Akis į akį su lemūru (MAN)

246
RNBW 3074 0
RNBW 3074 1
RNBW 3074 2
RNBW 3074 3
RNBW 3074 4
RNBW 3074 5
RNBW 3074 6
RNBW 3074 7
RNBW 3074 8
RNBW 3074 9
RNBW 3074 10
RNBW 3074 11
246
RNBW 3074 0
RNBW 3074 1
RNBW 3074 2
RNBW 3074 3
RNBW 3074 4
RNBW 3074 5
RNBW 3074 6
RNBW 3074 7
RNBW 3074 8
RNBW 3074 9
RNBW 3074 10
RNBW 3074 11
  • Kelionė

    lektuvu

  • Šalis

    Madagaskaras

  • Trukmė

    13 dienų

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Šalis: Madagaskaras
Kelionės tipas: Pažintinė 
Programos kodas: MAN

Svarbu!
Šis programos aprašymas yra informacinis, tikslų kelionės aprašymą skaitykite oficialiame organizatoriaus puslapyje (https://r.pl/) arba teiraukitės agentūroje +370(641)11160, vilnius@rainbowtours.lt. Ekskurijos vedamos lenkų kalba.

Programa
Madagaskaras lemurų žemė • Antananaryvas • Andašbė - Indrės žemė • endeminė Madagaskaro fauna • Diego Suaresas ir Pain de Sukrė • "Marsietiškas peizažas" - Cinži N.P • didžiausi pasaulio chameleonai • baobabai • Andilana paplūdimys rojuje - Bė sala • vietiniai skrydžiai įskaičiuoti 

