Arbatos pas Radžį, kavos pas Šeichą? (INE)

INE
RNBW 4191 0
RNBW 4191 1
RNBW 4191 2
RNBW 4191 3
RNBW 4191 4
RNBW 4191 5
RNBW 4191 6
RNBW 4191 7
RNBW 4191 8
RNBW 4191 9
RNBW 4191 10
RNBW 4191 11
INE
RNBW 4191 0
RNBW 4191 1
RNBW 4191 2
RNBW 4191 3
RNBW 4191 4
RNBW 4191 5
RNBW 4191 6
RNBW 4191 7
RNBW 4191 8
RNBW 4191 9
RNBW 4191 10
RNBW 4191 11
  • Kelionė

    lektuvu

  • Šalis

    Indija, Jungtinių Arabų Emyratai

  • Trukmė

    12 dienų

Šalis: Jungtiniai Arabų Emyratai; Indija
Kelionės tipas: Apžvalginė
Programos kodas: INE 
Vasara (Žiemos sezono programa gali skirtis, prašome tikslinti agentūroje) 

Svarbu!
Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje. +370(641)11160, vilnius@rainbowtours.lt. Ekskursijos vedamos lenkų kalba.

Programa
Delis ir Indijos vartai • Džaipuras ir ekskursija į Gintaro fortą jojant dramblių •​ Beždžionių šventyklą • Tadž Mahalio mauzoliejus • Fatehpur Sikri -architektūrinis kompleksas (UNESCO) • Mumbajus - Bolivudo sostinė • Persijos įlanka - Dubajaus ir Abu Dabio turtai  


1 diena
2 valandas prieš skrydį susitinkame Varšuvos Šopeno oro uoste, prie Rainbow stovo. Skrydis į Indija (su persėdimu Dubajuje arba kitame oro uoste).  Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady.  ​​
2 diena

