Kalėdinės mugės Vokietijoje

8210 large
7761 large
7940 large
8211 large
5017 large
5055 large
5057 large
7938 large
8210 large
7761 large
7940 large
8211 large
5017 large
5055 large
5057 large
7938 large
 • Kelionė

  autobusu

 • Šalis

  Vokietija

 • Trukmė

  4 dienos

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

 • Pažintis su šventiškai pasipuošusia Žemutinės Silezijos sostine Vroclavu
 • Ekskursijos žavinguose Vokietijos miestuose: Rotenburge prie Tauberio, Niurnberge ir Drezdene 
 • Apsilankymas net trijose Vokietijoje populiariose Kalėdinėse mugėse

 

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į šventiškai pasipuošusią Žemutinės Silezijos sostinę Vroclavą, Odros upės salose įsikūrusį vieną gražiausių Lenkijos miestų. Ekskursija mieste, pastatytame ant 12 salų, sujungtų daugiau nei 100 tiltų. Pasivaikščioję seniausioje Vroclavo dalyje – Katedros saloje, kurioje stovi gotikinė Šv. Jono Krikštytojo katedra, ir praėję „Smėlio“ saloje esančią Švč. Mergelės Marijos bažnyčią, ekskursiją tęsime siauromis grįstomis gatvelėmis ir kiemeliais. Pamatysime universiteto pastatus, Šv. Elžbietos bažnyčią ir daugybę Vroclavo nykštukų – daugiau nei 300 mažų skulptūrėlių, išsibarsčiusių senamiestyje. Šventiškai papuoštoje Vroclavo Turgaus aikštėje, vienoje didžiausių Lenkijoje, pasigrožėsime eilėmis spalvingų namų, originaliu fontanu bei senąja rotuše, kuriai pastatyti prireikė beveik dviejų šimtmečių. Laisvas laikas senamiestyje. Nakvynė viešbutyje Lenkijos-Vokietijos pasienyje.

