Ekscentrinis Dubajus ir dykumos įkvėpis (ZEZ)

ZEZ
RNBW 4524 15
RNBW 4524 14
RNBW 4524 13
RNBW 4524 12
RNBW 4524 11
RNBW 4524 10
RNBW 4524 9
RNBW 4524 8
RNBW 4524 7
RNBW 4524 6
RNBW 4524 5
RNBW 4524 4
RNBW 4524 3
RNBW 4524 2
RNBW 4524 0
RNBW 4524 1
ZEZ
RNBW 4524 15
RNBW 4524 14
RNBW 4524 13
RNBW 4524 12
RNBW 4524 11
RNBW 4524 10
RNBW 4524 9
RNBW 4524 8
RNBW 4524 7
RNBW 4524 6
RNBW 4524 5
RNBW 4524 4
RNBW 4524 3
RNBW 4524 2
RNBW 4524 0
RNBW 4524 1
  • Kelionė

    lektuvu

  • Šalis

    Jungtinių Arabų Emyratai

  • Trukmė

    8 dienos

Šalis: Jungtiniai Arabų Emyratai
Kelionės tipas: Apžvalginė // apžvalginė + poilsinė kelionė (galimybe pratęsti (7n.) poilsį JAE)
Programos kodas: ZEL

Svarbu!
Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje. +370(641)11160, vilnius@rainbowtours.lt. Ekskursijos vedamos lenkų kalba.

Programa
Dubajus - prabangiausi pasaulio pastatai • Abu Dabis - Emyratų sostinė ir didžiausia mečetė • „Dubai Frame“ - stulbinantis miesto remelis • Šardžos emyratas - įlankos perlas • Saulėlydis ir saulėtekis dykumoje • Safaris dykumoje - beprotiški nuotykiai kopose • Kava su aukso drožlėmis Emiratų rūmuose • „Formulės I“ trasa ir „Ferrari World“ • įspūdingas spektaklis „La Perle“ • Pramogų parkas „Motion Gate“ - Holivudo stiliaus pramogos • Pailsėkite Dubajaus paplūdimio klube • Poilsis pasirinktame viešbutyje prie jūros (4n.)