Atskridus į Naujajį Delį (New Delhi), po pasu patikros ir muitinės formalumu sutvarkymo, pervežimas į viešbuti (kuklus viešbutis ***, esantis už centro ribu). Mūsų laukią ekskursija po miestą: Auksinę sikhų šventyklą (Harmandir Sahib), Humajuno paminklas (Humayun's Tomb). Iš išores susipažinsime su vyriausybės pastatais: Indijos parlamento rūmais (Sansad Bhavan) ir Prezidento rūmais (Rashtrapati Bhavan). Praeisime po Indijos karo memorialinė arką (India Gate). Po pietų ekskursija po Senoji Delio dalį (Šahdžahanabadas). Iš išores apžiūrėsime Džahanšacho (Shah Jahan) pastatytą monumentalų Raudonąjį fortą (Lal Kila) (ilgus metus tarnaujantį kaip kareivinės), aplankysime didžiausią Šiaurės Indijos mečetę Džami Masdžid (Jama Masjid) ir Radžgatą (Raj Ghat) - Mohandaso Gandžio (Mahatma Gandhi) kremacijos vietą . Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. (Maršrutas apie 40 km). 
3 diena
Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio ir vykstame į Džaipurą (Jaypur). Apgyvendinimas viešbutyje ir laisvas laikas savarankiškai miesto pažinimui. Po pietų aplankysime unikalia šventyklą - "Beždžionių šventyklą" taip pavadinta dėl daugybės gyvenančių čia makakų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. (Maršrutas yra apie 330 km).
4 diena
Po pusryčių vykstame į Gintaro tvirtovę (Amer fort), į kuria įžengsime išdidžiai, jojant drambliais. Mūsų laukia XVI amžiaus rūmų komplekso dalies lankymas. Užsuksime į kilimų, tekstilės ir brangakmenių prekybos centrą. Po pietų apžiūrėsime miesto rūmus - Maharadžų - karalių buveinė. Apsilankysime unikalioje, futuristinėje Jantar Mantaro (Jantar Mantar) astronomijos observatorijoje, pastatytoje XVIII amžiaus viduryje, taip pat pamatysime miesto įžymybės gražių Hava Mahalio (Hawa Mahal) - Vėjų rūmų  fasadą. Grįžimas į viešbuti, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 50 km). 
5 diena
Po pusryčių vykstame į Agrą (Agra). Pakeliui aplankysime Fatehpur Sikrį (Fatehpur Sikri) - apleistą Didžiųjų Mogolų miestą, didžiąją mečetę, (Buland Darwaza) - Pergalės vartus ir imperatoriaus Akbaro pastatytą kompleksą. Po pietų, aplankysime Tadž Mahalį (Taj Mahal), vieną iš septynių šiuolaikinių pasaulio stebuklų, imperatoriaus Džahan šacho (Shah Jahan) savo žmonos Mumtaz Mahal (Mumtaz Mahal) garbei įkurtą mauzoliejų, pastatytą iš balto marmuro. Darbai truko 22 metus ir atliko tai 22 tūkst. amatininkų. Pageidaujantiems bus siūloma ekskursija į teatrą Agroje (už papildomą mokestį apie 45USD/asm.). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Agroje. (Maršrutas yra apie 245 km). 
6 diena 
Po pusryčių ir išsiregistravimo iš viešbučio, aplankysime monumentalų Agros Raudonojo forto ansamblį - didžiausius ir geriausiai išsilaikiusius Mogolų rūmus. Pervežimas į Naująjį Delį (apie 230 km), po pietų įlaipinimas į traukini vykstanti į Mumbajų. Nakvynė traukinyje (2 os klases vagone). Vakarienė - sausas davinys. 
7 diena 
Ryte atvykstame į Mumbajų (Mumbai). Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas, pusryčiai, laisvas laikas atsigaivinti po kelionės. Mūsų laukia ekskursija po Mumbajų - dinamiškiausią ir kosmopolitiškiausią Indijos miestą, tai Indijos verslo centras ir Bolivudo kino studijos namai. Programa apima pagrindinius miesto simbolius - Indijos vartus, esančius prie Arabijos jūros kranto, priešais išskirtinio Tadž Mahalio (Taj Mahal) viešbučio. Taip pat pamatysime vieną gražiausių paminklų Mumbajuje - Viktorijos terminalo traukinių stotį ir neogotikinius universiteto pastatus. Pasieksime „Flora“ fontaną, Bombėjaus širdyje. Esant laikui bus galimybe pasinaudoti ekskursijomis (už papildoma mokesti) aplankyti lūšnynus (30 USD/asm.) arba "Bolivudo" kino kompaniją. (170USD/asm.) Grįžimas į viešbuti, vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 40 km).
8 diena 
Po pusryčių dieną pradėsime kruizu į Dramblių salą (Elephanta island). Pamatysime septynių uolose iškaltų šventyklų kompleksą pasižyminti turtingomis skulptūrinėmis dekoracijomis. Šis svarbus sakralinis pastatas, susijęs su dievo Šivos kultu buvo pastatytas VIII ir IX a. Grįžę iš salos​ pietūs. Po pietų aplankysime Haji Ali mečetę. Laisvas laikas pirkiniams vietiniame turguje. Vakare pervežimas į Mumbajaus oro uostą, skrydis į Dubajų. Šią dieną nevakarieniausime. Pervežimas į viešbutį, Dubajuję arba jo apylinkėse. Apgyvendinimas ir nakvynė. (Maršrutas apie 50 km). 
9 diena 
Po pusryčių mūsų laukia ekskursija po Dubajų (Dubai). Aplankysime senąsias miesto dalis. Pasivaikščiosime kruopščiai atstatytu Al Fahidi kvartalu. Siauromis gatvelėmis pasieksime Kavos muziejų (bus galimybė paragauti tikros arabų kavos, užplikytos vietiniu būdu), išvysime miesto sienų fragmentus ir aplankysime vieną iš tradicinių namų. ​Besivaikščiodami pasieksime Dubajaus įlankos pakrante iš kurios plaukiant į priešinga krantą "abra" valtimis, turėsime galimybe pasigrožėti miesto panorama. Išlipus iš valties, atsidursime garsiajame Dubajaus aukso ir prieskonių turguje. Laisvas laikas apsipirkimui. Sekantis programos punktas - didžiausias pasaulyje prekybos centras „Dubai Mall“. Susipažinsime su jo pagrindinėmis traukos vietomis: akvariumu, ledo arena ir kriokliais. Pakilsime į aukščiausio pasaulio dangoraižio Burdž Chalifa (Burj Khalifa) apžvalgos aikštelę. Popiet laisvas laikas. Pageidaujantiems siūlomas dykumos safaris - išvyka visureigiais 4X4 (6 vietų), jodinėjimas kupranugariais, chna tatuiruotės, pilvo šokio šou ir ant grotelių keptų patiekalų vakarienė. (mokamą apie 75USD/asm.). Grįžimas į viešbutį, nakvynė. (Maršrutas apie 100 km). Šią dieną nevakarieniausime.
10 diena
Po pusryčių tęsiame pažinti su Dubajumi (Dubai). Pirmiausia aplankysime Marina - aukščiausių pasaulyje daugiabučių namų kvartalą.​Pageidaujantiems siūlome ekskursija jachta, kanalų - tai geriausia galimybe pajusti tikra šios vietos prabanga (mokama -30USD/asm.). Persikelsime į garsųjį Džumeiros Palmė (Palm Jumeirah), dirbtiniu salų archipelagą su prabangiausiu "Atlantis" viešbučiu. Susipažinsime su "The Lost Chambers" akvariumo gyventojais, (apie 65000 egzempliorių). Į žemyną grįšime vienbėgių geležinkelių (MonoRail), magnetiniu traukiniu, pro kurio langus, bus gerai matomi Palmos pastatai ir pamatai. Džumeiros (Jumeirah) paplūdimį, turėsite galimybė ne tik patikrinti vandens temperatūrą Persijos įlankoje, bet ir nusifotografuoti prie vieno svarbiausių miesto simbolių - Burdž al Arab (Burj Al-Arab) viešbučio, primenančio bures. Užsuksime į Madinat Džumeiros (Madinat Jumeirah) kompleksą, vadinamą Dubajaus Venecija. Tiesdami kelione, lankomės prekybos centre "Mall of the Emirates", kur gausu ne tik parduotuvių ir kavinių, bet ir pastatyta, pirmoji Viduriniuose Rytuose uždara slidinėjimo trasa ir galiausiai, apsilankysime Dubajaus stebuklų sode (veikia sezoniniai). Grįžimas į viešbutį, nakvynė. (Maršrutas apie 100 km).
Šią dieną nevakarieniausime.

