Gyvenimo kelionė De Luxe (BID)

418
RNBW 4593 0
RNBW 4593 1
RNBW 4593 2
RNBW 4593 3
RNBW 4593 4
RNBW 4593 5
RNBW 4593 6
RNBW 4593 7
RNBW 4593 8
RNBW 4593 9
RNBW 4593 10
418
RNBW 4593 0
RNBW 4593 1
RNBW 4593 2
RNBW 4593 3
RNBW 4593 4
RNBW 4593 5
RNBW 4593 6
RNBW 4593 7
RNBW 4593 8
RNBW 4593 9
RNBW 4593 10
  • Kelionė

    lektuvu

  • Šalis

    Brazilija, Argentina, Čilė, Bolivija, Peru

  • Trukmė

    16 dienų

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Šalis: Peru; Bolivija; Čilė; Argentina; Brazilija;
Kelionės tipas: 
Apžvalginė kelionė (12+2n) 
Programos kodas: BID De Luxe

Svarbu!

Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje. +370(641)11160, vilnius@rainbowtours.lt 
Ekskursijos vedamos lenkų kalba. 

Programa
Maču Pikču • Kuskas • Ujūnio druskožemis - kaktusu sala ir miražai • Raudonasis Kolorados ežeras Bolivijoje • Atakamos dykuma Čilėje • Mėnulio slėnis ir Mirties slėnis •„Gražuole“ Salta • Bolivijos folkloro pasirodymas įskaičiuotas • poilsis Rio de Žaneire

