Jordanija ir Izraelis (JOI)

JOI
RNBW 4670 0
RNBW 4670 1
RNBW 4670 2
RNBW 4670 3
RNBW 4670 4
RNBW 4670 5
RNBW 4670 6
RNBW 4670 7
RNBW 4670 8
RNBW 4670 9
RNBW 4670 10
JOI
RNBW 4670 0
RNBW 4670 1
RNBW 4670 2
RNBW 4670 3
RNBW 4670 4
RNBW 4670 5
RNBW 4670 6
RNBW 4670 7
RNBW 4670 8
RNBW 4670 9
RNBW 4670 10
  • Kelionė

    lektuvu

  • Šalis

    Izraelis, Jordanija

  • Trukmė

    8 dienos

Šalis:  Jordanija, Izraelis
Kelionės tipas: Apžvalginė // apžvalginė + poilsinė kelionė (galimybe pratęsti (7n.) poilsį Jordanijoje) 
Programos kodas: JOI

Svarbu!
Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje +370(641)11160, vilnius@rainbowtours.lt. Ekskurijos vedamos lenkų kalba.

Programa
Jeruzalė - šventasis miestas • Amanas ir Nebo kalnas • Petra - UNESCO lobis • Džarašas - 600 kolonų gatvė • Via Dolorosa - Kryžiaus kelias • Golano aukštumai (pageidaujant) • Raudų siena • Betliejus • Akas ir Haifa • Kafarnaumas - Palaiminimu kalnas • Pajūrio Cezarėja • Tel Avivas • Masada - Erodo tvirtovė • Negyvoji jūra •  Pageidaujantiems, savaitė poilsio Jordanijoje1 diena
Renkamės  Šopeno oro uoste prie „Rainbow“ stovo 2 valandas iki skrydžio. Skrydis į Jordaniją. Atvykus pervežimas į viešbuti Akabą arba Vadi Musą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. (Maršrutas apie 50 km. arba 200km.). Skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady.  
2 diena
Po pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio ir vykstame aplankyti  Petros (Petra), įtrauktos į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Išvysime Faraono lobyno fasadą, Nabatėjų teatrą, karališkąsias kapavietes bei šventyklas. Visas miestas įsikūręs uoloje ir sunkiai pasiekiamame kalnų slėnyje. Greičiausiai buvo apleistas VI a. po Kr.  Dėl pasikartojančių, stiprių žemės drebėjimų, ši vieta buvo vėl atrasta šveicaro, J.L. Burkhardto, tik 1812m. Nuo 1929m. pradėti archeologiniai kasinėjimai ir tik 1958m. Petra tapo atvira turistams. Kai kurie pastatai, įsikūrę šalia esančiose viršukalnėse - rekomenduojame sudalyvauti išvykoje prie vaizdingo vienuolyno. Pervežimas į Amano apylinkėse esantį viešbutį, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 300 km). 
3 diena
Po pusryčių, vyksime į Nebo kalną (Har Nevo), iš kurio pasigrožėsime Jordano įdubos - al Goras (al Ghawr) panorama ir Šventąja Žeme. Pasak istorijos, Nebo kalnas - tai vieta, nuo kurios Mozė išvydo Pažadėtąją Žemę, pirmą ir paskutinį kartą. Kelionę tęsime lankydami Jordanijos sostinę - Amaną (Amman): aplankysime ant kalvos išlikusius, kadaise galingos citadelės, griūvėsius bei archeologijos muziejų. Nuo kalvos grožėdamiesi miesto panorama, pamatysime romėnų teatrą ir odeoną - senovės filharmoniją. Sekantis kelionės maršruto punktas - Džarašas (Jarash) garsėjantis savo forumu. Taip pat išvysime Artemidės šventyklą, ankstyvosios krikščionybės bažnyčias su grindimis išpuoštomis mozaikomis, hipodromą ir svarbiausia, 600 kolonų gatvė. Kelionę tęsime link Jordanijos-Izraelio pasienio. Sieną kirsime Šeicho Huseino tiltu. Po pasienyje vykdomos patikros, pervežimas į Tiberiada (Tiberias). Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė Tiberiados apylinkėse. (Maršrutas apie 150 km).
4 diena 