1 diena
2 valandas prieš skrydį susitinkame Varšuvos Šopeno oro uoste, prie Rainbow stovo. Skrydis į Jungtinius Arabų Emyratus. Atvykus pervežimas į viešbuti Dubajaus apylinkėse, apgyvendinimas ir nakvyne. Šią dieną nevakarieniausime (informacija liečia turistus, papildomai įsigijusius vakarienes). Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady.  ​​
2 diena
Po pusryčių mūsų laukia ekskursija po Dubajų (Dubai). Aplankysime senąsias miesto dalis. Pasivaikščiosime kruopščiai atstatytu Al Fahidi kvartalu. Siauromis gatvelėmis pasieksime Kavos muziejų (bus galimybė paragauti tikros arabų kavos, užplikytos vietiniu būdu), išvysime miesto sienų fragmentus ir aplankysime vieną iš tradicinių namų. ​Besivaikščiodami pasieksime Dubajaus įlankos pakrante iš kurios plaukiant į priešinga krantą "abra" valtimis, turėsime galimybe pasigrožėti miesto panorama. Išlipus iš valties, atsidursime garsiajame Dubajaus aukso ir prieskonių turguje. Laisvas laikas apsipirkimui. Privažiuosime "Dubai Frame" - kitaip tariant Dubajaus "remeli", pro kuri pasigrožėsime senojo ir naujojo Dubajaus miesto panorama. Po pietų laisvas laikas, nakvyne. (Vakarienė pagal pageidavimą). (Maršrutas apie 100 km)
Vakare pageidaujantiems (110USD/asm.) siūlome pasigrožėti spektaklių "La Perle" - šviesos ir vandens šou, stebinantis kaskadininkų, akrobatų bei aktorių meistriškumų. Pasirodymas nukelia mus į kriokliu kraštą, šurmuliuojančio miesto apsupti, dekoruojant įspūdingą motociklų kaskadininkų pasirodymą didžiuliame metaliniame perle. Visa tai lydį puikiai priderinta muzika ir garantuoja nepamirštamus teigiamus įspūdžius.
3 diena
Po pusryčių aplankysime Dubajaus verslo centrą ir didžiausią pasaulyje prekybos centrą „Dubai Mall“. Susipažinsime su jo pagrindinėmis traukos vietomis: akvariumu, ledo arena ir kriokliais. Pakilsime į aukščiausio pasaulio dangoraižio Burdž Chalifa (Burj Khalifa) apžvalgos aikštelę. Vykstame į Šardžą (Sharjah), žinomą daugybės kultūrinių objektų dėka.​ Sustosime nusifotografuoti prie kanalo Kasbah (Qasbah) rajone, tai viena mėgstamiausių poilsio vietų tarp Šardžos gyventojų. Nuo Susivienijimo paminklo besivaikščiojant pasieksime Mėlyną turgų (Blue Souk), užimanti du identiškus pastatus. Ekskursijos pabaigoje aplankysime Islamo civilizacijos muziejų, kur įdomiai pristatomas šios kultūros indėlis į pasaulio mokslą ir meną. Grįžimas į viešbuti Dubajaus apylinkėse, nakvyne. (Vakarienė pagal pageidavimą). (Maršrutas apie 100 km).
Po pietų pageidaujantiems siūlomas (85 USD / asm.) pervežimas į Dubajaus paplūdimio klubą, kur galėsite prabangiai praleisti laiką paplūdimyje. Į kainą įskaičiuotą: naudojimasis paplūdimiu ir baseinu, rankšluosčiai, gultai, skėčiai ir 2 nealkoholiniai gėrimai).
4 diena
Po pusryčių tęsiame pažinti su Dubajumi (Dubai). Pirmiausia aplankysime Marina - aukščiausių pasaulyje daugiabučių namų kvartalą.​Pageidaujantiems siūlome ekskursija jachta, kanalų - tai geriausia galimybe pajusti tikra šios vietos prabanga (mokama -30USD/asm.). Persikelsime į garsųjį Džumeiros Palmė (Palm Jumeirah), dirbtiniu salų archipelagą su prabangiausiu "Atlantis" viešbučiu. Susipažinsime su "The Lost Chambers" akvariumo gyventojais, (apie 65000 egzempliorių). Į žemyną grįšime vienbėgių geležinkelių (MonoRail), magnetiniu traukiniu, pro kurio langus, bus gerai matomi Palmos pastatai ir pamatai. Džumeiros (Jumeirah) paplūdimį, turėsite galimybė ne tik patikrinti vandens temperatūrą Persijos įlankoje, bet ir nusifotografuoti prie vieno svarbiausių miesto simbolių - Burdž al Arab (Burj Al-Arab) viešbučio, primenančio bures. Užsuksime į Madinat Džumeiros (Madinat Jumeirah) kompleksą, vadinamą Dubajaus Venecija. Tęsdami kelione, lankomės prekybos centre "Mall of the Emirates", kur gausu ne tik parduotuvių ir kavinių, bet ir pastatyta, pirmoji Viduriniuose Rytuose uždara slidinėjimo trasa ir galiausiai, apsilankysime Dubajaus stebuklų sode (veikia sezoniniai). Grįžimas į viešbuti Dubajaus apylinkėse, nakvyne. (Vakarienė pagal pageidavimą). (Maršrutas apie 100 km).
5 diena
Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio ir vykstame į Abu Dabį (Abu Dhabi) - JAE sostinę. Išvysime įspūdingą Didžioji šeicho Zajido mečetę (Sheikh Zayed Mosque) - svarbiausią miesto simbolį. Aplankysime sostines centrą, pakeliu į kuri sustosime ne tik nufotografuoti vieno prabangiausio pasaulyje viešbučio "Emirates Palace" bet ir atsigerti kavos su aukso drožlėmis. Pravažiuosime Korniche (Corniche) promenada link uosto. Užsuksime į rytinėje salos dalyje esanti turgų. Persikelsime į Laimės salą - Sadijato salą (Saadiyat Island), kurios peizaže išsiskiria Luvro Abu Dabio muziejaus kupolas. Naktį praleisime viešbutyje dykumoje. Apgyvendinimas ir nakvyne. (Vakarienė pagal pageidavimą). (Maršrutas apie 300 km).
Pageidaujantys aplankyti "Ferrari World" (mokamą 95USD/asm), po šeicho Zajido mečetės lankymo, savarankiškai (taksi) vyksta į "Ferrari World", nedalyvaujant tolimesnėje ekskursijoje po Abu Dabio miestą. Pervežimas į viešbutį su grupe.
6 diena
Po pusryčių laisva diena dykumos kurorte. Galima ilsetis ir maudytis baseine arba sudalyvauti dykumos safarije (apie 75 USD / asmeniui) - pusės dienos kelionė 6 - viečiais visureigės su keturiais varančiaisiais ratais. Pajusime dykumos „alsavimą“, lekiant nesuskaičiuojamais auksinio smėlio ruožais, pereinančiais į didžiules kopas. Įspūdžiai ne blogesni, nei Dakaro ralyje! Pabaigoje ilsimės grožėdamiesi saulėlydžiu dykumoje ir klausydamiesi neišmatuojamos jos tylos. Grįžimas į viešbuti, nakvyne. (Vakarienė pagal pageidavimą). 
7 diena
Auštant (prieš pusryčius) galiesite stebėti nepakartojamą saulėtekį virš dykumos. Po pusryčių ir išsiregistravimo grįžtame į Dubajų. Laisvas laikas savarankiškam miesto pažinimui. Nakvyne. (Vakarienė pagal pageidavimą) (Maršrutas apie 300 km).
Pageidaujantiems siūlome aplankyti pramogų parką „Motion Gate“ - panerti į tikras olivudo stiliaus pramogas, įkvėptos „Dreamworks“, Kolumbijos, „Lions Gate“ filmų (apie 85 USD / asm.).
8 diena
Po pusryčių, išsiregistravimas iš viešbučio (vėliausiai iki 10.00val) (pusryčiai sausas davinys)
Turistai, pasirinkę savaitę poilsio, vežami į pasirinktą viešbutį.
Turistai, grįžtantys į Lenkiją, vežami į oro uostą. Skrydis į Lenkiją.  

