Kalėdinė Vokietija (Berlynas, Kvedlinburgas, Drezdenas)

7761
14628 larger
8195
13259
9046
8211
8210
7761
14628 larger
8195
13259
9046
8211
8210
 • Kelionė

  autobusu

 • Šalis

 • Trukmė

  4 dienos

 • Pažintis su šventiškai pasipuošusia Varšuva ir Berlynu.
 • Ekskursija Kvedlinburge ir unikaliame Advento miestelyje!
 • Apsilankymas žymiojoje Drezdeno kalėdinėje mugėje!
 • Ekskursija po meno lobynų miestą Drezdeną.

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją.  Atvykstame į Lenkijos sostinę Varšuvą. Ekskursija šventiškai papuoštame Varšuvos senamiestyje, jos metu susipažinsime su seniausiomis miesto dalimis. Pamatysime Lenkiją valdžiusių karalių pilį, Žygimanto III Vazos koloną, barbakaną bei gotikinę Šv. Jono katedrą. Apsilankysime Turgaus aikštėje, kurios centre stovi miesto simbolis – Undinėlė. Laisvas laikas Kalėdinėse mugėse. Išvykstame link Vokietijos. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į šventiškai pasipuošusią Vokietijos sostinę Berlyną. Tai miestas, per paskutinį šimtmetį matęs daug įvykių: čia vyko revoliucija, čia buvo nacių būstinė, miestas buvo visiškai susprogdintas, padalintas į dvi dalis ir galiausiai vėl suvienytas. Dabar tai vienas didžiausių miestų Europoje, tarp restauruotų istorinių pastatų čia galima pamatyti daug modernios architektūros, iš arti susipažinti su Šaltojo karo istorija ir apsilankyti pasaulinio garso muziejuose. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysime neorenesansinius Vokietijos Parlamento rūmus Reichstagą ir šalia esantį pagrindinį Berlyno simbolį – Brandenburgo vartus. Pasivaikščiosime Unter den Linden alėja, kur išvysime didingus baroko bei neoklasicizmo stiliaus pastatus. Čia pamatysime ir brolių Humboldtų iniciatyva įsteigtą universitetą. Apsilankysime Žandarmerijos aikštėje, kur stovi Vokiečių katedra ir Prancūzų katedra. Pilies tiltu pereisime į Spree upės salą, kur pasigrožėsime Berlyno katedra. Šiaurinė šios salos dalis vadinama Muziejų sala – tai unikali Berlyno vieta, kurioje įkurti penki garsūs muziejai. Išvykstame į Kvedlinburgą,  suklestėjusį X amžiuje, kai čia buvo įkurtas moterų vienuolynas. Ant kalvos stūksanti vienuolyno bažnyčia pastatyta XI-XII a., o kitą kalvos pusę užima Kvedlinburgo pilis – parkų apsupti renesansiniai rūmai. Senamiestis didžiuojasi vertingais fachverkiniais pastatais, čia yra ir seniausias iš Vokietijoje išlikusių fachverkinių pastatų. Į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktame Kvedlinburge 1009 m. pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose buvo paminėtas Lietuvos vardas. Gruodžio mėnesį Kvedlinburgo senamiestis pavirsta Advento miesteliu žavinčiu savo autentiškumu. Visas miestas pasipuošia ir šviečia ryškiomis šviesomis, o karšto vyno, cinamono bei meduolių kvapas ir saldžios melodijos persmelkia kiekvieną senamiesčio kampelį ir suteikia jam nepakartojamą atmosferą. Vakare išvykstame link Drezdeno. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Saksonijos žemės sostinę Drezdeną, kuris XV amžiuje tapo Vetinų dinastijos valdovų rezidencija. Dėl įspūdingos architektūros, garsių muziejų ir meno kolekcijų „Elbės Florencija“ vadinamas miestas Antrojo pasaulinio karo pabaigoje buvo visiškai sugriautas ir dalis jo pastatų atstatyti visai neseniai. Apžvalginės ekskursijos metu pasivaikščiosite „Europos balkonu“ vadinama Briulio terasa, pamatysite atstatytą Dievo Motinos bažnyčią bei iš daugybės porcelianinių plytelių sukurtą „Valdovų eiseną“, vaizduojančią Vetinų dinastijos valdovus. Apžiūrėję Drezdeno rūmus, katalikų katedrą ir garsųjį Zemperio operos teatrą susipažinsite su Cvingeriu – tarp dviejų buvusių miesto gynybinių įtvirtinimų Augusto II užsakymu iškilusiu baroko stiliaus statiniu. Po ekskursijos laisvas laikas Drezdeno Striezel-markt kalėdinėje mugėje, kuri nuo 1434 m. vyksta kas metai ir yra viena žymiausių Vokietijoje: atrakcionai, pasakų nameliai, įvairiausi pasirodymai, amatininkų dirbtuvėlės, kuriose galima įsigyti dovanėlių Jūsų artimiesiems. Ir tai tik dalis tos Kalėdų pasakos, kurią pajusite šventiškai pasipuošusiame mieste. Išalkę galėsite paragauti gardžių Tiuringijos dešrelių, šventinėje kepykloje - kalėdinio Drezdeno pyrago, ypatingai paruoštos saksoniškos kiaulės kojos, susišildysite siūlomais karštais gėrimais, pasivaišinsite vietiniu midumi bei vynu, kuris atvežtas iš Elbės slėnio. Be to laisvo laiko metu siūlome aplankyti pasaulinio garso muziejuose: viename žymiausių baroko periodo rūmų - Cvingeryje įkurtoje Senųjų meistrų paveikslų galerijoje** arba Drezdeno rūmuose esančiuose „Žaliuosiuose skliautuose“**, kur pamatysite didžiulę brangenybių ekspozicijąVakare išvykstame į Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

4 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Sustojimas pietums. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~25 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; visos kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti, arba nusipirkti maisto.

Į kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~25 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; visos kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti, arba nusipirkti maisto.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.