2 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Rotenburgą prie Tauberio upės, kuris dėl išlikusios architektūros, gynybinių įtvirtinimų bei klestinčios vyno kultūros išsaugojo senove alsuojančią atmosferą. Apžvalginės ekskursijos metu aplankysime Turgaus aikštę, apžiūrėsime miesto rotušę su 60 m aukščio bokštu*, miesto ponų patarėjų užeigą su laikrodžiu, XIV-XV a. gotikinę šv. Jokūbo bažnyčią. Aplankysime senamiestyje Advento laikotarpiu šurmuliuojančią Kalėdinę “Reiterlesmarkt” mugę, kuri išlaikiusi pačias seniausias vokiškas tradicijas. Taip pat užsuksime į pačią didžiausią Europoje Käthe Wohlfahrt parduotuvę, kurioje Kalėdos niekada nesibaigia. Šioje kalėdinėmis prekėmis prekiaujančioje krautuvėlėje ištisus metus galima rasti šventinių atributų. Vykstame į Niurnbergą – antrą pagal dydį miestą Bavarijos žemėje pietų Vokietijoje. Pažintį su miestu pradėsime nuo imperatoriškosios Kaiserburg pilies, kuri net 500 metų buvo Vokietijos karalių ir imperatorių rezidencija, viena iš nedaugelio, turėjusi teisę saugoti imperijos brangenybes. Pasivaikščiosime senamiesčio gatvelėmis ir apžiūrėsime Pilato ir Diurerio namus, Budelio tiltą, Šv. Dvasios ligoninę, grožėsimės miesto rotuše, Gražuoliu fontanu bei Dievo Motinos bažnyčia, žavinčia bene gražiausiu akcentu – laikrodžiu, kuriame tam tikrą valandą septynios figūrėlės, vaizduojančios Vokietijos imperijos kunigaikščius, tris kartus apsisuka aplink sėdintį imperatorių. Po ekskursijos laisvas laikas vienoje populiariausių ir įspūdingiausių kalėdinių mugių Vokietijoje „Christkindlesmarkt“, kurioje galėsite paragauti labai mažų Niurnbergo dešrelių, kepamų tiesiog gatvėje, o gardumynų mėgėjai galės įsigyti Niurnbergo meduolių „Lebkuchen", parduodamų spalvingose muzikinėse dėžutėse. Mugėje taip pat skamba šventinės chorų giesmės ir pučiamųjų orkestrų muzika, o išpuoštuose nameliuose prekybininkai siūlo įsigyti įvairiausių gardumynų bei suvenyrų artimiesiems. Nakvynė viešbutyje prie Niurnbergo.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Drezdeną, dar vadinamą „Elbės Florencija“. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis: Briul terasa, vadinama “Europos balkonu”, atstatyta Dievo Motinos katedra, „Karališkoji eisena“ – freska iš daugybės porcelianinių plokštelių, kurioje pavaizduoti Vetinų dinastijos kunigaikščiai, renesanso stiliaus Karališkieji rūmai ir Karališkosios šeimos koplyčia, garsieji Zemperio operos rūmai, barokiniai Cvingerio rūmai. Po ekskursijos laisvas laikas Drezdeno „Striezel-markt“ kalėdinėje mugėje, kuri vyksta nuo 1434 m. ir yra viena žymiausių Vokietijoje. Mugėje mūsų lauks atrakcionai, pasakų nameliai, įvairiausi pasirodymai, amatininkų dirbtuvėlės, kuriose galima įsigyti dovanėlių artimiesiems. Ir tai tik dalis tos Kalėdų pasakos, kurią galėsime pajusti šventiškai pasipuošusiame mieste. Išalkę galės paragauti gardžių Tiuringijos dešrelių, šventinėje kepykloje – kalėdinio Drezdeno pyrago, ypatingai paruoštos saksoniškos kiaulės kojos, susišildysime siūlomais karštais gėrimais, pasivaišinsime vietiniu midumi bei vynu, kuris atvežtas iš Elbės slėnio. Laisvas laikas. Išvykstame viešbučio link. Nakvynė viešbutyje netoli Vokietijos – Lenkijos pasienio.

4 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; ekskursinė programa; kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus; vietinių gidų paslaugos ~ 15 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Panašios kelionės

5631 larger
 • nuo 343 €
 • 5 dienos

Europos pramogų parkas - Niurnbergas - Vokietijos Legolendas

Europos parkas – didžiausias Vokietijoje pramogų parkas, puikiai pritaikytas įvairaus amžiaus lankytojams

5c43cae52594109bc3325a18b8dd319a2eb60aed
 • nuo 233 €
 • 4 dienos

Serengečio safario ir Heidės pramogų parkai – Brėmenas

Prisiminkite nuostabias vaikystės akimirkas, išsidūkite ir pasisemkite įspūdžių visiems metams Heidės parko atrakcionuose!

3485 large
 • nuo 222 €
 • 4 dienos

Serengečio parkas - Brėmenas - Heidės parkas

Serengečio safaris – aplink pasaulį per vieną dieną. Pamatysite daugiau nei 1500 laukinių ir egzotinių gyvūnų iš įvairių pasaulio šalių.

shveitsariya
 • nuo 298 €
 • 7 dienos

ŠVEICARIJA - VOKIETIJA

Šveicarija ir jos gamtos grožis ne veltui yra šios šalies vizitinė kortelė.

trvl rt bus b38 B38 3d 1
 • nuo 208 €
 • 5 dienos

OLANDIJA (Gėlių parko KEUKENHOF lankymas) (5d./4n.)

Tulpės, nors ir nėra kilusios iš Olandijos, bet jau daugiau nei 400 metų laikomos vienu iš šalies simbolių. XVII amžiuje visa Olandija buvo užsikrėtusi „tulpių manija“ – neįtikėtiną tulpių svogūnėlių kainą buvo pasirengę mokėti kolekcionieriai ir aristokratai.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.