Įspėjimai!
- Dieną prieš išvykimą Rainbow atstovas, pateiks tikslius išskridimo laikus. Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady. 
- Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis. 
- Atstovas muziejuose ekskursijų neveda.
- Geriausiai pasiimti USD valiuta. Priimami banknotai naujesnio pavyzdžio nuo 2006m
- Elektriniams prietaisams reikalingi adapteriai (galima įsigyti registratūroje arba nusipirkti vietinėse parduotuvėse, apytiksliai 3-5 USD).
- Lankant kai kurios programoje išvardintus objektus privaloma tinkama apranga. Vyrams: ilgos kelnes, "polo" marškinėliai (su apykaklė) ir uždara avalynė.   Moterims: ilgi sijonai (iki kulkšnių), palaidinės su ilgom rankovėm (iki riešų) ir šalikas (skara) kaip galvos apdangalas, arba kelnes su ilga tunika. Aukščiau nurodytos taisyklės galioja ir turistams. Lankant Didžiuoja šeicho Zajido ir Kabuso ibn Saido mečetės būtini visiškai uždari neperšviečiami rūbai, privalu pasirūpinti iš anksto (nėra galimybes išsinuomoti vietoje, tik nusipirkti - 20/30USD/asm.)
- Dėl religines šalies specifikos, ypač atostogų laikotarpiais (vietinės nacionalinės ir religinės šventės, pvz., Ramadanas), Gali keistis pažintinių ir poilsinių kelionių organizavimas (pvz., Apsilankymų tvarka, muziejaus objektų ir šventyklų darbo valandos, aptarnaujamos valandos) masto patiekalai ir jų sudėtys).
- Visą papildomų ekskursijų pasiūlą bei galiojančias kainas pateiks Rainbow atstovas vietoje. Mes negarantuojame visu papildomu ekskursijų įvykdymo.

