Baobabų alėjoje (MAB)

249
RNBW 3591 0
RNBW 3591 1
RNBW 3591 2
RNBW 3591 3
RNBW 3591 4
RNBW 3591 5
RNBW 3591 6
RNBW 3591 7
RNBW 3591 8
RNBW 3591 9
RNBW 3591 10
RNBW 3591 11
RNBW 3591 12
RNBW 3591 13
RNBW 3591 14
RNBW 3591 15
RNBW 3591 16
RNBW 3591 17
RNBW 3591 18
RNBW 3591 19
RNBW 3591 20
RNBW 3591 21
RNBW 3591 22
249
RNBW 3591 0
RNBW 3591 1
RNBW 3591 2
RNBW 3591 3
RNBW 3591 4
RNBW 3591 5
RNBW 3591 6
RNBW 3591 7
RNBW 3591 8
RNBW 3591 9
RNBW 3591 10
RNBW 3591 11
RNBW 3591 12
RNBW 3591 13
RNBW 3591 14
RNBW 3591 15
RNBW 3591 16
RNBW 3591 17
RNBW 3591 18
RNBW 3591 19
RNBW 3591 20
RNBW 3591 21
RNBW 3591 22
  • Kelionė

    lektuvu

  • Šalis

    Madagaskaras

  • Trukmė

    15 dienų

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Šalis: Madagaskaras
Kelionės tipas: Pažintinė 
Programos kodas: MAB

Svarbu!
Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje +370(641)11160, vilnius@rainbowtours.lt. Ekskurijos vedamos lenkų kalba.

Programa
Madagaskaro sostinė - Antananaryvas • Baobabų alėja • Didžiuliai chameleonai ir lemūrai • Laibapirščiai arba ai- ai • Cinži de Bemarahos • Drėgnų atogrąžų miškų turtai 