kelionės planas

1 diena
Renkamės Šopeno oro uoste prie „Rainbow“ stovo 2 valandas iki skrydžio. Skrydis į Madagaskarą su persedimu, viename iš Europos oro uostų. Atvykus į Antananaryvą pervežimas į viešbuti, nakvynė. Skrydžio laikus prašome tikslinti: R.pl/rozklady.  
2 diena
Po pusryčiu vykstame vienu iš pagrindinės salos keliu į Andašbės (Andasibe) regioną. Pamatysime rytinės salos dalies kraštovaizdį, neaprėpiamus ryžių laukus, raudonos spalvos dirvožemius ir tropikų augalija. Pakeliui pravažiuosime Moramangos (Moramanga) miestelį, dar prieš septinesdešimt metų (1947m.) buvusį vienu pagrindiniu pasipriešinimo prieš Prancūzų kolonijinę galią bastionų. Siūlome įšvyką į Vakonos salą, kurioje galėsite pamaitinti lemūrus šiuos, nuostabius, prijaukintus gyvūnus. Prieš vakarienę pasivaikščiojimas kurio metu susipažinsime su  salos  naktinių rūšių gyvūnų gyvenimų. Vakarienė ir nakvynė  Andašbės apylinkėse. 
3 diena
Dieną pradėsime Analamazaotra rezervate, priklausančio Andašbės miškų regionui. Tai labiausiai pamėgtas rytinio regiono gamtos mylėtojų kampelis dar žinomas kaip Indrių kraštas. Sutiksime didžiausius lemūrų atstovus trumpauodegius lemūrus, vietiniai juos vadina Bobokato kas išvertus reikštu "tėvas ar protėvis". Jus nustebins jų iš toli girdimi balsai, galintys aidėti net 4 km į tolį. Šiame Madagaskaro atogrąžų miške, tarp šakų slepiasi ir vieni įdomiausių vabzdžių rūšių pasaulyje -  Madagaskaro maldininkas. Tai nedidelis ilgomis priekinėmis kojomis vabzdys permatomais sparnais ir šonuose išsidėsčiusiomis akimis. Popiet pageidaujantimes ( už papildoma mokesti) siulome ekskursija į lemūru sala - čia lemūrai įpratę kontaktuoti su žmonėmis, noriai pozuotja nuotraukai. Grįžimas į viešbutį, vakarienė.
4 diena
Po pusryčių vyktsame į salos sostine. Susipažinimas su Antananaryvų (Antananarivo). Ekskursija pradėsime nuo prancūzų kolonizatoriaus Mauricijaus Beniovskio (Maurycy Benuowski) vardu pavadintos gatvės. Pasigrožėsime miesto panorama atsiveriančia nuo vienos iš kalvų. Iš čia matysis ir Rova (UNESCO), rūmai, pastatyti karalienei. Kalvota vietovė, kurioje verda Madagaskaro sostinės gyvenimas - pilna kontrastų. Raudoni moliniai namai, begalybė bažnyčių įsikūrusių kalvų šlaituose, vingiuotos gatvės ir triukšmingi prekystaliai besiglaudžiantys prie moderniausių pastatų ir parduotuviu. Išties, tai viena įdomiausių sostinių Afrikoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
5 diena
Pusryčiai, pervežimas oro uoste ir skrydis į Diego Suaresą (Diego Suarez) - svarbiausią šiaurės Madagaskaro miestą. Diego Suaresas išklestejo dėka prekybos,  vykusios tarp arabų ir europiečių. Miestas isikure didžiulėje įlankoje, laikoma antraja, po Rio, didžiausiu natūraliu jūrų uostu. 1942 m. Čia buvo vienas iš pagrindinių sąjungininkų įsiveržimo į Madagaskarą taškų. Įšskirtinis įlankos kraštovaizdžio bruožas, tai garsusis Pain de Sukrė (Pain du Sucre) - kūgio formos kalnas, iškilęs tiesiai iš vandens į 120 m aukštį. Tyrinėdami miestą, praeisime Kolberto (Colbert) gatve, pasipuošuse kolonijiniais pastatais, šia diena naudojamais parduotuvėms, barams ir restoranams, aplankysime Džofrio (Joffre) aikštė su nuostabiu vaizdu į Pain de Sukrė įlanką. Vakarienė ir nakvynė.
6 diena
Po pusryčių vyksimė į Gintaro kalno nacionalini parką (Parc national de la montagne d’Ambre), nutoles nuo Diego Suareso apie 30 km. Tai ne tik viena iš seniausių saugomų Madagaskaro teritorijų, įsteigta dar 1958 m., bet ir viena iš daugiausiai pasižiminčiu biologiniu įvairumu salos vietų (75 paukščių ir 25 žinduolių rūšių ). Parkas žinomas dėl vulkaninių ežerų gausos ir vaizdingų krioklių, taip pat čia sutinkama daugybė endeminių augalų ir gyvūnų. Ypač atkreiptinas dėmesys į chameleonus, kurių yra net 11 rūšių. Tarp jų galite rasti vieną iš mažiausių šios rūšies atstovų, primenanti sausą, rudą lapą. Pasivaikščiojimo po parką metų pamatisite įdomių floros ir faunos pavyzdžių. Tesdami susipažinima su Madagaskaru aplankysime "raudonaja" Cinži de Namorokos nacionalini parka (Parc National du Tsingy de Namoroka), pasakiškos geologinės formos, susidariusios laipsnines erozijos dėka, primena Marsietišką peizažą. Pervežimas į  Ankarano rezervato  apylinkes, apgyvendinimas ir vakarienė. (maršrutas apie 150 km)
7 diena
Po pusryčių apsilankysime Ankarano rezervate (Reserve de Ankarana), garsėjančiame vaizdingomis uolienomis, vadinamomis Cinži (Tsingi). Nuostabus kraštovaizdis susikurė dėl priešistorinių vietinių ugnikalnių veiklos, dėka kuriu susidarė rūgštiniai lietūs ištirpinę kalkakmenį. Parkas buvo įkurtas 1956 m. Ir užima daugiau nei 18 000 ha plotą. Čia sutinkami 40  roplių ir 10 varliagyvių rūšių, įskaitant ir endeminius (pvz., 54 paukščių rūšys). Tankūs rezervato miškai sudaro idealias gyvenimo sąlygas vietiniams lemūrams: įtarp kuriu karūnuotasis (eulemur coronatus), šakotajuostis. Be to, parke pamatisime didingus baobabus ir endeminė augmenija. Daugybė aštrios formos urvų ir įdomus takas, vedantis vietomis per tiltus, pakabintus virš kanjono, garantuoją nepamirštamus ispudžius ir galimybę padaryti unikalias nuotraukas. Vakarienė ir nakvynė Ambandos (Ambanja) apylinkese. (maršrutas apie 140 km)
8 diena
Po pusryčių vyksime į Ankifą, iš kur greitaeigia valtimi kelsimes į Bė salą (Nosy Be). Išvertus iš Madagaskaro kelbos tai  reiškia „didelė sala“ o iš tikrųjų yra didžiausia sala ... prie salos krantų. Tai populiari atostogų vieta ne tik tarp užsenečiu bet ir pačiu malagasių, ypač dėl daugybės smėlio paplūdimių ir naktinio gyvenimo. Atvykus į Hel Vile (Hell Vill) uostą, pradėsime panoramini turą po salą. Bė salos plotas yra 321 km², o pagrindinio kelio aplink salą ilgį sudaro apie 50 km. Pakeliui pamatysime kvapiosios kanangos (ylang-ylang) medžius, iš gelių kurių gaminami aromatiniai aliejai, naudojami kvepalų „Chanel nr 5.“ gamyboje. Pakylsime į aukščiausią salos tašką, Mont Pasot (Mont Passot) kalno viršūnę, esančią 329 m aukštyje. iš kur atsiveria vaizdas į pakrantę ir aplinkinius vulkaninius ežerus. Aplankysime laikomą gražiausiu saloje - Andilana paplūdimį. Bė saloje gyvena endeminė juodojo lemurio (Eulemur macaco) rūšys ir viena mažiausių varlių pasaulyje (Stumpffia pygmaea), telpanti ant suaugusiojo mažojo piršto nago. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
9 diena 
Laisva diena poilsiui. Pageidaujantiems siulome kelionė į Kombos (Nosy Komba) - vulkaninę salą, garsėjančią didžiausia juodųjų lemuarų populiacija, pripratusia prie žmonių demesio.
10 diena
Laisva diena poilsiui. Pageidaujantiems siulome kelionė į mažą Tanikelio (Nosy Tanikely) salą, kur turėsite galimybę pasinerti į krištolo skaidrumo vandenį prie vietinių koralinių rifų.
11 diena
Po vėlyvų pusryčių laisvas laikas poilsiui ir apsipirkimams. Po pietų pervežimas į oro uostą ir skrydis į Antananaryvą. Vakarienė ir nakvynė.
12 diena
Po pusryčių - vizitas į Ambohimangos Karališkąją kalvą (Royal Hill of Ambohimanga) - pripažintą Madagaskaro dvasine sostine, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą - svarbų Madagaskaro tautinės tapatybės simbolį. Vakare išskrendame į Lenkiją.
13 diena
Atvykimas į Lenkiją.
 