kelionės planas

1 diena
2 valandas prieš skrydį susitinkame Varšuvos Šopeno oro uoste, prie Rainbow stovo. Skrydis į Perų (su persėdimu). Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozkladyAtvykus į Limą, po pasų patikros ir muitinės formalumų sutvarkymo, pervežimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 25 km).
2 diena
Po pusryčių (galimai sausas davinys) pervežimas į oro uostą ir skrydis į Kuską. Ekskursija po senamiestį (įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą). Kuskas, esantis Peru pietinėje dalyje, 3236 metrų aukštyje, įkurtas pirmojo inkų valdovo Manko Kapako XII amžiuje, o 1533 metais buvo užkariautas Fransisko Pisaro kariuomenės. Programoje: ginklų aikštė, barokinė katedra, kurioje kaupiami Kusko tapybos mokyklos šedevrai ir buvusi saulės šventykla - Coricancha (Qorikancha). Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė su falkloro pasirodymu ir nakvynė.
3 diena 
Pusryčiai. Laisva diena Kuske. Laikas savarankiškam miesto pažinimui arba pageidaujantiems siūlome ekskursija į Pisaką (90 USD / asm.). Po pietų pervežimas (apie 2h.) į geležinkelio stotį Oljantaitambe, iš kur traukinys mus nuveš į žavų miestelį Maču Pikču Pueblą (buvusį Agvas Kaljentesą) - kelionės į Maču Pikču atspirties taško! Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.
4 diena
Po pusryčių atėjo laikas atrasti vieną iš septynių pasaulio stebuklų (įrašytų į UNESCO sąrašą nuo 2007 m.). Maču Pikču - "Prarastas inkų miestas", atrastas pasauliui 1911 m., yra nuostabūs inžinerijos ir architektūros šedevras, gulintys šimtuose terasų. Šios vietos dydis ir grožis leidžia suvokti itin turtingą inkų kultūrą. Pamatysime: Trijų langų šventyklą, apeigines aikštes, gyvenamąjį ir žemės ūkio dalys. Grįžimas į Kuską, apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.
5 diena
Po pusryčių, skrydis į La Pasą, bei ekskursija po vieną iš aukščiausiai esančių pasaulio miestų (3200 - 4050 m virš jūros lygio). Nors La Pasas nėra Bolivijos sostinė, tai prezidento ir valstybės vyriausybės būstinė, departamento centras. Programoje, be kita ko: Šv. Pranciškaus bažnyčią, katedra bei apžvalgos aikštele. Sužadint jauduliui apsilankysime raganų turguje, kur galėsite įsigyti įvairių talismanų ir amuletų. Pervežimas į viešbutį, vakarienė su folkloro pasirodymu ir nakvynė. (Maršrutas  80 km).
6 diena
Po pusryčių (galimai sausas davinys) skrydis į Ujūnį ir pervežimas į didžiausia druskos lyguma pasaulyje - Ujūnio druskožemį. Turistai iš viso pasaulio atvyksta į Boliviją pamatyti šio gamtos stebuklo. Didžiausias pasaulyje druskožemis įsikūrė Altiplano plokščiakalnio širdyje, 3653 m aukštyje virš jūros lygio, ir yra neįprastai plokščias (aukščių skirtumas nesiekia nei 41 cm). Tai apie 10 000 km². ploto ir apie 200 km skersmens didžiulė druskos dykuma, apsupta ugnikalnių. Druskos lygumoje išsiskiria kelios salos, įskaitant garsiąją 500-mečių kaktusų salą. Sausuoju metų laiku dykuma padengta būdingais šešiakampiais, panašiais į bičių korį, o po lietaus tampa mėlynai - baltos spalvos veidrodžiu, su nepakartojamu miražo efektų. Ši absoliučiai unikali ir stebuklinga vieta priskiriama prie gražiausių peizažų žemėje. Nuotraukos su veidrodiniu efektų - neabejotinai taps unikalų šios kelionės suvenyrų. Dykumos lankymas vyksta visureigiais. Pirmiausia vykstame link Lokomotyvo kapinių. Tai unikali vieta, kur XIX – XX amžiuje klestėjo geležinkelis. Jo vystymas buvo glaudžiai susijęs su tuo metu atrastais turtingais mineralų telkiniais ir jų gabenimu iš kasyklų į Ramiojo vandenyno pakrantės uostus. Dabar čia yra maža stotis, krovinių terminalas ir beveik šimtas lokomotyvų ir vagonų, apleistų prieš daugelį metų. Pravažiuojant druskožemiu, pakeliui pamatysime viešbutį, beveik visą pastatytą iš druskos kaladėlių - pagrindinę to regiono žaliavą, bei Dakaro paminklą. Pervežimas į Ujūnį. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 300 km) 
7 diena
Po ankstyvų pusryčių išvykstame link Čilės sienos, (aukščiausias maršruto taškas 4 850 m virš jūros lygio). Ši diena - fotografų rojus. Pakeliui pamatysime  ugnikalnius, bei daugybę ežerų, kiekvienas iš kurių žavi savo skirtingomis spalvomis: žaliąją - Verdės, baltąją - Blankos ir Kolorados - intensyviai raudonos spalvos ežeras, viena gražiausių vietų visoje Bolivijoje. Vandens pigmentacija priklauso nuo įvairių dumblių ir vėžiagyvių rūšių buvimo. Be to, Kolorados ežero paviršiuje galime pastebėti daugybę kontrastingų baltų borakso salelių. Rutos ežeras, garsėja daugybe susitelkusių aplink spalvingus vandenis flamingų. Pietų pertrauka, o vėliau pamatysime vėjo išdrožtą neįprastą uolų darinį Árbol de Piedra, panašų į maždaug 7m. aukščio medį. Vėlai vakare, atvykimas į San Pedro de Atakamą Čilėje. Miestas, esantis maždaug 2440 m aukštyje - tikra žalia oazė Atakamos dykumos centre. Atakama laikoma sausiausia pasaulio vietove, kai kuriose meteorologijos stotyse niekada nebuvo užfiksuota jokių kritulių! Šis dykumos kraštovaizdis buvo tikras iššūkis Dakaro ralio, vedusio per Atakamą į Valparaisą, dalyviams.(Maršrutas apie 450 km).
8 diena
Po pusryčių išvykstame į Mirties slėnį ir Mėnulio slėnį. Pravažiuosime Salio Kordiljera grožėdamiesi neįprastų formų natūraliais druskos dariniais. Ekskursiją pradėsime sustodami Mirties slėnyje. Spalvų įvairove, puošianti įvairios uolos, bei šviečiantys saulės spinduliai, sukuria gražų paveikslą, nupiešti kurį gali tik gamta. Pervežimas į Mėnulio slėni. Šis vardas suteiktas tikrai kosminiam kraštovaizdžiui: sausi ežerai ir dėl lietaus trūkumo sutrukusi žemė primena Mėnulio landšaftą. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas yra apie 200 km) Pageidaujantiems ekskursija prie druskingo Baltinačės ežero.
9 diena
Po pusryčių (galimai sausas davinys), išvykstame link sienos su Argentina. Kelias į Purmamarkos miestą (2324 m virš jūros lygio) tiesiasi per Andus. Šis vaizdingas maršrutas žinomas dėka Dakaro ralių. Pakeliui galėsime pasigrožėti Septynių spalvų kalnu. Pravažiuosime palei Kebrada de Humahuaką tarpeklį (UNESCO). Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė Saltoje
10 diena
Po pusryčių ekskursija po Saltą, dar vadinamą „La Linda“ arba „Gražuole“, dėl vaizdingos įsikūrimo vietos Andų papėdėje. Aplankysime MAAM aukštųjų kalnų archeologijos muziejų, kuriame pamatysime vieną iš trijų puikiai išsilaikiusių inkų dievams paaukotų vaikų mumijų, rastų Ljuljailjako ugnikalnio viršūnėje. Toliau programoje: pagrindinę aikštę su katedra ir Šv. Pranciškaus bažnyčią. Popietinis pervežimas į oro uostą, skrydis į Buenos Airės. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 30 km)
11 diena
Po pusryčių pervežimas į oro uostą skrydžiui į Puerto Igvasu. Aplankysime esanti Brazilijos pusėje visame pasaulyje garsaus Igvasu krioklio verčiant iš indėnų kalbos "Didysis vanduo", nacionalinį parką. Pasivaikščiojimo takais metu grožėsimės nuostabiomis vandens kaskadomis, krentančiomis iš skirtingų aukščių, tačiau pagrindinis mūsų kelionės tikslas - didžiausias Igvasu krioklys - Garganta del Diablo - "Velnio gerklė", virš 70 m aukščio. Nuo bazalto skardžiaus krentantis vandens mases ošimas ir visur esanti migla paliks nepamirštamus įspūdžius. Galiausiai liftas nukels mus į viršutinį vandens kritimo lygį, iš kur bus galimybė padaryti dar daugiau unikalių nuotraukų. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 30 km). Šią dieną pageidaujantiems (leidžiant laikui), pasiūlysime aplankyti paukščių parką (papildomai mokama apie 35 USD / asm.) ir "Latino šou" pasirodimą (apie 75 USD / asm.). Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.
12 diena
Po pusryčių skrydis į Rio de Žaneirą ir ekskursija po vieną gražiausių pasaulio miestą. Neįtikėtini vaizdai, tarp kalvų besimaišančios favelos, daugybė kilometrų paplūdimių, gražios įlankos - verčia Rio vadinti nuostabiausiu miestu. Keltuvu pakilsime į Korkovado kalvos viršūnę, kur rasite garsiąją 38m. aukščio Kristaus Atpirkėjo statulą. 2007 m. Jis buvo pripažintas vienu iš septynių naujųjų pasaulio stebuklų. Toliau pagal programa raudonasis paplūdimys - Praja Vermelja, iš kurio lyninis keltuvas nukels mus į patį Cukraus Galvos - kalvos viršų (396 m virš jūros lygio). Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė (maršrutas apie 50 km)
13 -14 diena
Laikas atsipalaiduoti ir pasidegini viename nuostabių Rio de Žaneiro paplūdimių - ypač rekomenduojame 4,5 km Kopakabaną arba elegantišką Ipanemą. Pageidaujantiems siūlome ekskursijas: atogrąžų salos (apie 75 USD / asm.), Sambos pasirodymas (apie 100 USD / asm.), skrydis sraigtasparniu (apie 200 USD / asm. 30 min.). 
15 diena
​Po pusryčių atlaisvinam kambarius, paliekant bagažą viešbučio saugykloje. Laisvas laikas apsipirkti. Po pietų pervežimas į oro uostą ir išvykimas į Lenkiją.
16 diena
Atvykimas į Lenkiją.

