Aplankyk magiškąjį Maroką!

m5
m4
m5,
m6
m7
m2
m8
m1
m5
m4
m5,
m6
m7
m2
m8
m1
 • Kelionė

  lėktuvu

 • Šalis

  Marokas

 • Trukmė

  7 dienos

Iš Lenkijos

 
 
PROGRAMA

1 diena
Susitikimas oro uoste prie „Rainbow“ stendo likus 2 val. iki skrydžio. Aktualią skrydžių informaciją prašome tikrinti. Atvykus - pasų kontrolė ir pervežimas į viešbutį vakarienei ir nakvynei.


2 diena
Po pusryčių vykstame ant kalvos, kur rasime XVI a. tvirtovės - kasbah - griuvėsius, nuo kalvos viršūnės atsiveria nuostabi Agadyro panorama. Tada važiuojame į Tarudantą - miestą, vadinamą „mažuoju Marakešu“. Pasivaikščiosime po senamiestį ir turgų, Bab Kasbah ir Salam rūmų sodą. Vėliau važiuojame į Taliouine kaimą, garsėjantį šafrano - vertingiausio prieskonio pasaulyje - auginimu. Vakare atvykstame į Uarzazatą, kur laukia vakarienė ir nakvynė (maršrutas apie 370 km).


3 diena
Po pusryčių važiuojame Agdezo link, iš kurio prasidės magiška kelionė Draa upės slėniu. Pakeliui matysime didžiules oazes, augančias palmes ir datulių palmes. Sustosime pasivaikščioti vienoje iš oazių ir aplankysime vietinę kasbah. Toliau tęsime kelionę Zagoros link, kur lankysime ksarą - įtivrtintą berberų gyvenvietę, ir Draa slėnio muziejų. Vakarienė ir nakvynė Zagoroje (maršrutas apie 170 km).


4 diena
Po pusryčių paliekame Zagorą ir važiuojame pro tradicinius berberų kaimelius. Kelias veda pro Jbel Saghro kalnus, tad pamatysime regionui būdingas uolas ir į jas įsispaudusias fosilijas. Popiet atvykstame į Erfudą ir įsikuriame viešbutyje. Pageidaujantys papildomos ekskursijos, galės sudalyvauti išvykoje džipais į dykumą saulės palydėti. Besileidžiančios saulės spinduliais nutvieksta Sacharos dykuma - vaizdas tikrai nepamirštamas. Išvykos kaina apie 50 USD. Vakarienė ir nakvynė Erfude (maršrutas apie 300 km).


5 diena
Po pusryčių važiuojame Tinghiro, supamo palmių giraičių ir Todra upės, link. Todros tarpeklis - viena įspūdingiausių geografinių vietų visame Maroke. Vėliau vykstame į Uarzazatą vaizdingu Dadeso slėniu. Dėl tradicinės įtvirtinimui skirtos architektūros kiekio, šis kelio ruožas dažnai vadinamas „tūkstančio kasbah keliu“. Važiuojame pro El Kelaa El M'gouna regioną, kuriame auginamos itin kvapnios rožės, vadinamos „Damasko rožėmis“. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Uarzazate (maršrutas apie 380 km).


6 diena
Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio ir tyrinėjame Taurirtą. Vėliau važiuojame Marakešo link. Pakeliui sustojame labiausiai filmuojamoje Maroko ksare - berberų gyvenvietėje - Ait Benhadu. Tai populiariausias Maroko ksaras (UNESCO pasaulio paveldo sąraše) - nedidelis miestas su įtvirtinimais, įsikūręs ant kalvos. Šioje vietoje buvo filmuojami tokie filmai kaip „Gladiatorius“ ar „Nilo perlas“. Vėliau važiuojame pro Aukštojo Atlaso kalnus, neįprastu kalnų keliu Tizi n'Tichka, kuris gali pasiekti net 2260 m virš jūros lygio aukštį. Atvykus į Marakešą laisvas laikas magiškoje Jemma el Fna aikštėje, miesto širdyje, kur knibžda gyvačių kerėtojų, žonglierių, beždžionių dresuotojų bei nepaprastų skonių ir kvapų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje (maršrutas apie 200 km).


7 diena
Pusryčiai. Po jų laukia pažintis su Marakešu - pačiu populiariausiu Maroko miestu. Programoje: Mažorelio sodas, priklausantis Yves Saint Laurent, pasivaikščiojimas medinoje, Ben Youssef medresė, apsilankymas pas berberų žolininką, Kutubijos mečetė ir Marakešo muziejus. Popiet pro Aukštojo Atlaso kalnus važiuojame į Agadyrą. Vakarienė ir nakvynė (maršrutas apie 270 km).
 

8 diena
Pusryčiai ir laisvas laikas. Turistai, pasirinkę papildomą savaitę poilsio Agadyre, vežami į pasirinktą viešbutį. Likusieji vežami į Agadyro oro uostą. Skrydis į Lenkiją.

 

Į kainą įskaičiuota

Lėktuvo bilietai, transportavimas patogiu autobusu Maroko teritorijoje, 7 nakvynės 3-4* viešbučiuose, 7 pusryčiai, 7 vakarienės, lenkų atstovo pagalba oro uoste, kelionės vadovo paslaugos, standartinis TU Europa draudimo paketas (NNW, KL, CP, assistance ir bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

įėjimo bilietai, arbatpinigiai vietiniams gidams, bagažo nešikams ir pan. (privalomas mokestis apie 74 EUR, mokamas kelionės vadovui), taip pat, papildomas maitinimas ir asmeninės išlaidos, nuvykimas į Varšuvą.

Į kainą įskaičiuota

Lėktuvo bilietai, transportavimas patogiu autobusu Maroko teritorijoje, 7 nakvynės 3-4* viešbučiuose, 7 pusryčiai, 7 vakarienės, lenkų atstovo pagalba oro uoste, kelionės vadovo paslaugos, standartinis TU Europa draudimo paketas (NNW, KL, CP, assistance ir bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

įėjimo bilietai, arbatpinigiai vietiniams gidams, bagažo nešikams ir pan. (privalomas mokestis apie 74 EUR, mokamas kelionės vadovui), taip pat, papildomas maitinimas ir asmeninės išlaidos, nuvykimas į Varšuvą.

Panašios kelionės

cesarskie miasta 91 78431 96986 542x452
 • nuo 453 €
 • 8 dienos

Marokas Cezarių miestai (MRT)

Itališkas miestas Volubilis • Rabatas - šiuolaikiškumas ir viduramžiai • Meknes - marokiškasis Versalis • Kasablanka • paslaptinga medina Fese • Marakešas - raudonasis miestas •  pageidaujantiems, savaitė poilsio Agadyre!

7744 large
 • nuo 116 €
 • 2 dienos

Aplankykime kaimynus !

 • Apgyvendinimas 5* viešbutyje InterContinental pačiame Varšuvos centre
 • Kambariai su įspūdinga Varšuvos panorama
 • Pusryčiams - švediškas stalas: šviežiai spaustos sultys, putojantis vynas, karštieji patiekalai, lašiša
 • Visos viešnagės metu - nemokamas įėjimas į baseiną, sūkurinę vonią, sauną
 • Aplink viešbutį yra didelis parduotuvių, restoranų, naktinių klubų pasirinkimas!