Kas iškilo ant ugnikalnio? Kruizas po Kikladų salas

santorinas1
mykonos
oia sunset
Graikija
santorinas
paros
Calamar
GraikijaSantorinis
Mykonos
kruias
santorinas1
mykonos
oia sunset
Graikija
santorinas
paros
Calamar
GraikijaSantorinis
Mykonos
kruias
 • Kelionė

  laivu

 • Šalis

  Graikija

 • Trukmė

  8 dienos

Iš Lenkijos

Kruizas po Kikladų salas: 

 • Santorinas;
 • Mykonos;
 • Paros;
 • Naksos
 • Ekskursijų metu maitinimas - pusryčiai. 
 • Yra galimybė prasitęsti dar savaitę poilsio Santorino saloje!

 

1 diena
Renkamės Varšuvos Šopeno oro uoste 2 h iki planuojamo skrydžio. Užsakomasis skrydis į Santoriną. Skrydžio laikus prašome tikrinti: R.pl/rozklady. Atvykimas, susitikimas su atstovu, pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas poilsiui. 
 

2 diena
Po pusryčių keliaujame į žymiausią Kikladų salų grupės salą – Santoriną ir jos sostinę – Firą. Pabuvosite atvirukuose ir turistinėse nuotraukose vyraujančius nepaprastos salos vaizdus: vulkanai, raudonieji paplūdimiai, šlaitai, tradiciniai namukai, turkio spalvos jūra. Pasivaikščiosime po jaukumu ir spalvingumu spinduliuojantį Firos miestą, pastatytą ant uolos bei kelsimės lyniniu keltuvu ir stebėsime salą iš paukščio skrydžio. Grįžtant jodinėsime asiliukais. Turėsite progą apsilankyti prieš istoriniams Tiros laikams dedikuotame muziejuje, kuriame saugomi Minų civilizacijos eksponatai. Po bendrosios pažinties su sala, turėsite laisvo laiko, kurio metu galėsite užsukti į vietines kavinukes ir užkąsti. Tęsime kelionę keliaudami link graikiškąja pompėja praminto Akrotiri, kuris visai neseniai tapo prieinama archeologine vieta, bylojanti apie buvusį 1600 pr. Kr. miestą. Moderniame muziejuje po vienu stogu galėsite išvysti gatves, namus, bankus ir dirbtuves. Po to keliausime link unikalaus raudonojo Akrotiri paplūdimio. Turėsite laiko savarankiškam miesto pažinimui. Galite įsigyti papildomą vietinę ekskursiją į Oia miestelį ir jame sutikti saulėlydį, tai vienas populiariausių Santorino salos ritualų. Ekskursijos kaina apie 30 EUR/asm. Oia miestelis yra ant aukštos uolos, tai vieta, kur išvysite kvapą gniaužiančius Kalderos vaizdus. Keliausime lankyti išsikerojusio tarp uolų vynuogyno, nepraleisdami progos graikiškos muzikos skambesyje, padegustuoti gardaus vietinio vyno ir burnoje tirpstančio sūrio.


3 diena
Po pusryčių keltu kelsimės į Naksos salą – didžiausią Kikladų salą. Skiriamas Naksos ženklas - Portara - akmeninis Apolono šventyklos rėmas (6 a.pr.Kr.), kuris kviečia svečius į uostą. Tada eisime pėsčiomis į salos sostinę – Horą. Pamatysime gražų senamiestį, pilną siaurų gatvelių, mažų parduotuvėlių ir kavinukių, venecijietišką bažnyčią, kurioje žmonės vis dar gyvena. Ji išlikusi nuo tų laikų, kai salą valdė venecijietis Markas Sanudas. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Rekomenduojame aplankyti patraukliausius salos paplūdimius: Agios Georgios, Plaka arba Agia Maria.


