Gdanskas – Malborkas. Šiaurės Lenkijos kultūra ir istorija 2 d./1 n.

sopot najlepsze miasto w polsce zycia studiowania imprezowania 49dc46e09bd32fa67c7e51a0f542eafc
one day gdansk and malbork tour 01
malbork castle 5b03e00e9c76b
96485225
88843229
sopot najlepsze miasto w polsce zycia studiowania imprezowania 49dc46e09bd32fa67c7e51a0f542eafc
one day gdansk and malbork tour 01
malbork castle 5b03e00e9c76b
96485225
88843229
  • Kelionė

    autobusu

  • Šalis

    Lenkija

  • Trukmė

    2 dienos

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

1 diena: Vilnius – Gdanskas (610 km) – Sopotas (12 km) – Malborkas (80 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstama į Gdanską. Pažintis su vienu didžiausių Baltijos jūros pakrantėje įsikūrusiu uostamiesčiu, Hanzos pirklių miestu. Miestas stulbina savo architektūra, kultūros palikimu ir audringa istorija, o taip pat išskirtina miesto atmosfera, kur praeitis ir šiandiena sukuria puikią harmoniją. Ekskursija pėsčiomis po Gdansko senamiestį Ilgąja ir Ilgosios turgavietės gatvėmis, apžiūrint Auksinius, Žaliuosius vartus, Gdansko miesto jungties su jūra simbolį – Neptūno fontaną, gotikos ir renesanso stiliaus miesto rotušę, didžiausią iš plytų pastatytą šventovę Europoje – Šv. Marijos bažnyčią. Pagal galimybę – miesto panorama nuo bažnyčios *bokšto.  Aplankoma Oliva – gražus Gdansko miesto rajonas, apdainuotas garsaus keliautojo Aleksandro von Humbolto, kaip trečioji gražiausia vieta pasaulyje. Olivą garsina ilgiausia bažnyčia Lenkijoje – XII a. katedra, garsėjanti savo įspūdingais vargonais, susidedančiais iš trijų įvairaus dydžio ir skirtingose bažnyčios vietose stovinčių instrumentų. Išvykimas į Sopotą – Baltijos jūros kurortą. Pasivaikščiojimas ilgiausiu Baltijos jūros *molu (511 m), pagrindine Monte Cassino alėja, kerinčia savo pastatų architektūros savitumu, pasigrožima „Kreivuoju namu“– moderniosios architektūros statiniu sukurtu 2003 m. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena: Malborkas – Olštynas (140 km) – Vilnius (420 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Malborką – buvusią kryžiuočių ordino būstinę. Lankoma įspūdingiausia plytinės gotikos *pilis Europoje – monumentaliausias kryžiuočių ordino statinys. Vienoje didžiausių viduramžių Europos pilių buvo įkalintas Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis. Ansamblį sudaro trys pilys, sujungtos į bendrą gynybinį kompleksą, tapusį neįveikiama tvirtove. Ekskursija po didingąją pilį, kiemus, sales, gyvenamąsias ir buitines patalpas. Išvykimas į M. Koperniko miestą – Olštyną. Trumpa pažintis su gotikiniu senamiesčiu – Varmijos kapitulos pilis, kurioje ilgą laiką dirbo M. Kopernikas (pilies vidaus lankymas nenumatytas, Turgaus aikštė, apsupta arkadinių namų, baroko stiliaus rotušė ir gotikinė Šv. Jokūbo bažnyčia. Kelionė per Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota

kelionė turistinės klasės autobusu, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, 1 nakvynė turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

medicininių išlaidų draudimas kelionės metu, (*) pažymėti objektai (apie 70 PLN), kai kurių lankomų vietų vietinių gidų paslaugos (pagal galimybę – rusų arba anglų kalba), arbatpinigiai, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.