Į kainą įskaičiuota
Skrydis Varšuva - Dubajus - Varšuva (galimai su persėdimu), oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (7 paros), maitinimas - pusryčiai, pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 295USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS sistema). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, turistinis mokestis Dubajuje - 35USD/kambarys/programa;  administraciniai mokesčiai, mokami vietoje - apie 20 USD / asm (išvykimo mokestis iš JAE).  Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Yra galimybe įsigyti (6) vakarienės.


Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Ekskursijos metu:
Viešbučiai: *** 7 paros (5n. Dubajuje; 2n. dykumoje)
viešbutyje: restoranas, baras, registratūra, seifas.
Kambariai: su patogumais, dviviečiai. Visi kambariai su vonios kambariu ir oro kondicionieriumi, dažnai su televizoriumi. 

Maitinimas: pusryčiai. Yra galimybe įsigyti (6 vakarienes) (nurodytomis dienomis, paprastai viešbučių restoranuose), gėrimai už papildomą mokestį. 

Viešbutis Dubajuje 4* Novotel Al Barsha (arba panašaus lygio) www.accorhotels.com/pl/hotel-6535-novotel-dubai-al-barsha/index.shtml#origin=accorhotels
Viešbutis dykumoje 4* Tilal Liwa Hotel (arba panašaus lygio) www.danathotels.com

Pasirenkant savaite poilsio privalomi mokesčiai mokami vietoje:
3* - apie 10AED/Kambarys/para
4* - apie 15AED/Kambarys/para
5* - apie 20AED/Kambarys/para

Daugelis JAE viešbučių renka užstatą. Užstato dydis priklauso nuo viešbučio kategorijos. Priimtinos sekančios mokėjimo formos:

1. Kredito kortelėje esančių lėšų (užstato dydžio) užšaldymas, įvyksta depozitas bus atšaldytas. 
2. Mokėjimas mokėjimo kortele, lėšos bus grąžintos išsiregistravus grynais pinigais vietos valiuta. 
3. Apmokėjimas grynaisiais USD, EUR arba vietine valiuta, lėšos bus grąžintos išsiregistravus grynais pinigais vietos valiuta.

Viza
Norėdami efektyviai sutvarkyti formalumus, susijusius su sienos kirtimu, pildant rezervacija, pateikite šiuos paso duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, pilietybė, paso numeris, paso išdavimo data ir galiojimas. 
 
Minėtų duomenų trūkumas arba neišsamių duomenų pateikimas gali sukelti sunkumų sieną kertantiems klientams.

- Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš kelionė datos. 
- Jungtiniai Arabų Emyratai - vizos nereikia
Galioja Lietuvos piliečiams, visiems kitiems- informaciją tikrinti agentūroje.


Atsiliepimai
Turistų įvertinimas  Plačiau:

 

Į kainą įskaičiuota

Skrydis Varšuva - Dubajus - Varšuva (galimai su persėdimu), oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (7 paros), maitinimas - pusryčiai, pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 295USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS sistema). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, turistinis mokestis Dubajuje - 35USD/kambarys/programa; administraciniai mokesčiai, mokami vietoje - apie 20 USD / asm (išvykimo mokestis iš JAE). Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas. 

Pasirinkti kelionės datą

Į kainą įskaičiuota

Skrydis Varšuva - Dubajus - Varšuva (galimai su persėdimu), oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (7 paros), maitinimas - pusryčiai, pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 295USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS sistema). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, turistinis mokestis Dubajuje - 35USD/kambarys/programa; administraciniai mokesčiai, mokami vietoje - apie 20 USD / asm (išvykimo mokestis iš JAE). Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas. 

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.