• Gėlių g. 9, Vilnius
  • +370 (5) 2127751
  • +370 (699) 01131
  • +370 (699) 01131

POILSIS MALTOJE

2018-03-30

Malta – viena mažiausių Europos Sąjungos valstybių, turinti mažiau nei pusę milijonų gyventojų. Gražus kraštovaizdis, uolėtos pakrantės, ramios įlankos, smėlėti paplūdimiai ir skaidri jūra traukte traukia poilsiautojus ir povandeninio nardymo mėgėjus.
Maltos sala yra tokia mažutė, kad nukeliauti nuo šiaurinės iki pietinės jos pakrantės užtruks mažiau nei per valandą. Tačiau atostogautojus čia vilioja daugybė įvairių pramogų, puikūs paplūdimiai, unikalūs peizažai, praeitimi dvelkiantys miesteliai ir, žinoma, gurmaniškas maistas. Vietiniai gyventojai pasitinka maloniai šypsodamiesi ir visada pasirengę padėti. Anglų kalba, kaip ir maltiečių, yra valstybinė, tad beveik visi gyventojai kalba angliškai.

Kodėl mes mėgstame Maltą? Nes:

   

Poilsis viešbutyje BELLA VISTA HOTEL 4* :

  

  

Viešbutis „Bella Vista“ įsikūręs Šv. Pauliaus įlankoje, už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo Qawra miesto centro ir už 15 minučių kelio nuo Bugibba autobusų stoties. Viešbutyje yra vidaus ir lauko baseinai, o ant stogo įrengta terasa su sūkurine vonia.

Visuose erdviuose numeriuose su balkonais, iš kurių atsiveria užmiesčio arba baseino vaizdai, rasite palydovinius kanalus rodančius televizorius, vonios kambarius ir ventiliatorius. Pageidaujantys gali naudotis oro kondicionieriais ir virduliais.

Viešbutyje įrengta treniruoklių salė ir sauna, o vestibiulyje eksponuojami senoviniai automobiliai. Grožio centre siūlomos įvairios procedūros ir masažai.

Savitarnos restorane pusryčių, pietų ir vakarienės metu patiekiami Viduržemio jūros regiono valgiai. Poilsio bare „Tate“ rengiami gyvos muzikos vakarai ir kino filmų peržiūros.

„Bella Vista Hotel“ darbuotojai suteiks naudingos informacijos apie lankytinas Maltos vietas. Viešbutyje vykdomi nemokami pervežimai į ir iš Bugibba aikštės ir Qawra centro . 

Kelionės datos:
Išvykimas: 2018 m. gegužės 13 d.
Grįžimas: 2018 m. gegužės 20 d.

Maitinimo tipas: 
Pusryčiai

Į kainą įskaičiuota:
Skrydžio bilietai į abi puses;
Rankinis bagažas (10 kg);
Apgyveninimas;
Maitinimas;
Dokumentų sutvarkymas.

KELIONĖS KAINA - 399 € / asm.

VIETŲ SKAIČIUS UŽ NURODYTA KAINĄ RIBOTAS!
Užsakymai vykta telefonu +37069901131 arba el.paštu info@kelvita.lt

<< Atgal

Mes Facebook'e

Naujienos

Vilnius - Kaunas (oro uostas) tik 10 €
Vilnius (oro uostas) - Kaunas tik 10 €
Vilnius (oro uostas) - Klaipėda tik 15 €
Vilnius (oro uostas) - Kaunas tik 5 €

Nuolaidos jaunavedžiams

Visiems jaunavedžiams Tez Tour linki neišsenkančios meilės bei siūlo romantiškai praleisti savo medaus mėnesį pasirinktoje šalyje. Pasinaudokite siūlomomis nuolaidomis iki  5% bei pratęskite savo nuostabią šventę!

Papildomos sąlygos:

  • Nuolaida galioja, kai užsakoma kelionė prasideda ne vėliau kaip 3 mėnesiai po santuokos įregistravimo; 
  • Specialiems pasiūlymams taikoma 5% nuolaida; 
  • Paskutinės minutės pasiūlymas taikoma 3% nuolaida; 
  • Ši nuolaida netaikoma nuo oro uosto ir degalų mokesčių, vizų bei papildomų priemokų; 
  • Užsakant kelionę reikia pateikti santuokos liudijimo kopiją arba būsimos santuokos liudijimo kopiją (pareiškimo registracijos dokumentą) 
  • Nuolaida taikoma pilnam kelionės paketui, skrendant iš Vilniaus

PASKUTINĖ MINUTĖ KELIONĖMS IŠ LENKIJOS

Nuvykimas į Varšuvą