Vakare pageidaujantiems (110USD/asm.) siūlome pasigrožėti spektaklių "La Perle" - šviesos ir vandens šou, stebinantis kaskadininkų, akrobatų bei aktorių meistriškumų. Pasirodymas nukelia mus į kriokliu kraštą, šurmuliuojančio miesto apsupti, dekoruojant įspūdingą motociklų kaskadininkų pasirodymą didžiuliame metaliniame perle. Visa tai lydį puikiai priderinta muzika ir garantuoja nepamirštamus teigiamus įspūdžius.
11 diena
Po pusryčių vykstame į Abu Dabį (Abu Dhabi) - JAE sostinę. Išvysime įspūdingą Didžioji šeicho Zajido mečetę (Sheikh Zayed Mosque) - svarbiausią miesto simbolį. Aplankysime sostines centrą, pakeliu į kuri sustosime nusifotografuoti vieno prabangiausio pasaulyje viešbučio "Emirates Palace" ir JAE prezidento rūmų panoramoje. Kultūros paveldo kaime (Heritage Village) - sužinosime apie Abu Dabio gyventojų gyvenimo būda, iki didelių naftos ir dujų telkinių atradimo. Pamatysime, kaip per vienos kartos laiką, varganas žvejų kaimelis tapo vienų gražiausių pasaulio didmiesčių. Pravažiuosime Korniche (Corniche) promenada link uosto. Užsuksime į rytinėje salos dalyje esanti turgų. Persikelsime į Laimės salą - Sadijato salą (Saadiyat Island), kurios peizaže išsiskiria Luvro Abu Dabio muziejaus kupolas. Grįžimas į viešbutį Dubajaus apylinkėse, nakvynė. (Vakarienė pagal pageidavimą). (Maršrutas apie 300 km).
Pageidaujantys aplankyti "Ferrari World" (mokamą 95USD/asm), po šeicho Zajido mečetės lankymo, savarankiškai (taksi) vyksta į "Ferrari World", nedalyvaujant tolimesnėje ekskursijoje po Abu Dabio miestą. Grįžimas į viešbutį su grupe.
12 diena
Po pusryčių, išsiregistravimas iš viešbučio (vėliausiai iki 10.00val) (pusryčiai sausas davinys)
Turistai, grįžtantys į Lenkiją, vežami į oro uostą. Skrydis į Lenkiją.  

