaso provincijos sostinę Strasbūrą. Aplankote Dievo Motinos katedrą, grožitės jos vakariniu fasadu, vitražais. Praeinate pėstiesiems skirta senąja Turgaus gatve su turtingai dekoruotais elzasietiškais namais, sudarančiais unikalų miesto ansamblį. *Plaukiate laivu gėrėdamiesi gražiausio miesto rajono – „Mažosios Prancūzijos“, dengtų tiltų kvartalo, Vobano užtvankos vaizdais bei Europos institucijų pastatais. Išvykstate Lenkijos link. Kelionė per Vokietiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijos–Lenkijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.
 
8 diena: Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Labai vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą. Kelionės metu nuvažiuojama ~3100 km.
 

Pastabos

* Išvykimas iš Vilniaus.

* Grįžimas galimas į Vilnių, Kauną, ¹Panevėžį, ¹Šiaulius, ¹Klaipėdą, ¹Marijampolę ir Alytų.¹ – yra papildomų sąlygų.

* – mokami objektai. Turistas moka pats apie 100 EUR už visus * pažymėtus objektus.

* Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

 
 

Į kainą įskaičiuota

Skrydis Vilnius – Bergamas, rankinis orlaivio bagažas2 (1 keleiviui 1 vienetas), kelionė autobusu, 7 nakvynės viešbučiuose, maitinimas – 7 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai), kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

Draudimas, registruojamas orlaivio bagažas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Panašios kelionės

9716 large
 • nuo 379 €
 • 7 dienos

Paryžius - Amsterdamas - Liuksemburgas

 • Paryžius - amžinoji kūrybos ir mados sostinė, su puikia virtuve, legendinėmis vietomis ir nesenstančiais meno kūriniais
 • Paryžiaus simbolis - Eifelio bokštas
 • Architektūrinis šedevras – Versalio rūmai
 • Olandijos sostinė Amsterdamas su daugiau nei tūkstančiu tiltų ir tiltelių
 • Pažintis su nykštukinės Liuksemburgo valstybės sostine
x4
 • nuo 260 €
 • 6 dienos

Šiaurės Italija 6 d.

Poilsis prie žydrųjų Adrijos jūros krantų,  nuostabioji Venecija, didžiausias Italijoje Gardos ežeras bei pažintis su Verona ir Sirmione.

MARE 2677
 • nuo 385 €
 • 8 dienos

7n. poilsio Italijoje, Kalabrijoje ant jūros kranto su pusryčiais ir vakarienėmis TIK 385 €!

Šiuolaikinis viešbutis įsikūręs Kalabrijos Jonijos jūros pakrantėje, Soverato įlankoje. Įsikūręs ant kalvos, iš terasos galima pasigrožėti Jonijos jūros pakrantėmis, Squillace ir Soverato įlankomis.

zydroji pakrante nica  antibai  kanai  monakas 1776 7
 • nuo 429 €
 • 5 dienos

Žydroji pakrantė (Nica – Antibai – Kanai - Monakas)

Nepraleisk progos aplankyti Prancūzijos Rivjerą (Žydrąją pakrantę).

disneilendas
 • nuo 466 €
 • 7 dienos

Disneilendas - Paryžius - Asteriksas

 • Disneilendo parke susitiksite su visais garsiausiais Volto Disnėjaus herojais ir pramogausite įvairaus amžiaus lankytojams pritaikytuose atrakcionuose
 • Volto Disnėjaus studijos parke rasite dar daugiau ekstremalių atrakcionų
 • Susipažinsite su Prancūzijos sostine Paryžiumi ir pakilsite į Eifelio bokštą
 • Asterikso pramogų parke šėlsite atrakcionuose, kurie sukurti remiantis prancūzų komiksais apie Asteriksą
 • Apsilankysite Prancūzijos Elzaso regione, pagal kurį buvo nupieštas Volto Disnėjaus filmas „Gražuolė ir pabaisa“
 • Pakeliui namo apsilankysite Vokietijos mieste Rotenburge prie Tauberio, pagal kurį buvo nupieštas animacinis filmas „Pinokis“

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.