Egzotika Light - Kataras (KTL)

KTL
RNBW 4205 0
RNBW 4205 1
RNBW 4205 2
RNBW 4205 3
RNBW 4205 4
RNBW 4205 5
RNBW 4205 6
RNBW 4205 7
RNBW 4205 8
RNBW 4205 9
RNBW 4205 10
KTL
RNBW 4205 0
RNBW 4205 1
RNBW 4205 2
RNBW 4205 3
RNBW 4205 4
RNBW 4205 5
RNBW 4205 6
RNBW 4205 7
RNBW 4205 8
RNBW 4205 9
RNBW 4205 10
  • Kelionė

    lektuvu

  • Šalis

    Kataras

  • Trukmė

    6 dienos

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Šalis: Kataras
Kelionės tipas: Apžvalginė kelionė 
Programos kodas: KTL
programa "Light" leidžia vienu metu pailsėti ir pažinti šalį.

Svarbu!
Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje +370(641)11160, vilnius@rainbowtours.lt. Ekskurijos vedamos lenkų kalba.

Programa
Doha - Kataro perlas ● Vakarų įlankos panorama ir 2022 m. Pasaulio futbolo čempionato stadionas ● al-Vakra ● Islamo meno muziejus ●  rytietiškas turgus souk Waqif ● Pageidaujantiems, 5n. poilsio Katare

kelionės planas

1 diena 
Renkamės  Šopeno oro uoste prie „Rainbow“ stovo 2 valandas iki skrydžio. Skrydis į Katarą (galimai su persėdimu). Atvykus pervežimas į viešbutį, yra galimybė už papildomą mokestį įsigyti apgyvendinimą 5* viešbutyje prie jūros su privačiu paplūdimiu. Šią dieną nėra vakarienės (informacija liečia turistus įsigijusius už priemoką vakarienes), nakvynė viešbutyje. Skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady.  
2 diena
Po pusryčių ekskursija po Doha (Doha). Vykstame į islamo meno muziejų, esantį Korniche (Corniche) bulvare. Muziejus pristato meną įkvėptą islamo ir mokslo pasiekimus iš įvairių pusmėnulio ženklų pažimėtų šalių. Pravažiuosime garsiąją promenada, besistebėdami įlankos ir Vakarų įlankos (West Bay) panorama. Pakeliui pamatysime miesto vizitinę kortelę - Perlo paminklą. Vakarų įlankos rajone mūsų laukia, nauji Dohos simboliai Tornado ir Doha Taueris (Doha Tower) dangoraižiai. Užsuksime į Katarą - Kataro kultūrinį kaimą, kur pasivaikščiodami pamatysime balandžių bokštus, daugybę galerijų ir parodų salių, bei esanti įlankos pakrantėje amfiteatrą. Pasigrožėsime didžiausią ir svarbiausią Kataro al Vahabo (al-Wahab) mečetę (apžiūrima iš išorės), pakeliui minint garsiuosius (žaidžiamas „Qatar Total Open“ turnyras), teniso kortus. Vykstame į Aspire rajoną. Laisvas laikas pietums (už papildomą mokestį) "Villagio" prekybos centre. Netoliese prekybos centro iškylo "The Torch" dangoraižis, "Khalifa" - pastatytas 2022 m. pasaulio futbolo čempionatui stadionas bei hipodromas. Po pietų ekskursija į senamiestį ir "souk Waqif". Programoje: sakalų kvartalas, arklidės, siauros gatvelės pilnos prieskonių ir saldumynų parduotuvių, bei pagrindinė "souk" gatvė su daugybė parduotuvių ir kavinių. Grįžimas į viešbutį, laisvas laikas, nakvynė. (Vakarienė pagal pageidavimą). (Maršrutas apie 150 km) 
3 diena
Po pusryčių vykstame į al Vakrą (al Wakrah). Ankščiau - svarbus Kataro žemėlapyje uostamestis, vėliau - visiškai apleistas miestas, perleidęs savo svarbumą sostinei, šiom dienom ir vėl tampa populiariu, tarp priemiesčių išvykų megėjų. Aplankysime vietinį uostą, į kurį vėl ir vėl plūsta žvejybos laivai su egzotiškomis žuvimis. Pasivaikščiosime promenada. Susipažinsime su įtvirtintais Barzano bokštais, tipiškais šiam regionui fortais, kuriuose ne tik gyveno vietiniai gyventojai, bet ir kertant Arabijos pusiasalį apsistodavo poilsiui arabų pirkliai. Grįžimas į viešbutį, laisvas laikas, nakvynė. (Vakarienė pagal pageidavimą). (Maršrutas apie 150 km) 
4-5 diena 
Laisva diena, laikas poilsiui prie jūros. Bus galimybė pasinaudoti siūlomomis ekskursijomis pvz. dykumos safaris (su nakvyne dykumoje, už papildomą mokestį). Visą ekskursijų pasiūlą pateiks "Rainbow" atstovas vietoje. Grįžimas į viešbutį, laisvas laikas, nakvynė. (Vakarienė pagal pageidavimą). 
6 diena
Po pusryčių, išsiregistravimas iš viešbučio (vėliausiai iki 10.00 val) 
Turistai, pasirinkę 5n. poilsį, vežami į pasirinktą viešbutį Katare.
Turistai, grįžtantys į Lenkiją, vežami į oro uostą. Skrydis į Lenkiją. 