4 diena
Po pusryčių keltu keliamės į Paros, trečią pagal dydį Kikladų archipelago salą. Paros žavi savo kraštovaizdžiu: mažomis kalvomis, tarp kurių stūgso pilys, nesibaigiančiais paplūdimiais, senųjų pastatų liekanomis, nedideliais balta ir mėlyna spalva išsimarginusiais kaimeliais. Sala žinoma dėl stiklo rutuliukų. Aplankysime Parikiją, salos sostinę, kuri žavi savo vingiuotomis gatvėmis, kurios palydės mus link bizantiškosios Ekatontapiliani šventyklos. Pervežimas į kaimelį Nausą, garsėjantį savo paplūdimiais, kavinukėmis, tiekiančiomis aštunkojus ir miestu laikomu vienu gražiausių Kikladose. Laisvas laikas, grįžimas į Naksos. Nakvynė.
 

5 diena
Po pusryčių laisvas laikas Naksos saloje. Praleiskite laiką puikiuose paplūdimiuose, ypač rekomenduojame Agios Prokopios. Šalia paplūdimių yra daug vietinių tavernų, kuriose galėsite ragauti šviežios žuvies, jūros gėrybių, patiekalų iš bulvių. Nakvynė Naksos.
 

6 diena
 Po pusryčių kruizas į Delas ir Mikonas. Delas – mitinė Dievo Apolono ir deivės Artemidės gimimo vieta. Aplankysime išlikusį teatrą, šventyklų kompleksą, Agorą Lviv galeriją, Apolono šventyklą. Trumpa išvyka į Mikonas, kur galėsite išvysti gražiuosius nukalkintus namus, begalinį skaičių vingiuotų gatvelių, kuriose lengvai galima paklysti, venecijietišką uostą, žymiuosius vėjo malūnus. Kai kurie namai taip arti jūros, jog jūros bangų pursai siekia pagridines duris. Mikonos miestas garsėja ir naktiniu gyvenu, tad dar vadinamas graikiškąja Ibiza. Mes pasivaikščiosime senąją miesto dalimi, kuri vadinama mažąja Venecija, čia stūgso istoriniai viduramžiški namai. Mes išvysime ir Paraportiani bažnyčią, vieną seniausių saloje. Pabaigoje pamatysime vėjo malūnus ir aplankysime salos simbolį – Porto pelikaną. Grįžimas į Naksos. Nakvynė.
 

7 diena
Po pusryčių grįšime į Santoriną. Laisvas laikas. Nakvynė Santorine.
 

8 diena
Po pusryčių pervežimas:
- pasirinkusiems grįžti - pervežimas į oro uostą;
- pasirinkusiems papildomą savaitę poilsio Santorinyje - pervežimas į pasirinktą viešbutį.

Dėmesio
Programos tvarka ir eiga gali keistis ar būti sukeistos vietomis.
 

Apgyvendinimas ekskursijų metu
**/ *** viešbučiuose, įsikūrusiuose nuošaliau miesto centro. Kambariai: patogiai įrengti dviviečiai, su vonios kambariais ir WC. Turi oro kondicionierius. Viešbutyje dažniausiai bus restoranas ir baras. Maitinimas: kontinentiniai pusryčiai, pusryčiai ir vakarienės – švediškas stalas. Vietinė kategorija: B, C. 
Pavyzdžiai: Santorinyje: Hotel Albatros - www.hotel-albatros.gr; Naksose - hotel Sagterra - www.sagterra.com

 

Į kainą įskaičiuota

Lėktuvo bilietai Varšuva-Santorinas-Varšuva; oro uosto mokesčiai, pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas, plaukimas kruiziniu laivu, apgyvendinimas (3 dienos Santorinyje, 4 Naksose), 7 pusryčiai, atstovo pagalba.

