• Gėlių g. 9, Vilnius
  • +370 (5) 2127751
  • +370 (699) 01131
  • +370 (699) 01131

POILSIS GRUZIJOJE

2018-03-30

Naujų įspūdžių ištroškusių keliautojų nebenustebinsi vien tik turistams pritaikyta infrastruktūra, prižiūrėtais paplūdimiais ar moderniais pastatais besididžiuojančiais miestais. Ieškant autentikos bei naujų, unikalių pasaulio kampelių, šarmingoji Gruzija gali tapti idealiu pasirinkimu.

Kelionės datos:
Išvykimas: 2018 m. gegužės 20 d.
Grįžimas: 2018 m. gegužės 27 d.

Poilsis viešbutyje ISTANBUL HOTEL 3* su pusryčiais nuo 289 €
  
Viešbutis yra 11 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Vos už 200 metrų nuo Batumio paplūdimio įsikūrusiame viešbutyje „Istanbul“ įrengta turkiška pirtis, naktinis klubas ir numeriai su balkonais. Kasdien patiekiami savitarnos pusryčiai. Svečiams siūlomi masažai.

Poilsis viešbutyje BEST WESTERN PLUS BATUMI 4* su pusryčiais nuo 333 €
  
Viešbutis „Best Western Plus Batumi“ įsikūręs pajūryje, už 2,1 km nuo vandens parko paplūdimio. Iš viešbučio atsiveria vaizdai į jūrą ir miestą. Svečiams siūloma naudotis sezoniniu lauko baseinu ir užsisakyti gėrimų bare. Šalia viešbučio yra vieša automobilių stovėjimo aikštelė, veikia nemokamas belaidis internetas.

Poilsis viešbutyje WYNDHAM BATUMI 5* su pusryčiais nuo 499 €
  

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Skrydžio bilietai į abi puses;
Rankinis bagažas (10kg);
Apgyvendinimas;
Maitinimas;

UŽSAKYTI >>>

Galima sugalvoti milijoną priežasčių, kodėl verta keliauti į Gruziją. Įvardinsime 7 pagridines:
1. Kalnai 
Šito gėrio Gruzijoje netrūksta – kalnai dengia 75 proc. šalies teritorijos, du iš jų perkopia 5000 m aukštį. Bet kam ta statistika, kai prieš akis toks grožis. Sakoma, už kalnus geriau tik kiti kalnai. Ir tai tikra tiesa.

2. Urvai
Ar stalagmitų/stalaktitų urvai, ar tiesiog kalnuose išskaptuoti ir kažkada gyventojus turėję, jie vis vien džiugins keliauninkus.

3. Žmonės
O taip, gruzinai myli turistus! Ir nesvarbu, ar tu esi senolis, ar šviežiai barzdą auginantis hipsteris – tau šypsosis, tave vaišins ir kvies vėl apsilankyti.

4. Vynas
Kad jau prakalbome apie vaišes Gruzijoje, tai vynas čia liejasi laisvai. Ir jei galvojote, kad gruziniškas vynas tėra popigis saldus skystis, netraukiantis iki Italijos, Prancūzijos ar Naujojo Pasaulio šalių stebuklų buteliuose lygio, pagalvokite dar kartą. Gruzinai spaudžia ir 10 balų vertą, kiekvieno gomuriui įtiksiantį eliksyrą.

5. Maistas
Maisto įvairovė, nenusakomo dydžio porcijos čia iš karto nuteikia rimtam pasėdėjimui už stalo. Chačapuriai ir chinkaliai, čiurčchelos ir šašlykai, sriubos ir troškiniai – visa tai ir dar daugiau verčia skrandį dainuoti.

6. Tbilisis
Šalies sostinė yra keistas, bet patrauklus apgriuvusios klasikos ir absoliutaus modernizmo miksas, įspraustas tarp kalnų ir kiek atskiestas miesto viduriu tekančios upės.

7. Bažnyčio, vienuolynai ir pilys
Gal tas vynas gruzinams galvą bus susukęs, bet jie tikrai turi talentą statyti gražius dalykus dar gražesnėse vietose.

<< Atgal

Mes Facebook'e

Naujienos

Vilnius - Kaunas (oro uostas) tik 10 €
Vilnius (oro uostas) - Kaunas tik 10 €
Vilnius (oro uostas) - Klaipėda tik 15 €
Vilnius (oro uostas) - Kaunas tik 5 €

Nuolaidos jaunavedžiams

Visiems jaunavedžiams Tez Tour linki neišsenkančios meilės bei siūlo romantiškai praleisti savo medaus mėnesį pasirinktoje šalyje. Pasinaudokite siūlomomis nuolaidomis iki  5% bei pratęskite savo nuostabią šventę!

Papildomos sąlygos:

  • Nuolaida galioja, kai užsakoma kelionė prasideda ne vėliau kaip 3 mėnesiai po santuokos įregistravimo; 
  • Specialiems pasiūlymams taikoma 5% nuolaida; 
  • Paskutinės minutės pasiūlymas taikoma 3% nuolaida; 
  • Ši nuolaida netaikoma nuo oro uosto ir degalų mokesčių, vizų bei papildomų priemokų; 
  • Užsakant kelionę reikia pateikti santuokos liudijimo kopiją arba būsimos santuokos liudijimo kopiją (pareiškimo registracijos dokumentą) 
  • Nuolaida taikoma pilnam kelionės paketui, skrendant iš Vilniaus

PASKUTINĖ MINUTĖ KELIONĖMS IŠ LENKIJOS

Nuvykimas į Varšuvą