Įspėjimai!
- Kalėdų ir Naujųjų metų, pas atstovą vietoje yra galimybė įsigyti šventinę vakarienę.
- Dieną prieš išvykimą „Rainbow“ atstovas, pateiks tikslius išskridimo laikus .
- Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis. 
- Į Katarą draudžiamas alkoholio įvežimas (net ir pagrindiniame bagaže), jis konfiskuojamas Dohos oro uoste.
- Alkoholis patiekiamas daugelyje viešbučių (išskyrus sausus "dry hotel")
- Beveik visi Dohos paplūdimiai yra privatūs (įėjimo mokestis apie 30 USD / parai asmeniui)
- Viešajame (taip pat ir privačiame) paplūdimyje privaloma tinkama apranga (negalima dėvėti bikinio ar maudymosi kostiumėlio - vyrai turėtų dėvėti šortus).       Moterys privalo uždengti pečius, rankas iki alkūnių, pilvus bei kojas iki kelių. Šios taisyklės netaikomos viešbučiams su privačiais paplūdimiais.
- Geriausiai pasiimti USD valiuta.
- Elektriniams prietaisams reikalingi adapteriai (galima įsigyti registratūroje arba nusipirkti vietinėse parduotuvėse, apytiksliai 5 USD).
- Lankant kai kurios programoje išvardintus objektus privaloma tinkama apranga. Vyrams: ilgos kelnės, "polo" marškinėliai (su kalneriumi) ir uždara avalynė.   Moterims: ilgi sijonai (iki kulkšnių), palaidinės su ilgom rankovėm (iki riešų) ir šalikas (skara) kaip galvos apdangalas.
- Dėl daugiareliginės valstybės (Kataro), ypač atostogų metu (vietinės ir religinės šventės), pažintiniu turu tvarka gali keistis (pvz. lankytinų objektų tvarka, muziejaus, šventyklų darbo laikas).
- Atstovas muziejuose ekskursijų neveda. 
- Visą papildomų ekskursijų pasiūlą pateiks "Rainbow" atstovas vietoje


Į kainą įskaičiuota
Skrydis (galimai su persėdimu), oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (5 paros), maitinimas: pusryčiai, pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 80USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Nuvykimas į/iš Varšuvos. Yra galimybė įsigyti (4) vakarienės.

yra galimybė už papildoma mokesti įsigyti apgyvendinimą 5* viešbutyje prie jūros su privačiu paplūdimiu.

Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Ekskursijos metu:
Viešbučiai: **** 5 naktys, pagal programą. 
Plaza Inn Doha: www.plazainn.com.qa
Intercontinental Doha: www.doha.intercontinental.com
arba panašaus lygio 


Viza
Norėdami efektyviai sutvarkyti formalumus, susijusius su sienos kirtimu, likus ne mažiau kaip 5 dienoms iki išvykimo, pateikite šiuos paso duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, pilietybė, paso numeris, paso išdavimo data ir galiojimas. 
 
Minėtų duomenų trūkumas arba neišsamių duomenų pateikimas gali sukelti sunkumų sieną kertantiems klientams.

- Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš kelionė datos. 
- į Katarą viza nereikalinga
Galioja Lietuvos piliečiams, visiems kitiems- informaciją tikrinti agentūroje.


Atsiliepimai
Turistų įvertinimas  Plačiau:

 

Į kainą įskaičiuota

Skrydis (galimai su persėdimu), oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (5 paros), maitinimas: pusryčiai, pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 80USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Nuvykimas į/iš Varšuvos. Yra galimybė įsigyti (4) vakarienės. yra galimybė už papildoma mokesti įsigyti apgyvendinimą 5* viešbutyje prie jūros su privačiu paplūdimiu.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.