Į kainą neįskaičiuota

Nuvykimas į Varšuvą,, įėjimo į lankytinus objektus bilietai, papildomos ekskursijos, papildomas maitinimas ar kitos asmeninės išlaidos. Apytiksliai su savimi turėti apie 108 EUR/ asmeniui. Į kainą neįtrauktas turistinis mokestis, kuris Graikijoje įvestas nuo 2018 metų pirmojo ketvirčio, apie 4-5 EUR/ savaitei/ asmeniui. Mokėsite registratūroje, atvykę į viešbutį. Studentams rekomenduojame pasiimti studentų pažymėjimus.

Į kainą įskaičiuota

Lėktuvo bilietai Varšuva-Santorinas-Varšuva; oro uosto mokesčiai, pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas, plaukimas kruiziniu laivu, apgyvendinimas (3 dienos Santorinyje, 4 Naksose), 7 pusryčiai, atstovo pagalba.

Į kainą neįskaičiuota

Nuvykimas į Varšuvą,, įėjimo į lankytinus objektus bilietai, papildomos ekskursijos, papildomas maitinimas ar kitos asmeninės išlaidos. Apytiksliai su savimi turėti apie 108 EUR/ asmeniui. Į kainą neįtrauktas turistinis mokestis, kuris Graikijoje įvestas nuo 2018 metų pirmojo ketvirčio, apie 4-5 EUR/ savaitei/ asmeniui. Mokėsite registratūroje, atvykę į viešbutį. Studentams rekomenduojame pasiimti studentų pažymėjimus.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

8811 larger
 • nuo 386 €
 • 9 dienos

Graikija 9 d. (pažintinė - poilsinė)

 • 4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis viename iš Egėjo jūros kurortų!
 • Ekskursijos po Serbijos sostinę Belgradą, Makedonijos sostinę Skopję ir Vengrijos miestą Segedą
 • Pažintis su žymiausiais Graikijos miestais: Atėnais ir Salonikais.
 • Galimybė apsilankyti Meteorų vienuolynuose ir įsimintinas plaukimas laivu į nuostabaus grožio Skiato salą.Nepakartojamas graikiškas vakaras, kurio metu susipažinsite su tautiniais kostiumais, populiariomis graikiškomis dainomis ir šokiais.
VITL TFSHIER 2
 • nuo 849 €
 • 8 dienos
zth1mai 6
 • nuo 629 €
 • 8 dienos

Poilsis Zakinto saloje, 4* viešbutyje MAISTRALI su viskas įskaičiuota TIK 629 €!

Šis viešbutis, apsuptas žalumos, įsikūręs Tragakyje – tai ideali vieta visiems, kas vertina ne tik jaukią atmosferą, bet ir atostogų pramogas.

64772405
 • nuo 1021 €
 • 8 dienos

VIP poilsis Graikijoje, Kretoje GRECOTEL CARAMEL BOUTIQUE RESORT 5* viešbutyje TIK nuo 1021 €!

Boutique stiliaus viešbutis turintis jaukią, apželdintą teritoriją bei salos kaimo atmosferą su rafinuota elegancija ir šiuolaikinio kurorto patogumais.

157752526
 • 595 €
 • 8 dienos

Poilsis Graikijoje, Rodo saloje, 4* viešbutyje SMARTLINE COSMOPOLITAN HOTEL su Al TIK nuo 595 €!

Viešbutis įsikūręs patogioje vietoje, šalia paplūdimio ir arti miesto. Nuožulni teritorija, jaukiai dekoruoti numeriai. Draugiškas ir paslaugus personalas. Rekomenduojamas poroms ir šeimyniniam poilsiui su vaikais.

89079865
 • nuo 688 €
 • 8 dienos

VIP poilsis Kretoje ALDEMAR ROYAL MARE LUXURY RESORT + THALASSO 5* viešbutyje su HB nuo 688 €!

Didelė ir graži teritorija. Jaukūs numeriai, geras maistas, dėmesingas personalas. Rami dieninė pramoginė veikla, bei vakarinė programa. Viešbutyje dirba rusiškai kalbantis personalas. Viešbutis tinka visų kategorijų turistams.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.