kelionės planas

1 diena
Renkamės Šopeno oro uoste prie „Rainbow“ stovo 2 valandas iki skrydžio. Skrydis į Madagaskarą su persedimu, viename iš Europos oro uostų. Atvykus į Antananaryvą pervežimas į viešbuti, nakvynė. Skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady.  
 2 diena
Po pusryčiu vykstame Ancirabės (Antsirabe) link. Miestas gražiai įsikurę centrinėje aukštumoje pasipuošes XXa. pradžios kolonijinio styliaus pastatais, dėl esamu čia terminiu vandens šaltiniu dažnai vadinamas "Vichy" - sveikatingumo kurortu. Dėl gausaus rikšų skaičiaus ir ju įvairovės Ancirabė taip pat žinomas kaip Madagaskaro rikšu sostine. Butent šio transportu, remdami vietinį versla praeis mūsų eksursija po semanesti (už paplidoma mokesti apie 3EUR). Pakeliui užsuksime į  Ambatolampį (Ambatolampy), garsėjančiame aliuminio gaminiais, kur aplankysime vietine kalvystę. (Maršrutas apie 140km)
3 diena
Ryte išvykstame į vakarus iki Morondavos (Morondava), isikurusios prie Mozambiko kanalo. Paliekame Madagaskaro aukštumų teritorijas apgyvendintos, Merina tautos atstovais, ir patenkame į žemumų sritis, kur dominuoja juodieji salos gyventojai - Sakalava, garsėjantys savo drąsa. Aukštikalnių kraštovaizdis su ryžių laukais pereis į sausas teritorijas su augmenijoje vyraujančiais sukulentais, įskaitant baobabus. Pakeliui pravažiuosime Miandrivazo (Miandrivazo) miestą - uosto. Ši gyvenvietę prie Mahadzilo (Mahajilo) upės - laikomą viena karsčiausių salos vietų. Vakare atvykimas į viešbutį Morondavoje, apgyvendinimas, vakarienė  ir nakvynė. (maršrutas apie 490 km) 
4 diena
Po pusryčių pasivaikščiosime po miestą, grožedamesi buvusios "Sakalava" karalystės sostinės žavesiu. Susipažinsime su vietinės žvejų bendruomenės kasdieniu gyvenimu. Laikas čia teka lėtai lėtai, žmonės yra draugiški gyvenantis atsižvelgiant į Madagaskaro „more more“ - filosofiją, atmetančia bet koki skubėjimą. Šią dieną pakeisime autobusą į 4x4 automobilius, tesdami kelia Madagaskaro bekelėje "off road". Po pietų pravažiuosime garsiaja baobabų alėja, vienintelė vieta pasaulyje, kur palei pagrindinį kelią (trasa veda į salos šiaure) šie medžiai auga tokiu tankumu. Baobabai - tai galingi ir ilgaamžiai sukulentai, nemetantis sausu metų laiku savo lapus ir primenančius medžius, pasodintus šaknimis aukštin. Iš visų 9 baobabų rūšių 6 sutinkami tik Madagaskare. Vietinius baobabu rūšis, skirtingai nuo likusio pasaulio, apdulkina naktiniai lemūrai. Važiojant baobabu alėja turesite išskirtine proga pasidaryti nepakartojams nuotraukas, besikeičiant saules apšvetymui.  Nakvynė netoli Kirindžio Mitėjos nacionalinio parko (Parc National de Kirindy Mitea). Tai miško dalys, metančio savo lapus sausos paros metų su daugybe vietines faunos ir floros egzempliorių prisitaikusiu prie sezoniniu krituliu klimato. Sutemus, leisimes į nuotikį - išvyka po naktyni miška, lemūru paješkai, iskaintant ir mažiausia pelini lemūrą. Be to, pasisekus turesite galymibe sutikti chameleonus, nykstančia Madagaskaro milžiniška žiurkė, primenančia kengūrą (Hypogeomys antimena)  ir Fosa - didžiausia saloje plėšrusi žinduoli, medžiojanti lemūrus. Vakarienė . 
5 diena 
Šia dieną tęsiame savo kelionę į salos šiaure į Bekopaką (Bekopaka) - atskaitos taška Cinži de Bemarahos gamtos draustinio (Tsingy de Bemaraha Strict Nature Reserve) aplankymui. Pakeliui mus lydes kraštovaizdis su dominuojančiais baobabais. Du kartus kirsime upės, įskaitant Ciribihina (Tsiribihina) upę - Sakalava gentes kilmės vietą. Jie laikomi drąsiausia etnine grupe Madagaskare. Atvykimas į viešbutį. Nakvynė.  (maršrutas 190km). 
6 diena 
Diena, skirta Cinži de Bemarahos gamtos draustinio apžiūrėjimui. Pasigrožesite ispudingomis karsto kalkakmenio aštrių uolu deriniais, adatų miškų ir įspūdingu Manambovo (Manambovas) upės kanjonu. Nepalesti miškai, mangroves ir ežerai sukuria retų lemūrų ir paukščių rūšių buveine. 1990 m. Teritorija buvo įtraukta į UNESCO pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą. Tai viena unikaliausių vietų žemėje, kurioje šalia neįprastų kraštovaizdžių aptyksime ir retu gyvyny rušiu, tokiu kaip baltasis lemūras, kuris pasak vietenius , atneša laime. Vakare grižtame į viešbuti. Nakvynė. 
7 diena 
Po pusryčių tesieme eksursija po parką, trumpai pasivaikščiosime Manambovo tarpekliu, iš kur galėsite pamatyti iškaltus uolose pirmųjų Madagaskaro naujakurių kapus - Vazimbą. Likusi dienos dalis - laisvas laikas.  
8 diena 