Įspėjimai!
- Dieną prieš išvykimą Rainbow atstovas, pateiks tikslius išskridimo laikus. Aktualius skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady. 
- Programos punktai gali būti pakeisti ar sukeičiami vietomis. 
- Atstovas muziejuose ekskursijų neveda.
- Geriausiai pasiimti USD valiuta. Priimami banknotai naujesnio pavyzdžio nuo 2013m
- Elektriniams prietaisams reikalingi adapteriai (galima įsigyti registratūroje arba nusipirkti vietinėse parduotuvėse, apytiksliai 3-5 USD).
- Lankant kai kurios programoje išvardintus objektus privaloma tinkama apranga. Vyrams: ilgos kelnes, "polo" marškinėliai (su apykaklė) ir uždara avalynė. Moterims: ilgi sijonai (iki kulkšnių), palaidinės su ilgom rankovėm (iki riešų) ir šalikas (skara) kaip galvos apdangalas, arba kelnes su ilga tunika. Aukščiau nurodytos taisyklės galioja ir turistams. Lankant Didžiuoja šeicho Zajido mečetė būtini visiškai uždari neperšviečiami rūbai, privalu pasirūpinti iš anksto (nėra galimybes išsinuomoti vietoje, tik nusipirkti - 20/30USD/asm.)
- Dėl religines šalies specifikos, ypač atostogų laikotarpiais (vietinės nacionalinės ir religinės šventės, pvz., Ramadanas), Gali keistis pažintinių ir poilsinių kelionių organizavimas (pvz., Apsilankymų tvarka, muziejaus objektų ir šventyklų darbo valandos, aptarnaujamos valandos) masto patiekalai ir jų sudėtys).
- Visą papildomų ekskursijų pasiūlą bei galiojančias kainas pateiks Rainbow atstovas vietoje. Mes negarantuojame visu papildomu ekskursijų įvykdymo.
Reikėtų prisiminti, kad Indijos keliai nėra geriausios kokybės, tas pats liečia ir autobusus bei traukinius. Traukiniai labai skiriasi nuo Europoje esančių, todėl turėtumėte būti pasirengę tam tikriems nepatogumams ir ne visada švariausioms sąlygoms. Vagonus sudaro keliaaukštės lovos, išdėstytus tam tikrais blokais (6 os miegamos vietos), yra kondicionierius. Darbuotojai dalija pagalves, antklodes ir kartais paklodes, tačiau jie nebūtinai bus sniego baltumo. Nepaisant to kelionė traukiniu yra įdomi patirtis ir galimybė pažinti vietinį Indijos koloritą. Pervežimas traukinių dėl tam tikrų svarbių priežasčių, gali būti pakeistas į pervežimą autobusų.
- Nuo 2016-11-09 banknotai, kurių nominali vertė yra 500 („senos“ 500 rupijų) ir 1000 rupijų, Indijoje nebėra teisėta mokėjimo priemonė. Į apyvartą išleistos „naujos“ 500 rupijų ir 2000 rupijų kupiūros.

Į kainą įskaičiuota
Skrydis Varšuva - Delis 
(galimai su persėdimu); Mumbajus - Dubajus; Dubajus - Varšuva , oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (11 parų), maitinimas - pusryčiai, pervežimai autobusu/mikroautobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).


Į kainą neįskaičiuota
Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 335USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS sistema). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, turistinis mokestis Dubajuje - 14USD/kambarys/programa; Vizą į Indija, fotografavimo bei filmavimo mokestis (apie 40USD/asm).  Nuvykimas į/iš Varšuvos.


Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Ekskursijos metu:
Viešbučiai: **** 11 parų ( Naujasis Delis - 2; Džaipuras (2); Agra (1); Mumbajus (1); traukinis (1); Dubajus (4).
viešbutyje: restoranas, baras, registratūra. 

Kambariai: su patogumais, dviviečiai (nėra galimybes pristatomos lovos). Visi kambariai su vonios kambariu ir oro kondicionieriumi / lubų ventiliatoriumi, dažnai su televizoriumi. 