Po pusryčių, pageidaujantiems pasiūlysime ekskursiją (už papildoma mokesti apie 35USD/asm.) į Golano aukštumas (Golan Heidhts). Kelionės metu turėsite galimybę paragauti endemines - Šv. Petro žuvies (papildomai mokama apie 20USD/asm.). Šią dieną aplankysime svarbias krikščionių religijai vietas: Tabghą (Tabgha) - Petro Primato bažnyčia, kur Jėzus Kristus įvardino apaštalą Petrą savo įpėdiniu žemėje; Kafarnaumas (Kefar Nahum), daug kartų minimas Biblijoje - Jėzaus gyvenamoji vieta ir Palaiminimu kalnas (Kalno pamokslo vieta). Užsuksime į kibucą - specifinę Izraelio „kooperatyvo“ formą. Laivu Tiberiados ežeru - Galilėjos jūra (Buhayrat Tabariya), pasieksime Tiberiadą. Vakarienė, nakvynė viešbutyje Tiberiados (Tiberias) / Nazareto (Natzeret) apylinkėse. (Maršrutas apie 50 km). 
5 diena 
​Po pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio ir mūsų laukia Akas (Acco) (UNESCO sąrašas) su vaizdingų senamiesčių ir kryžiuočių tvirtovę, kurią mes ir aplankysime. Sekantis programos punktas - Haifa (Heifa), kur pasigrožėsime Bahajų šventykla su persiškais sodais (Bahaizmas - tai religinis judėjimas, judaizmo, krikščionybės ir islamo mišinys). Tęsdami kelią, pasieksime Pajūrio Cezarėja (Caesarea Maritima), tai nuostabus uostamiestis, pastatytas, karaliaus Erodo Didžiojo. Čia pamatysime hipodromą, teatrą, akveduką (II a.) ir kryžiuočių sienas su didžiuliais vartais. Palei Viduržemio Jūros pakrantę privažiuosime Tel Avivą (Tel Aviv) pro autobuso langus apžiurėdami įdomiausias miesto vietas. Užsuksime į Jafą (Jaffa) - nedidelį miestą prisiminanti įvykius, minėtus Senajame Testamente. Trumpas pasivaikščiojimas po senamiesti. Pervežimas į viešbutį Betliejaus / Hebrones (Hevron) apylinkėse. Vakarienė, nakvynė viešbutyje. (Maršrutas apie 240 km). 
6 diena 
Po pusryčių, lankysime Jeruzalę (Yerushalayim): Viešpaties ašarų (Dominus Flevit) bažnyčią, Visų Tautų bažnyčią, pastatyta ant  Agonijos uolos, prie Gatsemanės sodo,  Alyvų kalną, Jeruzalės senamiestį: per siauras, vingiuojančias arabų turgaus gatveles, musulmonų kvartale, atkartosime Kryžiaus kelią (Via Dolorosa) link Šventojo Kapo bazilikos, Kalvarijos (Golgotos) kalno, prie Kristaus kapo. Pereisime armėnų ir žydų kvartalais, viena seniausią Jeruzalės  gatvė - „Cardo Maximus“ - senovės romėnų palikymas, iki pat Raudų sienos. Aplankysime Betliejų (Bayt Lahm/ Beyt Lehem) - Jėzaus Kristaus gimimo vietą, kur apžiūrėsime Kristaus Gimimo bažnyčią. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje, Betliejaus / Hebrones (Hevron) apylinkėse. (Maršrutas apie 60 km) Pageidaujantiems (už papildoma mokesti -25 USD/asm.) siulome eksursija "Naktynė Jeruzalė".
7 diena 
Po pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio ir vykstame į Masadą (Masada) - Erodo Didžiojo fortą ir zelotų mūšio lauką. Zelotai - Judėjos politinė ir religinė srovė, kuri ragino kovoti su romėnų valdžia. Užsuksime į Kumraną (Qumran), išgarsėjusio dėka senovinių rankraščių, rastų Negyvosios jūros šiaurės vakarų pakrantės olose - Kumrano rankrščiai. Ir galiausiai, pasieksime Negyvąją jūrą (Dead Sea). Tai žemiausias pasaulio sausumos taškas, net 424m. žemiau vandenyno lygio. Turėsite galimybę isigyti Negyvosios jūros kosmetikos. Pervežimas į Izraelio ir Jordanijos pasini. Sutvarkius visus su sienos kirtimu susisjusius formalumus, atvyksime į viešbuti Akaboje. Vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 320 km)​
8 diena
Po pusryčių, išsiregistravimas iš viešbučio (vėliausiai iki 12.00val)
Turistai, pasirinkę savaitę poilsio, vežami į pasirinktą viešbutį Akaboje arba prie Negyvosios jūros.
Turistai, grįžtantys į Lenkiją, vežami į oro uostą. Skrydis į Lenkiją. 