Įspėjimai!
Programos punktai gali būti pakeisti, ar sukeičiami vietomis.


Į kainą įskaičiuota:
Skrydžio bilietai iš Varšuvos į Antananaryvą ir atgal (su persėdimu viename iš Europos oro uostų), vietinis skrydis, oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas viešbučiuose arba lodges/nameliuose, 11 dienų (***/****) , maitinimas: pusryčiai ir vakarienės (9 ir 10d - ALL) pervežimai, lenkų atstovo pagalba, kelionės programa, TU Europa draudimas (NNW, KL, CP ir bagažas).

Į kainą neįskaičiuota:
Viza (apie 35 EUR/asm.)  Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 210 EUR/ asmeniui (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, būtini arbatpinigiai). Nuvykimas į/iš Varšuvos. Papildomas maitinimas ir gėrimai, asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos. 


Apgyvendinimas pažintinio turo metu:
Viešbučiai / lodge nameliai  ***/****(11n)  Lodge įsikūrę šalia nacionalinių parkų (galimas apgyvendinimas palapinėse)
Kambariai:
Visi kambariai su patogumais: vonios kambarys, dažnai mini baras (už papildomą mokestį) ir televizorius. Daugelyje viešbučių yra oro kondicionieriai. 
Bė saloje: (9 ir 10 naktis) apgyvendinimas **** viešbutyje su maitinimu „viskas įskaičiuota“.
Ekskursijos metu: Kukliai irengti kambariai: vonios kambarys, švari skalbta patalynė, švieži rankšluosčiai, muilas, tualetinis popierius, tualetas (kompaktiškas) europietiško stiliaus. Viešbučiai gali neturėti oro kondicionierių. 
Vietinė kategorija
Neturi oficialios klasifikacijos

Skiepai
Rekomenduojamas skiepas nuo hepatito A ir B; taip pat stabligės ir šiltinės. 
Ypač svarbu laikytis pagrindinių higienos taisyklių: dažnai plautis rankas, vaisius, gerti vandenį tik iš butelių, dantis valytis tik vandeniu iš butelių (pirkti iš prekybos centro, sandariai uždarytus). Pasirūpinkite repelentais.

Pasas
Pasas privalo galioti mažiausiai 6 mėnesius nuo grįžimo namo dienos ir turėti nors viena laisva puslapi vizoms. 
Paso duomenys (paso numeris, išdavimo data ir galiojimo laikas) turi būti užpildyti rezervuojant kelionę.

Vizos

 Išduodama atvykus į Antananarivo oro uostą, 30 dienų laikotarpiui kainuoja apie 35 EUR.


Atsiliepimai
Turistų įvertinimas 6//6 Plačiau:

Į kainą įskaičiuota

Skrydžio bilietai iš Varšuvos į Antananaryvą ir atgal (su persėdimu viename iš Europos oro uostų), vietinis skrydis, oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas viešbučiuose arba lodges/nameliuose, 11 dienų (***/****) , maitinimas: pusryčiai ir vakarienės (9 ir 10d - ALL) pervežimai, lenkų atstovo pagalba, kelionės programa, TU Europa draudimas (NNW, KL, CP ir bagažas).

Į kainą neįskaičiuota

Viza (apie 35 EUR/asm.)  Privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje atstovui apie 210 EUR/ asmeniui (Įėjimo į lankytinus objektus bilietai, būtini mokesčiai, būtini arbatpinigiai). Nuvykimas į/iš Varšuvos. Papildomas maitinimas ir gėrimai, asmeninės išlaidos, vietinės ekskursijos.

Pastabos

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta! Jei Jus sudomino pasiūlymas susisiekite su mumis telefonu +37069901131 ar el. paštu info@kelvita.lt ir mes suteiksime Jums tiksliausią informaciją apie kelionės datas ir kainas.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime mūsų naujienlaiškį su kelionių pasiūlymais į jūsų pašto dėžutę.