Maitinimas: pusryčiai, vakarienės, pietūs (pagal programos aprašymą).

Viza
Norėdami efektyviai sutvarkyti formalumus, susijusius su sienos kirtimu, pildant rezervacija, pateikite šiuos paso duomenis: vardas, pavardė, gimimo data, pilietybė, paso numeris, paso išdavimo data ir galiojimas. 
 
Minėtų duomenų trūkumas arba neišsamių duomenų pateikimas gali sukelti sunkumų sieną kertantiems klientams.

- Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn. po grįžimo iš kelionė datos. 
- Jungtiniai Arabų Emyratai - vizos nereikia
- Indija (spalvota nuotrauka, klausimynas - anketa; 
Vėliausiai likus 7 darbo dienoms iki keliones pradžios. (30EUR)

Atkreipkite dėmesį, kad kelionių organizatorius „Rainbow Tours S.A.“ pasilieka teisę atsisakyti išduoti vizą Indijai klientams, kurie atsako „taip“ į bet kurį iš šių prašymo išduoti vizą klausimų:
1. Ar kada nors jus suėmė / nuteisė / nuteisė kurios nors šalies teismas?
2. Ar jums kada buvo atsisakyta įvažiuoti į bet kurią šalį ar buvote deportuotas?
3. Ar kada nors susidūrėte su prekyba žmonėmis / prekyba narkotikais / prievarta prieš vaikus / nusikaltimais moterims / ekonominiais nusikaltimais / finansiniu sukčiavimu?
4. Ar kada nors esate užsiėmęs elektroniniais nusikaltimais / teroristine veikla / sabotažu / šnipinėjimu / genocidu / politine žmogžudyste / kitais smurto veiksmais?
5. Ar jūs kada nors kokiomis nors priemonėmis reiškėte nuomonę, kuri pateisina ar šlovina teroristinį smurtą, ar gali paskatinti kitus atlikti teroro aktus ar kitus sunkius nusikaltimus?
6. Ar jūs prašėte prieglobsčio (politinio ar kitokio) bet kurioje šalyje?
 
Aptikusi teigiamą atsakymą į bet kurį iš pirmiau minėtų klausimų, informuoja turistą apie vizų įforminimo paslaugos pašalinimą iš užsakymo ir būtinybę pasirašyti naują sutartį. Tokiu atveju turistas privalo savarankiškai pasirūpinti Indijos vizą. Primename, kad nėra galimybes įsigyti vizą oro uoste.
Galioja Lietuvos piliečiams, visiems kitiems- informaciją tikrinti agentūroje.

Atsiliepimai
Turistų įvertinimas 5.3//6  Plačiau:
https://r.pl/herbata-u-radzy-czy-kawa-u-szejka/zakwaterowanie-ine-lato

 

Į kainą įskaičiuota

Skrydis Varšuva - Delis (galimai su persėdimu); Mumbajus - Dubajus; Dubajus - Varšuva , oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (11 parų), maitinimas - pusryčiai, pervežimai autobusu/mikroautobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 335USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS sistema). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, turistinis mokestis Dubajuje - 14USD/kambarys/programa; Vizą į Indija, fotografavimo bei filmavimo mokestis (apie 40USD/asm). Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas. 

Pasirinkti kelionės datą

Į kainą įskaičiuota

Skrydis Varšuva - Delis (galimai su persėdimu); Mumbajus - Dubajus; Dubajus - Varšuva , oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas: (11 parų), maitinimas - pusryčiai, pervežimai autobusu/mikroautobusu su oro kondicionieriumi, lenkiškai kalbančio atstovo pagalba oro uoste ir visos programos metu, turistinė programa kaip pateikta aukščiau, TU Europa draudimas (NNW, KL, pagalba, bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 335USD/asmeniui (gali keistis, tikrinti prieš išvykimą) (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, privalomi arbatpinigiai vairuotojams ir vietiniams atstovams, TGS sistema). Neįskaičiuoti arbatpinigiai bagažo nešikams, padavėjams, papildomos išlaidos maistui ir gėrimams, visos asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos, turistinis mokestis Dubajuje - 14USD/kambarys/programa; Vizą į Indija, fotografavimo bei filmavimo mokestis (apie 40USD/asm). Nuvykimas į/iš Varšuvos.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas. 

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.