Armėnų pasaulis (GUA) iš Batumio

GUA
RNBW 1741 0
RNBW 1741 1
RNBW 1741 2
RNBW 1741 3
RNBW 1741 4
RNBW 1741 5
RNBW 1741 6
RNBW 1741 7
RNBW 1741 8
RNBW 1741 9
GUA
RNBW 1741 0
RNBW 1741 1
RNBW 1741 2
RNBW 1741 3
RNBW 1741 4
RNBW 1741 5
RNBW 1741 6
RNBW 1741 7
RNBW 1741 8
RNBW 1741 9
  • Kelionė

    lektuvu

  • Šalis

    Gruzija, Armėnija

  • Trukmė

    8 dienos

 Šalis: Gruzija, Armėnija
Kelionės tipas: 
Apžvalginė // apžvalginė + poilsinė kelionė (galimybė pratęsti (7n.) poilsį Gruzijoje) 
Programos kodas: GUA

Svarbu!
Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje. +370(641)11160, vilnius@rainbowtours.lt. Ekskurijos vedamos lenkų kalba.

Programa
Batumis - Juodosios jūros perlas • Argonautai • Goris - Stalino namai • Tbilisis • Mccheta - religinė Gruzijos sostinė • Gošavank vienuolynas • Sevano ežero • Strėlės vienuolynas • brendžio gamykla Jerevane • Ečmiadzinas - armėniškasis „Vatikanas“ •  Vardzia - uolose iškaltas vienuolynas • Boržomis - kalnų kurortas 1 diena
2 valandas prieš skrydį susitinkame Varšuvos Šopeno oro uoste, prie Rainbow stovo. Skrydis į Gruziją, atvykus pervežimas į viešbutį Batumio 
(Bat'umi) apylinkėse, laisvas laikas, nakvyne. (Šią dieną nevakarieniaujame). Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady.  ​​
2 diena

Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio ir mūsų laukia trumpa ekskursija po Batumį (Bat'umi). Adžarijos (Achara) sostinė - šiandien garsiausias Gruzijos pajūrio kurortas. Vietiniai paplūdimiai ir viena ilgiausių promenadų pasaulyje, pritraukianti minias turistų. Pasigrožėsime žaviomis gatvėmis, elegantiška architektūra, įvairių konfesijų šventyklomis ir subtropine augmenija. Grojantis fontanai, naktiniai klubai, delfinariumas, įvairios pramogos - viskas tai daro miestą kupiną gyvenimo su nepakartojamą atmosferą. Pamatysime senąją ir naująją miesto dalis, promenadą su Abėcėlės bokštu ir „Ali ir Nino“ skulptūra, Medėjos statulą, priminančia aukso vilnos mitą. Vykstame į Gori (Gori). Šis miestas pastatytas vienų garsiausiu Gruzijos karalių - Dovydu IV Statytoju (1089-1125). Apsilankysime Stalino muziejuje. Taip pat pamatysime vagoną, kurio diktatorius vyko į konferenciją Potsdame. Pervežimas į viešbutį Tbilisio apylinkėje, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 400 km).
3 diena
Po pusryčių vykstame į Mcchetą (Mtskheta), (UNESCO sąrašas), pirmąją sostinę ir religinį Gruzijos centrą. Pakeliu sustosime apžvalgos aikštelė prie vaizdingos Ananuri tvirtoves, įsikūrusios Žinvalio (Zhinvali) ežero pakrantėje. Pastatytas svarbiame prekybos kelyje, jungiančiame Juodosios jūros krantą su Kaspijos pakrantės miestais, jis egzistavo jau gilioje senovėje. Keletą amžių Mccheta buvo Rytų Gruzijos karalystės - Iberijos sostinė. Karalius Mirianas III, 337 m. priėmė čia krikščionybę. Aplankysime Sveti - Cchoveli katedrą, kuri ilgus šimtmečius buvo Gruzijos valdovų karūnavimo ir laidojimo vieta, bei dar visai neseniai Gruzijos patriarchų buveinė. Sustosime prie Jvari - Švento kryžiaus vienuolyno. Nuo šalia esančios panoramines aikšteles atsiveria nepakartojimai nuostabus vaizdas i Mcchetą. Grįžtame į Tbilisį (Tbilisi) kur mūsų laukia ekskursija po miestą. Pamatysime, esanti aukštai virš Kuros (Kura) upės didžiausią Uzkaukazėje religinį pastatą - Švenčiausios Trejybės katedra, Metechi šventykla (XIII a.). Funikulieriumi pakilsime prie Narikalos citadelės, iš kur atsiveria viena gražiausių miesto panoramų. Pravažiuosime reprezentaciniu Šota Rustavelio prospektu - ilgiausią Tbilisio gatvę, besidriekiančią nuo Laisvės aikštės iki Rožių revoliucijos aikštės. Pamatysime čia senojo parlamento pastatą, Nacionalinį muziejų, taip pat daugybė parduotuvių, teatrų ir kavinių. Vakare, pageidaujantiems pasiūlysime vakarienę tradiciniame gruzinų restorane, su šou pasirodymu. (apie 30 EUR / asm.). Nakvynė viešbutyje. (Šią dieną nevakarieniaujame). (Maršrutas apie 80 km).
4 diena
Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio ir vykstame į pasienį su Armėnija. Po pasu patikros ir muitinės formalumu tęsiam kelione vaizdingu kalnų keliu į Gošavanką (Goshavank) vienuolyną. Puikiai išsilaikęs kompleksas, pastatytas XIV – XIV amžiuje, atliko mokslo centro funkcijas, čia buvo dėstomi humanitariniai mokslai ir rašomi moksliniai darbai.  Pakilsime prie aukštai kalnuose esančio Sevano ežero (Sevan), dar vadinamo Armėnijos smaragdu. Tai antras pagal dydį gėlavandenis kalnų ežeras pasaulyje, įsikūręs maždaug 1900 m aukštyje. Aplankysime Sevanavank vienuolyną (VIII-IXa.), taip vadinamą "Juodąji vienuolyną", anot pasakojimų, tai buvo kalėjimo vieta tiek aukštuomenės atstovams, tiek nuodėmingiems dvasininkams. Moterims įėjimas čia buvo draudžiamas. Leidžiant orui, trumpas pasiplaukiojimas laivu, Sevano ežeru (apie 8 EUR / asm.). Pervežimas į viešbutį Cahkadzoro (Tsaghkadzor) apylinkėse. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 250 km) 
5 diena
Po pusryčių išsiregistruosime iš viešbučio ir aplankysime pasislėpusį dalinai uoloje iškirstą Gehardo vienuolyną (UNESCO) (VIIIa.), dar vadinamą "Strėlės vienuolynu", dėl čia ilgus šimtmečius saugotos legendinės Liongino ieties, kurio nukryžiuotam Jėzui Kristui buvo perdurtas šonas. Šiandien - vienas iš dažniausiai Armėnijoje lankomų sakralinių objektų, iš pradžių tarnavo kaip pagonių šventykla, susijusi su vandens šaltiniu, kylančiu iš urvo. Tiesiant kelia vykstame į Garni (Garni) miestą, kur aplankysime Tiridato I - Armėnijos karaliaus vasaros rūmų griuvėsius su atstatyta šventykla skirta dievui Mitai ir pasigrožėsime nuostabia panorama į Azato (Azat) upės slėni. Po pietų pasieksime Armėnijos sostinę Jerevaną (Yerevan), kur mūsų laukia ekskursija po miestą. Privažiuosime prie Armėnų genocido aukoms paminklo (1915 m.). Pažinti su miestu pradėsime nuo Kaskadų - įdomaus kultūrinio-architektūrinio komplekso. Jos statybos prasidėjo 50-ais metais TSRS laikais, o pasibaigė tik XXIa. pradžioje, suformavus skulptūrų parką po atviru dangumi. Užsuksime į vieną iš Armėnijos brendžio gamyklų. Pervežimas į viešbuti Jerevano apylinkėse. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 150 km) 
6 diena 
Po ankstyvų pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio ir vykstame į Ečmiadziną (Echmiadzin) - dvasinę Armėnijos sostinę ir patriarchų buveinę. Apsilankysime katedroje, skaičiuojanti savo istorija nuo IV amžiaus, kai Armėnija buvo pirmoji šalis pasaulyje, oficialiai priėmusi krikščionybę. Pervežimas į pasieni su Gruzija, pasu kontrole. Tęsiam kelione vaizdingu keliu, kol pasiekiame Vardziją (Vardziya) - uolų miestą - vienuolyną, esantį Erušečio kalno (Erushet'is mt'ianet'i) šlaite. Viduramžiais Vardzija tarnavo kaip prieglauda per mongolų invazijas, buvo didžiausias Gruzijos miestas galintis sutalpinti iki 60 000 žmonių. Kompleksas yra iškirstas per kelis aukštus kalnų šlaite, viduryje - halinė šventykla (XIIa.), papuošta freskomis. Vakarienė ir nakvynė Achalcichės (Akhalts'ikhe) / Bakurianio (Bakuriani) apylinkėse. (Maršrutas apie 350 km). Įspėjimas! Atvykimas į viešbutį vėlai vakare. 
7 diena 
Po ankstyvų pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio ir vykstame į garsųjį Gruzijos kurortą Boržomį (Borjomi), kuriame paragausime mineralinio vandens, tiesiai iš Mineralinių vandenų parke, esančio šaltinio. Laisvas laikas ir poilsis parke, apsuptame kalnų kraštovaizdžio.​ Kitas, mūsų maršruto taškas - Kutaisis (K'ut'aisi), kur grožėsimės Gelati vienuolynu (UNESCO sąrašas) ir naujuoju parlamento pastatu. Šio miesto istorija tęsiasi jau 4000 metų. Tai senovės Kolchidės karalystės sostinė. Pasak legendos, čia buvo saugotos aukso vilnos - argonautų kelionės tikslas. Pervežimas į viešbutį Batumyje nakvyne. Dienos metu pietus arba vakarienė. (Maršrutas: apie 380 km).
8 diena 
Po pusryčių, išsiregistravimas iš viešbučio (vėliausiai iki 10.00val) 
Turistai, pasirinkę savaitę poilsio, vežami į pasirinktą viešbutį Batumyje.
Turistai, grįžtantys į Lenkiją, vežami į oro uostą. Skrydis į Lenkiją. 