Įspėjimai!
Dieną prieš išvykimą „Rainbow“ atstovas, pateiks tikslius išskridimo laikus .
Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis. 
Vasaros ir Žemos sezonu programos gali skirtis, prašome tikslinti agentūroje, prieš įsigyjant kelionę.
Atstovas muziejuose ekskursijų neveda. 
Elektriniams prietaisams su „storais kaiščiais“ reikalingi adapteriai.
Jordanijos vizai reikalingi paso duomenys: paso numeris, išdavimo data, pilietybė ir galiojimo laikas.
Dėl daugiareliginės valstybės (Izraelis), ypač atostogų metu (vietinės ir religinės šventės), pažintiniu turu tvarka gali keistis (pvz. lankytinų objektų tvarka, muziejaus, šventyklų darbo laikas).
Svarbia judėjų religinės šventes Jom Kipuras metu, gali keistis maršrutų ir apgyvendinimo detalės. Visas maistas tiekiamas šaltas, patiekiami tik gaivieji gėrimai. 
Geriausiai pasiimti USD valiuta.

Į kainą įskaičiuota
Skrydis į/iš Akabos, oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (7 paros), maitinimas pusryčiai ir vakariene, arba pietus, pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 350USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, sistema TGS). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, viza. Nuvykimas į/iš Varšuvos.


Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Ekskursijos metu:
Viešbučiai: **/*** 7 naktys, pagal programa. Vidutinio lygio viešbučiai.  
viešbutyje: restoranas, baras.
Kambariai: su patogumais, dviviečiai, (yra galimybė pastatyti papildomą lovą). Visi kambariai su oro kondicionieriais, vonios kambariu, dažnai su televizoriumi.
Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė (gali būti pakeista į pietus), gėrimai už papildomą mokestį. 

Viza
Norėdami efektyviai sutvarkyti formalumus, susijusius su Izraelio ir Jordanijos sienos kirtimu, likus ne mažiau kaip 5 dienoms iki išvykimo, pateikite šiuos paso duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, pilietybė, paso numeris, paso išdavimo data ir galiojimas. 
 
Minėtų duomenų trūkumas arba neišsamių duomenų pateikimas gali sukelti sunkumų sieną kertantiems klientams.

- Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš kelionė datos. 
- į Izraeli viza nereikalingą
- į Jordanija, viza - antspaudas dedamas kertant pasienį.
Galioja Lietuvos piliečiams, visiems kitiems- informaciją tikrinti agentūroje.


Atsiliepimai
Turistų įvertinimas 6//6. Plačiau: https://r.pl/jordania-i-izrael/zakwaterowanie-joi

 

Į kainą įskaičiuota

Skrydis į/iš Akabos, oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (7 paros), maitinimas pusryčiai ir vakariene, arba pietus, pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 350USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, sistema TGS). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, viza. Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas. KELIONĖS DATOS IR KAINOS -> http://tiny.lt/zhtc49

Į kainą įskaičiuota

Skrydis į/iš Akabos, oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (7 paros), maitinimas pusryčiai ir vakariene, arba pietus, pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 350USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, sistema TGS). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, viza. Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas. KELIONĖS DATOS IR KAINOS -> http://tiny.lt/zhtc49

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.