GARDINAS - vienos dienos išvyka (vizos nereikalingos)

kayaks augustow canal
744353572382a67c351150b1ce718897
2
2
1025817856
bel11
kayaks augustow canal
744353572382a67c351150b1ce718897
2
2
1025817856
bel11
 • Kelionė

  autobusu

 • Šalis

  Baltarusija

 • Trukmė

  1 diena

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Gardinas – pirmasis Baltarusijos miestas, kurį Europos Sąjungos piliečiai gali aplankyti be vizos. Tai miestas, kuris įsikūręs prie Nemuno kranto ir garsėja beveik visais architektūrinių stilių paminklais. Gardinas taip pat yra vienas seniausių Baltarusijos miestų, todėl turi turtingą įvairių tautų istorinį palikimą, bei išlaikęs senovinę architektūrą. Tai vienas lankomiausių šalies miestų, maloniai nustebinantis jau iš pirmo žvilgsnio: tvarkingas, gražus ir artimas Lietuvos sostinės senamiesčiui. Pagrindinis miesto gyvenimas ir daugiausia lankytinų objektų ir yra senamiestyje. Vasarą veikia daug lauko kavinių, groja gatvės muzikantai. Senamiestis labai prižiūrimas. Vieni labiausia lankomų objektų yra Gardino pilys – senoji ir naujoji, abi žvelgia į apačioje tekantį Nemuną. Senoji pilis dar vadinama Vytauto pilimi, nes joje rezidavo didysis kunigaikštis Vytautas. Naujoji pilis – tai visas statinių kompleksas su muziejais.
Kelionės metu vyksite ir prie vieno iš trijų Baltarusijos respublikoje esančių Augustavo kanalo šliuzų – Nemnovo kanalų. Tai paskutinysis kanalo šliuzas prieš jam susijungiant su Nemunu. Nors kanalas buvo statomas beveik 200 metų atgal, bet iki šiol puikiai veikia vandens lygio pakilimo ir nuleidimo technika.Kelionių organizatorius INTERLUX Travel siūlo ypatingą pramogą – pasiplaukiojimą laiveliu su šliuzavimu.


1 diena: Vilnius - Gardinas

 • Išvykstame iš Vilniaus arba Kauno (~03:00 –  ~05:00).
 • Važiuojame per Lietuvos – Baltarusijos pasienį.
 • Susitikimas su gidu (rusų kalba).
 • Ekskursinė išvyka į Augustavo kanalus. Sezono metu (kovo mėn. – spalio mėn.) siūlome išbandyti šliuzavimo sistemą ir pasiplaukiojimą laiveliu po Augustavo kanalą (trukmė ~1 val.) – papildomas mokestis 10 €/asm.
 • Pageidaujantiems siūlome baltarusių nacionalinius pietus restorane (papildomas mokestis 8 €/asm.).
 • Ekskursija po Gardino miestą.
 • Pažintis su miestu. Ekskursija po Gardino miestą. Apžiūrėsite Senąją ir Naująją pilis, Bernardinų bažnyčią, Gardino getą, gaisrinės bokštą, Koložos cerkvę. Taip pat Gardino senamiestyje išgirsite įdomių pasakojimų apie Tyzenhauzų aikštę, Žilibero parką, universitetą, Katedrą.
 • Laisvas laikas po ekskursijos.
 • Pageidaujantys laisvu metu turės galimybę apsipirkti, aplankyti Gardino miesto Zoologijos sodą (įėjimo bilietas ~3 €/asm.) arba užsukti į vaistinę – muziejų.
 • Grįžtame atgal į namus iki vidurnakčio.

 

Keliaujantiems į Baltarusiją – viza nereikalinga, reikalingas pasas (galiojantis ne trumpiau nei 6 mėn. po kelionės grįžimo), asmens tapatybės kortelė negalioja.

 

Į kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu, Kelionės vadovo-gido paslaugos, Ekskursija po Gardino miestą, Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

Bevizis leidimas į Baltarusiją – 3 €/asm. (PRIVALOMAS VISIEMS KELIAUTOJAS), Pietūs Gardine (nacionalinė virtuvė) – 8 €/asm. (PAGEIDAUJANT), Pasiplaukiojimas Augustavo kanalu – 10 €/asm. (PAGEIDAUJANT), DĖMESIO! Apie apsisprendimą pietauti bei plaukioti Augustavo kanalu (sezono metu) – praneškite registracijos metu! Sveikatos draudimas kelionės metu (privalomas turėti su savimi kelionės metu). Įėjimo bilietai į mokamas lankytinas vietas (muziejus/bažnyčias ir pan.).

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.