Po pusryčių grįžtame į Morondavą. „Įsimylėję baobabai“ tai du baobabu medžiai apsivijusi vienas kito kamenus - trumpo sustojimo metu, turesite galimybe ne tik pamatyti bet ir nusifotografuoti prie Ju. (maršrutas 235km).
9 diena 
Skrydis į sostinę. Iš oro uosto vykstame vienu iš pagrindinės salos keliu į Andašbės (Andasibe) regioną. Pamatysime rytinės salos dalies kraštovaizdį, neaprėpiamus ryžių laukus, raudonos spalvos dirvožemius ir tropikų augalija. Pakeliui pravažiuosime Moramangos (Moramanga) miestelį, dar prieš septinesdešimt metų (1947m.) buvusį vienu pagrindiniu pasipriešinimo prieš Prancūzų kolonijinę galią bastionų. Vakarienė ir nakvynė  Andašbės apylinkėse.(maršrutas apie 140 km). 
10 diena
Dieną pradėsime Analamazaotra rezervate, priklausančio Andašbės miškų regionui. Tai labiausiai pamėgtas rytinio regiono gamtos mylėtojų kampelis dar žinomas kaip Indrių kraštas. Sutiksime didžiausius lemūrų atstovus trumpauodegius lemūrus, vietiniai juos vadina Bobokato kas išvertus reikštu "tėvas ar protėvis". Jus nustebins jų iš toli girdimi balsai, galintys aidėti net 4 km į tolį. Šiame Madagaskaro atogrąžų miške, tarp šakų slepiasi retas, indrinių šeimos primatas - Diademinė sifaka (Propithecus diadema)  ir vieni įdomiausių vabzdžių rūšių pasaulyje -  Madagaskaro maldininkas. Tai nedidelis ilgomis priekinėmis kojomis vabzdys permatomais sparnais ir šonuose išsidėsčiusiomis akimis. Popiet pageidaujantimes ( už papildoma mokesti) siulome eksursija į lemūru sala - čia lemūrai įpratę kontaktuoti su žmonėmis, noriai pozuotja nuotraukai. Grįžimas į viešbutį, vakarienė. 
11 diena 
Po pusryčių tęsime savo kelionę į salos pakrante. Pakeliui grožėsimės nuostabia Madagaskaro gamta ir tankiais, vešliais jo miškais. Pirmam plane vis dažniau matysime Madagaskaro oro liniju simboli, paprastai žinoma kaip keliautoju medi/ keliautoju palmė (Ravenala madagascariensis), savo konturais priminanti veduokle. Regione gausybė vaismedžių - čia auga ličiai, stambusis duonmedis kurių vaisia laikomi didžiausiais vaisiais pasaulyje, papajai, mangai ir dygliuotoji anona. Manambato mieste autobusą pakeisime motorlaiviu, iš kur plauksime link Palmariumo (Palmarium) rezervato, Ampangalanos kanalo (Canal des Pangalanes) dalymi. Visas regionas pilnas vingiuojančių upių ir iškastų kanalų, sudaro viena  didžiausių prancūzų inžinerijos pasiekimu Madagaskare. Buvo nuspręsta kanalais sujungti rytinės salos dalies ežerus tarp Toamasinos ir Farafanganos (Farafangana) (650 km). Daugelis keliautojų šią vietą įvardina kaip viena gražiausių vietų Madagaskare. Vakarienė ir nakvynė gražiame Palmarium rezervate. (Maršrutas apie 100 km, taip pat 1,5 valandos kelionė motorine valtimi). 
12 diena
Pusryčiai, o tuomet sužinosime kas yra Madagaskarietiškoji mora, mora; išvertus į mūsų kalbą — lėtai, lėtai. Be abejo, visi buvę šioje saloje nors kartą girdėjo šiuos žodžius. Tai savotiškas vietinių salų gyventojų moto. Aplankysime vietinę atrakciją - Palmarium parką kur rasime net šešias skirtingas lemūrų rūšis, gyvenančias 50 ha plote. Saulei leidžiantis valtimis išplauksime ieškoti endeminius Laibapirščius vietinių vadinamų ai-ai. Būdingas jo bruožas - ilgasis vidurinis pirštas, naudojamas maistui ieškoti ir rinkti. Vakarienė ir nakvynė Palmariumo rezervate.
13 diena
Po pusryčių vykstame į Antanaryvą. Iš pat ryto motorine valtymi plauksime į Manambatą (Manambato). Tuomet tęsime savo kelionę autobusu. Vakarienė ir nakvynė.  (Maršrutas apie 260 km, ir 1 valanda kelionė vandeniu). 
14 diena
Po pusryčių - vizitas į Ambohimangos Karališkąją kalvą (Royal Hill of Ambohimanga) - pripažintą Madagaskaro dvasine sostine, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą - svarbų Madagaskaro tautinės tapatybės simbolį. Vakare išskrendame į Lenkiją.
15 diena
Atvykimas į Lenkiją.