Įspėjimai!
- Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis. 
- Atstovas muziejuose ekskursijų neveda.
- Visą papildomų ekskursijų pasiūlą bei galiojančias kainas pateiks Rainbow atstovas vietoje. Mes negarantuojame visu papildomu ekskursijų įvykdymo.
- Visose aplankytose šalyse reikės keistis pinigus į vietinė valiutą:  Gruzija -laris (GEL),  Armėnija - dramas (AMD). Dabartinius valiutų kursus galima patikrinti / palyginti svetainėje www.xe.com.
- Lankant kai kurios programoje išvardintus objektus privaloma tinkama apranga. Vyrams: ilgos kelnes, "polo" marškinėliai (su apykaklė) ir uždara avalynė.   Moterims: ilgi sijonai (iki kulkšnių), palaidinės su ilgom rankovėm (iki riešų) ir šalikas (skara) kaip galvos apdangalas, arba kelnes su ilga tunika. Aukščiau nurodytos taisyklės galioja ir turistams.
- Rusų kalba vis dar yra populiariausia užsienio kalba Gruzijoje, Armėnijoje. Priešingai nei paplitusi nuomonė, Kaukazo gyventojai neturi nieko prieš šios kalbos vartojimą.
- Gruzijoje ir Armėnijoje vietiniai bankomatai ir mokėjimo terminalai priima užsienio bankų korteles. Tačiau mažiau išsivysčiusiuose regionuose turėtų būti naudojami grynieji pinigai.
- dėl sudėtingos politinės padėties regione reikėtų pasirengti detalesnei sienų kontroles patikrai. Daugelyje sienų keisime autobusus (kartais reiks panešti lagaminus tam tikra atstumą).
- įvežamų į Gruziją vaistus, privaloma rankiniame bagaže turėti receptus / pažymas. Priešingu atveju pagrindinis bagažas gali būti išpakuotas, o vaistai gali būti konfiskuoti. Griežtai draudžiama į Gruziją įvežti vaistų, kurių sudėtyje yra kodeino arba pseudoefedrino (pvz., Ibupromo). Išsamią informaciją galima rasti Gruzijos ambasadoje. Visas bagažas yra peršviečiamas. Išvykstant iš šalies pasirūpinkite dėl įsigytų daiktu (Ikonų, peilių ir suvenyrų - priminančius senovinius daiktus) sertifikatu leidžiančių jas eksportuoti iš šalies. Kai kurios parduotuvės išduoda jį iškart, bet ne visada ir ne visur. 
- dėl skirtingos bakterinės floros rekomenduojame įsigyti vaistų nuo skrandžio, tokių kaip „Stoperan“ (šie vaistai leidžiami Gruzijoje ir jums nereikia turėti medicininės pažymos). 
- patogūs batai. Daug kur teks lipti uolingais keliais į kalną. Atminkite, kad kylant į kalnus oras gali žymiai skirtis nuo karštų slėnių. Naudingi bus šiltesni rūbai, kuri taip pat apsaugo nuo lietaus ir  saulės. Pastaba: ne žieminės striukės.
- Dieną prieš išvykimą Rainbow atstovas, pateiks tikslius išskridimo laikus. Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady. 