Įspėjimai!
- Dėl COVID-19 pandemijos ir remiantis atskirais valstybes sprendimais, gali būti draudžiama lankyti tam tikrus turistinius objektus. Esant tokiai situacijai būs siūlomi kiti lankytini objektai. Sprendimą dėl programos keitimo priims keliones vadovas, remdamasis esama informacija / situacija, bei sanitarinėmis rekomendacijomis.
- Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis. 
- Atstovas muziejuose ekskursijų neveda.
- Visą papildomų ekskursijų pasiūlą bei galiojančias kainas pateiks Rainbow atstovas vietoje. Mes negarantuojame visu papildomu ekskursijų įvykdymo.
- Prašome pasirūpinti, patogia-sportine avalyne, pasiimti repelentus ir lengvą lietpaltį (pasivaikščioti Igvasu parke).
- Kai kuriuose vidaus skrydžiuose Argentinoje registruoto bagažo norma - 15 kg. (galimas papildomas mokestis už viršytą bagažo svorį 40 USD - 8 kg)
- Atsižvelgiant į didelius oro sąlygų svyravimus lankomose regionuose, pasirūpinkite tinkamą aprangą: neperpučiama striuke, patogus žygio batai, akinius nuo saulės, šiltį „žiemos“ drabužiai (temperatūra gali kristi iki iki -10 ° C), pirštines, kepurę, šalikas.
- Dieną prieš išvykimą Rainbow atstovas, pateiks tikslius išskridimo laikus. Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady. 