 
Įspėjimai!
    Programos punktai gali būti pakeisti, ar sukeičiami vietomis.
    Nerekomenduojame šios kelionės su mažais vaikais; ar silpnos sveikatos žmonėms.
    Rinkitės mažą, patogų nešiojimui bagažą, patogius paplūdimio batus, kad būtų galima žengti kelis žingsnius per vandeni.
    Nepamirškite patogių, kūną dengiančių rūbų; kepurių nuo saulės ir saulės kremų su aukštu filtru.
    Programoje daug vietų nepritaikytų masiniam turizmui, todėl kartais reikės vykti smulkesnėmis grupėmis.  
    Madagaskaro rytinė dalis yra viena mažiausiai pasaulyje lankomų vietų. Keliai sunkiai pravažiuojami.
    Madagaskaras unikalus savo nepaliesta gamta, todėl kai kurios vietos nėra paliestos civilizacijos ir juose nėra pasiekiamos moderniausios technologijos.
  Viešbučiai eksursijos metu neturi oficialios klasifikacijos. Kukliai irengti kambariai: vonios kambarys, švari skalbta patalynė, švieži rankšluosčiai, muilas, tualetinis popierius, tualetas (kompaktiškas) europietiško stiliaus. Viešbučiai gali neturėti oro kondicionierių.

Į kainą įskaičiuota:
Skrydžio bilietai iš Varšuvos į Antananaryvą ir atgal (su persėdimu viename iš Europos oro uostų), vietinis skrydis Morondava - Antananaryvas, oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas viešbučiuose arba lodges/nameliuose, 13 parų (***) , maitinimas: pusryčiai ir vakarienės - Madagaskare, pervežimai, lenkų atstovo pagalba, kelionės programa, TU Europa draudimas (NNW, KL, CP ir bagažas).

Į kainą neįskaičiuota:
Viza (apie 35 EUR/asm.)  Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 215 EUR/ asmeniui (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, būtini arbatpinigiai). Nuvykimas į/iš Varšuvos. Papildomas maitinimas ir gėrimai, asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. 


Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Viešbučiai / lodge nameliai  *** (13 parų). Lodge įsikūrę šalia nacionalinių parkų (galimas apgyvendinimas palapinėse)
Kambariai: Kukliai irengti kambariai: vonios kambarys, švari skalbta patalynė, švieži rankšluosčiai, muilas, tualetinis popierius, tualetas (kompaktiškas) europietiško stiliaus. Viešbučiai gali neturėti oro kondicionierių.

Vietinė kategorija
Neturi oficialios klasifikacijos

Skiepai
Rekomenduojamas skiepas nuo hepatito A ir B; taip pat stabligės ir šiltinės. 
Ypač svarbu laikytis pagrindinių higienos taisyklių: dažnai plautis rankas, vaisius, gerti vandenį tik iš butelių, dantis valytis tik vandeniu iš butelių (pirkti iš prekybos centro, sandariai uždarytus). Pasirūpinkite repelentais.

Pasas
Pasas privalo galioti mažiausiai 6 mėnesius nuo grįžimo namo dienos ir turėti nors viena laisva puslapi vizoms. 
Paso duomenys (paso numeris, išdavimo data ir galiojimo laikas) turi būti užpildyti rezervuojant kelionę.

Vizos

 Išduodama atvykus į Antananarivo oro uostą, 30 dienų laikotarpiui kainuoja apie 35 EUR.


Atsiliepimai
Turistų įvertinimas  Plačiau:

Į kainą įskaičiuota

Skrydžio bilietai iš Varšuvos į Antananaryvą ir atgal (su persėdimu viename iš Europos oro uostų), vietinis skrydis Morondava - Antananaryvas, oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas viešbučiuose arba lodges/nameliuose, 13 parų (***) , maitinimas: pusryčiai ir vakarienės - Madagaskare, pervežimai, lenkų atstovo pagalba, kelionės programa, TU Europa draudimas (NNW, KL, CP ir bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Viza (apie 35 EUR/asm.)  Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 215 EUR/ asmeniui (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, būtini arbatpinigiai). Nuvykimas į/iš Varšuvos. Papildomas maitinimas ir gėrimai, asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. 

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.