Į kainą įskaičiuota
Skrydis (galimai su persėdimu), oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (7//14 parų), maitinimas (7 pusryčiai ir 5 pietų arba vakarienių), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 135 EUR/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS sistema). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams (10-15 EUR - vienam maitinimui), visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Nuvykimas į/iš Varšuvos.


Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Ekskursijos metu:
Viešbučiai: *** (7n.) , pagal programa, visi už miesto centro ribu.
viešbutyje: restoranas, baras, registratūra.
Kambariai: su patogumais, dviviečiai, (yra galimybė pastatyti papildomą lovą). Visi kambariai su patogumais.
Maitinimas: pusryčiai. Pietus arba vakarienės pagal programa, (gėrimai už papildomą mokestį). 

galimybė pratęsti (7n.) poilsį Gruzijoje

Viza
Norėdami efektyviai sutvarkyti formalumus, susijusius su sienos kirtimu, pildant rezervacija, pateikite šiuos paso duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, pilietybė, paso numeris, paso išdavimo data ir galiojimas. 
 
Minėtų duomenų trūkumas arba neišsamių duomenų pateikimas gali sukelti sunkumų sieną kertantiems klientams.

- Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš kelionė datos. 
- Vizos ne reikia
Galioja Lietuvos piliečiams, visiems kitiems- informaciją tikrinti agentūroje.

Atsiliepimai
Turistų įvertinimas: 5.1//6  Plačiau: https://r.pl/gruzja-armenia-ormianski-swiat/zakwaterowanie-gua

 

Į kainą įskaičiuota

Skrydis (galimai su persėdimu), oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (7//14 parų), maitinimas (7 pusryčiai ir 5 pietų arba vakarienių), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 135 EUR/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS sistema). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams (10-15 EUR - vienam maitinimui), visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Pasirinkti kelionės datą

Į kainą įskaičiuota

Skrydis (galimai su persėdimu), oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (7//14 parų), maitinimas (7 pusryčiai ir 5 pietų arba vakarienių), pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 135 EUR/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS sistema). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams (10-15 EUR - vienam maitinimui), visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.