Keliones "De Luxe" metu, keliautojai bus apgyvendinami aukštos klasės viešbučiuose (4*) su kondicionieriais, o vadovas ir vairuotojai pasistengs, kad kaip ir kitų kelionės metu, jūs galėtumėte gauti kuo daugiau nepamirštamų įspūdžių. Grupės dydis neviršys 20 asm.

Į kainą įskaičiuota
Skrydis Varšuva-Lima (su persėdimu); Rio de Žaneiras-Varšuva (su persėdimu); vidaus skrydžiai (pagal programa)(galimai su persėdimu); oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (14 parų); maitinimas pagal programa(pusryčiai / pusryčiai sausas davinys; vakarienė arba pietus / pietus sausas davinys), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).


Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 500 USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Nuvykimas į/iš Varšuvos. Į kainą neįskaičiuotas turistinis mokestis Argentinoje, apie 1 USD už naktį / asmeniui. Mokestį reikės sumokėti atstovui arba registratūroje prieš įsiregistruojant.


Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Ekskursijos metu:
Viešbučiai:  ****  (14 parų)
Kambariai: Visi kambariai su patogumais, dauguma su oro kondicionieriais.
Maitinimas: pagal programos aprašymą;


Viza
Norėdami efektyviai sutvarkyti formalumus, susijusius su sienos kirtimu, pildant rezervacija, pateikite šiuos paso duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, pilietybė, paso numeris, paso išdavimo data ir galiojimas. (min 14 par. iki išvykimo)
Minėtų duomenų trūkumas arba neišsamių duomenų pateikimas gali sukelti sunkumų sieną kertantiems klientams.

- Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš kelionė datos. 
- Vizos nereikia
Galioja Lietuvos piliečiams, visiems kitiems - informaciją tikrinti agentūroje.

Skiepai:
Geltonosios karštinės skiepas yra privaloma JAV, Azijos šalių, Kanados ir Indijos piliečiams

Atsiliepimai
Turistų įvertinimas:  Plačiau:  

Peru
Lima (Lima)
Kuskas (Cusco)
Ginklų aikštė (Plaza de Armas)
Pisakas (Pisac)
Oljantaitambas (Ollantaitambo)
Maču Pikču Pueblas (Machupicchu pueblo)
Agvas Kaljentesas (Aguas Calientes)
Maču Pikču (Machu Picchu)

Bolivija
La Pasas (La Paz)
Ujūnis (Uyuni)
Ujūnio druskožemis (Salar de Uyuni)
Altiplanas (Altiplano)
Dakaras (Dakar)
Verdė (Verde) (Laguna Verde)
Blanka (Laguna Blanca)
Kolorada (Colorada) (Laguna Colorada)
Rutos ežeras (Ruta de las Lagunas)

Čilė
Valparaisas (Valparaiso)
San Pedro de Atakama (San Pedro de Atacama)
Atakama (Atacama)
Mirties slėnis (Valle de la Muerte)
Mėnulio slėnis (Valle de la Luna)
Salio Kordiljera (Cordillera de la Sal)
Baltinačės ežeras (Laguna Baltinache)

Argentina
Purmamarka (Purmamarca)
Kebrada de Humahuaka (Quebrada de Humahuaca)
Salta (Salta)
Ljuljailjakas (Llullaillaco)
Buenos Airės (Buenos Aires)
Puerto Igvasu (Puerto Iguazu)

Brazilija
Igvasu nacionalinis parkas (Parque Nacional del Iguazu)
Rio de Žaneiras (Rio de Janeiro)
Korkovadas (Corcovado)
Praja Vermelja (Praia Vermelha)
Cukraus Galva (Pão de Açúcar)
Kopakabana (Copacabana)
Ipanema (Ipanema)

Veikėjai
Mankas Kapakas (Manco Capac)
Fransiskas Pisaras (Pizarro Francisco)

Į kainą įskaičiuota

Skrydis Varšuva-Lima (su persėdimu); Rio de Žaneiras-Varšuva (su persėdimu); vidaus skrydžiai (pagal programa)(galimai su persėdimu); oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (14 parų); maitinimas pagal programa(pusryčiai / pusryčiai sausas davinys; vakarienė arba pietus / pietus sausas davinys), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 500 USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Nuvykimas į/iš Varšuvos. Į kainą neįskaičiuotas turistinis mokestis Argentinoje, apie 1 USD už naktį / asmeniui. Mokestį reikės sumokėti atstovui arba registratūroje prieš įsiregistruojant.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.